PDA

View Full Version : искам го...



dobity
11-23-2008, 15:01
здравейте на всички! От много време съм си харесала едно момче, но то е с 6 години по-голям от мене и самия той ми каза, че иска секс, а аз му казах, че няма как да му го дам понеже съм малка, но виждам как ме гледа и като ме види не си отделя погледа от мене и ме гледа много странно все едно всеки момент ще дойде и ще започне да ме целува, но когато си говорим за връзка между нас той като чели не иска да говори точно с мен и не знам вече какво да правя PLS!!!! :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BlackaTBW
11-23-2008, 15:06
Да, определено си малка.
Защо изобщо се връзваш на акъла на 6 години по-голям от теб?! Логично е той да иска такива неща, ти на колко си? На 13? Къде изобщо си се забързала за някаква връзка с такъв индивид? И не разбирам какво му харесваш след като се държи така с теб.
Какво да правиш? Да разбереш, че той не е незаменим да и да се махнеш от него.

biberinka
11-23-2008, 15:07
мацко явно той не те заслужава :)

MakeMeFeel
11-23-2008, 15:11
Еми евалата мацко добре си направила, че си му казала така !!! Просто го остави и си намери някой , който ще те оцени заради самата тебе , а не защото иска само и единственно секс ... Не ти трябва някой който мисли с хуя си ..

mynichka
11-23-2008, 15:15
ти сама го каза : Искал само секс ..без връзка

Jumbie483
11-23-2008, 15:36
Остави го, не си заслужава :?

xpici
11-23-2008, 16:02
Не се занимавай с него е ... по-добре си харесай някой на твоята възраст дето няма да иска само секс.. от колкото да бъдеш с тоя само зареди е*ането :)

krisiiiiito
11-23-2008, 16:15
правилно си постъпила не трябва да бъдеш с някой и да го караш да седи до теб само заради секса.. забрави го малка си няма да ти е трудно :booooomb:

zaraaa
11-23-2008, 17:39
Да, определено си малка.
Защо изобщо се връзваш на акъла на 6 години по-голям от теб?! Логично е той да иска такива неща, ти на колко си? На 13? Къде изобщо си се забързала за някаква връзка с такъв индивид? И не разбирам какво му харесваш след като се държи така с теб.
Какво да правиш? Да разбереш, че той не е незаменим да и да се махнеш от него.

Точно така!