PDA

View Full Version : Генеколог



Bebeto666
11-23-2008, 15:27
zdraveite pone4e imam bqlo te4enie re6ix da ida na genikolog...moje li da se razbere 4e ne sum detstvena :(

Biskfitka
11-23-2008, 15:29
Еми да...

foreverr
11-23-2008, 15:32
Да и то със сигурност, защото щом като имаш бяло течение, значи ще ти взимат секрет от вагината /сори за думата/ и от там ще види, че не си девствена!Ако гинеколога те пита дали си девствена, ако не си по добре му кажи, че не си, защото ако го излъжеш той сам ще разбере, че го лъжеш!!!А ако ще ходиш с майка си на лекар и ако не искаш тя да знае, че не си девствена или иди при гинеколога шреди прегледа и му кажи да не те издава, че не си девствена или иди сама с някои твои фр. :) Успех :)

Bebeto666
11-23-2008, 15:34
:shock: :shock: :shock:

darla
11-23-2008, 15:40
gEnekolog...posle gEnIkolog...pone na tabelata predkabineta ne uspq li vidi6,4e e GINEKOLOG..napravi go na ni6to toq 4ove4ec!

Bebeto666
11-23-2008, 15:47
off kakto i da e sq sum mn pretisnena naistina li moje da razbere 4e sum pravila seks :shock:

scoobydors
11-23-2008, 16:10
gEnekolog...posle gEnIkolog...pone na tabelata predkabineta ne uspq li vidi6,4e e GINEKOLOG..napravi go na ni6to toq 4ove4ec!

Виж кой седнал да критикува за правопис... :-D

darla
11-23-2008, 16:11
^kakvo protiv ima6?

scoobydors
11-23-2008, 16:14
^kakvo protiv ima6?

Ни6то против нямам. ;)

Bebeto666
11-23-2008, 16:15
dobre moje li da pogovorim za moq problem? :( a ne za drygi ne6ta

darla
11-23-2008, 16:16
dori i da razbere,4e ne si devstvena,tova si ostava mejdu vas!Spored men po-seriozniq ti probleme tova te4enie,a ne koi kakvo 6te razbere! :?

scoobydors
11-23-2008, 16:18
dobre moje li da pogovorim za moq problem? :( a ne za drygi ne6ta

Извинявай за спама. :)

Ако отидеш на гинеколог няма начин той да не разбере, че не си девствена. Ако е разбран човек предполагам няма да каже на майка ти или с който си отишла.

Bebeto666
11-23-2008, 16:20
dobre a primerno ako my kaja 4e ne sum pravila seks (izluja go ) :(

foreverr
11-23-2008, 16:27
dobre a primerno ako my kaja 4e ne sum pravila seks (izluja go ) :(Ако го излъжеш, ще разбере, че го лъжеш, защото както ти казах-ще ти вземе секрет от вагината и така като взима този секрет ще види, че е си девствена!

Bebeto666
11-23-2008, 16:31
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

scoobydors
11-23-2008, 16:41
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(

Bebeto666
11-23-2008, 16:44
ne bqlo e na cvqt... i nemoje li bez da me preglejda a samo da mi izpi6e ne6to :-k

foreverr
11-23-2008, 16:45
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(

:-x Ти пък кво и викаш, че е отвратително и по този начин я плашиш!Вместо да я успокоиш и да и кажеш - спокойно няма нищо страшно, тии само и говориш гадни неща!Не се заяждам ,а просто се ядосах малко на това мнение :)

darla
11-23-2008, 16:48
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(



Ti na kolko si?"hodila sum"...100% ne si hodila pove4e ot 2 puti,ne e ni6to ne turpimo,tova e ZADULJENIE na vsqka jena,vode6t polov jivot.a da se klecate na po 14 ne vi e otvratitelno! :x

MileyY
11-23-2008, 16:59
Гинеколога няма как да не разбере ... пък ако вземе това да стане - някой трябва да иде и да му скъса дипломата от университета :-D :D
Гадно не гадно трябва да се ходи.Аз не съм ама като стане време,ще ми се наложи :(

foreverr
11-23-2008, 17:08
Гинеколога няма как да не разбере ... пък ако вземе това да стане - някой трябва да иде и да му скъса дипломата от университета :-D :D
Гадно не гадно трябва да се ходи.Аз не съм ама като стане време,ще ми се наложи :( ЦЦЦ как няма да разбере бе-нали за тва е гинеколог/за да разбира всичко свързано с половата система на жената/ и като не си ходила от къде знаеш, че няма да разбере?

scoobydors
11-23-2008, 17:20
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(

:-x Ти пък кво и викаш, че е отвратително и по този начин я плашиш!Вместо да я успокоиш и да и кажеш - спокойно няма нищо страшно, тии само и говориш гадни неща!Не се заяждам ,а просто се ядосах малко на това мнение :)

Съжалявам, но за мен не беше никак приятно ...
Не искам да я плаша. :(

mysterious93
11-23-2008, 17:24
ne bqlo e na cvqt... i nemoje li bez da me preglejda a samo da mi izpi6e ne6to :-k

Ае то ако беше така и аз можех да ти предпиша нещо !отиди къв е проблема?не мога да ви разбера!Отивате да се ебете и после като дойде време за малко по сериозни неща(като здравето)и почвате.."ох ама ще разбере ли..не искам..."кат някои лапенца :x Щом си голяма да правиш секс,голяма си и за това!А пък и ако отидеш сама или с приятелка вашите няма да разберат(ако това те притеснява)все пак знаеш ли на него/нея как ще му/й пука?да не мислиш че ще почне да звъни на родителите ти и т.н. само за да им каже че правиш секс :D важно е да вземе парите и там да ти предпише нещо.. И прегледа за бялото течение е бърз(поне при мен беше)само ми взе проба с една клечица ,много тънка,като клечки за уши и дълга..абе нз кво те е срам..кво ли не са виждали..ти няма да им направиш впечатление.

scoobydors
11-23-2008, 17:26
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(



Ti na kolko si?"hodila sum"...100% ne si hodila pove4e ot 2 puti,ne e ni6to ne turpimo,tova e ZADULJENIE na vsqka jena,vode6t polov jivot.a da se klecate na po 14 ne vi e otvratitelno! :x

1. Не се клецам на по 14 години.
2. На 16 съм.
3. Ходила съм веднъж и да ти кажа не ми беше никак приятно когато гинеколожката се опитваше да напипа матката ми анално, защото бях девствена и нямаше от къде другаде... а пък да не говоря за болката ....

Доволна?

И да успокоя авторката, на тебе ще ти вземе секрет от вагината, няма да те тормози така като мене спокойно.

foreverr
11-23-2008, 17:26
dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(

:-x Ти пък кво и викаш, че е отвратително и по този начин я плашиш!Вместо да я успокоиш и да и кажеш - спокойно няма нищо страшно, тии само и говориш гадни неща!Не се заяждам ,а просто се ядосах малко на това мнение :)

Съжалявам, но за мен не беше никак приятно ...
Не искам да я плаша. :(

Няма нищо, но все пак преди да пишеш се поставяй на мястото на авторката на темата и тогава пиши :) :) :) Защото на никой не му е приятно някой да го изплаши и после да го е страх да иде на гинеколог :)

Bebeto666
11-23-2008, 17:43
ami ne za drugo ama genekolojkata poznava maika mi i zatova... :(

6o6kotooo
11-23-2008, 17:54
омфг на края на 16 си и незнаеш че може да се разбере дали си праила секс или не :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: самоубии се :lol: :lol:

titinkaa
11-23-2008, 18:16
100% ще разбере че не си девствена като те погледне отдолу

mysterious93
11-23-2008, 18:20
ami ne za drugo ama genekolojkata poznava maika mi i zatova... :(

само 1 гинеколожка ли има в целия град?

portokalka1994
11-23-2008, 19:35
1.trudno 6te se izlekuva6 za6toto si otlagala ...
2.6te razbereza6toto himena ti e razkusun i e o6te na vhoda na vlagali6teto
3.stra6no e da
4.nqma da kaje na maika ti ako kajej da ne kazva
5.nqma kak da skrie6 istinata

Desir3
11-24-2008, 07:44
Ох ти май си глупава...!
С 2 думи доктора ще разбере, че не си девствена, но не и че си правила секс. М/у краката ти няма табела "Тук е влизал пенис". Девствената ципа може да се разкъса при слагане на тампон, физически упразнения и др., не е задължително да си имала полов акт, за да я няма.
От друга страна, дори да познава майка ти - положил е Хипократова клетва да помага на хората и да пази личната информация.
И трето, последно, нищо толкова страшно няма - вирваш си краката, с една малка пръчица те докосва, за да вземе сектер за микробиологично изследване и толкова, няма нито да те коли, нито да те беси.
Успех.

Bebeto666
11-24-2008, 14:11
nqma da xodq na lekar zex si smradlika da si pravq promivki :)

MileyY
11-24-2008, 14:50
Гинеколога няма как да не разбере ... пък ако вземе това да стане - някой трябва да иде и да му скъса дипломата от университета :-D :D
Гадно не гадно трябва да се ходи.Аз не съм ама като стане време,ще ми се наложи :( ЦЦЦ как няма да разбере бе-нали за тва е гинеколог/за да разбира всичко свързано с половата система на жената/ и като не си ходила от къде знаеш, че няма да разбере?
Първо - не съм казвала,че нама да разбере - явно не сте схванали смисъла на поста ми,който беше с лека ирония,ама айде ...
А иначе от къде знам - ами интересувам се от такива неща,не съм като авторката на темата на 16 да не знам,че гинеколога можел да разбере девствена ли съм или не ... и да задава подобни нелепи въпроси.Извинявам се ако съм прозвучала по-грубичко,наистина сори :)...

lady_bibi
11-24-2008, 15:34
nqma da xodq na lekar zex si smradlika da si pravq promivki :)

Е,не това направо ме уби!Правиш секс а не може да помислиш за здравето си.То да не мислиш че тая смрадлика помага за всичко?Абе направо не ми се обсъжда.

MileyY
11-24-2008, 16:21
Абе момиче,иди си на лекар най-добре,ще ти е мирна главата.Както казаха по-напред не ви е било страх да идете с извинение да се изчукате,а после като трябва да помислите за себе си и за здравето си се сещате,че е мн страшно да се иде на лекар и мама да не разбере ...

Evanescencefan
11-29-2008, 11:46
[quote=Bebeto_^]dobre de toi vutre v men li 6te burka :( a mislq 4e samo otvun 6te zeme...mejdy drygoto imam bqlo te4enie nqkude ot kolko 12 godi6na e sega sum kum kraq na 16

Да не бъркаш бялото течение с безцветното течение?
Иначе да - ще ти бърка във вагината, за да вземе секрет. Ходила съм на гинеколог... отвратително е... :(



Ti na kolko si?"hodila sum"...100% ne si hodila pove4e ot 2 puti,ne e ni6to ne turpimo,tova e ZADULJENIE na vsqka jena,vode6t polov jivot.a da se klecate na po 14 ne vi e otvratitelno! :x

Поправи ме,ако греша,но не е нужно да си имала полов контакт,за да отидеш на гинеколог!Ако примерно имаш гъбички,това да не би непремнно да означава,че водиш полов живот?Може да ги пипнеш от басейна,да речем. :-x Авторката да ходи на гИнеколог и да не се притеснява,защото по-големия й проблем е бялото течение,а не това,че е имала полов контакт.И както някой по-горе каза,тази жена е положила Хипократовата клетва,което я задължава да си мълчи.А и щом си на 16 й казваш,че не искаш вашите да разбират си готово.Успех :-) :)

darla
11-29-2008, 12:04
nqma da xodq na lekar zex si smradlika da si pravq promivki :)
:lol: az mnooogo bih iskala da mi kaje6 kak si pravi6 promivkite???Da hvanemeli bas,4e kle4i6 nad edna tendjera ili legen sus vuprosnata otvara?!?!? :lol: UJAS,pone za tova da se be6e obrazovala

pitan4icata
11-29-2008, 12:55
кво пре4и да иде6 на др гинеколог,6том маика ти познава тази..

попринцип бялото те4ение е нормално,освен ако не става въпрос за губи4ки(които са придруйени осжен с течение и съсъ сърбежи)
аз когато ходох заради същия проблем(бях девствена) и не ми бърка никаде само ме погледна и ми изписа хапчета,кремче и интимен дущгел.Но щом не си девствена вече мойе да земе секрет за изследване.. ама нее страшно
По добре иди на време!

Schneeflocke
11-29-2008, 16:31
Поправи ме,ако греша,но не е нужно да си имала полов контакт,за да отидеш на гинеколог!Ако примерно имаш гъбички,това да не би непремнно да означава,че водиш полов живот?Може да ги пипнеш от басейна,да речем. :-x Авторката да ходи на гИнеколог и да не се притеснява,защото по-големия й проблем е бялото течение,а не това,че е имала полов контакт.И както някой по-горе каза,тази жена е положила Хипократовата клетва,което я задължава да си мълчи.А и щом си на 16 й казваш,че не искаш вашите да разбират си готово.Успех :-) :)

Май някой не е чел Хипократовата клетва, а?
1. В класическата версия мълчанието се отнася само до мъжете.
2. В модерната версия то не присъства.
3. Лекарската тайна засяга пълнолетните пациенти. При непълнолетните лекарят е длъжен да съобщи за състоянието на детето на родителя/настойника.

Щом майката и гинеколожката са приятелки, със сигурност ще й каже. По-добре сподели с майка си, че си правила секс. И чак тогава ходи на лекар.

mArMaLaDkA
11-29-2008, 21:36
Дарла,разсмя ме искрено. :D Бтв забелязала съм,че такива бабини отвари все по-често ги използват девойките..