PDA

View Full Version : Как да действам, за да го примамя?



bebchence
11-23-2008, 15:36
Здравеите,значи скоро ще се сабираме с класа ми в едно заведение в което си харесах едно барманче,та въпроса ми е как да деиствам за до го примамя така де понеже със сигурност ще има и други които ще го нападнат 8-) Даите съветчета за нещо по-оригинално,ако сте попадали в такива ситуации какво сте правили и т.н.
А тези които смятат темата за тъпа да не пишат!!!

:) 8-)

т.7
krem4et0

MakeMeFeel
11-23-2008, 15:39
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)

haterkata
11-23-2008, 16:21
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)


хитро 8-)

krisiiiiito
11-23-2008, 16:26
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)

хих..
ами пробвай и ти така може да стане ( естествено ако пушиш де 8-) )
отиди и му поискай огънче и същевремено завържи разговор :wink:

scoobydors
11-23-2008, 16:26
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)


хитро 8-)

;-)

zaraaa
11-23-2008, 16:32
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)

хих..
ами пробвай и ти така може да стане ( естествено ако пушиш де 8-) )
отиди и му поискай огънче и същевремено завържи разговор :wink:

Хубави идеи :) И към авторката - СЪбираме, деЙствам, даЙте! :)

bebchence
11-23-2008, 17:02
Извинявам се за писането :D :lol: :oops: ....
Ами наистина добра идея само че аз не пуша не че не мога да се направя де :lol: другото което е той освен че е барман е и сервитьор и най-вероятно ще ни сервира и може тогава да завържа някой разговор :lol: 8) :razz: :-D

scoobydors
11-23-2008, 17:17
Извинявам се за писането :D :lol: :oops: ....
Ами наистина добра идея само че аз не пуша не че не мога да се направя де :lol: другото което е той освен че е барман е и сервитьор и най-вероятно ще ни сервира и може тогава да завържа някой разговор :lol: 8) :razz: :-D

Пък и ние не взехме под предвид, че може и той да не си пада по жени, които пушат. Не се бяхме замислили... :D

zaraaa
11-23-2008, 17:29
Извинявам се за писането :D :lol: :oops: ....
Ами наистина добра идея само че аз не пуша не че не мога да се направя де :lol: другото което е той освен че е барман е и сервитьор и най-вероятно ще ни сервира и може тогава да завържа някой разговор :lol: 8) :razz: :-D

И това е идея :) Действай :wink: Давам ти пример, веднъж бяхме на рожден ден в едно заведение и сервитьора беше доста хубав, една моя приятелка го попита как се казва и така завързаха разговор, може и ти така да направиш :)

bebchence
11-23-2008, 17:40
значи в петък ходихме да му носиме капарото и така имаше усмивки тва онова заговорихме се и си казах че трбва да е мой 8-) :grin: и утре ще ходиме пак да му занеса менюто и пак може да го заговоря 8-) :-o

scoobydors
11-24-2008, 08:49
значи в петък ходихме да му носиме капарото и така имаше усмивки тва онова заговорихме се и си казах че трбва да е мой 8-) :grin: и утре ще ходиме пак да му занеса менюто и пак може да го заговоря 8-) :-o

Давай момиче! Ти си! :grin:

Ако успееш, целия форум ще се гордее с тебе ! =D>

biberinka
11-24-2008, 16:00
Хахаха еми аз така веднъж уредих една приятелка с бармана 8-) Начи скрих й огънчето и тя отиде при него да му иска огънче ... и са връща няква ухилена ... и вика : "Еми даде ми огънче, ама ми взе номера " 8-)

уникално :)

DiScOnEcTeD
11-24-2008, 16:19
Извинявам се за писането :D :lol: :oops: ....
Ами наистина добра идея само че аз не пуша не че не мога да се направя де :lol: другото което е той освен че е барман е и сервитьор и най-вероятно ще ни сервира и може тогава да завържа някой разговор :lol: 8) :razz: :-D
eee ще запалиш една заради него :-D :-D :-D