PDA

View Full Version : В безизходица съм...



HeDontUnderstands
11-23-2008, 16:05
Здравейте на всички!
Отдавна следя форума, но никога не съм вярвала, че ще дойде и моето време да поискам съвет от вас.Предварително се извинявам, ако темата ми е много дълга, но просто вече не знам какво да правя.Та стига да започвам направо с проблема:
Ние сме една компания от 8 човека, наскоро започнахме да се разпадаме и останахме само 5.На всеки един от тях съм гледала само като приятел и нищо повече.Но преди 3 месеца нещата се промениха.С едно от момчетата в моята компания нещо започнаха така да се каже да прехвърчат пеперудки..Той започна да се бъзика повечко с мен и накрая докато се усетя хлътнах по него.Той си имаше приятелка доста време и скъсаха преди около половин година.В началото казваше, че не я е забравил още, и не може да има връзка.Добре изчаках това.(Само да кажа, че ние водим редовен полов живот доста тъпо нали... :oops: :-x ).
Та наскоро си говорих с него и той ми сподели, че не можел да тръгне с момиче освен ако не е влюбен в нея..И ако сме заедно щяло да ме боли..Виждаме се доста често, да не кажа всеки ден.Живее в блока над моя, опитвам се да го забравя, но не знам..Не мога..Познавам го доста добре от горе долу 10-тина години, и знам, че не е поредния е*ач...Но като, че ли се уморих..И не мога да се откажа.Знам, че не може да ми дадете кой знае какъв съвет, но все пак благодаря на тези които прочетоха темата ми...И ще се радвам ако ми дадете някакъв съвет...
П.П ако е толкова важно аз съм на 19 той на 21...

MakeMeFeel
11-23-2008, 16:08
Начи .. не ходите, водите редовен полов живот, но си сигурна , че той не е поредният ебач ? Щото на мен ми звучи точно като такъв...

krisiiiiito
11-23-2008, 16:11
Начи .. не ходите, водите редовен полов живот, но си сигурна , че той не е поредният ебач ? Щото на мен ми звучи точно като такъв...

хм.. подкрепям
виждат се само заради секса а не ходят.. :x

Bellatrix
11-23-2008, 16:19
Начи .. не ходите, водите редовен полов живот, но си сигурна , че той не е поредният ебач ? Щото на мен ми звучи точно като такъв...
+1, ама че глупаво :shock: Не може ли просто всички да спрат да ходят по петите на хора, които ясно заявяват, че не искат връзка. Тъй де: Какъв е смисъла? Някой ясно казва: Не искам да имам сериозни отношения с никое момиче. И веднага някое моми4е хуква след него :shock: Леле, хитро и аз ще пробвам, ако един ден скъсаме с моя (дано никога не стане) Само ще застана пред НДК и ще го извикам на висок глас: НЕ ИСКАМ ГАДЖЕ!!! И веднага ще ми се лепне някой...

ImmortalForever
11-23-2008, 16:41
Епа нея секса я задоволява..Доволно е момичето!Ама не ни мятай по върбите с номера, че НЕ Е поредния ебач..С теб е само да има къде да ръгне чушката/чущището/чушчинцето... Whatever..

Ice
11-23-2008, 16:54
Хах, стига с нападките! Дано не се случва на някой от вас, да ви видим тогава какво ще правите.Та..Миличка, не се отчаивай според мен е време да започнеш да се оттегляш, знам че е трудно.Но няма невъзможни неща! Според мен като теглиш чертата между вас, той ще се усети, но ще бъде късно..Стига си се самонаранявала, може би наистина няма смисъл да продължаваш да се мъчиш, но малко по малко нещата ще отминат.Времето лекува! Хайде успех, дано се оправят нещата пък да се съберете... :-)

zaraaa
11-23-2008, 17:38
Начи .. не ходите, водите редовен полов живот, но си сигурна , че той не е поредният ебач ? Щото на мен ми звучи точно като такъв...

+4 Щом има желание, има и начини, за да го забравиш се иска воля и търпение, ти хем искаш да го забравиш, хем водиш редовен полов живот с него и се виждате почти всеки ден, е мойто момиче така не става, спри да контактуваш с него и ще го забравиш