PDA

View Full Version : Момчето от рейса...



cassidi
11-23-2008, 16:48
Ето и мойта история...
Такам сега съм 9 клас и откакто съм си в новото даскало т.е от 8 клас пътувам с 1 много сладко,смъкнато момче,което страшно много прилича на чад майкъл мъри понеже училищата ни са много близо знам как се казва,кой клас е.Всичките ми приятели казват да се запозная с него ,но всъщност ме е много страх и никога няма да го направя...Мислих си,че дори и не ме е забелязал,но в четвъртък ,когато за пореден път пътуевахме заедно и беше голяма гъчканица,бях доста близо до него и тогава той ми се усмихна(може би шото само го зяпам :oops: )иии така ,но не спирам да си мисля за него, А няма да се запозная просто защото може да има гадже,а и може изобщо да не ме харесва ...Ако можете да ми кажете какво бихте направили на мое място и изобщо случвало ли ви се е такова нещо?

Whyniser
11-23-2008, 16:52
Ами,ако не опиташ няма да разбереш,нали :wink:
А от опит глава не боли :!:

dilqnkata
11-23-2008, 16:54
Ами,ако не опиташ няма да разбереш,нали :wink:
А от опит глава не боли :!:

И аз тъй мисля -- опитай .. няма да загубиш

nekaf
11-23-2008, 16:55
освен да го заговориш, друго решение май няма, а?

mynichka
11-23-2008, 16:58
еми разговор ..какво друго

CinDeReLLa_
11-23-2008, 16:59
Deistvai momiche !!! Uspeh... :):) :grin:

haterkata
11-23-2008, 17:01
еди път в даскало едно момче много ме беше изкефило,събрах от нямам си и идея къде смелост и отидох да се запознаем,ся сме си фр (((: мисълта ми е че мн по ше го накараш да те запомни ако сама поемеш нещата (:

s3xy
11-23-2008, 17:04
давай смело! :)

MostHated
11-23-2008, 17:05
дръпни му пишката и ще ти обърне внимание.. абе заговори го ... кфо толкова

CeLyVka
11-23-2008, 17:05
Ами имах подобна случка като твоята :D при нас обаче стана така, че той ми намери skype вечерта :grin: Ако не опиташ няма как да разбереш дали има симпатии към теб, или не :)

bebchence
11-23-2008, 17:12
Имах същата случка бях си харесала едно момче от моито даскало и един път просто го спрях и му казах "зрдасти имаш много хубави очи " и от там почна разговора и си станахме приятели.Така че просто давай и не се притеснявай нищо не губиш :-D :-) успех

SunSmile
11-23-2008, 17:18
Абе няма да сбъркаш, ако го заговориш. Ако той примерно не те харесва или си има приятелка, или нещо друго.. може да сте си просто приятели, да си пътувате заедно. Може пък и по - сериозно да стане, но ако не опиташ няма как да разбереш. Не мога да извадя кристалната топка и да ти кажа кво ще стане... тъй че действай :wink:

Lysit0
11-23-2008, 17:18
Наистина го заговори.
Няма да те ухапе я (:

zaraaa
11-23-2008, 17:21
Deistvai momiche !!! Uspeh... :):) :grin:

+1

mimsitu
11-23-2008, 17:22
ако прилича на чад майкъл мъри не го испускай ей :shock: :shock: и успех :-)

Kleer
11-23-2008, 17:30
мда говори му и после ни разкажи как е минало :razz:

BaiToq
11-24-2008, 06:36
Ето и мойта история...
Такам сега съм 9 клас и откакто съм си в новото даскало т.е от 8 клас пътувам с 1 много сладко,смъкнато момче,което страшно много прилича на чад майкъл мъри понеже училищата ни са много близо знам как се казва,кой клас е.Всичките ми приятели казват да се запозная с него ,но всъщност ме е много страх и никога няма да го направя...Мислих си,че дори и не ме е забелязал,но в четвъртък ,когато за пореден път пътуевахме заедно и беше голяма гъчканица,бях доста близо до него и тогава той ми се усмихна(може би шото само го зяпам :oops: )иии така ,но не спирам да си мисля за него, А няма да се запозная просто защото може да има гадже,а и може изобщо да не ме харесва ...Ако можете да ми кажете какво бихте направили на мое място и изобщо случвало ли ви се е такова нещо?
Случвало ми се е.
Запознайте се .

jeni92_abc
11-24-2008, 06:50
хихи да,случвало ми се е миналата година,и аз бях 9 клас,като го виждах тва мойто момче в автобуса и направо цялата се изчервявах...ужас....и аз си мислех че никога нищо няма да стане между нас ОБАЧЕ...той разбра че го харесвам,взе ми скайпа преди няколко месеца и почнахме да си пишеме....сега сме гаджета :D :-) не си изпускай шанса,говори с него,малко по малко нещата ще се подредят ;)

hooliganka89
11-24-2008, 06:57
Аз лятото бях на едно спортно състезание и видях едно момче борец,много ама много провлекателно и до там.После от водещите чух,че е от Пловдив.
След няколко месеца отидох да уча в Пловдив и докато си пътувах в рейса за даскало,видях същото момче :D Обаче не го заговорих,защото съм обвързана :D Но ако не бях със сигорност щях да го заговоря.

huligankata
11-24-2008, 07:10
Наистина не ти остава друго освен да го заговориш - и да не се получи поне си опитала, а ако не опиташ може да те харесва и той, но и него да го е срам да те заговори ;)

_FaShIoN_
11-24-2008, 14:16
Миии...понеже и аз съм имала такива ситуаций и момчета така са ме намирали...от рейсовете :D ...понеже и мен би ме било срам да отида и да му кажа-''Ем пич,приятно ми е...''...за тфа или му намери от някой skype или просто намери някфи общи познати,които да ви запознаят

cinderella_gugutka
11-24-2008, 14:34
младоо...и.неопитно :D
някой.ден.ще.видиш.4е.времет о.е.ценно.и.тряя.да.действаш .още.когато.можеш-испу
снеш.ли.си.шанса-върви.го.гони.после :D ай--успех4е :)

Sintya
11-25-2008, 09:39
:razz: :razz:
Наистина ли е приличал на него?!
Егати вица!
Тези неща са преходни, ще минат, и когато станеш по голяма, ще дойдат много батковци... =]

koalka
11-25-2008, 09:41
И мен сигурно щеше да ми е малко притеснено, все пак е непознато момче, но пък, ако постоянно се срамуваш си изпускаш хубавите шансове и после много време ще те е яд.В крайна сметка няма нищо срамно в това да се кефиш на някой.Давай, защото може следващия път да не го видиш в рейса.

PepiDesigns
11-25-2008, 10:19
Интересно кой е автобуса :D
Току виж и той се чуди какво да те прави :-D


Иначе ... това е много яко така .. запознаваш се с някой случаен/случайна в автобуса ...

Аз много пъти съм се заговарял така , в последствие и срещи е имало ..
Последния път още от спирката ми потръгна ..

Валеше дъжд .. нямах чадър .. една мацка ме гледаше как си танцувам и тананикам вече на втора песен

Nightwish - I wish I had an angel
Lamb of God - Blacken the cursed sun

Иии .. тя ме гледа , нещо се усмихва ..

Вече вижда , че съм мнооого мокър , и ме попита , дали искам да дойда под чадъра

"Under my umbrella - ella - ella - ела ми деее " :grin: :D

Таа , отидох , чакахме и двамата 88 ..
Аз видимо тъп не говорех много , и после в автобуса като се качихме (тя в първа врата , аз във последна) и както съм се хванал , до мен се чува едно

"Мръдни се ,че ще те накапе"

Гледам на горе , и една голяма капка се канеше да ме намокри ..
Ноо .. гледайки на дясно видях мацката с чадъра :D

Та , за 10 минутки си говорихме и се разбрахме като се видим евентуално пак , да излезнем на кафе .. (сменихме номера , и се видяхме .. в едно заведение после :D )

И така .. страшно преживяване ..

Ахахаха .. а вас какво ли ви занимавам :D

FockidyFockFock
11-25-2008, 10:26
К'ви вафли е мен? :-o

Locci
11-25-2008, 13:18
нищо няма да изгубиш ако пробваш : )

Locci
11-25-2008, 13:19
нищо няма да изгубиш ако пробваш : )

emily_1234
12-07-2008, 20:15
а за кой автобус става въпрос? щото и аз виждам едно момче което прилича на мъри в автобуса :D да не е същия ? :razz: 8-) :-D

moon_flower
12-08-2008, 12:59
Те ти го казаха хората,но аз все пак искам да подчертая,че напоследък проима доста хора,които се увличат по разни момичета/момчета в рейсовете.Яко.. :D

MakeMeFeel
12-08-2008, 13:10
К'ви вафли е мен? :-o


ни се вкарваи в некви филми ве братле 8-)

ОбъркАл си рейса, пич 8-)

fire_cat
12-08-2008, 13:11
ако прилича на чад майкъл мъри не го испускай ей :shock: :shock: и успех :-)

+1! :-D

melllisssa
12-08-2008, 13:13
на мен ми се случва постоянно,може би и аз съм много по различна от теб мен ако ми хареса съм го заговорила моментално,смосъл небих се здържала да е до мен и да не му кажа нещо,а и всички са прави щом имаш желание запознай се не по традиционноя начин здравей аз съм еди коя си може ли да се запознаем някак по непринудено че да не си помисли че си изгаряла от желание да се запознаете и да му се вдигне рейтинга :) лично мнение

sweet_nothings
12-08-2008, 13:22
Опитай ;]

miss_asi
12-08-2008, 13:57
Тая история ми е много позната :D Ще ти кажа какво направи моята приятелка която имаше абсолютно същия проблем.Тя се запозна със него колкото и да я беше срам сега са приятели и все още не се знае на къде ще се радвие историята им така че нищо не губиш ако се запознаеш с него :P

jambo_bs
12-08-2008, 14:17
Наистина го заговори.
Няма да те ухапе я (:


А пък ако го направи провери дали не е болен от бяс