PDA

View Full Version : Връзка м/у мъж Близнаци и жена Везни



LaUrA66
11-23-2008, 17:30
Какво мислите за връзката между мъж Близнаци и жена Везни ? :-D

---
т.7
Блаб

UFOs
11-23-2008, 17:30
Ти май не си си чела хороскопа... :lol:

Fortuna
11-23-2008, 17:34
Ti po zodiite li si gi izbira6?

Whyniser
11-23-2008, 17:41
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Yancheto
11-23-2008, 17:53
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Просто перфектната връзка. :D :D :D

chokolate_girl
11-23-2008, 17:56
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Просто перфектната връзка. :D :D :D
точно :lol:

krisiiiiito
11-23-2008, 18:08
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Просто перфектната връзка. :D :D :D
точно :lol:

ем супер :D

s3xy
11-23-2008, 18:15
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Просто перфектната връзка. :D :D :D
точно :lol:

ем супер :D
велико :lol:

EarthShaker
11-23-2008, 18:24
още ли има хора, които да вярват на подобни глупости...?

:-o

exclusif
11-23-2008, 18:28
така така е пусната темата да попитам за жена девА и мъж скорпион

s3xy
11-23-2008, 18:30
така така е пусната темата да попитам за жена девА и мъж скорпион :D зависи до кога ще е дева, после сички звезди се обръщат :D :D :D

CinDeReLLa_
11-23-2008, 19:09
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

:razz: :razz: :grin: :D :razz:

Blab
11-23-2008, 19:22
Двама въздухари, вечно гонещи вятъра, безотговорни, нетрезво мислещи...
Везните - егоистични материалисти, често доста ограничение.
Близнаци - любвеобвилни(към всяка втора), добри, вятърничави, несериозни.
Общо взето - и двамата ще си гледат кефа, стига им на тях да им е добре. Според мен няма база, в/у която да се гради сериозна връзка.

Но всички хора са различни, зодиите дават само някои признаци, един вид насоки, обща класификация.

NaNa_SladuRana
11-23-2008, 19:52
само знам,че между един рибок и сладкото му теле върви по вода и другите зодиакални глупости не ме бъркат :D

insanity_666
11-23-2008, 20:40
Двама въздухари, вечно гонещи вятъра, безотговорни, нетрезво мислещи...
Везните - егоистични материалисти, често доста ограничение.
Близнаци - любвеобвилни(към всяка втора), добри, вятърничави, несериозни.
Общо взето - и двамата ще си гледат кефа, стига им на тях да им е добре. Според мен няма база, в/у която да се гради сериозна връзка.

Но всички хора са различни, зодиите дават само някои признаци, един вид насоки, обща класификация.

всъщност везните изобщо не са егоисти - него казвам само защото съм везна, навсякъде го пише :)

иначе към авторката - аз поне не мога да се оплача. 8 месеца сме заедно с моя и няма изгледи скоро това да се промени, проблеми сме имали досега под нормалното количество (и айде стига съм се хвалила да не урочасам нещо :-D ) ... и ако оставиш моя опит на страна - пише, че това е една от най-добрите комбинации за тези зодии ;)

и все пак това той каква зодия е и ти каква зодия си не е определящо. хората са различни!

therichbitch
11-23-2008, 21:51
ami nqma nikvo zna4enie kva zodiq ste AMA NIKAKVO ako si dopadate kato hora zna4i np

PoisoNGirL
11-24-2008, 00:00
I zodiite si imat malko ili mnogo vliqnie vyrhu haraktera.
Az naprimer sym oven i s bivshiq mi priqtel vezni prosto nqmahme sporove... takiva dushichki sa tiq vezni,che chak nervqt,na vsichko sa syglasni.Dokato sys segashniq mi,koito e telec izlizane na glava nqma.. 2ma rogati pod edna kyshta si ne e rabota.Nqma den bez spor i vseki ot nas tvyrdi che e prav.Pone pada ako ne boi to pone smqh :-D

BaiToq
11-24-2008, 06:32
Какво мислите за връзката между мъж Близнаци и жена Везни ? :-D

---
т.7
Блаб
Не става.
Марс влиза в третия дом на Уран
и се получава противоречие.
Обаче на Близнаците пишката им е над 18 санта,
така че не е за изпускане.

temari1785
11-28-2008, 16:37
Ми добре балансирана връзка.По един близнак във всяка везна :razz:

Просто перфектната връзка. :D :D :D
точно :lol:

ем супер :D
велико :lol:


бива , биваааа :D

mynichka
11-28-2008, 17:35
ами незнам ..но попринцип съм чувала , че мъжете близнаци са много двулични ..но аз лично познавам доста момчета близнаци и не са чак толкова двулични ( ние сме Лъв с Лъв ..страхотна комбинация ..малко в повече се караме ама нищо )

Leopardess
11-28-2008, 17:51
Връзката ви е обречена!
:grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

vivteen
11-28-2008, 18:04
Нямат значение зодиите

П.П на мен ми върви с лъвове най-добрата ми приятелка е лъв,приятелят ми е лъв... :)

miShle
11-28-2008, 21:06
Емиии и двете зодии са въздушни и по хороскопски си допадат .. Аз съм Везна и супер си се разббирам с Близнаци ... Тей че комбинацията е удачна :D

jghgh
11-28-2008, 21:15
Аз съм чувала че въздушните много се разбират. Към въздушни спадат Близнаци, Везни, Водолей.
На зодиакална основа връзката ви е сполучлива, успешна. Реално погледнато може и да не е*, но като цяло зодиите ви си съвпадат.

*уж Риби и Рак са идеална комбинация (точно както вашата), но нещата хич не се получиха... месец и седмица, и тва беше... Връзките зависят от всичко - характери, цели, темпераменти. Надявам се на вас да ви провърви, но не се надявай само от някакви си зодии..

SunFl0w3r
11-28-2008, 21:38
eee jalko bqh si haresala edin ma toi e skorpion i ne si pasvame..tctctc

Stiga be hora moje li daobi4ate nqkoi i da go otrejete 6toto e deva ili vodolei primerno.OMfg :-o

miShle
11-28-2008, 21:50
eee jalko bqh si haresala edin ma toi e skorpion i ne si pasvame..tctctc

Stiga be hora moje li daobi4ate nqkoi i da go otrejete 6toto e deva ili vodolei primerno.OMfg :-o

Дева и водолей ужасна комбинация.. Особено ако Девата е жена .. Пример - наще :lol: