PDA

View Full Version : Summer love : ))



teeNageBarbie
11-23-2008, 17:41
Хей на всичкии : ))
Амм моята история е проста.Запознах се с едно момче на морето.Ммм харесах го :oops: , ноо бях там само за 12 дни а той има няколко къщи и си седи по цяло лято.Таа бяхме една компания ии всички явно бяха забелязали че го харесвам.Едно момиче даже му каза.Тогова аз си помислих "о не сеа как ще го погледна".Той обаче се държеше нормално. Макар че беше казал на приятелката ми че не ме харесва, една вечар преди да си тръгна се държеше толкова мило,държеше се така сякаш ме харесва.Аз обаче си заминах на следващия ден.Бях му влеза телефона , но го изгубих.
След повече от два месеца аз се разхождах в квартала ми и изведнуж кой да видя НЕГО!Паникьосах се и се скрих без даже да му кажа "Здрасти",Минута по кусно той си беше тръгнал.От тогава сам решена да му намеря skype , но все не се получава.Знам в кой квартал живее , в кое училище учи , но не мога да намеря врузка с него.

Е това е.Мерси на тези които го прочетоха.Просто имах нужда да споделя каква глупачка съм че го изпуснах. :-#

bebchence
11-23-2008, 17:51
Хах и аз имам подобна случка само че ние сме в различни градове което е по гадно :-D Та какво да ти кажа глупаво си постъпила макар че в такива ситуации човек така се панира че прави глупости разбирам те,ще бъде хубаво да намериш връзка с него а щом знаеш в кое училище учи можеш да попиташ някой познат от същото училище дали не го познава или нещо такова.А ако го видиш пак вече ще знаеш какво да правиш и да не се криеш :-D :-)

Evanescencefan
11-23-2008, 17:52
Е,споко!Ако ви е писано,ще го откриеш.Успех :-) :razz: :) 8) :D

teeNageBarbie
11-23-2008, 17:58
мерсиии : )) :)

My6mYLka
11-23-2008, 18:07
няма проблем рано или късно ще се видите :)

JelqznaDevica
11-23-2008, 18:10
Незначително неуместно си постъпила спрямо него..
..допустимо е той да те открие - ако проявява достатъчно интерес.

du4eto_9
11-23-2008, 19:34
дано да се съберете ...! :) многоооо успехчета ти пожелавам.... :smt003 :wink:

MoHuTo
11-23-2008, 20:05
Приеми факта, че си го видяла пак като втори шанс и действай ;) Успех :P

teeNageBarbie
11-25-2008, 14:58
добра новина намерих му skype : )) и сега се кефя :D