PDA

View Full Version : Искам да му кажа.....



Monika91
11-23-2008, 18:08
Здравейте на всички!Проблемът ми е следния..Познавам едно момче от около 3 месеца.Още от началото го харесах,нещата вървяха добре и аз бях убедена,че ме харесва.Но разбрах,че е тръгнал с едно момиче и ми стана много кофти.Стана ми ясно,че е от ония момчета,които се държат толкова дружелюбно,е всяко момиче би решило,че чувстват нещо.Както и да е,продължихме да общуваме и да сме все така близки,и се случи така,че му признах чувствата си.Той го прие лекомислено,както приема и всичко.Продължихме да си общуваме както дотогава,но той разпространи ,че го харесвам.Нямате представа колко бясна бях.след тази въпросната смени още 3-4 момичета,а аз си траех и даже се правех че нямам вече нищо към него.А той продължаваше да ми пише..Продължаваше да се държи толкова мило.На няколко пъти сe карахме и се блокирахме в скайп,но нещата винаги се оправяха.Въпросът е, че осъзнах,че се влюбвам.Знам какво е,изпитвала съм го веднъж,не съм заблудена.Искам да му го кажа,не знам защо,но чувствам,че ще ми е по-добре ако го направя.Не ме е срам.Просто той ще реагира също толкова лекомислено.Разбирате ли,Държи се страшно детински и затова ме наранява толкова.Искам да му го кажа,но нямам представа как,като се има предвид тъпия му характер.
Ще се радвам,ако не съм ви отегчила до смърт и ако решите да драснете някой и друг съвет.не съм от тези,които се самосъжаляват и само ще кажа,че ми е зле,много зле.Благодаря предварително

т.7
krem4et0

zaraaa
11-23-2008, 18:16
Сама казваш, че е лекосмислен и дори да му кажеш, няма да е от много голямо значение, тогава защо да се унижаваш и да тичаш подире му :? ако обаче смяташ, че ще ти олекне, когато му го спдоелиш давай, но ако ти се присмее в лицето едва ли ще ти е много добре и мисля, че доста ще те заболи :(