PDA

View Full Version : Какво решение да взема?



wallker69
11-23-2008, 19:36
Ето я следната историйка:
Лятото срещнах едно момиче в импулс, и започнахме да си пишем.
Взех скайпа и, и т.н. тя беше недалеч от града ми, и страшно много ми
харесваше. Та дойде реч кога ще се видим... и тя винаги намираше
оправдание. И така постепенно много хлътнах по нея. Така и до днес
никога не сме се виждали, винаги изниква нещо. Когато започнахме
даскало, аз я търсих 5 пъти без никакъв отговор (уча на 300км от града ми).
Стана ми много гадно и си помислих, че си е намерила гадже и за това не
ми отговаря... в продължение на седмици не ми отговори, и постепенно започнах
да я забравям. Хвърлих око на една от моят клас която е хубаво и приятно
момиче. Та вчера изведнъж гледам ми пише "здравей как си? защо не
ми пишеш повече?" след което отговорих... еми търсих те 5 пъти без
никакъв отговор и си помислих, че си си намерила гадже и затова
не ми пишеш. След което тя ми каза, че скайпа и е включен постоянно,
но тя не е на компа, а нейните съквартирантки като видели, че някой
пише те просто затваряли прозорчето. Тук си мисля дали наистина ме лъже
или казва истината, но както и да е. Та сега се чудя какво да направя да продължавам
така и да чакам все някога да се видиме, или да поканя момичето от моят клас
на кафе. Моля ви изкажете мнение по темата, какво бихте направили, ако бяхте
на моето място? ...

П.С Очаквам да има лоши коментари, и обиди по мой адрес
П.С.С Моля ви без "бъзици"

chelsea
11-23-2008, 19:39
заеби я тая интернетска история, давай с пичка-съученичка

Desir3
11-23-2008, 19:40
Ами аз ако бях на твое място бих поканил момичето от класа си на кафе, а паралелно с това да 'разбуля' историята около моята виртуална приятелка. Действай смело, успех! 8)

MakeMeFeel
11-23-2008, 19:43
Абе не си вързан за това момиче от нета ... кво ти пречи да отидеш с това момиче от твоя клас на кафе ?? :?

xxxSnowflakexxx
11-23-2008, 19:44
Ами аз ако бях на твое място бих поканил момичето от класа си на кафе, а паралелно с това да 'разбуля' историята около моята виртуална приятелка. Действай смело, успех! 8)

CinDeReLLa_
11-23-2008, 19:47
заеби я тая интернетска история, давай с пичка-съученичка

Dyckaa
11-23-2008, 19:53
Действай с мацката от твоя клас :wink: С таз от нета няма да се получи повярвай :?

MoHuTo
11-23-2008, 20:00
Тая работа по интернет ми е съмнителна, от различни градове сте, сам казваш, че тя постоянно отлага срещата ви, или не е тази, за която се представя или има друга причина.. моя съвет е да действаш с момичето от твоя клас - поне знаеш, че е истинска :)

anSsito
11-23-2008, 20:05
Покани съученичката си,тази от нета не трябва да те спира и дори се чудя какво толкова чакаш и се чудиш.. Действай докато не е станало късно.. ;)

MorganeLeFay
11-23-2008, 20:05
Тва момиче от класа ти е много по-добър избор от някаква непозната, която дори може и да не е това за което се предствя :wink:

Jumbie483
11-23-2008, 20:09
Щом момичето отлага срещите ви, явно не иска да се срещате..В такъв случай покани съученичката си :)

shArk
11-23-2008, 22:15
ми братле тва не ти е няква голяма любов пък и 300 км тва хич не са малко такаи ли иначе ида продължите така нищо няма да стане според мен така че продължавай напред с другата ;)

LINKNOT
11-23-2008, 22:26
Аз пък мисля,че е по-добрия избор е момичето от чата. Не знам защо,просто не смятам,че гадже съученичка е добър коз. Всеки ден нон стоп заедно .. някак губи се тръпката, докато загадъчната любов,някъде там,някога твоя.. може би.
Ти избираш.

PoisoNGirL
11-23-2008, 23:39
Kakto qvno vsichki tuk shte ti otgovorqt:Ostavi momicheto ot Impuls i pokani tazi ot tvoq klas na kafe.Pomisli logichno..dori i nqkoga da se vidish s pyrvata(pri polojenie,che vse otlaga sreshtite)...shte izleze li neshto ot vryskata ot razstoqnie.Prosto se otkaji i prodylji napred 8)

zaraaa
11-24-2008, 15:17
Избери момичето от твоя клас, щом ти допада, а тази другата се прави на интересна и иска да тичаш подире и, не става то така :wink:

wallker69
11-27-2008, 18:41
мерси на отзовалите се... и на това, че ми помогнахте да реша
Поздрави...

bloodz94
11-27-2008, 19:23
Брат тез историй от импусл са скапана работа да знайшшш.ако бях на твое място веднага щях да поканя момичето от класа на среща.Ама видях че си избрал вече и то си направил правилен избор :) при това оная от импусл не та харесва,за да отменя все срещи и тва със скайпа е мн тъпо оправдание нз оназ как го е измисляла...

bloodz94
11-27-2008, 19:23
Брат тез историй от импусл са скапана работа да знайшшш.ако бях на твое място веднага щях да поканя момичето от класа на среща.Ама видях че си избрал вече и то си направил правилен избор :) при това оная от импусл не та харесва,за да отменя все срещи и тва със скайпа е мн тъпо оправдание нз оназ как го е измисляла...

bloodz94
11-27-2008, 19:23
Брат тез историй от импусл са скапана работа да знайшшш.ако бях на твое място веднага щях да поканя момичето от класа на среща.Ама видях че си избрал вече и то си направил правилен избор :) при това оная от импусл не та харесва,за да отменя все срещи и тва със скайпа е мн тъпо оправдание нз оназ как го е измисляла...

istinskasi
11-28-2008, 18:19
мале виж се на колко си годинки ти бе ?!
Как може въобще да сравняваш виртуалното с реалното?!
Не забравяй че виртуално познаваш само добрите и качества - лошите не можеш да видеш ! :smt117 хвани си момичето от класа и без расправии повече :P