PDA

View Full Version : Какво да правя ???



Bonbon4etooo0
11-24-2008, 08:33
Незнам какво искам... Преди около месец едно момче ми предложи.Аз го харесвах,но се повлиах от мнението на мойте приятели,който казаха "той предлага на всяка срещната и точно с теб ли трябва да го огрее"и колкото и да ми беше гадно аз го отрязах,но сега не мога да спра да мисля за него и нявсякаде се оглеждам да го видя и когато това стане цялата почвам да треперам и си губя думите.Аз му казах че искам да си останем само фр,но той спря да ми пише в skype.Опитвам се да го забравя но не мога ...И мисля че е вазможно още да ме харесва дали да му пиша или ще е гадно от моя страна след като го отрязах :? ......

HONDA
11-24-2008, 08:36
Не му пиши, а му се обади да излезете. Кжи му висчко в очите. ПО-достойно е

slun4ice_90
11-24-2008, 08:40
Е,как ще слушаш фр-овете ти?Ти,не можеш ли сама да решиш?Нямаш ли свое мнение?Пък и навсичкото отгоре си му й казала,че ако иска можете да си останете фр-ове..Ти,каква реакция искаш след всичко това?.."След дъжд,качулка"... :?

PoisoNGirL
11-24-2008, 09:00
Ами ако приятелите ти са прави и той предлага на всяка?!А след като си го отрязала,той не иска вече да говори с теб,защото не желая да си му friend,а поредната бройка?!
Ако смяташ,че не е така обади му се и го покани да излезете.Ако се съгласи се пробвай да обясниш.В противен случай просто се откажи.

zaraaa
11-24-2008, 15:01
Не му пиши, а му се обади да излезете. Кжи му висчко в очите. ПО-достойно е

+1 Много точно изказване :)

ThePowerOfLove
11-24-2008, 15:32
Обади му се ;) Или му пиши.. и му кажи как стоят нещата