PDA

View Full Version : НОВА ВЕРСИЯ на сайта - впечатления?!



Страници : [1] 2

machoka
11-24-2008, 15:18
Честита нова версия, как ви се струва - впечатления, бъгове, псувни? )

DjBaloon
11-24-2008, 15:22
То при някой още я няма не знам защо така
Аз я видях добро е интересно е ;]
Определено от дизайн и оригиналност този сайт е най-добрия според не много скромните ми вижданя

Само според менеще е по удобно да има опция вув форума да има бутонче към всеки профил директно да му влизаш в така наречения "teen ID"

ии не разбрах аз къде и как се добаеят приятели в тоя теен ид

Lucho
11-24-2008, 15:24
Защо на IE 7 не ми я отваря ? Иначе е супер ! Евала ! :)

DjBaloon
11-24-2008, 15:25
Защо на IE 7 не ми я отваря ? Иначе е супер ! Евала ! :)

Ами имма приятели на който още им пише че се качва новата версия,а аз нямам проблем

machoka
11-24-2008, 15:29
В момента се зарежда през www.teenid.net, докато системата рефрешне IP адресите на teenproblem.net. До тогава през teenproblem.net няма да има достъп и ще излиза онова съобщение.

С IE7 нямам проблеми?

Lucho
11-24-2008, 15:29
И на мен така пише...интересно...невиждам ЛС бутон ? Откъде да си видя ЛС-тата ? :-o

DjBaloon
11-24-2008, 15:30
И на мен така пише...интересно...невиждам ЛС бутон ? Откъде да си видя ЛС-тата ? :-o

в teen id са

Sensuality
11-24-2008, 15:34
На мен новата версия страшно ми допада.
Поздравления (:

TellMeYourName
11-24-2008, 15:38
как да спра да се появява т'ва шибано зелено правоъгълниче :-x

DjBaloon
11-24-2008, 15:39
как да спра да се появява т'ва шибано зелено правоъгълниче :-x
попълни го 8-)

machoka
11-24-2008, 15:39
Трябва да го попълниш в задължителните полета и няма да се появява повече.

Lucho
11-24-2008, 15:39
как да спра да се появява т'ва шибано зелено правоъгълниче :-x
Това са ти настройките от там.. ;)

hardball
11-24-2008, 16:28
Това не знам дали го харесвам, ама да ни е честито :-o

Lucho
11-24-2008, 16:42
тези със забранените символи защо не са изтрити?
Щото само сайта е пипнат,струва ми се че това не е версия 3 но нз... :)

Lucho
11-24-2008, 16:47
като сайт за запознанства е станал..

кой идиот ги е искал тия екстри бе?
Ние всичките "идиоти",дето гласувахме в анкетата...прилича на сайт за запознанства,но е супер ! :)

Lucho
11-24-2008, 16:55
А ти умник мислиш ли че аз гласувах да има лексикон ? :x

PiruBloodz
11-24-2008, 16:57
тогава защо каза ние?

аз ти говоря баш за тия лексикончета и простотиики брат, пълна безсмислица са

Lucho
11-24-2008, 17:00
Само да кажа - това с добавянето на прятели изобщо не е доизмислено...аз откъде да знам мейла на DjBaloon та да го приканя като приятел примерно ? :-o

elsy
11-24-2008, 17:00
Абе честита да ни е...
Аз добре го попълвам това зелено правоъгълниче 8-) Ама като да го изпрата пише грешка в страницата :-o На сичкото отгоре ми пише, че ник-а съдържа неразрешени символи :? Ко стана ся 8-)

jghgh
11-24-2008, 17:05
като сайт за запознанства е станал..

кой идиот ги е искал тия екстри бе?

Мм, тва с косата, стила музика и нам си кво ме изуми.

Иначе сайта е освежен, става за 2 пъти. Не протестирам..
Ама на правоъгълничето реагирах "wtfffff" ... все едно някой ми каза "ти вече няма да бъдеш анонимна" и около половин секунда го гледах много сърдито.. и в крайна сметка не го попълних както трябва 8-)

jghgh
11-24-2008, 17:13
Опа, сега цъкнах хубавото синьо бутонче "Моя профил" и видях че ще имам и рейтинг + някви джунджурии. Е, вече и аз плюя по новата версия. >< Наистина като сайт за запознанства. Току що разцъкнах..

sucks.. ама кво да се направи... сега много хора ще плюят докато не свикнат с шитнята и все пак ще продължим да пишем... о.О хе-хе..

splendour
11-24-2008, 17:13
dosrga ne mojex da vlqza polovin 4as i o6te tolkova se m14ix da yspeq da napi6a otgovor. az c1kam na "otgovor" to mi izliza v foryma.pyyyyyyyyyyyyyyy basi saita za zapoznanstva. nadqvam se da svikna za6toto izpy6ix kat go vidqx i kato mi izleze edin polyprozra4en prozorec i dori i slwed kato si napisax dannite i se opitax da go zatvorq ne6e6e

elsy
11-24-2008, 17:16
Абе честита да ни е...
Аз добре го попълвам това зелено правоъгълниче 8-) Ама като да го изпрата пише грешка в страницата :-o На сичкото отгоре ми пише, че ник-а съдържа неразрешени символи :? Ко стана ся 8-)
А, оправих се 8-)
Иначе идеята с тва Тийн ID изобщо не ме кефи... :?

BioX
11-24-2008, 17:25
аве като цъкна да цитирам някои ми излиза на главната страница що теи? :? +тва наистина е заприличал на импулс форума блааа :? ма пак е по добре от предния опит за обновяване на форума 8-)

DjBaloon
11-24-2008, 17:27
Според мене трябва да се доразвие функцията за приятели
и да има бутон при тези за Лс,за профил,под мнението водещо директно до Teen ID-то на дадения потребител
Тия две промени ако са възможни ще са добри 8)

machoka
11-24-2008, 17:33
Форумът няма промяна във версията. Същият е, с изключение на леките визуални промени.

Lucho
11-24-2008, 17:35
Според мене трябва да се доразвие функцията за приятели
и да има бутон при тези за Лс,за профил,под мнението водещо директно до Teen ID-то на дадения потребител
Тия две промени ако са възможни ще са добри 8)
Аз също заставам зад това предложение !

Bianca
11-24-2008, 17:39
Форумът няма промяна във версията. Същият е, с изключение на леките визуални промени.
Добре, де, тогава нека "леките" визуални промени ги няма. Наистина, отвращават ме. И не го казвам, защото съм егоистка. :Д Просто не само аз мисля така, и сам забележи.
Като се има предвид, че принципно обичам промените. (:

jghgh
11-24-2008, 17:41
Според мене трябва да се доразвие функцията за приятели
и да има бутон при тези за Лс,за профил,под мнението водещо директно до Teen ID-то на дадения потребител
Тия две промени ако са възможни ще са добри 8)
Аз също заставам зад това предложение !
Аз пък не. Целите тия глупости с приятелите, рейтингите, "тийн idата" са меко казано малоумни и излишни. Тва не е сайт за запознанства...
аз пък не искам рейт.. не искам хората да цъкат бутонче на профила ми и да го гледат недоразвит, 'щото не ми се качват снимки и не ми се пишат педерастки лексикони и т.н....
Тъпо е цялото тва нещо.

Иска ми се нещо, доближено до идеята за форум. Анонимно, с минимум полета за попълване. Където ако ща в някоя тема ще си юрна муцуната или ще пиша ква ми е косата и ква музика слушам.
Знам че никой не ме кара да попълвам, но все пак това ме дразни. Дразни ме че имам "тийн ID" и то се "влачи" след мен и стои дефектно и непопълнено, сякаш нарочно е така (то си е де... 8-) )
Няма ли начин тва ID да е по избор? И още от регистрацията да те пита дали го искаш...

С такива шитни е ТЪПО
1.тука да не е импулс
2.не ща да имам опция приятели.. тези които ме кефят си ги знам кои са и без да се аддваме
3.абе просто ме дразни о.О

machoka
11-24-2008, 17:43
Има много неща, които ще се дооправят. Давахте много зор, за това я пуснахме, иначе щеше да излезе финално след повече от месец.

Bianca
11-24-2008, 17:44
Опазил ме Бог, не искам да си представям форума "дооправен".

DjBaloon
11-24-2008, 17:45
jghgh това че промените не ти харесват не значи че трябва да сме против усъвършенстването 8)
Винаги може да си попълните данните колкото да ви излиза(лъжливи) и да не влезнете никога повече в тази част на форума

mysterious93
11-24-2008, 17:47
Мачок, Алекс, изложили сте се. ;)
Абсолютно сериозна съм, не очаквах сайт тип "impulse, aha, mucunki, etc.". ;)
Аз предлагам да върнете старата версия на форума, за да не изгоните съвестните си потребители, на които определено няма да им се хареса новата версия на сайта, убедена съм ;)
Мислех ви за хора със стил и утвърден вкус, но какво се оказа-изсрали сте едно огромно лайно. (:

Напълно права си!Особено с последното изречение :D Нз кво има да се дооправя..ама дано да не стане още по "обновено"че тогава нз..Преди колко хубаво си беше..и кой е напирал???Как да го разбирам?значи пускате по новата версия по-рано щото някои потребители напирали,а сега другата част като искаме да върнете както си беше напреди не може..що за едните може,а за другит ене?

jghgh
11-24-2008, 17:50
jghgh това че промените не ти харесват не значи че трябва да сме против усъвършенстването 8)
Винаги може да си попълните данните колкото да ви излиза(лъжливи) и да не влезнете никога повече в тази част на форума

Първото ти изречение e ftl, братле.
Аз пък ти казах че не искам да ми се "влачи" teen id-to паралелно с акаунта ми във форума. Ако има някъв начин да имам само потребител във форума без teen id, аз първа ще си я направя тая опция.

Прекалено "личност" се чувствам с teen id, каквито и неща да пиша там. Не искам да фигурирам като нищо повече от потребител тук, не ща да имам специална страничка, сайтче, и т.н...
Че аз закво нямам аха и импулс бе?! Щото тия простотии ме нервят и не ги одобрявам. :-x

Ясно е, че няма да стане моята, но мачока е направил темата за различни мнения, нали?
Аз казвам моето.

TEEN ID SUX
GREEN SUX
Рейтинг SUX
"Приятели" SUX

Поне форума си е същия...

DjBaloon
11-24-2008, 17:55
Според мене трябва да се доразвие функцията за приятели
и да има бутон при тези за Лс,за профил,под мнението водещо директно до Teen ID-то на дадения потребител
Тия две промени ако са възможни ще са добри 8)
Аз също заставам зад това предложение !


Сега видях
под снимката има едно плюсче то е за добавяне на приятели :ДДД

Lucho
11-24-2008, 18:03
Не ви ли прави впечатление че потребителите са твърде малко предвит този час когато обикновенно са по 500-600 потребители онлайн ? Това да не се дължи на никовете нещо ? :shock:

machoka
11-24-2008, 18:05
Не ви ли прави впечатление че потребителите са твърде малко предвит този час когато обикновенно са по 500-600 потребители онлайн ? Това да не се дължи на никовете нещо ? :shock:

Това се дължи, че 'teenproblem.net' още не е активен домейн, а доста по-малко от хората знаят за 'teenid.net'.

jghgh
11-24-2008, 18:07
Не ви ли прави впечатление че потребителите са твърде малко предвит този час когато обикновенно са по 500-600 потребители онлайн ? Това да не се дължи на никовете нещо ? :shock:

Това се дължи, че 'teenproblem.net' още не е активен домейн, а доста по-малко от хората знаят за 'teenid.net'.
Майната му на teenid! Махнете моя : (

DjBaloon
11-24-2008, 18:07
аз ли влизам безпроблемнно от teenproblem.net

machoka
11-24-2008, 18:13
na men mi e se taq i bez tva nqma da go izpolzvam teen id

Ето го най-правилното мнение до момента. Ако не ви харесват новостите около профилите на хората, просто не посещавайте teenid.

Но според мен малко бъркате предназначението на тази екстра - не го имайте като сайт за запознанства. Чрез teenid можете да си създадете собствен профил, който да ви представлява вас самите - нещо като фейсбук и майспейс, само че наш си - български - добавяте си текстове, снимки, любими видео клипиве, линкове към любимите си сайтове и всичко това е вашия профил, можете да си създавате група от приятели със сходни интереси, да разглеждате постоянно техните профили по бърз начин как ги обновяват и добавят нови подробности за себе си и интересите си посредством гореизброените начин.. .

Разгледайте профила на някой, който е добавил всички тези неща за себе си - изглежда подредено и удобно.

Jaffs
11-24-2008, 18:15
Интересно е замислено. Ще трябва да се поразгледа повече.
Имам един въпрос.
Има ли някаква опция, с която да виждам кой ме е добавил в приятели? :)

sweet4esf
11-24-2008, 18:20
bravo haresva mi mnogo
ama zashto nemoga da si slagam pak smiles :-o kato tvorq cqlata stranica..ne e kato predi i nemoga da si sloja glavna snimka na profila :-o

alex
11-24-2008, 18:21
Здравейте и то мен,

доста работа се насъбра и чак сега се включвам. Почвам наред:

- Потребителите в момента са малко защото родните доставчици работят малко бавно и все още не са обновили информацията че вече сме на нов сървър и ни търсят на стария. След като четете значи вие ползвате добър Интернет доставчик.

- Новата версия на сайта беше поискана от всички вас. В продължение на години (можете да проверите старите постове) валяха предложения. Най-често искахте екстрата за години, град, пол, снимки, а в последните месеци много много хора искаха да публикуват своите текстове.

- Лексикона не е за 10 годишни. Като гледам доста 20 годишни се ъзикат с него и е интересен и забавен начин да се бъзикаш с приятели или да си направиш допитване. Освен това такова нещо направено по този начин не съм виждал у нас.

- сега сайта наистина изхвръкна понякога но проблема е отново в настройките на IP-тата. Това ще се реши до 24 часа, което означава че утре след 12 часа на обяд почти няма да има хора с този проблем.

- Версията на форума не е подменяна, и дизайна му не е пипан защото смятаме, че си е добър както е. Относно дребните недостатъци и бъгове - работим порешаването им и до края на седмицата няма да има проблеми и ще обвъжем съдържанието според предложенията които вече получихме.

- Не, ние не сме сайт за запознанства! Никой не е казал че вашия профил трябва да е с вашата снимка. А данните ги събираме за да направим това
http://teenid.net/teenid/ranglists/

Рейтингите на потребители не са защото много хора са гласували за тях, а се оформят на база на това колко снимки, текстове, постове, лексикони, отговори на лексикони, видеа и т.н. имат.

Е благодаря на всики за положителните коментари :)

b0Nb0n
11-24-2008, 18:33
ne znam ama mai pove4eto hora vlizat tyka zaradi interface-a

mysterious93
11-24-2008, 18:33
И все пак тия текстове отгоре ме изнервят...знаете ли колко трябва да въртя надоло?създавате толкова много работа на средния ми пръст върху мишката!

Та никой не ми отговори темата ми за "лазаня" в секс ли да я пусна? :-x

sweet4esf
11-24-2008, 18:35
saita si e superr vinagi e bil a sega oshte poveche :grin:
ama zashto nemojem da si izbirame primerno koq snimka da ni e za avatar :(

n0x
11-24-2008, 18:36
^ оо имаш плюсчииии от мен

BioX
11-24-2008, 18:40
въвеждам си ника и паролата 1ви път натискам да влезе...след което иска да я въведа още веднъш правя го и тогава влиза .....що теи?


куха работа! :-x :x върнете старата версия...

Jumbie483
11-24-2008, 18:43
Определено има още мноооого работи да се оправят..
Като цяло ми харесва идеята и дизайна :-P

n0x
11-24-2008, 18:50
Ако махнете тва "последни новини" и преместите профила на тяхно място ще е супер..

b0Nb0n
11-24-2008, 19:22
Днес за пръв път влязох в сайта и не мога да го коментирам, защото бях тук само и единствено заради форума.

Сега поразгледах и... си дадох сметка, че съм твърде стар, твърде, твърде стар, за да имам профил в такова шарено нещо, където пише най-активен тийн и подобни неща.

Има много хора, които не харесват промените, а аз съм един от тези, които винаги са любопитни и приветстват новостите.

Новите неща са хубави, но... за тийнове за жалост.


Всяко начало е и край на нещо друго.
i az sym tyka zaradi foruma drugite ne6ta ne me interesuvat ako 6te i neznam si kvo da slojat se mi e taq samo foruma da ne precakat

Pliok0019
11-24-2008, 19:23
Не ми допада.

Thoughtless
11-24-2008, 19:24
Не знам кой е искал това точно, но аз предлагам да гласуваме за старият форум. Без лексикони, гласуване и т.н.

alex
11-24-2008, 19:25
ейййййййй този проблем с личните мсг-та го бяхме пропуснали. Още утре ще се реши проблема. Във всяка част от сайта потребителския панел горе с балончетата е по-голямо но тук сме забравили да го актуализираме за което се извинявам. Иначе личните мсг-та излизат много по-добре с червено топче :)

sweet4esf - можеш да направиш някоя снимка главна когато влезеш в нея, точно под снимката има линк "направи главна"

Мерси за положителните мнения, а за отрицателните - всяка градивна критика или грешка се разглежда и се работи по нея. Но и ние сме хора и понякога правим грешки което е нормално :)

b0Nb0n
11-24-2008, 19:36
hmm na men ne6to mi sa bygvat mneniqta mestimi gi primerno edno mnenie go gledam na 2 stranica sled malko e na treta posle pak se vra6ta na vtora 6to taka ?

alex
11-24-2008, 19:45
Мислили сме доста по въпроса, но установихме че по-скоро ще преправим този не заради парите, а заради нуждите на сайта. Но ако имаш конкретно предложение - давай. Винаги сме готови за такива.

Pliok0019
11-24-2008, 19:51
Мислили сме доста по въпроса, но установихме че по-скоро ще преправим този не заради парите, а заради нуждите на сайта. Но ако имаш конкретно предложение - давай. Винаги сме готови за такива.
Моето предложение е секцииката с лайната да има достъп като "Начало", "Форум", "Учител"...Да си я има, но който иска да я посещава.

Голяма част от потребителите сме тук именно заради форума. Нека имаме възможността да го разглеждаме без да ни излизат лексикончета, снимки, псевдоприятели..

И как по дяволите да си променя аватара?

Pliok0019
11-24-2008, 19:52
Аз имам конкретно предложение - не обвързвайте форума и сайта.
Окей, нека има сайт за запознанства, чалга новини, снимки, лексикони и всичко друго, но се замислете дали всички искаме да го ползваме.

Нека бъде като опция и тези, които не искат да се обвързват с подобен род профили, да им бъде дадена възможността да си посещават само форума.

Аз лично не съм тийн и досега пишех във форума по една или друга причина, но това обвързване ми показва недвусмислено, че мястото ми не е тук.

2. Доскоро форума беше едно уникално за бг пиъринга място, а сега просто става поредният сайт... замислете се и над това, моля.
Всъщност исках да кажа именно това.

b0Nb0n
11-24-2008, 19:53
2. Доскоро форума беше едно уникално за бг пиъринга място, а сега просто става поредният сайт... замислете се и над това, моля.
da ima6 pravo be6e nqkak si unkalno i v sy6tiq moment prosto bez izduzici i ne drazne6e kato vsi4ki ostanali kloningi ama kloniranite atakuvat za jalost ni prevzeha

MakeMeLaugh
11-24-2008, 19:55
Много креативна идея :)

Интересно съчетание :)

Доста иновации :)

Общо взето още ми е много безориентирано, ама като се свикне ще стане супер. Особено с гласуванията за потребителите, рехтинги, снимки, лудницата.


А за задължителното инфо - първо много се издразних, но като се замисля, всеки може да напише нещо колкото да мине номера :)

Само едно малко не ми харесва.. че е станал като сайт за запознанства и то щеш-нещеш.. по принцип форумите бяха за анонимност, все пак доста интимни лични неща се пиашат, това му беше апетитното, а сега е малко като обествена тайна. Нещо като BGStar.eu сайта -хем запознанства хем форум има, нещо това не ми се нрави.

MakeMeLaugh
11-24-2008, 19:58
Не мога да отварям през основния адрес, а само teenid.net.

И нещо ми е много бавно или е от нета ли нз

Gasser
11-24-2008, 19:59
И как по дяволите да си променя аватара?
отдолу под чалгаджииските новини
Начало Търсене Потребители Потребителски групи Настройки за форума

alex
11-24-2008, 20:02
Всеки който до момента е ползвал само форума може да продължи да го ползва. Преди имахме и галерия обвързана вв сайта която се ползваше от част от потребителите. Според допитването някой хора дори не знаеха че я има :)

Не е задължително да поддържате своя профил, не е нужно дори да имате такъв ако не го искате. Предвиждаме опция да активирате или деактивирате профила си в ТийнИД ако пожелаете (или ако няма инфо). Така че не виждам какъв ще е проблема с ползването на форума, а за дребните грешки в менюто - обещах да ги оправим още утре. Просто от около 24 часа сме на крак и малко в повече ни дойде на мен и на останалите приятели с които го копаме по сайта в момента.

Благодаря ви че дадохте ясни и конкретни предложения които да вкараме в употреба :)

Понеже не знам дали съм станал ясен - това че съобщенията ви се виждат САМО от ТийнИД е грешка

Основния адрес ще стане достъпен до 12 часа... това зависи от доставчика ви... аз до преди час нямах достъп!

Pliok0019
11-24-2008, 20:05
Предвиждаме опция да активирате или деактивирате профила си в ТийнИД ако пожелаете (или ако няма инфо).

За това става дума.

MakeMeLaugh
11-24-2008, 20:12
Не е лошо да въведете кратко инфо какво всъщност е Лексикона, публикуването на текст, любими въпроси и т.н.

НЕ ми харесва: Че не мога с дясно копче и от менюто на Лисицата да отварям чрез нов Таб! Аз обичам да си отварям така и да следя няколко неща наведнъж....

swords1010
11-24-2008, 20:13
Хайде спрете да бълвате злословия!
Основната идея е да се съберат максимално много функции в един сайт, тъй че той да е максимално полезен за всеки. На еидн му трябва форума да споделя - TeenProblem (може само форума да си ползва),
на друг му трябват статии - TeenProblem (може само статии да си чете),
трети иска да си пише есетата плагиятствайки - хубаво TeenProblem е на среща и никой не му казва да си ползва форума или TeenID, друг иска да се информира - ами добре TeenProblem има и секция новини.
Някой друг иска лично място, където да се представи пред хората - с текстове, сники, информация за себе си, клипове и т.н. - TEENPROBLEM.NET има TEENID, мамка му........ и накрая на някой му трябват снимки на звезди-------- ИМА ГИ! И всеки може да пползва САМО ТОВА, КОЕТО ПОИСКА!!!
Защо се чудите за какво да се заядете?!? Кой ви е отнел скъпоценния форум, със скъпоценните профили и още по-скъпоценните мнения. Кой въобще ви е пипнал нещо? Предлагат ви се нови опции, от които можете да се възползвате в случай, че ЖЕЛАЕТЕ ТОВА! :?

Моето мнение:
Новите функции са чудесни, лично аз мисля да се възползвам от повечето. Има малко проблеми със функционалността, които както всички разбраха ще бъдат изчистени скоро, което също ме радва. Въобще намирам подобренията за доста добри. Не съм сигурен на какво почва някой си прави заключения, че това е сайт за запознанства в стил Импулс (който между другото на нищо не прилича вече), като тук дори и капчица от идеята за сайт за запознанства няма! Наистина намирам всичко ново за чудеесно. :-D За мен чакането си струваше.

Pliok0019
11-24-2008, 20:18
swords1010 не изглежда особено добре един модератор да не го е грижа за форума...

swords1010
11-24-2008, 20:21
swords1010 не изглежда особено добре един модератор да не го е грижа за форума...
Скъпи/а мой/я, мен доста си ме е грижа за форума (особено предвид това, което е направил за мен). Не мога да повярвам за какви глупости хората хабят собствената си енергия и обръщат положителните неща в отрицателни!

Blab
11-24-2008, 20:22
Хич не мога да чета.
Дава ми грешки(показва ми частичен код вместо текст) в зеления прозорец, изкарва ме при всяко кликване на линк, след малко ще се откажа да опитвам.

MakeMeLaugh
11-24-2008, 20:23
Идеята с бутоните за активиране и дезактвиране на новите бутони мисля, че е много добра за "здравето" на сайта :-o

shadow4e
11-24-2008, 20:36
Лошото в случая е че е отрицателно. Държим на правото си да няма чалга новините, лексикончетата и снимките с вот.

Ако исках това щя да бъда звезда в импулс, чрез смс гласуване.

Изглежда жалко как нещо обикновено и значещо много може да се превърне в кичозна помия.

Аз не виждам какъв е проблемът да ги има, то и преди си ги имаше, само че не сме ги чели чалга новините. :)
Би било добре, ако както вече преложихте тийн ида да не е задължителен и също така, както и предния път, когато бяха сложени "последни новини" във форума, казвам, че въобще не ми харесва. Става кичозно. Отгоре новините на Днес-бг, отдолу тези. Тези на днес.бг са си реклама и който иска може и да не ги вижда. За мен лично те са и ме вълнуват, но Галена и Райна... Всеки има различни инетреси, а по този начин се натрапват. На мен ми пречи и на очите, защото става много шарено и ми се размазва.

Относно другите екстри. Не виждам защо да се връща старата версия. Хората попълваха анкети и те си ги искат. Това ги вълнува тях и админите помислиха и за тях, в което няма нищо лошо, а дори е хубаво. Егати протестите направихте, изкачайте малко да се види каков ще и мнението на админите, пък тогава парвете тия заплахи... Пфууу :)

MakeMeLaugh
11-24-2008, 20:48
И аз съм ЗА махането на новините горе.
Хем кичозно. Хем става излишно скролиране.
По-добре да е нещо сврзано с форума. Като последно излезналите теми.
Така човек да може да ги следи и да влиза в тях и ще се пише повече, общо взето едно вманиачаване ще стане :>


BLAB, може да ти е от версията браузър, или да имаш някаква защита то изскачащи прозорци и прочие!


Ее, защо чак на дъното на сайта сложихте последните излезнали теми. Мен това ми беше най-важната екстра.. :(

shadow4e
11-24-2008, 20:53
С дипломация и малко разум всичко става.

Докато сте подвластни на емоции и флудите, псувате и т.н. ще бъдете трити, а покрай вас се затриват и други критики.

И при предишните промени по форума беше същото положение, затова нека пробваме с малко по-рационални методи.

Това се оптиха да кажа и аз. :) Преди пак ги имаше тия новини във форума, всимки недоволствахме и ги махнаха. Изчакайте малко да видим какво ще решат. Вие като че ли въпросът е на живот и смърт да се реши точно на момента.

b0Nb0n
11-24-2008, 20:54
И аз съм ЗА махането на новините горе.
Хем кичозно. Хем става излишно скролиране.
По-добре да е нещо сврзано с форума. Като последно излезналите теми.
Така човек да може да ги следи и да влиза в тях и ще се пише повече, общо взето едно вманиачаване ще стане :>


BLAB, може да ти е от версията браузър, или да имаш някаква защита то изскачащи прозорци и прочие!


Ее, защо чак на дъното на сайта сложихте последните излезнали теми. Мен това ми беше най-важната екстра.. :(
be to predi ima6e takava opciq da gleda6 nai novite temi be6e mnogo udobno ama q mahnaha

MusicIsTheKey
11-24-2008, 20:55
Едно е да кажете, че не ви харесва, да се аргументирате и да дадете съвети, а съвсем друго да пишете глупости, обиждате и т.н.

Verminaard, как точно реши, че всичко е само за пари? Не помниш ли, че имаше анкета, в която се питаше какви опции бихте искали да има? Всички екстри, които са добавени са по желанието на потребителите.

Alex каза, че ще има опция, която да 'изключва' teenid-то, така че не виждам какъв е проблемът? Просто трябва да се почака малко и който иска, ще го премахне и ще си влиза отново във форума, който е абсолютно същият. В крайна сметка, администраторите и програмистите са се скъсали от работа, за да могат да направят това място по-добро и с повече възможности, а какво получават? Обиди. Потребителите са страшно много и няма начин да се угоди на всички. Винаги ще има някой, който ще ропотае. Никой не ви задължава да харесвате новостите, това е ясно, но поне изказвайте критиките като хората и с уважение към труда на хората, ръководещи този сайт. Както виждате, всякакви съвети и предложения се приемат.

shadow4e
11-24-2008, 21:05
Verminaard,
а на теб какво ти пречи да ги има тези лексикони, снимки, здезди и тн, ако ще имаш правото да не ги ползваш?

Да и това е тийн сайт, много от тийновете се радват на такива неща. Хрота са се постарали и са вложи много сили и енергия, за да го направят. Разбери, че всеки има различен вкус. Аз и ти може да не ползват такива сайтове, но много от хората, пишещи в темата за снимките дават линкове от сайтове за запознанства.
Казаха ти, че ще можеш да избираш, така че просто ще си влизаш в teenproblem.net/f/ ако досега не си го правил.

И не казвайте, че потребителите не ги искат тези неща, защото до колкото видях вече е писано и в онези раздели и съм сигурна, че те ще имат посещеваемост /дори и да е временно/.

HaCkO
11-24-2008, 21:10
Имам 1 въпрос за новата версия яка е м/ъ другото но не виждам настроика от където да си махна 1-я линк от профила можете ли да ми обясните как става предварително благодаря !
И оспешно развитие за напред :)

shadow4e
11-24-2008, 21:20
Ъгх,поредния заблуден псевдо-знаещ мод...писна ми.Няма да се занимавам повече.
Хах, мнеинията ми бяха такива при предишните промени. Казвала съм си изказвала мнеинето, кое и защо не ми харесва. :) А това, че съм мод, не се знае до кога ще пордължи както е тръгнало.

Да, подкрепям те да сперш да се занимаваш. :) Няма лошо да си изказавте мнението, но в някакви граници и да е смислено, не съм ви трила досега нито едно мнение, защото за мен това не е начинът, но вие наистина прекалявате.

thegmin
11-24-2008, 21:25
Абе някво дете от детската ли е рисувало сайта, да му бяхте дали нещо друго да драска, защото синьо и червено са най-труднатите цветове за комбиниране, а според мен тук не сте успяли с тях.

Ev1l
11-24-2008, 21:26
Страхотна е :)
От началото ще има негативни мнения,защотото е ново.Но ще свикнат :)
Поздравления

Valhala
11-24-2008, 22:14
Новата врсия ми действа изключително дразнещо...Може би,защото съм свикнал на старата...Е,ще поизчакаме и ще видим :lol:

Blab
11-24-2008, 23:28
'Айде без спам, моля!

rubi
11-25-2008, 01:04
мене ме кефи :)
постарали сте се да изглежда по-свежо и сте го постигнали.... :grin:

дразни ме само че тези новини изникват навсякъде.....много са ми натрапчиви такива :?

аз имам едно предложение за малка промяна във форума и тя е в емот иконките....не знам защо никога не мога да си намеря подходяща.... :) много ми харесват тези големите като в йаху месинджър....мисля че можете да поработите над това 8-)

Celence
11-25-2008, 06:08
Аз съм на мнение, че излишно комерсиализирахте сайта.
Превърнахте го в поредния сайт за запознанства на затъпели от коза и чалгата тийнове.

Съгласна.

+ Че по-бавно ми зарежда и се чудя онова кога ще спре да ми се появява всеки път щом натисна някой бутон.. говоря за редактирането на профила.

mumiikataa
11-25-2008, 06:13
Издразних се само на едно...Имаше сигурно всички училища в София,само моето не видях...(НПГПФ)

woshata
11-25-2008, 06:30
отново повтарям ... какъв е смисъла от онова безкрайно забавно нещо .. " любим въпрос" :smt104 или пък лексикон .. наистина малко заприлича на сайт за запознанства .. попълних онова за "редактирай профила" но не разбирам ползата от него .. иначе е свежо някво такова..но новите попълнения наистина са доста нежни и съм твърдо против !!!

Anf3tamin4o
11-25-2008, 06:39
Ми на мене лично ми харесва новата версия на сайта.Поздравления за екипа който се е потрудил.Малко е претрупано но ще се свикне.

DjBaloon
11-25-2008, 06:54
Смешното е че като ви направят опцията да нямате такъв профил ще замлъкнете за 2-3 дни и след това всички ще си направите
Всъщност вашето не е критика а търсене на някакво внимание и някакво искане и след като го получите забравяте, че го има и търсите какво друго да искате
ПРИМЕР: Раздел Наука-толкова много искахте да го има сега не можеш да засечеш потребител вътре

Jamalska
11-25-2008, 06:59
Tфа,че не можеш да ми разчетеш поста далеч не значи че е спам :x
Ох как да я разкарам тая простотия с 'последни новини' и 'здравей,джамалска' най-отгоре.Омръзна ми да скролвам

Spider4eto
11-25-2008, 07:13
Харесва ми новия облик. Нали преди повечето мрънкаха как искали да имат рождена дата, дали са момче или момиче, от кой град и т.н. Единственото, което не ми е много по вкуса са последните новини отгоре. Ако може примерно в настройките да си избираш дали да ти го показва ще е супер, ама нз дали може да се направи :-o

tuzaro
11-25-2008, 07:24
бах му мамата, къде мога да си видя всички теми които съм писал?? :-o

jeni92_abc
11-25-2008, 07:30
малко ми е странна новата версия,ама ще свикна :D харесва ми ;)

Lysit0
11-25-2008, 07:35
Ей страхотна е :grin:
Поздравления :-)

crazyhair
11-25-2008, 07:51
saita e dobre napraven na mene mi haresva dano i na i na drugite tiinove da im se haresa !!!

InnchetO
11-25-2008, 08:02
Попринцип , визуално ще се свикне .. не е толкова зле .. ама тая работа с лексиконите , тийнайдитата , приятелите , рейтингите .. малко е "ала сайт за запознанства" .. даже не малко .. :?

И ква е тая ра'ота с никовете ?! По дяволите .. мене половината форум ме знае иннчето бе а ся .. иннчето 'щото нали "непозволени символи" .. незнам , но според мене без тея детски историй като лексикончета и рейтинги форума ще има много повече потребители .. А така .. потребители над 13 години не мисля , че ще има ..

Бе много тъпо се получи .. попринцип , както казах ще понеса визията ама тея малки "ГъзариЙки" са просто изнервящи ..

InnchetO
11-25-2008, 08:04
И защо подяволите в музиката няма ретро ?! 8-)

IvJonas
11-25-2008, 08:10
не съм усобено впечатлена, ноооо ще свикна някак...

krisiiiiito
11-25-2008, 08:21
честно - не ми допада
какво е това.. видио лексикон интереси рейтинг прители.. бая като на сайт за запознанства.. според мен старата си беше по-добра
сега повечето ще се борят на кой профила му е по-хубав..колко рейтинг имат и прочие :x
пфф.. :booooomb:
ама какво да се прави..нищо не мога да променя

tuzaro
11-25-2008, 08:23
Попринцип , визуално ще се свикне .. не е толкова зле .. ама тая работа с лексиконите , тийнайдитата , приятелите , рейтингите .. малко е "ала сайт за запознанства" .. даже не малко .. :?

И ква е тая ра'ота с никовете ?! По дяволите .. мене половината форум ме знае иннчето бе а ся .. иннчето 'щото нали "непозволени символи" .. незнам , но според мене без тея детски историй като лексикончета и рейтинги форума ще има много повече потребители .. А така .. потребители над 13 години не мисля , че ще има ..

Бе много тъпо се получи .. попринцип , както казах ще понеса визията ама тея малки "ГъзариЙки" са просто изнервящи .. ти с тая снимка си точно за такъв сайт. Пак да питам къде да си видя старите теми и мнения??

Lysit0
11-25-2008, 08:26
Попринцип , визуално ще се свикне .. не е толкова зле .. ама тая работа с лексиконите , тийнайдитата , приятелите , рейтингите .. малко е "ала сайт за запознанства" .. даже не малко .. :?

И ква е тая ра'ота с никовете ?! По дяволите .. мене половината форум ме знае иннчето бе а ся .. иннчето 'щото нали "непозволени символи" .. незнам , но според мене без тея детски историй като лексикончета и рейтинги форума ще има много повече потребители .. А така .. потребители над 13 години не мисля , че ще има ..

Бе много тъпо се получи .. попринцип , както казах ще понеса визията ама тея малки "ГъзариЙки" са просто изнервящи .. ти с тая снимка си точно за такъв сайт. Пак да питам къде да си видя старите теми и мнения??



^^ Цъкаш на 'мой профил' , в едно синьо балонче....
И от там на татък знееш....;)

InnchetO
11-25-2008, 08:29
Попринцип , визуално ще се свикне .. не е толкова зле .. ама тая работа с лексиконите , тийнайдитата , приятелите , рейтингите .. малко е "ала сайт за запознанства" .. даже не малко .. :?

И ква е тая ра'ота с никовете ?! По дяволите .. мене половината форум ме знае иннчето бе а ся .. иннчето 'щото нали "непозволени символи" .. незнам , но според мене без тея детски историй като лексикончета и рейтинги форума ще има много повече потребители .. А така .. потребители над 13 години не мисля , че ще има ..

Бе много тъпо се получи .. попринцип , както казах ще понеса визията ама тея малки "ГъзариЙки" са просто изнервящи .. ти с тая снимка си точно за такъв сайт. Пак да питам къде да си видя старите теми и мнения??

Намери и ти за'кво да се заядеш .. :?

tuzaro
11-25-2008, 08:29
^изобщо незнам, излизат ми само съобщенията които съм си писал с други потребители, няма никъде за теми...

InnchetO
11-25-2008, 08:31
И така като ме подсети за снимката .. от къде мога да я сменя ?! 8-)

Carlos
11-25-2008, 08:31
Наистина е доста свежо така, обаче много прилича на сайт за запознанства... Поне на мен така ми се струва... Освен да качиш снимки, има и рейтинг и не знам си какво. Вече теми ли ще пишем и да обсъждаме проблеми или ще си коментираме профилите и ще искаме "плюсче" или "own-че" :x Беше един от малкото некомерсиални сайтове...

tuzaro
11-25-2008, 08:32
И така като ме подсети за снимката .. от къде мога да я сменя ?! 8-) що ше я сменяш, на мене ми аресва :-)

Spider4eto
11-25-2008, 08:34
И така като ме подсети за снимката .. от къде мога да я сменя ?! 8-) Горе където пише Начало, Търсене... цъкаш на Настройки за форума

InnchetO
11-25-2008, 08:45
Мерси :-)

lsd43
11-25-2008, 08:46
Честно казано,изобщо,ама изобщо не ми харесва,всичко е обърнато с главата надолу и от къде забога ,мога да си сменя аватара или подписа? Това с Тиин Ай ДИ ,беше... все едно съм влезнал в скапаният импулс ,да не говоря ,че никога не показва ,кога има или няма нови мнения,а менюто за управление на профила е доста зле,според мен старата версия ,беше в пъти по-добра.

ПП. Лично мнение и впечатление от новата визия.Питате -Отговарям. :D

nencuHka
11-25-2008, 08:48
Нещо и аз не виждам настройките ми за профила? 8-)

Едит: Намериих гоо

http://img116.imageshack.us/img116/9241/47366408dl9.jpg

Spider4eto
11-25-2008, 08:49
Мерси :-) нп:-) . lsd43 горе от настройки за форума можеш да си смениш аватара

chelsea
11-25-2008, 08:49
ако исках да се запознавам по тоя начин, щях да се регистрирам в една от милионите версии на флирт4е.цом и така...а и доста ме дразнят тия скучни 'новини' над самия форум.
иначе - хубаво сте се постарали, нищо, че малко сте се поизсилили.

Spider4eto
11-25-2008, 08:49
Нещо и аз не виждам настройките ми за профила? 8-) там където са начало, търсене... последното е настройки за форума

Anf3tamin4o
11-25-2008, 08:51
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=editprofile

lsd43
11-25-2008, 08:51
Мерси :-) нп:-) . lsd43 горе от настройки за форума можеш да си смениш аватара

Мерси за инфото.

lsd43
11-25-2008, 08:56
Дано не се превърне в поредния комерсиален сайт... :-o

Indeed 8-)

jony
11-25-2008, 09:04
Дано не се превърне в поредния комерсиален сайт... :-o

Indeed 8-)
too late бих казал аз. Вече се превърна. Много по-добре беше когато се даваха линкове от импулс и аха и.т.н., отколкото сега и тук да е така. Просто ми изчезва желанието да влизам, дразни ме сичкото това. Тийпроблем.нет. Какво е името на сайта? Тийнзапознанство.нет е по-добре да го направите. Тук главната идея беше да си помагаме едни на други, а не да си разменяме коментари, рейтинги и.т.н. Както някой по-горе спомена, сега основните потребители ще останат тея на по 13-14-15 годин, сичките кифли и фешъни и тем подобни прошляци. Да, верно може да се абстрахираме от тази част на сайта, както ни съветват модовете, ама файда-йок. Т'ва е като да се абстрахираш от някой предмет, който мразиш в даскало, но оценка все пак имаш, нали?
Казвате, че искате да е по-полезен и да има от всичко. Е, да ама за това има различни типове сайтове-такива за запознанства, такива за инфо, такива за тва, за онова. В това отношение, нашият беше уникален. Е, вече не е. Вече не е важен форума толкова, колкото снимките и.т.н. Да, ние ще продължим да си използваме форума, но всеки новодошъл ще се сблъска с всичко друго и форума ще остане на последно място.
Просто много сбъркахте... :?

Sintya
11-25-2008, 09:06
Абе във форума не виждам някаква разлика, но като цяло е окей.
Наистина не е лош, само, че докато зацепя кое къде е... xd

MorganeLeFay
11-25-2008, 09:07
ще ми трябва малко време да свикна, но определено не е лоша промяната :)

Lysit0
11-25-2008, 09:10
Абе хора,нали исках те нова версия....мрънкахте,мрънках е,ето новата версия е вече на лице! :? И пак ще се намери някой,който да е недоволен.3а мен новата версия е много по-добра от старатa. :)

BallFace Голям си мазник ...
Престани да се мазниш,че вече МНОГО дразниш :!:

jony
11-25-2008, 09:21
Абе хора,нали исках те нова версия....мрънкахте,мрънках е,ето новата версия е вече на лице! :? И пак ще се намери някой,който да е недоволен.3а мен новата версия е много по-добра от старатa. :)
Тогава, защо в тая тема има повече негативни мнения?

ScionOfStorm
11-25-2008, 09:35
Уф...историята се повтаря. Както при миналата версия всички ще мрънкат, мрънкат, мрънкат, пък като свикнат ще млъкнат :)

Мен лично не ме ебе много импулсче елемента доколко и какъв е - като не ви кефи няма да го ползвате, аз как не съм му обърнал внимание и не ме ебе :Р?

Версията става, но ще ми трябва време да свикна. Не е лоша, мисля, че сте се постарали добре. Естествено, след време ще се види доколко е изпипано, щото сега ми е прекалено странно :)

mysterious93
11-25-2008, 09:38
saita e dobre napraven na mene mi haresva dano i na i na drugite tiinove da im se haresa !!!

No way!!!

jony
11-25-2008, 09:43
Уф...историята се повтаря. Както при миналата версия всички ще мрънкат, мрънкат, мрънкат, пък като свикнат ще млъкнат :)

Мен лично не ме е** много импулсче елемента доколко и какъв е - като не ви кефи няма да го ползвате, аз как не съм му обърнал внимание и не ме е** :Р?

Версията става, но ще ми трябва време да свикна. Не е лоша, мисля, че сте се постарали добре. Естествено, след време ще се види доколко е изпипано, щото сега ми е прекалено странно :)
Освен да "мрънкаме" какво можем да направим? Ако такова, давай да се биеме за версията. Не мрънкаме, а недоволстваме и това е наше право в качеството на потребители, още повече, редовни. :?
Много точно се изказах, че можем да я игнорираме, но тя е там и дразни. Лицето на сайта вече е друго. Вече те посреща сайт за запознанства, а не сайт за споделяне на проблеми и взаимопомощ. Отиде на кино основната идея и предназначение, заради които е създаден този сайт.
Предлагам следното. Направете 2 различни рег-а. Една за т'ва със снимките коментарите рейтовете и.т.н и една за форума, да видим, каква ще е целта на посещение на потребителите. Да споделят, да напишат нещо или да напълнят очи с полуразголените снимки на някоя 14 годишна лигла, да напишат "ауууу колко си яка, дай си скайпа"и.т.н. и.т.н.

lsd43
11-25-2008, 09:46
Импуслчиии... :? :?

blood_dodo
11-25-2008, 09:51
Импуслчиии... :? :?Indeed...

LINKNOT
11-25-2008, 09:54
Ох,не мога да свикна все още. Малко ми е объркано. xD

miloto_girl_4e
11-25-2008, 10:03
Еми да, харесва ми :) Слава Богу, няма драстични промени в цветовете и дизайна като цяло, защото аз трудно свиквам :)
Но екстрите са си забавни, аз сега тамън ги разцъквах доволна :)

ABF
11-25-2008, 10:06
Супер тъпа и безсмислена промяна.На мен не ми харесва.Старата версия си беше най добре,защото беше максимално изчистена

acdcfenka
11-25-2008, 10:18
И на мен ми харесва новата версия, но е малко широк форума. Това не е проблем. Иначе поздравления за труда. :)

Disrespect
11-25-2008, 10:34
ми...става

LINKNOT
11-25-2008, 10:36
Забелязвате ли,че вече не пишем в teenproblem,ами в teenid. 8-)

remember_me
11-25-2008, 10:38
na mene pak mi haresva noviq oblkin na foryma. ne e kato predi totalna promqna. avatorite ot drygata strana cvetovete razli4ni i o6te kyp drygi ne6ta. tozi pat sa se postarali da zapazqt vajmojno nai mn stariqt oblik na saita. ekstrite sa gotini no naistina prekalihte kato slojihte 'teenid'. to4no kato v umpulse! ne moga da zagreq kakva e taq blanka za 'lubim vapros' opisanie ,imeto si daje da napi6a.. :smt108 i taq tapo prozor4e s info za tebe te sledi neprekasnoto ako ne go popalne6... vse edno ti prai napyk za ne6to, vinoven si my... i s tezi raboti kato umpulse kakvo sledva? sledva tova 4e vsi4ki 6te po4nat da se regvat tyka za zapoznanstva da pi6at kli6iranite raboti ' Az SaM kY4kA aMa Ne TvOqTa!' M? ne se li laja? razgoleni snimki po belu i vsqkvi takiva. ISKAM SI ANONIMNOSTAAAAA :-D
btw za6to smenihte imeto na saita? vsi4ki go znaeha kato teenproblem.net a sega e teenid ?!

Lucho
11-25-2008, 11:00
Забелязвате ли,че вече не пишем в teenproblem,ами в teenid. 8-)
Алекс написа,че докато се разпространи другият домейн по DNS сървърите,ще се пише от този...иначе на мене и teenproblem.net ми бачка :)

jony
11-25-2008, 11:01
Забелязвате ли,че вече не пишем в teenproblem,ами в teenid. 8-)
Е това вече е черешката на тортата... Няма сми просто... :x
И моля ако някой мод коментира мненията и критиките ни, нека се отнесе по персонално и внимателно, а не да обобщава: "благодаря за окуражителните думи, а на тези, на които не им харесва... не можем да угодим на всички" и т'ва е... Не става така.

alex
11-25-2008, 11:04
Забелязвате ли,че вече не пишем в teenproblem,ами в teenid. 8-)

НЕ Е ТАКА!!! Може би са 10-ти път ще го кажа от вчера. Сайта се премести на нов сървър. Но за да не бъде спрян за 48 часа пуснахме да се вижда от други домейн за да имате достъп до него. Иначе щяхте да виждате бяла страница с надпис "скоро ще видите новата версия" и така 2 дни.

До утре всичко ще се нормализира и сайта ще се отравя във стария и познат на всички ни домейн!

ВАЖНО! Когато отваряте сайта TeenProblem.net и той ви препрати към TeenID.net - то това означава, че вашия доставчик не е опреснил информацията за това кое е новото ни IP.

- Ако ползвате БТК рестартирайте вашите рутери/модеми.
- Ако ползвате друг Интернет говорете със вашите администратори ако и и утре имате този проблем свържете се с доставчика и го помолете да си рефрешне DNS-ите.

Ако въпреки всико имате проблем - пишете ми!

LINKNOT
11-25-2008, 11:10
Добре де. Защо са тези големи букви? Преди 1 час влязох за пръв път,откакто сайта е с новата версия. Вчера до последно ми излизаше бялата страница с въпросния надпис. Защо ми се карате всички? :smt089

Не се оплаквам бре. Харесват ми промените. 8-)

alex
11-25-2008, 11:16
Не, не ти се карам :) Написах го така защото всеки скролва и изпуска много неща а така ще се види това мсг от повече потребители. А който сика може да прочете това. Направих си труда да добавя повечко информация за новите функции:


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4057255

или

http://www.teenid.net/f/viewtopic.php?p=4057255 (за тези които не виждат реални домейн)

BlackaTBW
11-25-2008, 11:25
Така, видях че има нова версия, изглежда добре засега.



Така, този пост се поизтрива наполовина, защото ми беше някво неразбиращо още какво и защо. Та да, по-долния пост е по-верен. Извинете ме.

crazy_style
11-25-2008, 11:26
ne o4akvah edinstveniqt sait koito mi dopada, da se prevurne v sait za zapoznanstva...

BlackaTBW
11-25-2008, 11:30
ne o4akvah edinstveniqt sait koito mi dopada, da se prevurne v sait za zapoznanstva...

А да, вярно. Забравих и това да спомена. Какви са тия снимки бе хора?! Нали има импулси, ахата не знам си какво си за тая работа. Вярно, че е по-желание и че преди сякаш си нямаше теми за снимки и такива, но само като си представя кво ще става за напред...

vetev
11-25-2008, 11:31
много добра идея тва Teen ID :) радва :) дано да не западне :)

TheOtherME
11-25-2008, 11:31
Добре, де, хора, защо да е сайт за запознанства?Всеки си го ползва както си иска.Някои ще си качат снимките с нацупени устни, снимани от отгоре или в огледалото и за тях това вече ще е сайт за запознанства.Иначе можете да си качвата всякакви снимки, картинки, не е задължително да сте вие по бельо да кажем.

На мен версията ми харесва, само че наистина най-отгоре, където се изписват новините, е малко гадно да скролваш непрекъснато.По-добре новините да се появяват в своя си раздел. :)

crazy_style
11-25-2008, 11:36
neznam neta mi li pak se bugva , ili az... Oba4e po4ti ni6ty nemoa da napraq, nqkvo mnenie za tezi profili tam nemoga da napi6a ... pfFf

Pedigree
11-25-2008, 11:42
Бе, като всички ново, не ме кефи още толкова, и естествено, ще мрънкам. След време, като свикна, ще ми е яко.

TheBlackStranger
11-25-2008, 11:56
Надявах се и версията на форума* да се обнови успоредно с сайта, но уви не ме огря. :)

nia711
11-25-2008, 12:16
малко проблемче ,че попринцип някой като отговаря на някоя тема в която и аз съм писала ми се изпраща линк на пощата,обаче линка който отварям ми дава начална страница ,но не и определената тема както преди .Защо?

Celence
11-25-2008, 12:34
Колкото и да не харесва на някого, нека имаме уважението към админите, че са се потрудили :)

jony
11-25-2008, 12:38
Колкото и да не харесва на някого, нека имаме уважението към админите, че са се потрудили :)
И всичкото уважение да имаме, това не помага на сайта да стане отново по нашия вкус нали?
Така че аз предлагам отново гласуване. Които са за новото име на сайта (тийнзапознанство.нет) да гласуват с "да"!

Bubalcheto
11-25-2008, 12:40
Много е готин новия дизайн,заслижаваше си да си сменя ника,въпреки че мн си го обичах

jony
11-25-2008, 12:42
Които са за новото име на сайта (тийзапознанство.нет) да гласуват с "да"!Я го напиши като хората и може и да мога да гласувам с 'да' :lol: баси кефа..
Поправката е приета, благодаря.
Значи вече имаме един глас.

z1n4i7y
11-25-2008, 12:48
Като цяло новия изглед ми харесва :) . Малко не мога да и свикна още ама това е друг въпрос :D

jony
11-25-2008, 12:52
Които са за новото име на сайта (тийзапознанство.нет) да гласуват с "да"!Я го напиши като хората и може и да мога да гласувам с 'да' :lol: баси кефа..
Поправката е приета, благодаря.
Значи вече имаме един глас.Нямаш нито един глас, мой човек. ;) ьапшпьапьа ТийнПроблем рлз!
Ама вече сайта не отговаря на името си, "мой човек"...
Иначе да, тийнпроблем рлз...

PainMonopoly
11-25-2008, 12:52
Ситуацията с личните съобщения е под всякаква критика. Когато имаш ново съобщение, това по никакъв начин не си личи. Трябва отвреме навреме да надникваш в кутията за да видиш дали нямаш нови съобщения. Доста долно.

От това най-много страдаме известните и търсени юзъри като мене. 8-)

sm_95
11-25-2008, 12:53
ми не знам преди си ми харесваше сайта ся не ме кефи толкова. не че е лош просто според мен преди беше по-як. се пак е готин но малко прилича на сайт за запознаства ако тфа го нямаше шеще да е по-добре. и все пак искам да благодаря на админите за старанието да променят сайта :-D :-D :-D :-D

bloodfrozen
11-25-2008, 12:56
Странно ми е. Всичките тея нововъведения ми се струват странни. Но както и да е, ще мине известно време, докато свикна с новия вид.

LINKNOT
11-25-2008, 12:57
Нали след промяната на сайта всички потребители,чиите никове не отговарят на изискванията,щяха да бъдат изтрити. :-o

UFOs
11-25-2008, 13:10
Сайта е страхотен.Много ми харесва.Браво добре сте се справили :)

GbSy
11-25-2008, 13:20
Малко е... като Импулс, но иначе ме кефи, някакво свежо, шаренко и... различно.
Наистина, молехме се за нова версия, ето я и нея, ако не ви харесва...
Нормално е да има и негативно настроени, но вие пък... Поне оценете, че хората са се потрудили да направят нещо ново, различно...
Бива, харесва ми.

panacea
11-25-2008, 13:32
Малко е... като Импулс, но иначе ме кефи, някакво свежо, шаренко и... различно.
Наистина, молехме се за нова версия, ето я и нея, ако не ви харесва...
Нормално е да има и негативно настроени, но вие пък... Поне оценете, че хората са се потрудили да направят нещо ново, различно...
Бива, харесва ми.
суперско е станало,ама съм съгласна с тва дето го каза GbSy,че леко прилича на импулс и тва не ми харесва...ама иначе поздравления за готиния НОВ teenproblem!! :)

MostHated
11-25-2008, 13:40
много повече ме кефи... е все пак малко свежест и разнообразие... супер!

lsd43
11-25-2008, 13:49
Поразгледах я по-подробно,абе не е чак толкоз зле,но определено има доста работи за оправяне.

HaCkO
11-25-2008, 13:57
Мерси,че ме светнахте в новите опции на форума 8) 8)

slavito007
11-25-2008, 14:04
Прекалено се модернизира за мойта щайга :lol: Ама е яко, едно такова свежо. Хем е запазен мотива от предишния сайт - червеното (а и емотиконите са същите, което радва). ама това с лексикони, статийки и тези неща са си глезотийки, надали ще ги ползвам.

ScionOfStorm
11-25-2008, 14:47
Уф...историята се повтаря. Както при миналата версия всички ще мрънкат, мрънкат, мрънкат, пък като свикнат ще млъкнат :)

Мен лично не ме е** много импулсче елемента доколко и какъв е - като не ви кефи няма да го ползвате, аз как не съм му обърнал внимание и не ме е** :Р?

Версията става, но ще ми трябва време да свикна. Не е лоша, мисля, че сте се постарали добре. Естествено, след време ще се види доколко е изпипано, щото сега ми е прекалено странно :)
Освен да "мрънкаме" какво можем да направим? Ако такова, давай да се биеме за версията. Не мрънкаме, а недоволстваме и това е наше право в качеството на потребители, още повече, редовни. :?
Много точно се изказах, че можем да я игнорираме, но тя е там и дразни. Лицето на сайта вече е друго. Вече те посреща сайт за запознанства, а не сайт за споделяне на проблеми и взаимопомощ. Отиде на кино основната идея и предназначение, заради които е създаден този сайт.
Предлагам следното. Направете 2 различни рег-а. Една за т'ва със снимките коментарите рейтовете и.т.н и една за форума, да видим, каква ще е целта на посещение на потребителите. Да споделят, да напишат нещо или да напълнят очи с полуразголените снимки на някоя 14 годишна лигла, да напишат "ауууу колко си яка, дай си скайпа"и.т.н. и.т.н.

Епа повечето свестни и активни потребители тук не биха торелирали пиклата ;)

Аз ти казвам така, защото ще ми е интересно след 2-3 месеца колко ще са все още недоволните от версията, щото и в ласт.фм (един сайт) при новата версия имаше супер мрънкащи, в това число и моя милост, но като разучих новите неща и посвикнах се оказа, че всъщност версията е ебаси яката. И преди време имаше такива вопли и в тийна, и позамряха. Така че и мен може да не ме кефи супер много, но пък не е да е супер преебан и дизайна като цяло, нали?

Пък и както каза някой...уважете малко труда.

BlackRevenger
11-25-2008, 15:00
добра е :)

Buhtaaa
11-25-2008, 15:36
Наистина се е получило ... Не е както предишния път ... Свиква се лесно и не е корено променена това само с Тийн ИД е ... малко страннно ... и ... комерсиално :?

machoka
11-25-2008, 15:51
Вече имате 'Моите съобщения' в контролния ви панел /горе дясно/ И тук във форума, не само в тийнID, и кутията изглежда по същият си стар начин.
Сега вече можете да използвате само и единствено форума през teenproblem.net/f , ако останалата част не ви допада, както беше до сега.

hahavteen
11-25-2008, 15:57
Аз някак си не си го представях така... Мислех че в самия форум ще можем да си напишем пола, рожденния ден и че ще може да гласуваме за даден потребител (преди няколко години влизах в един форум и имаше такава опция)...
Не знам всъщност какъв е смисъла на това тийнИД и не мисля че ще го използвам кой знае колко...
Освен това главната ми снимка нещо я размазва супер гадно а не мога да кача други... :-o
Иначе браво не е зле. Предполагам че на повечето 13-14-15 годишни ще им хареса а то те са важните все пак след като сме в ТИЙНпроблем :)

PainMonopoly
11-25-2008, 16:00
Вече имате 'Моите съобщения' в контролния ви панел /горе дясно/ И тук във форума, не само в тийнID, и кутията изглежда по същият си стар начин.
Сега вече можете да използвате само и единствено форума през teenproblem.net/f , ако останалата част не ви допада, както беше до сега.Да, обаче не изписва примерно "Имате 1 ново съобщение". :)

OtherDimension
11-25-2008, 16:14
ще ми изписва ли, ако имам новов съобщение?
иначе не е отвратително като един друг път, но е излишно

Lucho
11-25-2008, 16:16
Защо като изляза или като се логна изписва 404 http нещо си...бяла страница... :-o

wikit0o0o
11-25-2008, 16:39
Дам на мене много ми допада новия стил.Определено е много оригинално направено :) :)

LittlePrincess
11-25-2008, 16:59
Харесва ми !

InnchetO
11-25-2008, 17:20
^^забелязали ли сте какви са потребителите който са казали "харесва ми" ? :lol: *нищо лично към никой :)

Иначе .. да , както казаха ще се свикне .. ама само да не се напълни с хора търсещи не помощ и мнение по даден въпрос а .. интернет запознанство .. :?

а да и да не забравя .. т'ва със съобщенията ? к'во прайм ? :?

ПП.кво е тва ТийнИД бе ?! :lol:

ПП2. Само на мене ли не ми действа BBCode-a ? :-o

mysterious93
11-25-2008, 17:37
^^забелязали ли сте какви са потребителите който са казали "харесва ми" ? :lol: *нищо лично към никой :)

Иначе .. да , както казаха ще се свикне .. ама само да не се напълни с хора търсещи не помощ и мнение по даден въпрос а .. интернет запознанство .. :?

а да и да не забравя .. т'ва със съобщенията ? к'во прайм ? :?

ПП.кво е тва ТийнИД бе ?! :lol:

ПП2. Само на мене ли не ми действа BBCode-a ? :-o

Да,тъпи сливи със по 10-20 мнения от оня ден.

И все пак тъпите сливи изглежда имат повече права...ест всички приеха положителнмите мнения(имам предвид адимините)а отрицателните само ни ги изтриха..изглежда не приемат критики..

tuzaro
11-25-2008, 17:42
Пълен шитжив ташак...

InnchetO
11-25-2008, 17:49
^^забелязали ли сте какви са потребителите който са казали "харесва ми" ? :lol: *нищо лично към никой :)

Иначе .. да , както казаха ще се свикне .. ама само да не се напълни с хора търсещи не помощ и мнение по даден въпрос а .. интернет запознанство .. :?

а да и да не забравя .. т'ва със съобщенията ? к'во прайм ? :?

ПП.кво е тва ТийнИД бе ?! :lol:

ПП2. Само на мене ли не ми действа BBCode-a ? :-o

Да,тъпи сливи със по 10-20 мнения от оня ден.

И все пак тъпите сливи изглежда имат повече права...ест всички приеха положителнмите мнения(имам предвид адимините)а отрицателните само ни ги изтриха..изглежда не приемат критики..

О бя'яй че неска като се логнах за пръв път и като видях "рейтинг" се сетих за ранга .. и като си помислих , че са ми нулирали ранга .. о.О се побърках .. после добре , че разбрах ,че не е така 'щото .. :?

psychopath
11-25-2008, 18:01
абе бива

johnnieWfan
11-25-2008, 18:03
амм що кат дам на "профил" информацията е старата , а кат дам на тва новото "моят профил" е новата която въведах сутринта .. тва е голям шит така....

iPurple
11-25-2008, 18:05
абе бива

mgxpower
11-25-2008, 18:06
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..

InnchetO
11-25-2008, 18:25
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..
:lol: :lol:

GetNasty
11-25-2008, 18:40
^^забелязали ли сте какви са потребителите който са казали "харесва ми" ? :lol: *нищо лично към никой :)

Иначе .. да , както казаха ще се свикне .. ама само да не се напълни с хора търсещи не помощ и мнение по даден въпрос а .. интернет запознанство .. :?

а да и да не забравя .. т'ва със съобщенията ? к'во прайм ? :?

ПП.кво е тва ТийнИД бе ?! :lol:

ПП2. Само на мене ли не ми действа BBCode-a ? :-o

Да,тъпи сливи със по 10-20 мнения от оня ден.

И все пак тъпите сливи изглежда имат повече права...ест всички приеха положителнмите мнения(имам предвид адимините)а отрицателните само ни ги изтриха..изглежда не приемат критики..

О бя'яй че неска като се логнах за пръв път и като видях "рейтинг" се сетих за ранга .. и като си помислих , че са ми нулирали ранга .. о.О се побърках .. после добре , че разбрах ,че не е така 'щото .. :?

Щото щеше да се наложи да пишеш тъи мнения отначало, докато стигнеш до 4000? :-)

mysterious93
11-25-2008, 18:41
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..
:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "smislen leksikon..."of se6tam se vuv vtori klas kat populvax takiva ne6ta(za posledno) :D kak si go predstavqte nqkvi +18 sednali i populvat leksikonite(tuka nqma samo tiinove..ima dosta koito sa na po 20 i otgore...)

InnchetO
11-25-2008, 18:43
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..
:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "smislen leksikon..."of se6tam se vuv vtori klas kat populvax takiva ne6ta(za posledno) :D kak si go predstavqte nqkvi +18 sednali i populvat leksikonite(tuka nqma samo tiinove..ima dosta koito sa na po 20 i otgore...)

Да , специално за него знам , че е на 19 ли беше или 20 .. нещо такова .. и за това ми стана смешно като си го представих как си джитка пред лексикончето :lol:

BqlaLiniq
11-25-2008, 18:49
Общо взето ме дразнят жълтите новини, които ми загрозяват всичко, както и ми бърка в здравето това с "моят профил".
Лесно е да се каже- като не ти харесва, не го ползвай, но ме дразни факта, че съм вързан за него.
Нека бъде предвидено да имаме само форумна регистрация, моля.
А да, нека има и промени по форума, а не само по сайта и ако може да не бъдем обвързвани по толкова груб начин.
:) :) :) :)

schhhhhhh
11-25-2008, 18:51
Имам въпрос :D
То хубаво, че има промени - цветове, дизайн тук-там ала бала, но като искам да си променя профила във ФОРУМА ( не оня при IDтата ) нещо не мога да намеря опцията за смяна на подпис, аватар и останалите джаджи :-D
Аз ли не виждам, в процес на довършване ли е системата, че нещо се обърках :D

Иначе ок е станало, малко е тъпичко това с лексиконите и IDтата, ама пък си има хора и за тях :]

Тааа ще чакам отговор на въпроса си :)

machoka
11-25-2008, 18:58
Толкова ли е трудно да се досетите, че промяната става от 'настройки форум', дето цъфти точно отстрани на 'Търсене' горе, което би трябвало да ползвате при такива въпроси :-o

n0x
11-25-2008, 19:15
Machok mahni teq novini qko zle sa, a na tqhno mqsto slojete tva za profils

rozova_lady
11-25-2008, 19:23
Бива си я промянката

schhhhhhh
11-25-2008, 19:33
Толкова ли е трудно да се досетите, че промяната става от 'настройки форум', дето цъфти точно отстрани на 'Търсене' горе, което би трябвало да ползвате при такива въпроси :-o

Мерси :)
не го бях видяла
:) :) :)

mgxpower
11-25-2008, 19:37
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..
:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "smislen leksikon..."of se6tam se vuv vtori klas kat populvax takiva ne6ta(za posledno) :D kak si go predstavqte nqkvi +18 sednali i populvat leksikonite(tuka nqma samo tiinove..ima dosta koito sa na po 20 i otgore...)

Да , специално за него знам , че е на 19 ли беше или 20 .. нещо такова .. и за това ми стана смешно като си го представих как си джитка пред лексикончето :lol:Виж сега ти за мен не се притеснявай каквото искам ще си правя ако искам ще смуча биберон нали се сещаш , че теб това не те засяга?!И да при липса на анкети , които са по-удачен вариант за мен ще си джъткам върху лексиконите мисля , че няма възрастови граници за нещо което ти е приятно ония , които правят анимации и са на по 30-40 години какво?!Не се изказвайте неподготвени .... щото много ме дразните ей такива...

InnchetO
11-25-2008, 19:46
Имам забележка моля ви направете още въпроси във лексикона 10 са прекалено малко един смислен лексикон не може да се направи..
:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "smislen leksikon..."of se6tam se vuv vtori klas kat populvax takiva ne6ta(za posledno) :D kak si go predstavqte nqkvi +18 sednali i populvat leksikonite(tuka nqma samo tiinove..ima dosta koito sa na po 20 i otgore...)

Да , специално за него знам , че е на 19 ли беше или 20 .. нещо такова .. и за това ми стана смешно като си го представих как си джитка пред лексикончето :lol:Виж сега ти за мен не се притеснявай каквото искам ще си правя ако искам ще смуча биберон нали се сещаш , че теб това не те засяга?!И да при липса на анкети , които са по-удачен вариант за мен ще си джъткам върху лексиконите мисля , че няма възрастови граници за нещо което ти е приятно ония , които правят анимации и са на по 30-40 години какво?!Не се изказвайте неподготвени .... щото много ме дразните ей такива...

Никой не е казал какво да правиш ;) просто ми стана смешно :)

PainMonopoly
11-25-2008, 19:48
Machok mahni teq novini qko zle sa, a na tqhno mqsto slojete tva za profilsAdblock Plus с Element Hiding Helper. 8)

PainMonopoly
11-25-2008, 19:58
Machok mahni teq novini qko zle sa, a na tqhno mqsto slojete tva za profilsAdblock Plus с Element Hiding Helper. 8)

и натам?Блокираш div-а с новините, като внимаваш да не блокираш това с id content... :-o

PainMonopoly
11-25-2008, 20:02
Ами блокира това, което не трябваше.

teenid.net#UL(class=listBox clearfix) е филтъра, който ти трябва.

http://prikachi.com/users/mendeleev/41I.jpg е при мен.

woshata
11-25-2008, 20:04
Ами блокира това, което не трябваше.

teenid.net#UL(class=listBox clearfix) е филтъра, който ти трябва.

http://prikachi.com/users/mendeleev/41I.jpg е при мен.така и не зацепих как си го напраил ааааааа :x

PainMonopoly
11-25-2008, 20:12
Махна ли грешния филтър? :lol:

ScionOfStorm
11-25-2008, 20:58
а, т'ва тийн айди чак сега го видях :Д

то някво шаренко и пълно с потребители, бе :Д

InnchetO
11-25-2008, 21:05
Аз продължавам да питам
"Защо няма РЕТРО в стиловете музика?" 8-)

n0x
11-25-2008, 21:11
:grin:

hahavteen
11-25-2008, 21:29
а, т'ва тийн айди чак сега го видях :Д

то някво шаренко и пълно с потребители, бе :Д

Добре че е адашката да те светне 8) :D

ScionOfStorm
11-25-2008, 21:45
епа тя адашката освен сексуален бийст е и просветлителка бе, мани. яка работа отсек'де 8)

InitialD
11-25-2008, 21:51
Некой ще ме светне ли откъде се оправя подписа, аватара !?!!? :?

MusicIsTheKey
11-25-2008, 21:54
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=editprofile

InitialD
11-25-2008, 21:59
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=editprofile

Грасиас сеньорита!

n0x
11-25-2008, 21:59
Некой ще ме светне ли откъде се оправя подписа, аватара !?!!? :? http://teenid.net/f/profile.php?mode=editprofile

Briseis
11-25-2008, 22:05
Уооу

бях меко казано шокирана
но пък е по-удобно да пишеш ЛС

поздравление за екипа, но няма да използвам функциите на Тийн Айди

InitialD
11-25-2008, 22:47
Некой ще ме светне ли откъде се оправя подписа, аватара !?!!? :? http://teenid.net/f/profile.php?mode=editprofile

Грасиас и на вас ... :)

VerryBerry
11-26-2008, 07:53
и аз съм доволна,при мен засега няма проблеми

tItEufFf
11-26-2008, 09:32
Все ми е тая...ама това Teen ID е леко тъпичко. Няма да го ползвам. Само ме е страх този сайт да не заприлича на импулс-а ...

woshata
11-26-2008, 10:29
и аз отново питам..всичко оооооокей ае с тва ай ди :-o но ква функция изпълнява тъй нареченото " любим въпрос " :smt104 :smt064

BqlaLiniq
11-26-2008, 11:15
Честита нова версия, как ви се струва - впечатления, бъгове, псувни? )


Има много неща, които ще се дооправят. Давахте много зор, за това я пуснахме, иначе щеше да излезе финално след повече от месец.


Форумът няма промяна във версията. Същият е, с изключение на леките визуални промени.

Последно има ли нова версия или няма? Май и вие не знаете.... :-o :-o :-o

BlackaTBW
11-26-2008, 11:41
Добре, виждам, че сте дали линк към мястото където можем да си оправяме подписа и аватара, а самия бутон КЪДЕ Е!? Нямам намерение да ровя из тази тема всеки път като ми потрябва. Та... някой да ме просветли къде е.

BlackaTBW
11-26-2008, 11:47
Настройки за форума...

При бутоните Начало, Търсене, Потребители... ;)

Благодаря ти. :)

(потвръждение на теорията ми, че не виждам очевидното XD)

TheBlackStranger
11-26-2008, 12:59
Някой може ли да и помогне ? Търся тийнпроблем а намирам сайт за запознанства...?

TheGirlNextDoor
11-26-2008, 14:10
рейтиг :? ....ще има зелени ръчичкиииии :grin: :-o

machoka
11-26-2008, 14:43
Нещо започвам да се мръщя.

Хем не ползвали сайта, хем защо приличал на импулс.. нали сте големите форумци? тогава какво правите в сайта, никой не ви задължава да го посещавате и да давате 'зелени ръчички'. Сложихме линк към 'мои съобщения' в самия форум, така че в момента можете съвсем спокойно да си влизате през 'teenproblem.net/f' и да забравите за всякакви полуголи снимки и каквито и да било ръчички.
Губила ви се била анонимността като попълните 3 реда, айде тая история на друг я разправяйте. Никой не ви е опрял пистолет в главата да си въведете номера на личната карта - като искате пишете 'Койчо Минджев Герасимов' че се казвате, така няма да ви открият, гаранция.
Това с въвеждането на име и училище е направено за хилядите хора, на които им РАДВА ОКОТО красивия и попълнен цял профил. Хейтвайте си колко искате, но за 3 дена има 1700човека, които явно ги кефи новата зарибявка за да си попълнят и украсят профилите и да са АКТИВНИ в системата на сайта, а тука се събрали шепа хора щото от нямане какво да правят псуват по екип работил с месеци заради ВАС.

А дори и да ползвате сайта, всичко старо си е на лице по стандартната процедура, а има ДОПЪЛНЕНИЯ около екстрата 'звезди' и teenid /което пак поватарям НИКОЙ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА ДА ОТВАРЯТЕ/.

Ама май идеята е да си хейтваме по коледно, а?

Необосновани критики и злобонравно хейтърско поведение вече ще бъде трито И от мен, освен от колегата.

Айде със здраве и пийте вино като мен в това хладно време, за да не страдате от болести.

Bianca
11-26-2008, 14:58
Нещо започвам да се мръщя.

Хем не ползвали сайта, хем защо приличал на импулс.. нали сте големите форумци? тогава какво правите в сайта, никой не ви задължава да го посещавате и да давате 'зелени ръчички'. Сложихме линк към 'мои съобщения' в самия форум, така че в момента можете съвсем спокойно да си влизате през 'teenproblem.net/f' и да забравите за всякакви полуголи снимки и каквито и да било ръчички.
Губила ви се била анонимността като попълните 3 реда, айде тая история на друг я разправяйте. Никой не ви е опрял пистолет в главата да си въведете номера на личната карта - като искате пишете 'Койчо Минджев Герасимов' че се казвате, така няма да ви открият, гаранция.
Това с въвеждането на име и училище е направено за хилядите хора, на които им РАДВА ОКОТО красивия и попълнен цял профил. Хейтвайте си колко искате, но за 3 дена има 1700човека, които явно ги кефи новата зарибявка за да си попълнят и украсят профилите и да са АКТИВНИ в системата на сайта, а тука се събрали шепа хора щото от нямане какво да правят псуват по екип работил с месеци заради ВАС.

А дори и да ползвате сайта, всичко старо си е на лице по стандартната процедура, а има ДОПЪЛНЕНИЯ около екстрата 'звезди' и teenid /което пак поватарям НИКОЙ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА ДА ОТВАРЯТЕ/.

Ама май идеята е да си хейтваме по коледно, а?

Необосновани критики и злобонравно хейтърско поведение вече ще бъде трито И от мен, освен от колегата.

Айде със здраве и пийте вино като мен в това хладно време, за да не страдате от болести.
Баща ми се казва така! :shock:

Lucho
11-26-2008, 15:25
Браво бе,мачок ! Евала ! 8)

Bianca
11-26-2008, 15:55
Браво бе,мачок ! Евала ! 8)
Еваля, еваля, еваля, та еваля! Дай да целуваме гъзове, не искаш ли?! И да, "НЕ ИСКАШ ЛИ"! Не "неискаш". ;) Няма ли да купиш каса бира за администраторите и модераторите? По два кебапа за всеки-и си уреден, мхм.
Също така може и възглавнички да им донесеш, че нали знаеш-плюскането приспива! После може и приспивна песен да им попееш.
ТА ТОКУ ВИЖ СИ СТАНАЛ МОДЕРАТОР!

mysterious93
11-26-2008, 16:27
Браво бе,мачок ! Евала ! 8)
Еваля, еваля, еваля, та еваля! Дай да целуваме гъзове, не искаш ли?! И да, "НЕ ИСКАШ ЛИ"! Не "неискаш". ;) Няма ли да купиш каса бира за администраторите и модераторите? По два кебапа за всеки-и си уреден, мхм.
Също така може и възглавнички да им донесеш, че нали знаеш-плюскането приспива! После може и приспивна песен да им попееш.
ТА ТОКУ ВИЖ СИ СТАНАЛ МОДЕРАТОР!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pf..6teli da triqt negativnite mneniq..mi samo moga da vi su4yvstvam ako go pravite...baq rabota 6te imate :lol:

mon4eto
11-26-2008, 16:31
Ne mi haresva osobenno i tiq danni deto go iskate,snimki,priqteli i t.n. imam 4uvstvoto 4e zaprili4va na sait za zapoznanstva :? No kakto i da e se pak 4estito za novata versiq ...

xXxScreamxXx
11-26-2008, 17:02
тогава защо каза ние?

аз ти говоря баш за тия лексикончета и простотиики брат, пълна безсмислица са

Айде пак съгласна с Дизззии :D

По темата : като изключим това ^^ ... бива
то тряя и разнообразие
:P

BqlaLiniq
11-26-2008, 17:45
machoka мен ме дразни единствено и само тези "Последни новини" за какво изобщо се появяват не ми е ясно? Има ли шанс да ги махнете, че наистина много дразнят.

nestle
11-26-2008, 17:50
мен пък преи много време сайта като беше сас розово и лилаво много ми харесваше, можеби самата комбинация от цветожете но беше мн яко :)

UFOs
11-26-2008, 20:23
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

jony
11-26-2008, 22:22
Нещо започвам да се мръщя.

Хем не ползвали сайта, хем защо приличал на импулс.. нали сте големите форумци? тогава какво правите в сайта, никой не ви задължава да го посещавате и да давате 'зелени ръчички'. Сложихме линк към 'мои съобщения' в самия форум, така че в момента можете съвсем спокойно да си влизате през 'teenproblem.net/f' и да забравите за всякакви полуголи снимки и каквито и да било ръчички.
Губила ви се била анонимността като попълните 3 реда, айде тая история на друг я разправяйте. Никой не ви е опрял пистолет в главата да си въведете номера на личната карта - като искате пишете 'Койчо Минджев Герасимов' че се казвате, така няма да ви открият, гаранция.
Това с въвеждането на име и училище е направено за хилядите хора, на които им РАДВА ОКОТО красивия и попълнен цял профил. Хейтвайте си колко искате, но за 3 дена има 1700човека, които явно ги кефи новата зарибявка за да си попълнят и украсят профилите и да са АКТИВНИ в системата на сайта, а тука се събрали шепа хора щото от нямане какво да правят псуват по екип работил с месеци заради ВАС.

А дори и да ползвате сайта, всичко старо си е на лице по стандартната процедура, а има ДОПЪЛНЕНИЯ около екстрата 'звезди' и teenid /което пак поватарям НИКОЙ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА ДА ОТВАРЯТЕ/.

Ама май идеята е да си хейтваме по коледно, а?

Необосновани критики и злобонравно хейтърско поведение вече ще бъде трито И от мен, освен от колегата.

Айде със здраве и пийте вино като мен в това хладно време, за да не страдате от болести.
A всички, които му се дразнят, не са ги попълнили. Колко потребители има тоя форум? Мисля, малко повече от 1700.
Отново подминаваш основните критики...
И да, най-лесно е да се трият "хейтърските" мнения. :?
Аз не хейта, просто изразявам мнение.

incheto
11-27-2008, 07:05
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.

PiruBloodz
11-27-2008, 10:09
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.

с 2 думи си слагаш приятелите

incheto
11-27-2008, 10:20
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.

с 2 думи си слагаш приятелите

ДА. Тайра Банкс ми е най-добрата приятелка. Пиеме си кафето всеки ден.

AvRiLFaN95
11-27-2008, 12:24
Искам да питам само защо не мога да ползвам Bold :?

gPa3HuTeJl
11-27-2008, 12:45
Искам да питам само защо не мога да ползвам Bold :? Защото си ламер

Обади се PRO-то... http://prikachi.com/files/468382n.gif

PiruBloodz
11-27-2008, 12:49
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.

с 2 думи си слагаш приятелите

ДА. Тайра Банкс ми е най-добрата приятелка. Пиеме си кафето всеки ден.

Не ме разбра, но както и да е.. :)

AvRiLFaN95
11-27-2008, 13:08
Искам да питам само защо не мога да ползвам Bold :? Защото си ламер

Обади се PRO-то... http://prikachi.com/files/468382n.gif
Оправих го,но в предишната версия ставаше и с цветен тескт. :?

incheto
11-27-2008, 13:21
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.

с 2 думи си слагаш приятелите

ДА. Тайра Банкс ми е най-добрата приятелка. Пиеме си кафето всеки ден.

Не ме разбра, но както и да е.. :)

Ти не разбра за какво сме говорили и се намеша без да знаеш за какво точно става дума, ама както и да е.

UFOs
11-27-2008, 13:56
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.
Тогава се приготви довечера за лавината от снимки за албума на Дрю Сийли.Мерси че добави и Селена Гомез :P

adrenalinkataaa
11-27-2008, 14:02
:grin:

adrenalinkataaa
11-27-2008, 14:04
но имам 1 въпрос понеже съм нова и защо не ми излиза автара-снимката кът пиша коментар ? :(

nia711
11-27-2008, 14:04
но имам 1 въпрос понеже съм нова и защо не ми излиза автара-снимката кът пиша коментар ? :(
ми не си си сложила или просто си нова и за това :)

incheto
11-27-2008, 14:20
Имам въпрос за опцията звезди.
Като предлагам албум,модератор ли го одобрява и слага началните снимки?
На какъв принцип се класират албумите (там кадето го показва в голям вариянт.Сега в момента е Тайра Банкс ако не се лъжа)?

Аз правя албумите, аз избирам снимките за главни, както и главните албуми. Няма принцип, по който го правя. Който ми харесва. Вие можете да качвате снимки по албумите и да предлагате нови.
Тогава се приготви довечера за лавината от снимки за албума на Дрю Сийли.Мерси че добави и Селена Гомез :P

Чакам с нетърпение :)

UFOs
11-28-2008, 13:10
Инче,надявам се не съм те уморил,е има една снимка която се повтаря в албума,но това е моя грешка.Мерси че ги добави :P

PiNk_GiRl
11-28-2008, 13:13
A как мога да си махна снимката от Тийн ID-to... :-o

UFOs
11-28-2008, 15:13
има малко червено хиксче на самата снимка ;)

Reed
11-28-2008, 16:16
А защо страницата не ми е на цял екран,а ги има тия червени ленти отстрани?
Старата версия повече ми харесваше.
Мачок,оценявам труда ви,но щом не одобряваш отрицателни мнения за какво пусна темата?!

PiruBloodz
11-28-2008, 16:34
^Натиси Контрол и завърти скролът на мишката( кръглото копче, ако не знаеш кво е скрол)

MartyParty
11-28-2008, 20:01
Събужда се един обикновен човек сутрин,започва необикновения си ден с усмивка.Влиза във форума и.. какво е първото,което му се набива на очи-новините.И то какви:
"Ваня от от Сървайвър лъсна на корицата на Плейбой " Даже и снимка ми дали,да не се оплаквам,че няма доказателства,подкрепящи новината на деня.
"Преслава с нова балада! Ще весели народа и на Коледа и на Нова година!" Какво ми пука?!?!Ако ще да пее,ако ще да прави деца,ако ще и тя да се снима гола за корицата на някое списание.Дори не знам коя е,всичо което виждам от нея е как на снимката показва огромните си изкуствени дини.
"Соня Немска влезе в къщата на Big Brother" Моля?И тази личност ми е непозната.О,чакайте-тази руса дама по бельо на стола трябва да е тя.Не знам да и се възхищавам ли,или да и съчувствам.Тази ситоация ме обърква,за това преминавам на другата "топ" новина.
"Пенеполе Круз взима пример от Анджелина - ще осиновява дете!" Добре,това донякъде е добра новина-актрисата,която ми препоръчва крем против бръчки от телевизора иска да направи добро дело.Защо да го крие..?
"Най-перверзните български мацки! " Не ми стигнаха Преси,Ванчето и Соня,а сега трябва да гледам други нереални жени,представляващи идеалът на младото поколение за една жена.Естествено,в класацията са включени единствено и само чалга изпълнителки.О,свещена простота!Започвам да се питам дали изобщо ще намеря нещо,което наистина да ме интересува и да обогати оВчата ми култура.
Няма да цитирам повече статии,а само ще отбележа,че в тях намо нищо повече от дотук казаното.С малко изключение,че имената се променят -Райна,Малина,Галина,Цветин ,на-баба-ми-да-не-казвам какво.
Мнението ми е,че вие хубаво променихте форума,обаче не можахте ли да направите и статийте по-полезни за аудиенцията.Аз лично не знам кой ги пише,но определено не са нито с на-подходящото съдържание,нито с най-добрия замисъл.Не съм сигурна,че посетителите на сайта (главно тийнове,та даже и по-малки) трябва да имат такава представа за света около тях.Не всеки обича чалгия.Не всеки обича да гледа как красиви момичета си пропиляват живота,само с няколко снимки в кирливо списание.Не всеки обича да търси нещо,което да го зареди с настоение,а да получи фалш,измама и просоттия.Защо?Дат ис дъ куесчън..


На и тук ви го написах,като сте толкова настоятелни.Посмейте сега да ми изтриете компетентното мнение и ще пусна ако трябва още една тема,за да ми я заключите,да си измиете краката и да си легнете с чиста съвест.

buffalo88
11-28-2008, 20:08
По-бозав става с тия джуджавки цветни.Пълен Импулс.бг се едно гледам... :lol:

UFOs
11-28-2008, 21:44
Бе какви импулси ви друсат вас?Въобще не е едно и също.Импулс е за запознанства,а това не е.Теен ID е направено с цел,да опознаеш повече човека който пише зад шантавия си ник във форума.Не знам дали има такива албуми на звезди в импулс?Др тиин има ли,или там се казва Др импулс?
Стига правили реклами,е на това се казва SPAM :-x

s3xy
11-28-2008, 22:15
^ ми ако повечето хора предпочитат да не ги опознават? Това с поканите, с снимките и приятелските профили е пълна боза и гласувам срещу! :)