PDA

View Full Version : Какво да правя ?



RoCkSpOt
11-24-2008, 18:30
Първо искам да отбележа,че дизайна е мн хубав доста добър ъпдейт сте направили,за което ви поздравявам....

Сега по темата....Значи за тези който незнаят,казвам пак: Влюбен съм в момиче,което преди 2 седмици скъса с гаджето си....Тя ме харесва,но харесва и него(пред мен твърди че не е така)просто го знам личи си....Казва ми,че иска да е с мене харесваме а у....И тука опира въпроса какво да направя да й кажа ли просто "обичам те съжелявам за всичко дано намериш в някой това което не намери в мен" или просто да седа и да чакам?

Защото просто неиздържам всяка вечер се прибирам с насълзени очи...нервен нз просто наистина е ужасно гадно :cry:

chokolate_girl
11-24-2008, 18:42
Първо искам да отбележа,че дизайна е мн хубав доста добър ъпдейт сте направили,за което ви поздравявам....

Сега по темата....Значи за тези който незнаят,казвам пак: Влюбен съм в момиче,което преди 2 седмици скъса с гаджето си....Тя ме харесва,но харесва и него(пред мен твърди че не е така)просто го знам личи си....Казва ми,че иска да е с мене харесваме а у....И тука опира въпроса какво да направя да й кажа ли просто "обичам те съжелявам за всичко дано намериш в някой това което не намери в мен" или просто да седа и да чакам?

Защото просто неиздържам всяка вечер се прибирам с насълзени очи...нервен нз просто наистина е ужасно гадно :cry:

браво бе пич,ти си едно от изключенията момчета които могат да обичат.Щом си плакал за момиче,явно ти е мн кофти.Аз мисля ,че тя ви разиграва и не си знае интересите ,я вземи я дръпни и поговорете като хората,това да не и е цирк,да ви разиграва като маймунки.Попитай я с кой ще е и това е .Не се стягай толкоова :)

RoCkSpOt
11-24-2008, 18:56
Първо искам да отбележа,че дизайна е мн хубав доста добър ъпдейт сте направили,за което ви поздравявам....

Сега по темата....Значи за тези който незнаят,казвам пак: Влюбен съм в момиче,което преди 2 седмици скъса с гаджето си....Тя ме харесва,но харесва и него(пред мен твърди че не е така)просто го знам личи си....Казва ми,че иска да е с мене харесваме а у....И тука опира въпроса какво да направя да й кажа ли просто "обичам те съжелявам за всичко дано намериш в някой това което не намери в мен" или просто да седа и да чакам?

Защото просто неиздържам всяка вечер се прибирам с насълзени очи...нервен нз просто наистина е ужасно гадно :cry:

браво бе пич,ти си едно от изключенията момчета които могат да обичат.Щом си плакал за момиче,явно ти е мн кофти.Аз мисля ,че тя ви разиграва и не си знае интересите ,я вземи я дръпни и поговорете като хората,това да не и е цирк,да ви разиграва като маймунки.Попитай я с кой ще е и това е .Не се стягай толкоова :)


Говорихме няколко пъти.Тя казва: Не го харесвам вече....Искам да съм с теб няма никой друг просто искам да съм с теб.И на другия ден го ревнува и като й кажа,защо го ревнуш и тя кога съм го ревнувала а у винаги се измъква.1 ден си ме гушка ала бала на другия нищо :cry: Нз кво да права.От 2 години искам да тръгна с нея,но кво да направа не искам да се откажа,защото наистина е прекрасен човек,но и ми писна секи път да рева е така щото тя нз кво иска... :cry:

BaiToq
11-24-2008, 19:06
Първо искам да отбележа,че дизайна е мн хубав доста добър ъпдейт сте направили,за което ви поздравявам....

Сега по темата....Значи за тези който незнаят,казвам пак: Влюбен съм в момиче,което преди 2 седмици скъса с гаджето си....Тя ме харесва,но харесва и него(пред мен твърди че не е така)просто го знам личи си....Казва ми,че иска да е с мене харесваме а у....И тука опира въпроса какво да направя да й кажа ли просто "обичам те съжелявам за всичко дано намериш в някой това което не намери в мен" или просто да седа и да чакам?

Защото просто неиздържам всяка вечер се прибирам с насълзени очи...нервен нз просто наистина е ужасно гадно :cry:
:lol: :lol: :lol:
Ти нормален ли си?
Харесва те,ти не знаеш какво
да правиш...Да не си Рич от Дързост и красота???

zaraaa
11-24-2008, 20:01
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

sweet4esf
11-24-2008, 22:15
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

:)

Pliok0019
11-24-2008, 22:25
Поговори с нея. Кажи й как се чувстваш. Така двамата ще разберете дали има смисъл...Така аз лично не мога да ти дам обективен съвет. Всичко зависи от нея. Дали е готова да бъде с теб. Ако той се върне в живота й, кой би предпочела..

RoCkSpOt
11-25-2008, 12:41
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

Незнам дали ще мога.... :(

aHeJlua
11-25-2008, 12:42
Първо искам да отбележа,че дизайна е мн хубав доста добър ъпдейт сте направили,за което ви поздравявам....

Сега по темата....Значи за тези който незнаят,казвам пак: Влюбен съм в момиче,което преди 2 седмици скъса с гаджето си....Тя ме харесва,но харесва и него(пред мен твърди че не е така)просто го знам личи си....Казва ми,че иска да е с мене харесваме а у....И тука опира въпроса какво да направя да й кажа ли просто "обичам те съжелявам за всичко дано намериш в някой това което не намери в мен" или просто да седа и да чакам?

Защото просто неиздържам всяка вечер се прибирам с насълзени очи...нервен нз просто наистина е ужасно гадно :cry:
:lol: :lol: :lol:
Ти нормален ли си?
Харесва те,ти не знаеш какво
да правиш...Да не си Рич от Дързост и красота???

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

RoCkSpOt
11-25-2008, 17:13
Каза ми,че: нещо ме спира да тръгна с теб,но незнам какво е.... :shock: Една нейна приятелка ми каза,че и на нея това е казала.....НЕРВИРАМ СЕ!!! Ако я спира нещо да ми каже НЕ,а не да се измъчвам искам да се спра,но немога треа да ми го каже за да спра да се надявам..... :cry: Ако говора с нея ще се скараме..... :cry:

Bellatrix
11-25-2008, 17:17
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

:)
+1.

RoCkSpOt
11-25-2008, 17:27
Каза ми,че: нещо ме спира да тръгна с теб,но незнам какво е.... :shock: Една нейна приятелка ми каза,че и на нея това е казала.....НЕРВИРАМ СЕ!!! Ако я спира нещо да ми каже НЕ,а не да се измъчвам искам да се спра,но немога треа да ми го каже за да спра да се надявам..... :cry: Ако говора с нея ще се скараме..... :cry:

xpici
11-25-2008, 17:30
За 2седмици, и да я обичаш... Mall щанс ;) по-добре не и го казвай :D едвали ще повярва... освен ако не е на 15 :)
Излезнете на среща и готово може да станат нещата ... кво се чудиш :)

RoCkSpOt
11-25-2008, 17:32
За 2седмици, и да я обичаш... Mall щанс ;) по-добре не и го казвай :D едвали ще повярва... освен ако не е на 15 :)
Излезнете на среща и готово може да станат нещата ... кво се чудиш :)

Преди 2 седмици скъсаха харесвам я от 2 години ! :x

DiScOnEcTeD
11-25-2008, 17:35
кажи и го ного по добре е да знае истината от колкото да седите и двамата без дапраите нищо при мен се е получило нещо от тоя сорт секи си мълчи :D :-D и до никаде не се с тига така

xpici
11-25-2008, 17:37
За 2седмици, и да я обичаш... Mall щанс ;) по-добре не и го казвай :D едвали ще повярва... освен ако не е на 15 :)
Излезнете на среща и готово може да станат нещата ... кво се чудиш :)

Преди 2 седмици скъсаха харесвам я от 2 години ! :x

аа добре де по-спокойно хахах кво се палиш :)
ми тогава и кажи, кво толкова ?! :xx как ти се чакат 2години, няма да ти падне от небете, кажи и ;))))

Frozen_Flame
11-25-2008, 17:37
Абе я постави ребром въпроса с него или с тебе. Тя ако само ще прихожда и ще ревнува и т.н. няма да стане работата.

RoCkSpOt
11-25-2008, 17:42
Абе я постави ребром въпроса с него или с тебе. Тя ако само ще прихожда и ще ревнува и т.н. няма да стане работата.

Тя категорично твърди,че не го харесва....и не го ревнува...

anSsito
11-25-2008, 17:51
Прочетох всичко изписано по темата и след като имам представа и за това,което става м/у теб и момичето и аз бих те посъветвала да се отдръпнеш.. Така хем ще й дадеш шанс да се изясни сама със себе си,а и ще осъзнае дали те иска или не.. И така сам чрез нейните действия ще разбереш какъв е избора й..
Но какъвто и да й е избора й, го приеми добре и не се отчайвай ;)

RoCkSpOt
11-25-2008, 19:28
До сега тя се подиграваше с мене и аз не направих нищо....само ме обиждаше и некви е такива.... :cry: :cry: :cry:

Frozen_Flame
11-25-2008, 20:52
Абе я постави ребром въпроса с него или с тебе. Тя ако само ще прихожда и ще ревнува и т.н. няма да стане работата.

Тя категорично твърди,че не го харесва....и не го ревнува...

Ами ти нали сам каза, че то просто си личи, че го ревнува и има някакви чувства все още към него и т.н. Няма какво да те баламосва просто...

xxXroshawkaXxx
11-25-2008, 21:02
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

:)

;)

machoka
11-26-2008, 01:52
Бъди до нея, бъди мил с нея, навярно изживява тежък емоционален период ако е държала на гаджето си.. Просто и бъди първо приятел, а после любовник както най-вероятно искаш. Поизчакай още седмица поне да се оправи ама гледай да си постоянно с нея, но без да и досаждаш. В някой удобен момент и разкрий чувствата си - изведи я на разходка вечерно време или дори спонтанно ако се отдаде подходящ случай. Да не те интересува какво ще отговори - важното е само да и се разкриеш и тя да знае за чувстата и намеренията ти.

BePoHuKa
11-26-2008, 02:39
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!Ми попринцип не е той този койтоя притиска..тя акзва,е иска да е с него.Според мен при положение,че и двмата се харесвате ..вземете се.Ако не рискуваш никога няма да разбереш! ;) А във връзка с ревността й - еми според мен е нормално при положение,че скоро са се разделили с бившия й , да има някаква ревност останала..но щом тя твърди,че иска да е с теб и ако сте заедно ти ще я накараш да спре да мисли за него ! :)

S1lv3r
11-26-2008, 05:36
За 2седмици, и да я обичаш... Mall щанс ;) по-добре не и го казвай :D едвали ще повярва... освен ако не е на 15 :)
Излезнете на среща и готово може да станат нещата ... кво се чудиш :)

Обича я от 2 години а ходят от 2 седмици :!:

Иначе и аз мисля че трябва да си изясните нещата,независимо дали ще се скарате или не.Все пак в всички връзки си има спорове.

S1lv3r
11-26-2008, 05:43
пхахахахаха
колко сте сантиментални всички и как оглупявате
Проклета любов, аз съм имунизирана
никога няма да се размекна заради едната любов


Ще видим :) :)

zaraaa
11-26-2008, 15:07
Отдръпни се от нея за известно време, ако тя има чувства към теб ще те потърси първа, ако ли не то тогава не си заслужава да си с човек, който не те обича и ще си играе с теб, дай и време да помисли с кого от двама ви иска да е, не я притискай!

Незнам дали ще мога.... :(

Има ли желание, има и начини, трява да имаш воля и търпение, ако искаш да сте заедно :) А като чета как пишеш за нея, не искаш, ами АДСКИ МНОГО искаш да сте заедно :)