PDA

View Full Version : Последен опит?



Sladyranna
11-25-2008, 05:32
Етоо я и моята история..Готови ли сте да четете? Ще се постарая да е кратко.

Запознах се с едно момче по Myspace. Аз и преди това го бях виждала, защото е от моето училище, но така почнахме да си пишеме и да се разпитваме..и да се опознаваме. Аз много го харесах. В последствие разбрах от един наш, общ приятел, че и той ме харесва.

Бях много радостна. Започнахме да излизаме вечер, да си говорим... Веднага след училище ми звънеше и ми казваше че иска да ме види..
Въобще, с него бях през по-голямата част от деня. Минаха се около 2-3 седмици, и някак си интересът му към мен се загуби. Вече не ми звънеше толкова често..намираше си оправдания, че не може да излиза..Докато напълно спря да поддържа връзка с мен.

Аз почнах да разпитвам приятелите ни какво им е казал, и се разбра че той ми е сърдит, защото аз съм била разказвала някакви небивалици за него в училище. Казвала съм лоши неща, и също така съм разнасяла на всякъде, че с него ходим.

От това няма нищо вярно!!! За него никога не съм говорила нищо пред приятелите ми, освен хубави неща...
Опитах се да му кажа..Той дори не иска да слуша!
Също така мои приятели се опитваха да изтеглят малко информация от него, но той нищо на никого не казва.

Вече се мина повече от месец. Той предполагам напълно забрави за мен, но аз все още имам чувства.
Всичко ми напомня за него..ВСИЧКО.
Когато го опознах имах чувството, че съм намерила идеалното момче за мен. Всичко което съм искала от един "МъЖ" той го притежава...

Не мога да се откажа така лесно.
Трябва да има някакъв шанс.
Може да звучи найвно но трябва да е мой. хах

Дайте ми съветии (:
И искам повече моМЧета да ми отговарят...
Незнам защо, просто искам да чуя и тяхното мнение?

6o6kotooo
11-25-2008, 05:36
ami macka ....opitai se da go potursi6 pak .....ako ne iska da se vidite za da pogovorite mu pi6i sms ili po myspace.com ...spored men nqma kak da ne go pro4ete ...uspeh :P

varnen4e
11-25-2008, 06:06
Не знам.. сигурна ли си, че искаш толкова несериозен човек до себе си, който не уважава твоето мнение и не иска да те слуша. Замисли се какво точно си харесала у него и се опитай да го намериш у някой друг... Според мен това е най- добрия вариант.

Drebs
11-25-2008, 06:49
Подкрепям varnen4e ;]
Бих добавила,че нищо не губиш,ако го помолиш да си поговорите сериозно на 4-ри очи :) Ако откаже - заеби,значи наистина не те харесва 8)

MakeMeFeel
11-25-2008, 07:41
Не знам.. сигурна ли си, че искаш толкова несериозен човек до себе си, който не уважава твоето мнение и не иска да те слуша. Замисли се какво точно си харесала у него и се опитай да го намериш у някой друг... Според мен това е най- добрия вариант.

+1 .. ;) Щом не иска да те изслуша , а вярва на другите .. заебавай го :)

ioana93
11-25-2008, 08:02
[quote=varnen4e]Не знам.. сигурна ли си, че искаш толкова несериозен човек до себе си, който не уважава твоето мнение и не иска да те слуша. Замисли се какво точно си харесала у него и се опитай да го намериш у някой друг... Според мен това е най- добрия вариант.

+1

ShiZo
11-25-2008, 08:26
оттеби, не си заслужава, пича е тъп.
По постъпките съдя...

hooliganka89
11-25-2008, 08:34
Айде де,какво ще му се молиш?Сърдел се бил,да не е в 5-ти клас?
Аз ако съм ще му бия шута,хич няма да ходя да му се моля да говори с мен и да му вдигам самочуствието,като гледам и без тва си го има.

NightSky
11-25-2008, 08:35
Зарежи я тая работа. Не си заслужава.

Lysit0
11-25-2008, 09:05
Не знам.. сигурна ли си, че искаш толкова несериозен човек до себе си, който не уважава твоето мнение и не иска да те слуша. Замисли се какво точно си харесала у него и се опитай да го намериш у някой друг... Според мен това е най- добрия вариант.
+1

mickelangelo
11-25-2008, 09:37
Ако наистина ти харесва .. ако наистина изпитваш нещо към него .. се б0ри .. няма нищо по красиво от любовта .. просто поговори .. с него .. попитай го .. дали би приказвала .. такива неща при положение че ти харесва ... направи .. някой друг жест .. и му демонстрирай .. всичко което изпитваш ... и ако тогава .. не пожелае да има контакт с теб .. просто го остави .. явно наистина не си заслужава :|

juSTkiddy
11-25-2008, 12:21
Еми отиди при него и като си поговорите сама ще разбереш дали има смисъл да продължаваш да го търсиш или не :)

Sladyranna
11-25-2008, 22:16
Всеки приятел, на когото съм споделяла това ми е казвал, че за въпросното момче въобще не си заслужава да се боря. Всички които го познават лично, са ми казвали че няма нищо хубаво в него..че той си е такъв, малко неразбран и странен.
Изтъква ли са ми безброй негови лоши черти..
И аз съм много объркана..Как след всичко което съм чула за него, още продължавам да мисля за него постоянно??

Странно нещо е "любовта" ако мога това чувство да го нарека така

slun4ice_90
11-26-2008, 07:08
Отиваш и му казваш:"Искам да си поговорим,не съм говорила нищо за теб"...и т.н.Настоявай до последно,дори след това вече да нямате нищо общо.. :wink:

Frozen_Flame
11-26-2008, 07:18
Продължи напред!

HONDA
11-26-2008, 08:39
Аз пък мисля, че щом не иска да говори с теб, значи нямаш шанс. Щом смяташ, че вече вероятно те е забравил, значи каузата е изгубена. Не са мъчи, а гледай напред

huligankata
11-26-2008, 09:04
Престани да се надяваш, с времето ще го забравиш. Не си заслужава.

zaraaa
11-26-2008, 15:03
Продължи напред!

Най-точния коментар

ivsan4eto
11-26-2008, 15:29
Айде де,какво ще му се молиш?Сърдел се бил,да не е в 5-ти клас?
Аз ако съм ще му бия шута,хич няма да ходя да му се моля да говори с мен и да му вдигам самочуствието,като гледам и без тва си го има.

+1

Whyniser
11-26-2008, 16:13
Още от заглавието ми стана ясно без да гледам съдържанието.Вземи си опичай акъла и да продължавай напред с гордо вдигнато чело.Можеш да се запишеш на някакъв спорт или някакво хоби,ако го имаш върши.

sweet4esf
11-26-2008, 16:23
Не знам.. сигурна ли си, че искаш толкова несериозен човек до себе си, който не уважава твоето мнение и не иска да те слуша. Замисли се какво точно си харесала у него и се опитай да го намериш у някой друг... Според мен това е най- добрия вариант.


:)