PDA

View Full Version : Колко често кръшкате от даскало?



lady3
11-25-2008, 07:30
kolko chesto reshavate da propusnete chasovete v daskalo? imate li problemi s otsystviqta i kak se opravqte s tqh? .. :-o
syshto taka vqrno li e tva, che s 30% otsystviq otivash direktno na izpit vse edno si s 2 ? :shock: :( ako vi se e sluchvalo razklajete malko poveche..

Drebs
11-25-2008, 07:38
Нз дали в другите училища е така,но в нашето от тази година вкараха някакво правило за максимум на ИЗвинените. Ако имаш над 120 извинени отиваш на изпит по 3 предмета / тези,по които имаш най-малко оценки / ..

И в моето даскало също отсъствията не се извиняват само с бележка,трябва в срок от 1 седмица родител да дойде в училище и да подпише декларация,иначе не се извиняват. Така,че е доста сложно положението с отсъствията. Аз винаги съм сред първите с най-много,ама това е щото много закъснявам и те се трупат. Иначе често бягам,но по принцип е от часове,които знам,че после учителя ще ми ги извини,ако измисля нещо ;]

ThereIsNoWayOut
11-25-2008, 15:30
В нашето училище ако имаш повече от 1/4 отсъствия (без значение какви ) по дадед предмет - отиваш на изпит . Само за 12ти клас е 1/3.Имаш право на 3 уведомителни писма , след това трябва и медицинска бележка освен писмото.Ако направиш над 50 извинение отсъствия - родител ти ги извинява евентуални следващи.За 5 неизвинени - 1во наказания , 10-предупреждение за изключване , 15- Изключване. Аз лично обичам да си поспивам по повече и пропускам почти всеки ден първите 1-2 часа, но за мой късмет не винаги ми пишат отсъствия. Иначе ако имам гадно контролно или изпитване , което предстои си тръгвам и така .. Абе необичам много училището (имам впредвид безмислените за мен предмети ) и пропускам доста от него ..

DiScOnEcTeD
11-25-2008, 15:51
в мойто не е с изпит само ако има6 около 5 неизвинени те наказват за 10 те местят в друг клас и за 15 те махат от даскалото а за изжинените е около 60 мисля

ImmortalForever
11-25-2008, 16:32
Ами миналата година си позволявах бая бягства, ама причината беше глупава и от мъжки пол..Тази година имам само 1 отсъствие, което си беше недоразумение..Не знам за тия 30 %..ама има една от нашия клас-уж зубърка, ама и стана нещо и напрай още в началото на годината 5 неизвинени...и сега я наказват, няма стипендия, ако направи 7 -предупреждение...и при 9-хвръква!.. Затегнаха се малко тази година..Класната не и се занимаваше със тфа да следи кои и дава фалшива бележка и кой не и миналата година извиняваше под път и над път отсъствията...Тази година обаче, всичко под строг контрол..Родителите трябва да се обаждат на класната да я предупреждават...за това кога няма да ни има.. и своеволията не са желани...Иначе миналта година, малко имитиран подпис на мама, малко "моля извинете дъщеря ми..... за периода.... С уважение" и работите блесваха..Ама сега нито имам стимул да бягам, нито искам, нито ми се занимава с бележки..редовна съм..

bobo_kaulitz
11-28-2008, 11:50
ми аз не бягам щото в даскало е супер забавно :D имам само едно оцъствие и то е по физкултура щото бях без анцук иначе не знам при колко оставаш на изпит само знам че над 5 ти спират детските 10 с последно предупреждение за изключване и 15 фърчиш.. тва е за не извинените за извенените не знам нищо по въпроса :)

raduna
11-29-2008, 15:33
и аз мн рядко кръшкам, масово бягаме, ама то е друго :-D

tItEufFf
11-29-2008, 16:33
Миналата година да съм избягала 5 пъти, тази година не съм бягала , нямам и такова намерение

Byyyy
11-29-2008, 16:43
Ми много често :lol: абе то не е за смех

alexandarchy
11-29-2008, 17:59
Миналата година имаше 2,3 такива прояви, ама тази година съм чист като момина сълза :D

AFT
11-29-2008, 18:47
В нашето училище ако закъснееш за час (освен за първия), ти пишат неизвинено отсъствие => ти си ги трупаш само от закъснения, пък ако почнеш и да бягаш от часовете.. започват наказанията. Аз и преди да сложат тея глупости не бягах, освен ако нямах основателна причина. What a geek, ha? ;d

mim4ety_sara
11-29-2008, 19:10
A posledno me zavlqkoha na kafe 2 4asa,i 2 4asa gubih i prez cqloto vreme mrunkah,4e nqq koi da mi izvini otsatstviqta i nakraq kvo,ne mi pisali nikvi otsastviq,6toto si govorili s g-jata v 4as 8)

Uptown_soldier
11-29-2008, 19:53
ми като се замисля сравнително често ама не защото бягаме класа, а защото учителите отсастват и като трябва да чакаш 2-3 часа за да може да отидеш на редовен час решаваме просто да си ходиме, но все пак предупреждаваме учителите, че ще си ходим. проявяват разбиране. :)

Naughty_
11-29-2008, 19:55
otsystvam 4at pat kato hiiii4 ne mi se hodi :-x

love_enrique
11-29-2008, 20:35
Емии случва се..Понякога от един час,понякога цял ден :-D

MoHuTo
11-30-2008, 19:47
Ми напоследък ми се случва доста често :) :)

Anzy
11-30-2008, 19:54
2-3 часа на седмица.

MartyParty
11-30-2008, 20:44
В нашето училище ако закъснееш за час (освен за първия), ти пишат неизвинено отсъствие => ти си ги трупаш само от закъснения, пък ако почнеш и да бягаш от часовете.. започват наказанията. Аз и преди да сложат тея глупости не бягах, освен ако нямах основателна причина. What a geek, ha? ;d

Същата работа.Слушам как даже във 2 АЕГ бягат(най-добрата ми приятелка учи там),а ние в пустото 32-ро СОУ не смеем да станем от чиновете,че туковиж влязла директоркото и започнала да раздава найните си команди от сорта на "Тук не сме художествена,а езикова гимназия ,госпожице,можете да приберете скицника и молива и да продължите творбите вкъщи." (Овца-нищо не разбира от изкуство [-( ).А колко ми се ще да избягам поне веднъж от последните 2 часа немски... Dream of it-no way! :( Миналата година половинта клас реши да се чупи от математика,а на другия ден имаше изненади-контролно,извънредна родетилска и предложение за изключване.

Jumbie483
11-30-2008, 20:55
Аз миналата година закъснявах всеки час с по 5-10..15 минути 8-) Даже се оплаквах, че междучасията са много малки. Тогава ми пишеха на ден по едно отсъствие :razz: Разпусната работа.
Тази година обаче имам само 13 отсъствия и то извинени :-) Бях болна и трябваше да занеса бележка, иначе без бележка не извиняват :x

П.П: Тази година ще се правя на примерна ученичка и няма да си мърдам задника от чина. Ще съм по-редовна и от госпожите :-o

psychopath
11-30-2008, 21:04
30% звучи добре...
принципно за 180 беше това...

аз сигурно имам към 200 до тук :-D


пс- когато бягат другите, бягам и аз...когато не ми се влиза в час, не влизам...

kuklichka_bg
11-30-2008, 21:41
ne bqgam ot 4asovete ako nqma da hodq nqma da hodq za cql den ne samo za nqkoi 4as 6toto posle u4itelite te naro4vat i ti se vrashta prez gaza ;D

psychopath
11-30-2008, 22:27
ne bqgam ot 4asovete ako nqma da hodq nqma da hodq za cql den ne samo za nqkoi 4as 6toto posle u4itelite te naro4vat i ti se vrashta prez gaza ;Dвсъщност и аз по-често не ходя за цял ден (или седмица), от колкото за отделни часове :)

sladky2009
12-01-2008, 18:42
когато ми е скучно от някой час бягам..всеки ден го правя :oops: обичам да ходя в тоалетните да пуша или зад училището под някое дърво :D там е най сигурно :-)