PDA

View Full Version : Сълзите не спират ;(



Duncan
11-25-2008, 09:18
Искам да ви споделя нещо ,което ми се случи и не нарани така,че не мога да забравя и преглутна стореното ;( Историята започва в далечната 2006.Срещнах невероятно момиче,което преобърна целия ми свят.В началото беше нерсериозно но с течение на времето всичко си вървеше до деня в който започнаха проблемите.Какво ли не направих за нея : крещях под блока и Обичам те в 3 през ноща,направих карта за разговори с датата на която сме тръгнали,имам и опит за самоубииство за да докажа колко я обичам ;( (тъжно нали ) писал съм и по 100 смс-а всяка вечер и абсолютно всичко за което можете да се сетите.Направихме към 3 години заедно и дойде деня в който аз реших да се прибера за да я изненадам (уча в друг град ) и какво да видя моето момиче,човека който обичах с цялото си сърце и душа за който бях дал всичко избяга от мен за да отиде на купон при друг наричайки ме луд защото съм я преследвал за да разбера къде отива опитвайки се с сетни усилия да спася всичко вече изгубено но не стана тя е там дори сега е там с него след толкова време с мен ,имах планове исках да съм с нея до края на живота си ;( Исках да имам деца от нея исках да сме щастливи ;( Снощи видях нейни снимки с новото момче и след 20 дена раздяла всичко го преживявам наново сега плача отново и отново не спират и сънищата!Мислех че съм я забравил но .... ;( Аз съм на 20 години и не ви изредих всичко което сме правили но то няма да стигне мястото просто най важното изтъкнах ако не стига ще разкажа още ;( Само ми кажете заслужавам ли това какво съм направил погрешно ;( Каквото мислите го споделете ;( Мн ми е тежко не знам какво да правя вече ;(

mickelangelo
11-25-2008, 09:31
Съжалявам ... но по някога .. хората който обичаме ни разочароват ... просто трябва .. да го преодолееш и да продължаваш на пред ... и за да не е оценила .. това което си направил .. явно не го е заслужавала ..


Просто ... прочети подписа ми ... и си помисли в/у него :(

fc
11-25-2008, 09:32
Такова е положението, нищо не може да са направи.Много хора получават, това което не заслужават и много не получават, това което заслужават.

Duncan
11-25-2008, 09:34
Прав си за подписа и аз го знам тва :) То че ще продулжа е ясно,но няма да е същото мислех я за друга но за сужаление сега съм така :0

Sintya
11-25-2008, 09:37
Ами няма точна рецепта, знам как се чувстваш, но такъв е живота! Гледай само напред и се наслаждавай на живота... в скоро време ще дойде друго момиче, което те заслужава... айде успех =)

Duncan
11-25-2008, 09:41
Кога ще дойде след 10 години .Не то раздяла добре ама бягство е вече прекалено !

Re5peC7
11-25-2008, 09:43
ами..всеки преживява такава любов за да може да продължи...няма какво да направиш...давал си всичко..но...тя не е била за теб..и аз съм имал подобен случай..гадно е..и до ден днешен се сещам за нея, но..какво да се прави..вземи се в ръце приятелю и няма начин продължи напред...вземи си сега тази почивка, която си даваш, до когато е нужно и продължи..живота е такъв

koalka
11-25-2008, 09:46
Разбирам, че я обичаш и би направил всичко за нея.Обаче това поведение, което си й показал през тия три години е като обсебване.Прекаленото грижене и доказване колко я обичаш не са за всеки и тя е можела да не се чувства добре, въпреки че си мислиш, че си й дал всичко.Не е била толкова отдадена на връзката ви, особено след като е отишла на рожден ден или на купон с друг.Щом те е нарекла "луд", значи е имало защо да мисли така, ти си я преследвал.В крайна сметка не бива да се врем в живота на хората, когато те не искат да сме част от тях...
Трябвало е да си тръгнеш, защото това отношение, което е показала към теб е било гадно и явно не й е пукало особено много.Как не си се обидил, не знам направо.Опитай се поне малко да се успокоиш, голямо момче си вече. :) Може и да поговориш с нея, но не знам дали ще има някакъв ефект, ама трябва да си промениш малко отношението.

xxxSnowflakexxx
11-25-2008, 09:47
Съжалявам ... но по някога .. хората който обичаме ни разочароват ... просто трябва .. да го преодолееш и да продължаваш на пред ... и за да не е оценила .. това което си направил .. явно не го е заслужавала ..


Просто ... прочети подписа ми ... и си помисли в/у него :(

Me4iTy
11-25-2008, 11:24
Разбирам, че я обичаш и би направил всичко за нея.Обаче това поведение, което си й показал през тия три години е като обсебване.Прекаленото грижене и доказване колко я обичаш не са за всеки и тя е можела да не се чувства добре, въпреки че си мислиш, че си й дал всичко.Не е била толкова отдадена на връзката ви, особено след като е отишла на рожден ден или на купон с друг.Щом те е нарекла "луд", значи е имало защо да мисли така, ти си я преследвал.В крайна сметка не бива да се врем в живота на хората, когато те не искат да сме част от тях...
Трябвало е да си тръгнеш, защото това отношение, което е показала към теб е било гадно и явно не й е пукало особено много.Как не си се обидил, не знам направо.Опитай се поне малко да се успокоиш, голямо момче си вече. :) Може и да поговориш с нея, но не знам дали ще има някакъв ефект, ама трябва да си промениш малко отношението.

Pylni izmishliotini...Tova sa typi naizosteni frazi...Mai nikoi ne mu se misli za problemite na nqkoi drug , dokato ne opre noja do nego i prosto pi6e prostotii za da mu se sybirat komentarite.Abe ti momi4e bila li si vlubena po podoben na4in!?!?!?Ako znae6e kakvo e nqma6e da govori6 podobni gluposti.V lubovta prosto nqma zdrav razum!Tam se otdava6 prosto na momi4eto ,koeto misli6 4e te zaslujava i ot tam natatak vsi4ko zavisi ot neq...Kak 6te se otnese tq s teb.Uvi kakto az taka i moq taka obi4am priqtel e napisal po - gore prosto ne sme slu4ili na momi4e.Samo sedq i se 4udq - "Abe kakvo sym o4akval ot lape 17 godi6no , koeto ne znae kakvo iska i te pyrva preodkriva smisala na jivota".Slu6aite me...Nqma da sgre6ite ;]

led_i_ogyn
11-25-2008, 12:03
Амии всяко зло за добро...В крайна сметка няма нищо вечно.Един ден болката ще спре..Не ти се вярва,но е така и докато този ден дойде ще има още много такива моменти на слабост...Надявам се по-бързо да я забравиш(макар,че знам колко е трудно..)..Нз какво друго да ти кажа...Успех и не се отчайвай точно сега!!!

juSTkiddy
11-25-2008, 12:11
Понякога колкото и да обичаш някой,трябва да го оставиш той сам да направи своя избор.Не можеш да принудиш някой да те обича и не би трябвало да я обвиняваш за това.Ако я обичаш истински би трябвало да искаш да е щастлива дори ако това значи да я гледаш с друг.Може да ти е тежко и със сигурност е,но най-добре продължиш без да се затормозяваш защо е станало така.

SunSmile
11-25-2008, 12:41
Разбирам те, естествено! Но ти си на 20г. има време да откриеш друго момиче, просто се възгордей малко и не показвай слабост, колкото и да ти е гадно! Огледай се наоколо, започни да излизаш много с приятели, забавлявай се с други хора, които те обичат, огледай се наоколо... може пък някое момиче да ти се усмихне! Спри да мислиш глупости и не избирай най - лесното 'решение" на проблемите - алкохол, дрога, самоубийство! Явно вината не е в теб. Ти си опитал да й дадеш всичко, да я накараш да се почувства желана, обичана... доказал си, че тя е човек, за когото много ти пука... Но явно проблемът е в нея, явно не е разбрала грижовността ти...
Остани си същия, но хубаво преценявай човека отсреща, не се доверявай прекалено бързо и наивно дори. Може би тя е от момичетата, които не оценяват жестовете, жертвите, усилията, които приятеля им прави за тях.. за жалост има много такива момичета. Фактът, че не си учил в същия град сигурно е бил предпоставка да потърси вниманието на друг, въпреки че аз не я оправдавам!!! Тва не е оправдание, а природата й.. може би...

Живота ти е един, продължавай напред, бъди повече оптимист и не се обръщай назад към минали неща! Огледай се, че току виж някоя девойка ти смигне .. Успех и не се оставяй да си сам, тъжен и да плачеш!!!
:-)

nenepygka
11-25-2008, 12:46
Разбирам, че я обичаш и би направил всичко за нея.Обаче това поведение, което си й показал през тия три години е като обсебване.Прекаленото грижене и доказване колко я обичаш не са за всеки и тя е можела да не се чувства добре, въпреки че си мислиш, че си й дал всичко.Не е била толкова отдадена на връзката ви, особено след като е отишла на рожден ден или на купон с друг.Щом те е нарекла "луд", значи е имало защо да мисли така, ти си я преследвал.В крайна сметка не бива да се врем в живота на хората, когато те не искат да сме част от тях...
Трябвало е да си тръгнеш, защото това отношение, което е показала към теб е било гадно и явно не й е пукало особено много.Как не си се обидил, не знам направо.Опитай се поне малко да се успокоиш, голямо момче си вече. :) Може и да поговориш с нея, но не знам дали ще има някакъв ефект, ама трябва да си промениш малко отношението.

Pylni izmishliotini...Tova sa typi naizosteni frazi...Mai nikoi ne mu se misli za problemite na nqkoi drug , dokato ne opre noja do nego i prosto pi6e prostotii za da mu se sybirat komentarite.Abe ti momi4e bila li si vlubena po podoben na4in!?!?!?Ako znae6e kakvo e nqma6e da govori6 podobni gluposti.V lubovta prosto nqma zdrav razum!Tam se otdava6 prosto na momi4eto ,koeto misli6 4e te zaslujava i ot tam natatak vsi4ko zavisi ot neq...Kak 6te se otnese tq s teb.Uvi kakto az taka i moq taka obi4am priqtel e napisal po - gore prosto ne sme slu4ili na momi4e.Samo sedq i se 4udq - "Abe kakvo sym o4akval ot lape 17 godi6no , koeto ne znae kakvo iska i te pyrva preodkriva smisala na jivota".Slu6aite me...Nqma da sgre6ite ;]


И къде бяха наизустените фрази и т.н. ? Това, че някой не е на твоето мнение, не значи че трябва да си го налагаш .. Аз пък съм съгласна с koalka, отвратително е това непрестанно "натякване" на "голямата любов", направо ми убива всякакво желание за каквото и да било ... Не си падам по лигави и всякакви мижави опити за доказване на любовта, то не става като се насилваш, просто си става ей така .. Крещял си под блока, така наблегна на това все едно е нещо велико .. Всичко си има край, тя като не те иска, и цяла нощ да и крещиш под блока нищо няма да промениш .. опитите за самоубийство за да и докажеш колко я обичаш въобще няма да ги коментирам . Продължаваш напред и това е , с времето всичко ще отминава полека

TupacShakur
11-25-2008, 12:55
Такова е положението, нищо не може да са направи.Много хора получават, това което не заслужават и много не получават, това което заслужават.

+1

най-много боли като човека който обичаш те нарани
ае ако е некой познат да ти каже нещо,казваш ае тоя е еди къв си и забравяш.
но като обичаш даден човек и като те нарани.... просто е много гадно

Duncan
11-25-2008, 14:16
Абе пеперудка ли си ква си не ми говори че ако някой направи тва за тебе ще умреш от кеф не ми говори кво натяквам ама тва е адски много и са супер много неща за да ми говориш тука вземи си изгради собствено мислене не да ми повтаряш постовете на другите !

sentient_
11-25-2008, 14:29
Може би си прекалил с доказването на твоята любов. И защо си мислиш че като направиш опит да се самоубиеш, ще и докажеш нещо? Да може би ще и докаже че си психически лабилен и тя ще те съжелява един вид. Унижил си се, може би тва ти е грешката... Не и се натрапвай чак толкова, може би си убил любовта и към теб, а може би просто иска малко да избяга от теб. Поговори с нея спокойно без драми

slim__shadygirl
11-25-2008, 15:04
Хей не се отчайвай:) !Живота не свършва заради едно момиче.Може да си й омръзнал или пък да се е уплашила от дълбоките ти чуства.Вземи се в ръце и си стъпи здраво на краката,един ден вс това ,което преживяваш ще е минало,а ти ще се радваш на настоящето :wink:

ImmortalForever
11-25-2008, 15:19
По една или друга причина, хората винаги си отиват от живота ни!АКо не знаеш този житейски урок, къде си тръгнал?

nenepygka
11-25-2008, 15:26
Абе пеперудка ли си ква си не ми говори че ако някой направи тва за тебе ще умреш от кеф не ми говори кво натяквам ама тва е адски много и са супер много неща за да ми говориш тука вземи си изгради собствено мислене не да ми повтаряш постовете на другите !

Ми ако имаш предвид че ще си "умра от кеф" ако някои ми се дере под блока - не, няма ;D Изградила съм си собствено мислене , т`ва че на теб то не ти харесва не е мой проблем. За тебе като са "супер много" нещата които си направил за нея, за нея може да не са. Айде като толкова си знаеш грешките и т.н. оправяй се сам бе какво си се заоплаквал по форуми ;]

beb4yy
11-25-2008, 15:35
ООФФФ кат почнете с тея такъв е живота продължи напред И Т.Н но е лесно да го кажеш трудно е да го изпълниш ! Хм НЗ ДАЛИ ЗНАЕТЕ КВО Е ДА ПРАВИТЕ ТЕЯ НЕЩА КОИТО ТОЙ ИЗРЕДИ И ДАЛИ ЗНАЕТЕ КВА Е БОЛКАТА !! НО МОГА ДА ТИ КАЖА ЕДНО ЗАСЛУЖАВАШ НЕЩО ПО ДОБРО БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА Е ТИ СИ СЕ БОРИЛ КОЛКОТО СИ МОЖАЛ И ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА НАМЕРИШ МОМИЧЕТО ДОСТОЙНО ДА Е С ТЕБ НЯМА СМИСЪЛ ОТ УНИЖЕНИЯ

Duncan
11-25-2008, 16:21
Абе ей пеперудката ще ти ... майката накрая овца изградила мнение лапе тъпо щи изградя един зад врата ти нямаш мнение и никога няма да имаш щом се отнасяш така към хората идиотка !

SunSmile
11-25-2008, 16:47
пеперудка , разнрахме ти мнението! Ай стига ни го натяква теб, собственото ти мнение и убежденията ти!!!
Не мисля, че е момента да продължаваш да спориш и да си налагаш мнението! Разбрахме го ве4е! Спри!!! Каза си мнението ве4е стига глупави спорове! Момчето е разтроено, разочаровано... едва ли му е до спорове с теб, които да го натоварват още пове4е в такъв момент! Замълчи и толкова... може би пък другите имат основание да са на друго мнение, замисли се!
Duncan може да е за добре! Заслужаваш много по - добро момиче, което да те оцени!!!

Duncan
11-25-2008, 16:48
И аз мисля така ама не го намирам за съжеление :(

S_L_A_D_U_R_K_A
11-25-2008, 16:54
Искрено съжалявам, малко са момчетата като теб, които са готови на саможертва за любимия човек. Жалко е наистина как е постъпила тя след всичко, но не се обвинявай, ти нямаш никаква вина и нищо не можеш да промениш. От теб остава само да се опиташ колкото се може по-малко да мислиш за станалото и колкото и да ти е трудно да продължиш напред. Така е било писано да стане и явно тя не е човекът за теб, даже трябва да се радваш, че си го разбрал, макар и след всичкото това време. Успех :)

AFT
11-25-2008, 17:06
Добре де, аз съм съгласна с коалка. Да, много я обичаш, бла-бла, ама от това, което прочетох, твоето наистина звучи като обсебване... И точно, защото ти си давал всичко за нея, тя е решила, че вече си и в кърпа вързан и каквото и да стане, ти ще си там и ще си чакаш. Затова е избрала друг, някой, който не и' е в краката. Не знам дали схвана. 8-) Ся трябва да започне процеса забравяне, преодоляване, заместване и други ей такива забавни нещица, пък вече ще си знаеш, че когато е твърде лесно, не е интересно (брей,та и рима има ;д ). U know.. (;

SunSmile
11-25-2008, 17:11
И аз мисля така ама не го намирам за съжеление :(
Ееее, стига де Ще го намериш.. може би в момент, когато най - малко очакваш :wink: Най - хубавите неща се случват случайно :)

Duncan
11-25-2008, 17:21
С AFT съм съгласен за кърпата :D АМа си е така колкото и да не ми се иска ама си мисля че когато една любов е истинска няма такива неща като е лесно не е интересно ако те обича човека ще му е интересно дори и да е лесно !

xpici
11-25-2008, 17:25
Такива момичета не ги разбира... пф :) .. Но няма смисъл да плачеш за нещо, което не плаче за теб :) такаче НАПРЕД и Успех :P

AFT
11-25-2008, 18:43
С AFT съм съгласен за кърпата :D АМа си е така колкото и да не ми се иска ама си мисля че когато една любов е истинска няма такива неща като е лесно не е интересно ако те обича човека ще му е интересно дори и да е лесно !

Е, знам ли, не съм се влюбвала и го карам логически и на базата на тва, което съм научила от часовете по психология. ;д Ама все пак мисля, че не се изразих много правилно с тва лесно и безинтересно, така че го забрави и се съсредоточи в частта със забравянето и другите процеси около него. ;д

BePoHuKa
11-26-2008, 02:31
Ами и двамата сте виновни за тъжният край на връзката ви... според мен ти толкова много си я обичал,че чак си я задушавал с любовта си.Тя от своя страна не си е дала сметка,че трудно се намира човек ,който да я обича така силно както ти си я обичал.


ВРЕМЕТО ЛЕКУВА ВСИЧКИ РАНИ!-Важното е да се поучиш от грешките си и да търсиш в следващата си приятелка нещо по различно.И недей да прибягваш до крайни мерки. :)

zaraaa
11-26-2008, 15:09
Съжалявам ... но по някога .. хората който обичаме ни разочароват ... просто трябва .. да го преодолееш и да продължаваш на пред ... и за да не е оценила .. това което си направил .. явно не го е заслужавала ..


Просто ... прочети подписа ми ... и си помисли в/у него :(

+1547896 Тя не е оценила това, което си напрвил за нея, има ли смисъл да си с човек, който не зачита чувствата ти?

Duncan
11-26-2008, 15:49
А кой да бъда в този измислен свят изтъкан от неистински хора ,които чакат момента да се подиграят на старанието ти ,а ти си просто истинския сред лъжците ! Каква ми е изгодата на мен бе м**ка му ?!?

sweet4esf
11-26-2008, 16:05
Понякога колкото и да обичаш някой,трябва да го оставиш той сам да направи своя избор.Не можеш да принудиш някой да те обича и не би трябвало да я обвиняваш за това.Ако я обичаш истински би трябвало да искаш да е щастлива дори ако това значи да я гледаш с друг.Може да ти е тежко и със сигурност е,но най-добре продължиш без да се затормозяваш защо е станало така.

nai dobroto i qsno izkazvane :) ;-)

ioana93
11-26-2008, 19:27
emi prosto trqbva da osuznaesh che pove4e nqma da ste zaedno i da produljish napred ..jiwota e twurde kratuk za da sradash po nqkoi ..koito ne zaslujawa stradanieto ti :) .. a i ako beshe lubowta na jiwota ti nqmashe da te ostawi

aka6a_vamp
11-26-2008, 19:30
CONGRATULATION...you`re emoooooooo!!!

Duncan
11-26-2008, 19:44
Защо съм емо ???

aka6a_vamp
11-26-2008, 19:48
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

Duncan
11-26-2008, 19:55
И жалко да е не ми пука тук съм !И сега съм по силен от всякога понякога човек има нужда от тези случки за да разбере и да намери силата в себе си,да разбере че не всичко се върти около една жена !

jghgh
11-26-2008, 19:58
Ето го влюбеното момче... Наистина трогателна история. Съчувствам ти, и знай, че единствено тя губи.
А ти, ти ще бъдеш по-силен. Само на 20 си за бога, светът няма да свърши, повярвай...

Duncan
11-26-2008, 20:05
Проумявам го с всеки ден без нея че има и друг живот и с всеки ден ми става по леко а и нямам за какво да съжелявам направих всичко така че....Аз съм вън от играта но с гордо вдигната глава !

cinderella_gugutka
11-26-2008, 20:09
taka.e.w.jiwota-ne.winagi.imash.towa.koeto.iskash-primirqwash.se.i.prodyljawa6.napred :(

bloodz94
11-27-2008, 18:36
Разбирам те, естествено! Но ти си на 20г. има време да откриеш друго момиче, просто се възгордей малко и не показвай слабост, колкото и да ти е гадно! Огледай се наоколо, започни да излизаш много с приятели, забавлявай се с други хора, които те обичат, огледай се наоколо... може пък някое момиче да ти се усмихне! Спри да мислиш глупости и не избирай най - лесното 'решение" на проблемите - алкохол, дрога, самоубийство! Явно вината не е в теб. Ти си опитал да й дадеш всичко, да я накараш да се почувства желана, обичана... доказал си, че тя е човек, за когото много ти пука... Но явно проблемът е в нея, явно не е разбрала грижовността ти...
Остани си същия, но хубаво преценявай човека отсреща, не се доверявай прекалено бързо и наивно дори. Може би тя е от момичетата, които не оценяват жестовете, жертвите, усилията, които приятеля им прави за тях.. за жалост има много такива момичета. Фактът, че не си учил в същия град сигурно е бил предпоставка да потърси вниманието на друг, въпреки че аз не я оправдавам!!! Тва не е оправдание, а природата й.. може би...

Живота ти е един, продължавай напред, бъди повече оптимист и не се обръщай назад към минали неща! Огледай се, че току виж някоя девойка ти смигне .. Успех и не се оставяй да си сам, тъжен и да плачеш!!!
:-)

+1 :)

bloodz94
11-27-2008, 18:38
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!

SunSmile
11-28-2008, 13:11
Проумявам го с всеки ден без нея че има и друг живот и с всеки ден ми става по леко а и нямам за какво да съжелявам направих всичко така че....Аз съм вън от играта но с гордо вдигната глава !
Евала! :wink: Успех ти пожелавам!!! Ще намериш момиче, което да оцени нещата, които правиш за нея!!! На някои може да им се струва, че ги задушаваш, но все още има момичета, които обичат да бъдат "задушавани" от любов. (като мен, ама тва е друго) :wink:

temari1785
11-28-2008, 16:10
"гаджето" ти , е кучка

istinskasi
11-28-2008, 18:09
здр! Според мен единствената грешка която си допуснал е това че си и доказал че я обичаш!Жената винаги трябва да се съмнява в нещо за да го цени , тя знае че дори и да згреши дори и да те боли тя винаги може да се вярне при теб.Понякога тръпката изчезва като всичко е показано и доказано вече няма смисал от борба става безинтересно.Згрешил си ти , а тя не те заслужава ,въпреки че съм сигорна че отново ще те потърси тогава и покажи че можеш и без нея.Кажи ми какви опити за самоубийство си правил?!- доказваш и че си слаб и може да те мотае . коя жена би искала човек с крехка психика до себе си ?! :o умръзнало и е от теб нчма смисал да плачеш живота продалжава.Някой ден ще срещнеш жена за която си заслужада !

therichbitch
11-29-2008, 13:13
[quote="mickelangelo"]Съжалявам ... но по някога .. хората който обичаме ни разочароват ... просто трябва .. да го преодолееш и да продължаваш на пред ... и за да не е оценила .. това което си направил .. явно не го е заслужавала ..



dam taka e

mynichka
11-29-2008, 13:34
Тъжно ... :( ти нямаш никаква вина в случая ..тя дори не заслужава да си мислиш за нея ..наранила те е по най- гадния начин .

Nefarian
11-29-2008, 13:41
Прекалено много се филмираш - едва ли ти е първата, няма да е и последната ..

Kostadin_682
11-29-2008, 15:27
Щом не оценява всичко, което си направил за нея... значи не те заслужава... не заслужава и минутка внимание !!!!! :-x

pandelka
11-29-2008, 15:31
Ти може и принцеса да я направиш,но някои хора просто нищо не оценяват.Спокойно с времето ще я забравиш и ще дойде друга която наистина ще заслужава нещата които правиш : ) .

GabisiTa
11-29-2008, 16:35
Съжалявам :( Тъжно е наистина, че си правил всичко за нея, а тя явно не го оценява... Не заслужава да страдаш за нея, опитай се да продължиш напред...

Zaharinka
11-29-2008, 16:57
Човек очевидно тя не е искала да се омъжва за теб и да имате деца,да ако найстина си я обичал ще е трудно да я забаравиш,но в един момент просто болката ще спре искаш или не просто така се случва.Имам познат който 2 години след като се разделиха също беше така съкрушен но,в живота му дойде момиче което го промени,надявам се след всичките гадни неща които са ти са се струпали да ти се случи нещо найстина хубаво.

Duncan
11-29-2008, 17:09
Чул те Господ ! Чакам го тва добро не знам вече колко време !

aka6a_vamp
11-29-2008, 20:06
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?

SunSmile
11-30-2008, 18:13
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?
Фани се разтърси за значението на епитета Емо (имо) и тогава лепвай такива определения на някакви непознати за теб хора! Изобщо тва не емо.. защото се е пробвал да се самоубие! А и... едва ли му е много хубаво да го съдиш за тва нещо!!! По - важното е, че се е съвзел и не е станало най - лошото!!! И... не си мисли, че си много знаеща, като си научила един епитет и го лепваш на този и онзи! какъв е си е негова работа! Преди всичко е човек, с чувства, мисли..! Няма значение емо ли е, метъл ли е, гей ... чалгар, фешън и не знам си още какъв...!!! ПРЕДИ ВСИЧКО Е ЧОВЕК!!! А на тебе не ти влиза в работата да лепваш определения на хората! отговаряй, ако искаш, ако не - Back или .. горе в дясно има червен X :x

MakeMeFeel
11-30-2008, 18:47
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?
Фани се разтърси за значението на епитета Емо (имо) и тогава лепвай такива определения на някакви непознати за теб хора! Изобщо тва не емо.. защото се е пробвал да се самоубие! А и... едва ли му е много хубаво да го съдиш за тва нещо!!! По - важното е, че се е съвзел и не е станало най - лошото!!! И... не си мисли, че си много знаеща, като си научила един епитет и го лепваш на този и онзи! какъв е си е негова работа! Преди всичко е човек, с чувства, мисли..! Няма значение емо ли е, метъл ли е, гей ... чалгар, фешън и не знам си още какъв...!!! ПРЕДИ ВСИЧКО Е ЧОВЕК!!! А на тебе не ти влиза в работата да лепваш определения на хората! отговаряй, ако искаш, ако не - Back или .. горе в дясно има червен X :x

Ей емо -защитницата ;) Представите, които хората си изграждат за емо-тата са изградени върху стабилните основи на всички клипчета и на всички картинки с емота с прерязани вени и с надписи : Why cant he just love me ? " или нещо подобно.
Самата дума EMO идва от английската дума emotional , което мисля, че повечето хора тука могат да си го преведат . ;)

SunSmile
11-30-2008, 19:04
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?
Фани се разтърси за значението на епитета Емо (имо) и тогава лепвай такива определения на някакви непознати за теб хора! Изобщо тва не емо.. защото се е пробвал да се самоубие! А и... едва ли му е много хубаво да го съдиш за тва нещо!!! По - важното е, че се е съвзел и не е станало най - лошото!!! И... не си мисли, че си много знаеща, като си научила един епитет и го лепваш на този и онзи! какъв е си е негова работа! Преди всичко е човек, с чувства, мисли..! Няма значение емо ли е, метъл ли е, гей ... чалгар, фешън и не знам си още какъв...!!! ПРЕДИ ВСИЧКО Е ЧОВЕК!!! А на тебе не ти влиза в работата да лепваш определения на хората! отговаряй, ако искаш, ако не - Back или .. горе в дясно има червен X :x

Ей емо -защитницата ;) Представите, които хората си изграждат за емо-тата са изградени върху стабилните основи на всички клипчета и на всички картинки с емота с прерязани вени и с надписи : Why cant he just love me ? " или нещо подобно.
Самата дума EMO идва от английската дума emotional , което мисля, че повечето хора тука могат да си го преведат . ;)
Аз тва си го знам [-X но поста ти ще е полезен на тези, които не знаят значението на думата и кога да я използват :wink:

arfraidofmyself
11-30-2008, 19:08
Dokato 4etqh istoriqta ti mi stana spr spr gadno, naistina ti su4ustvam.. A eto i moq suvet... opitai po vsqkakuv vuzmojen na4in da prekratish vruzkata si s neq, za6toto ako produljavash da gledash neini snimki, ta dori i da slushash za neq, ti stava po -tejko... A i zaradi tova koeto e napravila, 4e te e zarqzala po tozi na4in i tolkova burzo e zabravila za teb.. tova samo moje da ti dokaje 4e vsi4ko koeto si pravil za neq, tq ne go e zaslujavala... Gledai napred i ne se depresirai, jiveesh samo vednuj!!! Kolkoto i da ti e trudno preudolei go, 6te vidish 4e sled tova shte ti se slu4vat mnogo po-hybavi ne6ta!!! Kusmet i ne se ot4aivai za ni6to na sveta!! :) :) :)

silky92
12-01-2008, 09:51
Съжалявам ... но по някога .. хората който обичаме ни разочароват ... просто трябва .. да го преодолееш и да продължаваш на пред ... и за да не е оценила .. това което си направил .. явно не го е заслужавала ..


Просто ... прочети подписа ми ... и си помисли в/у него :(

Напълно подкрепям ,в последно време все повече се убеждавам в това
:(

LiRRRa
12-01-2008, 11:22
People always leave (има и изключения!)

Тя не те заслужава.Вдигни си по-ведро главата и не се самонаранявай повече с мисли за нея.Не плачи за човек, който сигурно дори не мисли за теб.

hooliganka89
12-01-2008, 11:27
На 20г. си и не осъзнаваш къде ти е била грешката...Странно.
Това,че си й писал по 100 смс на вечер и да не си се изразил буквално,и 10 на вечер да си писал са много.
Че си крещял,че я обичаш под прозорецът й,в 3 през ноща,и това е голяма и груба грешка.
Мисля,че едва ли не си я задушавал с прекомерната си любов,което винаги води до край,от личен опит го знам.
Една жена никога не иска един мъж да й е в краката,или по-точно иска го,но то не трябва да става реалност,а трябва да си остане една мечта.
Мъж който си нарушава принципите заради една жена,не е мъж.
Това мога да ти кажа.

aka6a_vamp
12-01-2008, 11:44
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?
Фани се разтърси за значението на епитета Емо (имо) и тогава лепвай такива определения на някакви непознати за теб хора! Изобщо тва не емо.. защото се е пробвал да се самоубие! А и... едва ли му е много хубаво да го съдиш за тва нещо!!! По - важното е, че се е съвзел и не е станало най - лошото!!! И... не си мисли, че си много знаеща, като си научила един епитет и го лепваш на този и онзи! какъв е си е негова работа! Преди всичко е човек, с чувства, мисли..! Няма значение емо ли е, метъл ли е, гей ... чалгар, фешън и не знам си още какъв...!!! ПРЕДИ ВСИЧКО Е ЧОВЕК!!! А на тебе не ти влиза в работата да лепваш определения на хората! отговаряй, ако искаш, ако не - Back или .. горе в дясно има червен X :x
Ще отговоря,макар че не си струва...та така,миличка,това че се имам за знаеща,не идва от факта че знам значението на `емо`,а и автора не го знам какъв е,тъй че емO бе6е първото,с което се сетих да го сраваня и извинявай,но да защитаваш постъпката му??!!!Омггг браво на теб....на хората им се случват,дале4 по ужасни неща,но вдигат глава и продължават напред,а ти тука му оправадава6 постъпката...тва е постъпка на СТРАХЛИВЕЦЦЦ!

GotTheLife
12-01-2008, 12:43
Обсебвал си я, направо си е като тормоз! На нейно място отдавна бих ти теглила чертата!

Duncan
12-01-2008, 15:27
Аз такива като тебе им давам пътя на втората дума само като им чуя тъпите мнения :D

beachy_bunny
12-01-2008, 16:49
Защо съм емо ???
Да правиш опити да се самоубиеш,само за да докажеш ня някого чувствата си....прав си-това е по жалко и от на емотата глупостта!

пълни глупости!!!!
Така ли?!И кое по точно е глупавото?
Фани се разтърси за значението на епитета Емо (имо) и тогава лепвай такива определения на някакви непознати за теб хора! Изобщо тва не емо.. защото се е пробвал да се самоубие! А и... едва ли му е много хубаво да го съдиш за тва нещо!!! По - важното е, че се е съвзел и не е станало най - лошото!!! И... не си мисли, че си много знаеща, като си научила един епитет и го лепваш на този и онзи! какъв е си е негова работа! Преди всичко е човек, с чувства, мисли..! Няма значение емо ли е, метъл ли е, гей ... чалгар, фешън и не знам си още какъв...!!! ПРЕДИ ВСИЧКО Е ЧОВЕК!!! А на тебе не ти влиза в работата да лепваш определения на хората! отговаряй, ако искаш, ако не - Back или .. горе в дясно има червен X :x

Ей емо -защитницата ;) Представите, които хората си изграждат за емо-тата са изградени върху стабилните основи на всички клипчета и на всички картинки с емота с прерязани вени и с надписи : Why cant he just love me ? " или нещо подобно.
Самата дума EMO идва от английската дума emotional , което мисля, че повечето хора тука могат да си го преведат . ;)
+1111111 ... aa .. E-емоционален ... М-малтретиран О-олигофрен ... Ясната представа ... за думата ЕМО ... да де за пиклите на по 14 години дето ... са нацапали като зoмбита ... сложили си кецове 40 номер ...купили си някаkъв долнопробен червен спрей ... смъкнали си хащите до коленете ... накичи ли ми са със значки на JACK и там сякакви идиотщини ... в час ми рисуват надгробни камъни ... и в джоба си носят бръснарско ножче ... ако случайно не харесат какво им е зготвила майка им да си одрежат вените ( надраскат ръцете ... )


ПО ТЕМАТА : ако беше я оставил малко да вдиша въздух ... сега нямаше дА има ревливи истории ... ;]

GotTheLife
12-01-2008, 19:55
Аз такива като тебе им давам пътя на втората дума само като им чуя тъпите мнения :D
тъпо, от твоя гледна точка...нз защо искаш да те съжаляват! замисли се, вина винаги имат и двамата партньори :)