PDA

View Full Version : Да загубиш приятел



girl_in_black
11-25-2008, 12:21
Познавам се с него малко повече от две години.Той е човекът, с който можех да споделя всичко, човекът, който споделяше и радостта, и тъгата ми.Говорили сме си, че отношенията ни са само приятелски и ако някой от нас си хване гадже това няма да попречи на нашето приятелство.Но..Харесвам друго момче и той ме харесва.Реших да кажа на моя приятел за това и между другото го помолих да не ме прегръща и целува повече, защото не е коректно спрямо другия.Той започна да говори как се чувствал предаден и излъган, но на мен не ми пукало за неговите чувства и такива неща, а това не е вярно.Колко съм ревала онзи ден само аз си знам.Както и да е , опитах се да му обясня, че искам да сме приятели(нали и така бяхме говорили), но той се сърди, не иска да разговаряме, на инат не иска да ме чуе и разбере, когато се опитвам да му обясня нещата от моята гледна точка .Какво да правя?Много ме боли.Наистина държах на него...

juSTkiddy
11-25-2008, 12:23
Ако ти е истински приятел би трябвало да те е разбрал.Друг е въпроса ако той е имал нещо повече от приятелски чувства към теб.

SunSmile
11-25-2008, 12:45
Може би той е изпитвам някакви по - различни чувства от приятелските. Мисля, че това трябва да си изясните първо и после симпатии към други момчета/момичета :)

TupacShakur
11-25-2008, 12:53
толкова и ти е добър приятел доста момчета се правят че разбират момичетата само и само да ги вкарат в леглото....
мислят си че тва е стратегия.щото момичетата много се кефят като има човек който да ги разбира..

поговори пак с него и така обясни му всичко поне да знаеш че си му казала.

Locci
11-25-2008, 12:57
Ако ти е истински приятел би трябвало да те е разбрал.Друг е въпроса ако той е имал нещо повече от приятелски чувства към теб.
+1

ioana93
11-25-2008, 13:28
Ako ti e istinski priqtel shte se radva naistina za tebe.No zamisli se che toi moje da ima pove4e ot priqtelski chuvstva kum tebe,za tova si izqsnete vsichko edin kum drug.

sentient_
11-25-2008, 13:41
Той просто ревнува, явно е бил влюбен в теб, но ти не си го разбрала. МЕЖДУ МОМЧЕ И МОМИЧЕ САМО ПРИЯТЕЛСТВО НЯМАААААААААА НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ КВОТО И ДА КАЖЕТЕ ВИНАГИ ЕДИНИЯ ЩЕ ИМА ПОВЕЧЕ ОТ ПРИЯТЕЛСКИ ЧУВСТВА!!!!!

RoCkSpOt
11-25-2008, 13:45
Ако ти е истински приятел би трябвало да те е разбрал.Друг е въпроса ако той е имал нещо повече от приятелски чувства към теб.

Lysit0
11-25-2008, 13:49
Ако ти е истински приятел досега да те е разбрал.
Пък и верно може да изпитва нещо повече от приятелски чувста към теб.Изяснете си отношенията :)

NeverBackdown
11-25-2008, 15:11
Той е имал доста повече от приятелски чувства към теб,затова се почувствал предаден и излъган.Трябва да си поговорите и да се разберете

UFOs
11-25-2008, 15:17
Според мен,иска нещо повече от приятелство ;)

MaMkaMy
11-25-2008, 15:57
комплексарче.... остави го да му мине. поне 1-2 седмици не го тормози, после говори с него ма не по скайп... ми ако може наживо поне да те изслуша като хората.и земете се разберете там кви са ви асла чувствата щото истински приятели в живота много малко има ;)

Abbie_Broken
11-25-2008, 16:14
0х много често казваме, че ще си останем фр и такива глупости, но само ние си знаем колко го обичаме още тоя "фр".

summer_mo0n
11-25-2008, 16:21
Просто е влюбен в теб

koalka
11-25-2008, 16:24
Изпитва нещо към теб 100% и те ревнува.

Victorya
11-25-2008, 17:12
Това може и да е моментна реакция.Наистина след като е бил влюбен в теб,донякъде реакцията му е обяснима.Но ако е истински приятел би трябвало да осъзнае как стоят нещата.Ако не възстановите приятелството си,значи той просто не може да надделее над себе си.Тогава...не ти остава нищо друго,освен да продължиш напред...

S1lv3r
11-25-2008, 19:36
Ако ти е истински приятел би трябвало да те е разбрал.Друг е въпроса ако той е имал нещо повече от приятелски чувства към теб.

И аз мисля така.Може би той се чувства така:

10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момиче.Наричах я най-добра приятелка,но аз исках тя да да е моя...Обаче знаех че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава оцъстваше.Когато и дадох тетрадката си тя ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше тя...плачеше...Разказа ми как се е отчаяла от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сама.Разбира се,отидох.Седнах на стола до нея.Погледнах красивите и очи,пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма тя реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза че приятелят и е болен и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала я изпратих до вратата на дома и.Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках тя да е моя,но знаех че тя ме обича само като приятел.Каза ми че е прекарала най-хубавата нощ през живота и и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах,наблюдавах перфектното и тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках тя да е моя...Но знаех че тя ме обича само като приятел...Точно преди да си тръгнат всички тя дойде при мен,плачейки ми каза:Ти си най-добрият ми приятел.Благодаря ти!" и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на нейната сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как тя каза:"Да,приемам."Наблюдавах как се женеше за един друг мъж...Исках тя да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел...След сватбата тя дойде при мен и ми каза:"Дойде на сватбата ми,благодаря." и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент сам пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата и намериха дневника и от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите си пожелах да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятека.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казал че ме обича...

hooliganka89
11-25-2008, 19:38
Според мен той има повече от приятелски чуства към теб,но е достатъчно тъп за да не успее да ти го обясни по нормалния начин.

KpucuTo0o92
11-25-2008, 19:43
aми аз съм на мнение че няма приятелство между момче и момиче :-P явно той има повече от приятелски чувства към теб и за това се държи така