PDA

View Full Version : Кофти тръпка .. :(



YellowCarD
11-25-2008, 13:00
Преди една година се запознах с едно момиче с което до 2 седмици тръгнахме.Всичко беше много хубаво по-цял ден бяхме заедно това стана Септември месец 2007 .. към Март месец се запознах с едно много сладко момиче.Толкова хубаво мило и супер много ме хареса,но аз си имах приятелка,която обичах.Но точно тогава с Мария (гаджето ми) започнахме много да се караме,защото аз няколко пъти й бях изневерил тя го знаеше и ми беше простила.Но нещо и стана и все ми говореше за преди,че съм я наранил много.Но какво стана аз започнах да прекарвам много време с Деница и супер много си говорехме.Но тя не знаеше нищо за мен мислеше ме за супер добро момче.Но после разбра,че ми се носи слава на курвар и че си имам "сериозна"връзка.И започна да страни от мен,но ми каза че е много влюбена в мен.И тогава аз и казах,че съм се разделил с Мария и че и аз съм влюбен в нея и тръгнахме.И така с двете до към юни месец когато Мария разбра и ме попита дали е вярно,а аз точно бях почнал да имам много силни чувства към Деница и това го казах на Мария даже и казах много гадни неща,че Дени е много повече от нея и т.н .. Много нараних Мария,но тогава не ми пукаше и така цяло лято с Деница и сега все още съм с Деница и всичко е перфектно.Вече няма изневери и т.н просто всичко е идеално.Но ми липсва Мария,липсва ми времето с нея това,че беше някаква супер умна,сериозна,не беше някаква надуфка .. Пълната противоположност на Дени и затова я потърсих и тя се върна при мен въпреки,че знаеше че съм с Деница,но ме обичаше и бяхме заедно 10 дни в които всичко беше идеално и супер яко.. аз някакъв супер лигав,тя супер сериозна,но тя ме обичаше и аз мислех че отново я обичам.Но почна да ми става много гадно за Деница и се разделих отново с Мария.А бтв през лятото не веднъж когато ми беше скучно се връщах при Мария .. и само я наранявах.Сега искам поне приятели да сме а тя ми каза че ме Мрази,че съм най-големия нещастник за нея и че на мен ще ми се случи същото което аз и причиних.Те с Деница се познават и защото имаше период от около 1месец в който Дени се държеше отвратително с мен а аз супер влюбен и ходех по гъза,ревях за нея и какво ли още не.Мария беше до мен тогава и ми казваше че всичко ще бъде наред и че ще се оправим.От няколко седмици немога да спра да мисля за това дали не избрах грешното момиче и се побърквам та може ли да ми помогнете? :cry: :cry:

blood_dodo
11-25-2008, 13:13
Леле. Намери си групичка приятели и идете да пиете по бира.
Остави всякакви контакти с каквито и да било момичета, защото като те гледам колко си наясно със себе си ...

sentient_
11-25-2008, 13:18
кво си играеш така и с двете бе бахти идиота :-x

Drebs
11-25-2008, 16:27
Мария е ебахти човека честно. Как е понесла всичката пумия,която си излял върху нея?!
Замисли се,че ако се върнеш при нея - никога повече не трябва да я нараняваш,да и изневеряваш. Склонен ли си на това?
А и това,че ти става скучно с нея не те ли кара да се замислиш,че може би започва да липсва тръпката и взаимоотношенията ви да стават повече приятелски?
Ние не можем да ти помогнем,ти сам трябва да си решиш и все пак аз съм твърдо за Мария. Личи си,че те обича истински.

Crazytu
11-25-2008, 16:53
:shock: Леле майко ... ти въобще ли не си се замислил какво им причиняваш на двете особенно на Мария .. Най-добре се разделете за малко с тази Деница и помисли коя от двете искаш ... така като гледам май изобщо не си наясно какво искаш .. за това помисли си добре и спри да си играеш с момичетата ...

Bellatrix
11-25-2008, 17:14
Мария е ебахти човека честно. Как е понесла всичката пумия,която си излял върху нея?!
Замисли се,че ако се върнеш при нея - никога повече не трябва да я нараняваш,да и изневеряваш. Склонен ли си на това?
А и това,че ти става скучно с нея не те ли кара да се замислиш,че може би започва да липсва тръпката и взаимоотношенията ви да стават повече приятелски?
Ние не можем да ти помогнем,ти сам трябва да си решиш и все пак аз съм твърдо за Мария. Личи си,че те обича истински.
+1, аз не бих изтърпяла и половината от това, което милото момиче е преживяло заради теб. Не знам какво намира в теб, но очевидно много те обича... Яд ме е за свястното момиче, дето се попилява с такъв тъп ку***р като теб... :? :? :? :x

leoparda93sl
11-25-2008, 17:48
Мария е ебахти човека честно. Как е понесла всичката пумия,която си излял върху нея?!
Замисли се,че ако се върнеш при нея - никога повече не трябва да я нараняваш,да и изневеряваш. Склонен ли си на това?
А и това,че ти става скучно с нея не те ли кара да се замислиш,че може би започва да липсва тръпката и взаимоотношенията ви да стават повече приятелски?
Ние не можем да ти помогнем,ти сам трябва да си решиш и все пак аз съм твърдо за Мария. Личи си,че те обича истински.
+1, аз не бих изтърпяла и половината от това, което милото момиче е преживяло заради теб. Не знам какво намира в теб, но очевидно много те обича... Яд ме е за свястното момиче, дето се попилява с такъв тъп ку***р като теб... :? :? :? :x

Напълно съгласен.Как може да си играеш със чувствата на това момиче това е тъпо :? Горката едно свястно момиче си намерил и си я зарязал :?

SuperBadSuperFresh
11-25-2008, 17:54
карай си с деница,мария заслужава повече от това което можеш да и предложиш

Frozen_Flame
11-25-2008, 18:15
карай си с деница,мария заслужава повече от това което можеш да и предложиш

хах +1

Кратко, точно и много ясно :D

Разби ме :D

zaraaa
11-25-2008, 18:28
карай си с деница,мария заслужава повече от това което можеш да и предложиш

хах +1

Кратко, точно и много ясно :D

Разби ме :D

Ухаааааааа точно така!

JustOneBoy
11-25-2008, 18:40
То на теб тва някой ден ще ти се върни..нямам търпение да мине известно време и да се появи тема..как ревеш,че някви 2 те разиграват :-x ...нали знаеш "Всичко се връща" ..;] :-x

AFT
11-25-2008, 18:48
Евала! Ти си модел за подражание! Ей така се държи един истински тинейджър, а не като останалите лузъри тук, които само философстват и дивеят в кефче.цом ! (боу)

HONDA
11-25-2008, 19:08
Извинявай, бтарле, но ти си пълен боклук! Изясни си какво искаш и престани само да си играеш и с двете момичетА!

S1lv3r
11-25-2008, 19:17
карай си с деница,мария заслужава повече от това което можеш да и предложиш


+1 :D :D :D :D

F_CK_all_I_need_is_U
11-25-2008, 19:20
Извинявай, бтарле, но ти си пълен боклук! Изясни си какво искаш и престани само да си играеш и с двете момичетА!

+1

И бтв,която и да избереш,винаги ще си задавш въпроса дали не е трябвало да избереш другата. :!: Затфа се вземи в ръце,и без тфа вече достатъчно си осрал с извинение положението. :smt021 Реши наистина кфо искаш и разбери,че хората имат чувства,които трябва да се уважават,а ти се се държал ОТВРАТИТЕЛНО с Мария... и тя те е търпяла. :shock: Смятай си колко мн наистина те обича! :x

Напрао ми иде да ти отхапя главата!!!!!! :smt068 :smt070 :smt067 :smt071

hooliganka89
11-25-2008, 19:27
Момче не си ли чувал приказката,че от два стола накрая се пада на земята?
Според мен изобщо не се мисли да се връщаш при Мария,защото аз мога да ти кажа какво ще се получи...Нищо!Ако се върнеш при нея по-горе казаното от мен ще се случи 100%.
Мария всъщост ще осъзнае какав нешасник си и ще ти е бие шута.

LittlePrincess
11-25-2008, 19:32
Не ги разигравай!

crazy_style
11-25-2008, 20:00
ъЪъъ... не мисля че заслужаваш koqto i da e.. kvo sa ti napraili momi4etata.. pfF

midle
11-25-2008, 20:43
Имаш усет как да ги въртиш и будалкаш. Избери дали искаш да станеш сериозен и верен или да се утвърдиш като "курвар".

Luvcraft
11-25-2008, 21:17
Не заслужаваш нито една от двете.

п.п. Еб*ати гръцката трагедия

YellowCarD
11-26-2008, 11:48
Prosto me e strah da ne ostana sam :| :| :| :cry: ..

sasha_90
11-26-2008, 12:01
Моето мнение е,че не заслужаваш нито едната,нито другата.Както искаш ме разбирай.Момичетата или са глупави или наистина държат на теб.Жалко за тях.

hooliganka89
11-26-2008, 12:10
Моето мнение е,че не заслужаваш нито едната,нито другата.Както искаш ме разбирай.Момичетата или са глупави или наистина държат на теб.Жалко за тях.

Определено са глупави,щом се занимават с него...
И двете са го разбрали що за стока е,а продължават да му играят по свирката,това автоматично ги прави глупави.

Re5peC7
11-26-2008, 12:13
Не те знам на колко си години но като гледам колкото и да си голям на ум хич не си...наблюдавал ли си едно малко дете как като му предложиш две хубави играчки и се опитва да вземе и двете ...изтърва едната пак я взима и така...еми тва лапе си ти, а в случая играчките са момичетата които така глупаво са тръгнали след теб..ама от де да та знаят, че си такъв и сега...съжаляват :) според мен ще ядеш х*я от Деница и сетне ще си останеш с пръст в уста..ама мой проблем ли да е :)

sasha_90
11-26-2008, 12:50
Моето мнение е,че не заслужаваш нито едната,нито другата.Както искаш ме разбирай.Момичетата или са глупави или наистина държат на теб.Жалко за тях.

Определено са глупави,щом се занимават с него...
И двете са го разбрали що за стока е,а продължават да му играят по свирката,това автоматично ги прави глупави.
и заслепени

sweet4esf
11-26-2008, 13:19
Мария е ебахти човека честно. Как е понесла всичката пумия,която си излял върху нея?!
Замисли се,че ако се върнеш при нея - никога повече не трябва да я нараняваш,да и изневеряваш. Склонен ли си на това?
А и това,че ти става скучно с нея не те ли кара да се замислиш,че може би започва да липсва тръпката и взаимоотношенията ви да стават повече приятелски?
Ние не можем да ти помогнем,ти сам трябва да си решиш и все пак аз съм твърдо за Мария. Личи си,че те обича истински.
+1, аз не бих изтърпяла и половината от това, което милото момиче е преживяло заради теб. Не знам какво намира в теб, но очевидно много те обича... Яд ме е за свястното момиче, дето се попилява с такъв тъп ку***р като теб... :? :? :? :x

+12456789

ti si ebati lainnoto zaklevam se :-x :-x

pff ne i zavijdam na adashkata mi denica i na mariqq :?

TI NE ZASLUJAVASH MOMICHE DO TEEB BEE ...

VERNO SI NESHTASNIK :-x :-x :-x :-x

YellowCarD
11-26-2008, 18:59
Zashto da ne zaslujavam Denica?? Znam 4e naranih Mariq daje v4era se vidqh s neq i super mn i se smeeh .. pred vsi4ki ne mi puka qvno za neq pff ne zaslujava moito vnimanie .. napravil sum pravilniq izbor Deni !!

sweet4esf
11-26-2008, 19:09
Zashto da ne zaslujavam Denica?? Znam 4e naranih Mariq daje v4era se vidqh s neq i super mn i se smeeh .. pred vsi4ki ne mi puka qvno za neq pff ne zaslujava moito vnimanie .. napravil sum pravilniq izbor Deni !!

i ti nz kvo iskash moi chovek tova shte ti kaja :?

ot dva stola shte si ostanesh na zemqta :D

MakeMeFeel
11-26-2008, 19:19
Zashto da ne zaslujavam Denica?? Znam 4e naranih Mariq daje v4era se vidqh s neq i super mn i se smeeh .. pred vsi4ki ne mi puka qvno za neq pff ne zaslujava moito vnimanie .. napravil sum pravilniq izbor Deni !!

Е не ... ТЯ не заслужава ТВОЕТО внимание ?! Къде летиш ти бе момче ?! Слез малко на земята. Момичето ти е търпяло курвенските номера, знае те що за лайно си ( с извинение) и въпреки всичко е била до теб .. и ти сега с цялото си нахалство смееш да твърдиш , че ТЯ не заслужавала вниманието ти . Е честно да ти кажа, ти си уникален случай !

dailqnkataaa
11-26-2008, 19:26
хахахах тежко,брате,тежко :D според мен трябва да си ориентираш ухажорските си умения към други девойки и тези да ги забравиш, ааа и внимавай ,че кой знае момичетата могат да бъдат много подли може да са се съюзили срещу теб 8-)

ioana93
11-26-2008, 19:51
еми според мен трябва да избереш едната от двете и да бъдеш само с нея .. така и двете ги разиграваш... :P

F_CK_all_I_need_is_U
11-26-2008, 21:01
Като казваш,че си направил правилния избор лъжеш само себе си,братле. :? И как така си и се смял пред всички?!?...Братле ти си болен,честно!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

curka87
11-27-2008, 09:29
ще ме прощаваш, че ти го казвам, ама ти си еб*си лайното. Честно.
Аз ако бях на мястото на тези момичета не само щях да те намразя, а и много други неща.....
Как може такова нещо?!?!? :-x :-x :-x :-x

YellowCarD
11-27-2008, 11:18
Emi etoo vsi4ko e vuzmojno i btw bqhte pravi Denica me zarqza .. no ne zaradi ne6to koeto az sum napravil a za tova 4e mnogo me obi4ala no prosto e vijdala 4e ne me zaslujava :D:D :grin:

blood_dodo
11-27-2008, 13:09
Малолетно комплексарче.

Chrissie
11-27-2008, 14:49
Виж сега,доста си сгафил.Даже много повече.Оставил си момичето,за което си значел всичко на света и си отишъл при другото,което за теб е било просто малък летен флирт.Осъзнаваш ли сега какво си направил?Е,да,може и да не трябва да те обвинявам,но понякога това е най-добрият начин да помогнеш на някого.Според мен,ще е най-добре ако оставиш и двете момичета на мира и започнеш всичко отначало.Въпросното момиче-Мария-е била достатъчно благоразумна и търпелива с теб,щом си й сторил толкова много неща,а въпреки това тя ти е простила.А другото момиче-Деница-...Ами тя май само те е използвала за поредната носна кърпичка.Колкото и да ти е тежко,ако наистина е така де,трябва да приемеш,че с първото момиче няма вече шанс да се получи каквото и да било.Постави се на нейно място и ще видиш колко много неща е направила тя за теб.Добре е,че поне малко си осъзнал ситуацията,в която си попаднал,но това не е достатъчно.
По-добре ще е ако не закачаш никое от двете момичета и ги оставиш да си вървят по техният път,а ти поемеш по своя.Ще има и други момичета,но по-важно е да разбереш какво ще искаш от тях,какво ще им дадеш и дали това ще е достатъчно за това,което те ще ти дават. :wink:

sweet4esf
11-27-2008, 14:58
Emi etoo vsi4ko e vuzmojno i btw bqhte pravi Denica me zarqza .. no ne zaradi ne6to koeto az sum napravil a za tova 4e mnogo me obi4ala no prosto e vijdala 4e ne me zaslujava :D:D :grin:

otidi da se pregledash moito momche :lol:

bolen si ot nelechima bolest narechena bezmozachie :? :?

arfraidofmyself
11-28-2008, 13:33
Prosto si4kite mom4eta ste absolutno ednakvi.. Ne 4e iskam da te ubidq, no vsi4ki si igraete ednovremenno s nqkolko momi4eta.. Napravi ne6ty po tozi vupros, taka 4e momi4etata da ne stradat, zashtoto povqrvai e hpr hpr gadno.. Li4no az mislq 4e Mariq e po-dobriq variant :)

HONDA
11-28-2008, 15:31
Emi etoo vsi4ko e vuzmojno i btw bqhte pravi Denica me zarqza .. no ne zaradi ne6to koeto az sum napravil a za tova 4e mnogo me obi4ala no prosto e vijdala 4e ne me zaslujava :D:D :grin:
Не те заслужавала ли?! ТИ не я заслужаваш!

therichbitch
11-29-2008, 13:12
mm za mariq bih kazala 4e e mnogo glupavo,imam predid naivno momi4e ,za da te turpi ,a ti 6te me izvinqva6 ama pravilno ti se nosi taq slava

F_CK_all_I_need_is_U
11-29-2008, 13:48
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ТИ СИ БОЛЕН

varnen4e
11-29-2008, 20:11
Prosto si4kite mom4eta ste absolutno ednakvi.. Ne 4e iskam da te ubidq, no vsi4ki si igraete ednovremenno s nqkolko momi4eta..

Не е вярно има и много съвестни и сериозни момчета, но не се вписват в интервала м/у 12-16 години.

xXx_ThePrincess_xXx
11-29-2008, 20:42
Според мен нито 1 от 2те момичета не заслужават такова държание ... А що се отнася до теб... изясни се какво или коя по-точно искаш и тогава избирай .. все пак това са хора със чувства ... #-o :!:

aka6a_vamp
11-29-2008, 20:50
еййййй лекенце нещастно...такива пиклиовци като теб,най-мразя!Горките момичета,че по такъв лайнар са хлътнали....малеее използвач,дет не знае и той кво иска и за тва невинни са потърпевши!!НЕЩАСТНИК!!

kissed_by_rose
11-30-2008, 17:08
би било много прекрасно и те да направят съ6тото на теб...4увствал ли си се някога като тях? воб6те знае6 ли какво им е на тях и най-ве4е на Мариа? просто жалкото е 4е има много като теб...според мен 6те им направи6 голяма услуга ако из4езне6 от живота им... тъп ръб си.... :D

soul1199
11-30-2008, 17:21
:shock: :shock: omg,predi vr ne be6e li pusnal su6ata tema :shock: :shock: