PDA

View Full Version : Лятна приказка (help)



kuklabessarce
11-25-2008, 13:03
знам че е много дълго но моля ви намерете малко време и ми помогнете... може да има и бая грешки ама ми е трудно малко на бг



мии..всичко започна края на август...той е една от трапките ми... от близо 2 години си го харесвах но нищо сериозно просто симпатии...миналото лято ходеше със сестра ми..беше ми малко гадно но важното беше че тя е щастлива..след като се разделиха..с него не си говорихме много много...и това лято всичко почна от начало ...
сестра ми искаше пак да е с него за да накара бившият и да ревнува и след 2-3 смс те пак бяха заедно но за мн малко... след това почнахме да си пишем .. имаше лиготии приятелите ни ни караха да се целунем но ние все не го правихме вечер си пишехме смси.. но през деня се даржахме различно...една вечер като излезнахме той ми каза да го целуна поне по бузката и когато трагнах да го целувам тои се завартя и се целунахме .... но аз бях на ясно че е само целувка понеже той е с 4 години по голям от мен.. пак и е ходил с сестар ми която е 5 години по голяма от мен...но тези целувки по "бузката" стваха се по често..
една сутрин когато се сабудих видях че имам смс от него пишеше че неспирал да мисли за мен.. сащия ден ходихме да играем волейбол и
пак се целувахме разбрах че вече сме заедно бях много щастлива защото наистина много го харесвах..за мое щастие когато казах на сестра ми тя нямаше нищо против.. ден след ден всичко ставаше все по хубаво...постоянно бяхме заедно.. ако се разделим за 1- 2 часа той ми званеше...всичко беше невероятно .. единственото лошо беше че се бях отдалечила от най-добрата ми прятелка но нещата може да се каже че бяха взаимни.. но както и да е.. правихме много един за друг...бяхме щастливи... вечер като се сабирахме по беседките беше приказно..гушкахме се..глезихме се..той си ме испращаше .. когато стигнехеме до нас неможехме да се разделим...
но една сутрин се скарахме аз му се расардих и той си трагна..на обяд го видях.. отидох при него и той се даржеше много студено.. когато исках да го целуна той се драпна и аз просто си трагнах беше ми много гадно но не исках да го показвам... след малко той ми званна но аз не дигах...когато се прибирах той ме засече попита ме дали тва е края...очите му се бяха насалзили..говореше ми супер мило.. но на мен ми беше толкова гадно исках да го прегана и целуна но казах да това е края... когато продалжих напред се разплаках...но си казах че така е правилно и че ако бяхме се разделили по-касно щеше да ми е още по гадно и пак щях да съм аз наранената....
няколко вечери по-касно осъзнах че искам да съм с него и му писах но той нищо... обадих му се той беше на дискотека.. казах му всичко и той само ме помоли да спра да му пиша и да му званя.. затворих и се разплаках плаках като дете...никога не ме беше боляло толкова много..нещо отвратително изгарше сарцето ми .. на другия ден той ме извика и ме целуна попитах го дали знае какво иска първо ми казва да не го занимавам после ме целува...той не ми каза нищо.. един два дена по касно му се обадих и той дойде да се видим пак се събрахме... беше сякаш нищо не се е случвало.. но един ден едно момче което ме харесваше ми каза че е видял приятелят ми с друга .. стана ми супер кофти чувствах се изиграна и му писах да си ходи при другата ... тогава той ми се обади и ме пита кой ми е казал и ми обсни какво е правил с нея.. но аз не му вярвах и той ми каза че когато порасна и почна да му вярвам може да опитаме да сме заедно...на другия ден аз заминавах за гърция за малко...и му писах че е всичко за мен. и ако този път това наистина е края да ми пише,но той нищо ... докато бях в гърция неспирах да мисля за него..когато се прибрах ми беше писал в импулса че иска да поговорим.. обадих му се и се разбрахме да се видим .. когато си поговорихме той ми каза че ми дава последен шанс .... пак бяхме заедно .. но всичко беше много различно .. той се беше променил много..беше по студен..даржеше се супер грубо постоянно ми говореше за секс но аз му казвах че не съм готова да спя с него и една вечер ми каза че той неможел без секс бях готова на всичко само и само да съм с него и му казах че че може да прави секс с други но да е само секс и той се сагласи..каза ми че ме обича..и други мили работи...един ден ми каза че си има друга че съм згрешила като сам му дала да спи с други понеже за него секса бил нещо важно в една вразка .. и бил влюбен в някакво момиче с което е спал и че аз вече съм минало от живота му.. след този ден се виждахме само петък и събота и се уж пак се събирахме но се оказваше че е само за двата дена .. наравих нещо за него (няма да казвам какво) което не бих направила за никой..и уж го беше оценил но пак е било само за двата дена...беше ми много гадно и се опитах да си отрежа вените но ме беше страх и го напраих много леко...но пак тече кръв и аз написах на един лист с кръвта си че го обичам... един негов приятел видя листа и му каза ..онзи ден дойде и почна да ми говори че ако го направя пак повече не ме познавал... че съм била луда да го направа и сякви такива.. и аз му казах че кръвта на листа не е от вената ми..тои ме попита от каде е и аз му казах че няма значение...той ми каза ако искам да съм с него да му пиша или да му кажа,от каде е кръвта..аз го попитах какво разбира под това да съм с него за петак и събота или както преди и той ми каза както преди...вечерта той не излезна аз му писах от каде е кравта но нщо писах му че е нямало значение от каде е .. и че искам да знам какво става последно с нас защото това ме измъчва и ме боли...и той нищо ..аз му се обадих и се разбрахме на другия ден да ми се обади да се видим но той не се обади...вчера когато го попитах защо не ми се е обадил той ми каза че нямал време...и аз спрях да му пиша... но неспирам да мисля за него...хора какво да права..искам да го забрава но искам и да съм с него ... за първи път изпитвам такива чувства.. незнам може да ви е смешно че съм на 14 но мисля че го обичам...какво да права..как да го забравя..или как да си го върна..

V1k1tYyY
11-25-2008, 13:47
Омг се1 чета мойта история ::D с известни разлики..виж,той е лайно!Онова -че ако му кажеш откъде е кръвта пак ше е с теб-го е казал шото се е уплашил тъпото копеле!Шото явно иска сао секс без усложнения..и затова след това просто се е измъквал..няал време-а стига бе..нали ако искаше щеше да намери!веж,ако продължаваш да го..идеализираш..така да се каже,няма да го забравиш скоро..просто не забравяй,че не заслужава и че е лайно и ще стане!не забравяй,от личен опит ти го казвам : ))и аз съм на 14 и си бях внушила че го обичам едва ли не но..забравих го : ) и при теб ще стане така,сигурна съм,все пак историите ни са доста сходни : ))

darking
11-25-2008, 15:41
Най-добре се гръмни ;) За няква п*тка да си режеш вените(или поне да се опиташ). ОМФГ!


Омг се1 чета мойта история ::D с известни разлики..виж,той е лайно!Онова -че ако му кажеш откъде е кръвта пак ше е с теб-го е казал шото се е уплашил тъпото копеле!Шото явно иска сао секс без усложнения..и затова след това просто се е измъквал..няал време-а стига бе..нали ако искаше щеше да намери!веж,ако продължаваш да го..идеализираш..така да се каже,няма да го забравиш скоро..просто не забравяй,че не заслужава и че е лайно и ще стане!не забравяй,от личен опит ти го казвам : ))и аз съм на 14 и си бях внушила че го обичам едва ли не но..забравих го : ) и при теб ще стане така,сигурна съм,все пак историите ни са доста сходни : ))
Омг, все едно чета...сапун. Ама и ти ли си си рязала вените? о.О

V1k1tYyY
11-25-2008, 16:02
Най-добре се гръмни ;) За няква п*тка да си режеш вените(или поне да се опиташ). ОМФГ!


Омг се1 чета мойта история ::D с известни разлики..виж,той е лайно!Онова -че ако му кажеш откъде е кръвта пак ше е с теб-го е казал шото се е уплашил тъпото копеле!Шото явно иска сао секс без усложнения..и затова след това просто се е измъквал..няал време-а стига бе..нали ако искаше щеше да намери!веж,ако продължаваш да го..идеализираш..така да се каже,няма да го забравиш скоро..просто не забравяй,че не заслужава и че е лайно и ще стане!не забравяй,от личен опит ти го казвам : ))и аз съм на 14 и си бях внушила че го обичам едва ли не но..забравих го : ) и при теб ще стане така,сигурна съм,все пак историите ни са доста сходни : ))
Омг, все едно чета...сапун. Ама и ти ли си си рязала вените? о.О

хах не : ))да,забравих да кажа,че не съм от толкова емоционалните

SunSmile
11-25-2008, 17:03
доста дълга история, но я прочетох. Може би не си заслужава да си с него, щом има промяна и търси други момичета, за да спи с тях. Хубавото е, 4е не си се подлъгала да спиш с него, за да е с теб!!! Сигурно заради първите ви отношения, преди да стане студен си хлътнала толкова много, но... може би времето лекува, въпреки че аз не вярвам и съм разбрала, че не е така. Просто избягвай да го виждаш, да говорите... сякаш не съществува. Знам колко е трудно, но просто "слагаш една маска" и излизаш. Опитваш се да бъдеш силна и непукистка спрямо него. След време ще усетиш, че наистина не ти пука за него....
Поне аз направих така в един случай... когато си бях харесала едно момче, а той се правеше на важен, държеше се ту мн мило, ту доста грубо... Просто промених нещо в себе си, като следствие от случилото се и не съжалявам. Избегнах дългия перион на нощи, в който ще заспивам обляна в сълзи и ще се измечвам от мисли и спомени за него. УСПЕХ!!! :-)

Crazytu
11-25-2008, 17:11
може би времето лекува, въпреки че аз не вярвам и съм разбрала, че не е така. Просто избягвай да го виждаш, да говорите... сякаш не съществува. Знам колко е трудно, но просто "слагаш една маска" и излизаш. Опитваш се да бъдеш силна и непукистка спрямо него. След време ще усетиш, че наистина не ти пука за него....
Съгластна съм,след време въобще няма да ти пука за него .. отначало ще ти е трудно,но ще го преодолееш ... А и какви са тези работи за рязане на вени заради едно момче :shock: .. бъди малко по-силна и помни,че не си заслужава заради него да си тровиш живота. :)

PeopleAlwaysLeave
11-25-2008, 17:16
Просто избягвай да го виждаш, да говорите... сякаш не съществува. Знам колко е трудно, но просто "слагаш една маска" и излизаш. Опитваш се да бъдеш силна и непукистка спрямо него. След време ще усетиш, че наистина не ти пука за него....

+1

Frozen_Flame
11-25-2008, 17:16
Оф...първо разбери какво искаш самата ти.

Да ти кажа само, че той е един от всички момчета, които си срещнала и ще срещнеш в живота си. Той си обича другата да ходи при нея явно за него е по-важен секса отколкото чувствата. Ти такъв приятел ли искаш? И какво постигна като си преряза вените? Той те заобича отново? Върна се при теб? Всичко отново беше приказка?...или се върна при другата и се направи на загрижен...хммм. Абе я смело и смахнато напред, к'во ти пука за някакъв льохман.

kuklabessarce
11-25-2008, 18:20
Сигурно заради първите ви отношения, преди да стане студен си хлътнала толкова много, но...

да за това е ... мерси много за саветите ви...най-добрият ми приятеЛ ме посаветва същото..знам че ще ми е трудно но ще го преодолея защото искам .. мого мерси че ми вдъхнахте кураж... пожелавам ви всичко най-хубаво и пак мерси :-)

S1lv3r
11-25-2008, 19:31
Оф...първо разбери какво искаш самата ти.

Да ти кажа само, че той е един от всички момчета, които си срещнала и ще срещнеш в живота си. Той си обича другата да ходи при нея явно за него е по-важен секса отколкото чувствата. Ти такъв приятел ли искаш? И какво постигна като си преряза вените? Той те заобича отново? Върна се при теб? Всичко отново беше приказка?...или се върна при другата и се направи на загрижен...хммм. Абе я смело и смахнато напред, к'во ти пука за някакъв льохман.

+1.Той си иска само секс.бес чувства което аз немога да го разбера ама има много такива хора...за съжаление.Няма смисъл се терзаеш за такъф човек :)

hooliganka89
11-25-2008, 19:53
Според мен си твърде малка още и не си наясно какво искаш.
И не ми твърди обратното,защото и аз съм била на 14.
Според мен момчето отначало се е опитало да бъде с теб,въпреки,че е бил сигурен,че нищо няма да излезе от това,защото на 14 момичетата са малко...зелени,така да се изразя.
Според мен още от първия път когато сте се скарали на сутринта и там после сте се засекли пред блока и си му казала,че това е края и си тръгнала напред(много филми гледаш и мислиш,че така се правят нещата),та от тогава момчето се е усетило,че не може да говорите на един език.
В една връзка секса не е важен,а просто той е част от нея.
След като не си готова да правиш секс,значи не си готова за една пълноценна връзка,освен ако връзката не е с момче на твоята възраст което още няма нужда от тази потребност на секс.

Това,че си си прерязала вените и всичките други глупости които си сторила,точно те са отвратили момчето от теб,до колкото познавам мъжката психика точно това не обичат.
Съвет какав да ти дам...не знам,просто го забрави и след тази си връзка запомни,че всичко което си сторила през този отминал период е грешно.При следващата си връзка не прави такива неща,точно тях трябва да избягваш.
Айде това е от мен и ти пожелавам успех,има още много да се учиш.
Един ден ще ти е смешно ама айде... :)

otchaqnata
11-26-2008, 13:50
това че си се опитала да си срежеш вените е ..... най-глупавото нещо стига си се унижавала за някав мухъл.намери си някой на твоите години защото за твоята възраст 4 години е доста.ти сама си го изпитала - той иска полов контакт ти неможеш да му го дадеш.а ако иска само това?по-добре го остави тежко е знам но е по-добрия вариянт според мен поне

sweet4esf
11-26-2008, 14:15
Хубавото е, 4е не си се подлъгала да спиш с него, за да е с теб!!!

spored men go e napravila :)


.. наравих нещо за него (няма да казвам какво) което не бих направила за никой..и уж го беше оценил но пак е било само за двата дена...беше ми много гадно и се опитах да си отрежа вените но ме беше страх и го напраих много леко...

spored teb kakvo e napravila za nego i toi da ne go oceni i tq chak venite da si reje :wink:

ne mu e dala roza sluchaino ...

mislq che oshte si glupava ne she te obijdam...

no ot edna strana i ti si si vinovna...
vs obvinqvate momcheto a tova che si mu kazala krai ne te li pravi vinovna che moje TI da si go prevurnala v tova :wink:

ako toi e imal naistina golemi chuvstva kum tebe kogato si go skusala za nqkva dreboliq TI SI SI VINOVNA ZA VS... :)

MartiSSima
11-26-2008, 14:49
Нека почна по от далечко.Като малко по голяма от теб имам някой възгледи за живота който с времето и ти самата ще се обедиш.Така...моята сестра е на 14 и до сега не и се беше случвало такова нещо надявам се и да не се случи защото такова келеме като това дето ти уж обичаш аз ще го убия.За мен възраст в която човек може да обича няма.При едни е рано при други късно но виждам че ти си хлътнала по това момче стабилно.Нека ти кажа нещо няма смисъл да правиш неща, да вършиш глупости и най лошото да се унижаваш за човек на който не му пука за теб.Сама казваш че сега сте "заедно" петук и събота или там както беше.Мислиш ли че ако му пукаше за теб щеше да е само за тея 2 дена.Ти себеуважаваш ли се че тоя ще те прави на маймуна?!Това момче на колко е години че ще ти обяснява секса от какво значение е в 1 връзка.Ако е някой 17 годишен хлапак имай на предвид че поне до 21-2 години ще си хойка и ще си ч*ка всичко що е женско.Незнам за теб но моя съвет е просто да прекратиш всичките си отношения с него и да спреш да се унижаваш, защото ти вече един път си го направила и той вижда че може да си играй с тебе и знае че ако ей сега ти звънне и ти ще хукнеш при него.А дали си заслужава се замисли.Та ти си на 14 знаеш ли още през колко други момчета ще минеш...Остави го тоя мухльо и намери някой който найстина ще те цени такава каквато си!

sweet4esf
11-26-2008, 15:45
da razbira se vsichki obvinqvate momcheto che bil takuv i onakuv ...
emi pommislete be...
tq samata kaza che sled kato go e skusala i tam kogato pak sa trugnali TOI SE E PROMENIL ...
ne se e promenil zashtoto taka si e reshil toi .. :?

gledate samo neinata strana a samo obijdate momcheto a ne se zamislqte che tq MOJE DA GO E NARANILA SLED KUSANETO I POSLE PAK DA GO TURSI I DA SI TRUGVA S NEGO da si IGRAE S NEGO ...vseki naranen se promenq i tova vs go znaem...takache ne obvinqvaite samo nego che tq e postupila glupavo i posle se setila kolko iksa da e s nego i che ne e trqbvalo da go kusa I TO ZA NISHTO....a i tq kaza che mu bili razplakani ochitee qvno naistina e durjal na neqq a tqq tui kato e mn zrqla i umna go skusala... em maco kvoto povikalo TAKOVA SE OBADILO ;)

da na 14 si i si dosta glupava i nezrqlo misleshta...
predi da napravish neshto da trugnesh s nqkoi ili da go skusash POMISLI malko ..

posledstviqta sa takiva che sama si preebavash neshtata...

no i nego si preebala zashtoto momchetata sa takiva ... naranqt li gi stavat kato tvoq i to zaradi takiva momichenca kato teb :?

po dobre spi da go tursish i da tichkash podir negoo ..

a i da si rejesh venite nqma smisul..

nqma da go prevurnesh predisnoto ti momche :wink:

nameri si drug no predi tvaa pomisli vurhyy durjanieto si i deistviqta si ..
aide uspex :wink:

kuklabessarce
11-26-2008, 17:50
Хубавото е, 4е не си се подлъгала да спиш с него, за да е с теб!!!

spored men go e napravila :)


.. наравих нещо за него (няма да казвам какво) което не бих направила за никой..и уж го беше оценил но пак е било само за двата дена...беше ми много гадно и се опитах да си отрежа вените но ме беше страх и го напраих много леко...

spored teb kakvo e napravila za nego i toi da ne go oceni i tq chak venite da si reje :wink:

ne mu e dala roza sluchaino ...

mislq che oshte si glupava ne she te obijdam...

no ot edna strana i ti si si vinovna...
vs obvinqvate momcheto a tova che si mu kazala krai ne te li pravi vinovna che moje TI da si go prevurnala v tova :wink:

ako toi e imal naistina golemi chuvstva kum tebe kogato si go skusala za nqkva dreboliq TI SI SI VINOVNA ZA VS... :)


ne sam go napravila..ochakfah da si go pomislite ne e sfarzano s takiva raboti... no naistina znacheshe mnogo za mene..

scoobydors
11-26-2008, 17:53
Просто избягвай да го виждаш, да говорите... сякаш не съществува. Знам колко е трудно, но просто "слагаш една маска" и излизаш. Опитваш се да бъдеш силна и непукистка спрямо него. След време ще усетиш, че наистина не ти пука за него....

+1
+ 2 ;)

sweet4esf
11-26-2008, 19:06
Хубавото е, 4е не си се подлъгала да спиш с него, за да е с теб!!!

spored men go e napravila :)


.. наравих нещо за него (няма да казвам какво) което не бих направила за никой..и уж го беше оценил но пак е било само за двата дена...беше ми много гадно и се опитах да си отрежа вените но ме беше страх и го напраих много леко...

spored teb kakvo e napravila za nego i toi da ne go oceni i tq chak venite da si reje :wink:

ne mu e dala roza sluchaino ...

mislq che oshte si glupava ne she te obijdam...

no ot edna strana i ti si si vinovna...
vs obvinqvate momcheto a tova che si mu kazala krai ne te li pravi vinovna che moje TI da si go prevurnala v tova :wink:

ako toi e imal naistina golemi chuvstva kum tebe kogato si go skusala za nqkva dreboliq TI SI SI VINOVNA ZA VS... :)


ne sam go napravila..ochakfah da si go pomislite ne e sfarzano s takiva raboti... no naistina znacheshe mnogo za mene..

kakvoto i da si napravila priemi che ti veche ne znachish tova koeto PREDI si znachela za nego..
tvoq si e vinata :)

samoubiika
11-26-2008, 19:25
аз съм на мнение,че не си струва саможертвата заради момче...както има едни глупави девизи "никога на колене и пред най-якото момче" и тем подобни...има известна истина в тях,защото просто за момчетата...НЕ СИ СТРУВА!
те са безсърдечни гадни машини за секс :x в жената виждат единствено онова което могат да изчу*ат!
имам брат на 27 години...съдейки по него,ЧАК сега се 'кротна'...до 22 години си ходеше по жении,изневерявашеее...какв о ли не правеше :? сега има сериозна приятелка от 5 години и са си заедно и си се обичат и мислят да имат дете идната година...
говоря ти,че на момчетата май много късно им идва акъла в главата...късно започват да ценят жената и нейните качества и твърде късно разбират колко незначителен е секса,щом няма чувства м/у участниците в него.

както казваше брат ми,а сега и аз "в морето-риби много!"...за всеки влак си има пътници и ти трябва да го знаеш...а и точно това е житейския опит...любов,щастие,болка,мъ ка...всичко това само затвърждава характера ти и утвърждава теб като личност!