PDA

View Full Version : Една красива и тъжна,първа любов.....



Kristiana5
11-25-2008, 17:18
Здравейте ... Нова съм тук, регистрирах се днес..Прочетох доста полезни неща,доста историй.Бих искала да споделя и моята..просто се нуждая да споделя с някой.. ;(

Тогава бях на 16..Възраст в която всичко ни изглежда розово...красиво..и сме адски любопитни и наивни...Красива съм, красива бях и на 16,добре развита, с хубав бюст,стегнато тяло..Не се оплаквам от това че мъжете не ме забелязват ...
Направих странна постъпка тогава..Преценете вие дали е грешка или не...
Историята започна така:
Прибирам се аз от училище един ден...замечтана и усмихната...Вървя си на тротоара и спирам на един светофар за да чакам зеленият цвят..По едно време чувам адско викане и някой се блъсква с сила отзад , в мене...Обърнах се и видях двама мъже да се бият.Уплашена се развиках но беше малко късно мисля...Единият избяга а другият лежеше до мене , буквално до краката ми, целият в кръв!Разтреперана звъннах в една болница(няма да споменавам имена) и повиках линейка. Незнам какво ме накара да го направя, но клекнах до този мъж...Хванах ръката му и му казах с треперещ глас: Спокойно линейката идва!А той отговори с много болка в очите: Благодаря ти !! и стисна ръката ми.
Линейката дойде...взеха го и лекарите ме попитаха, какво как е станало, и дали искам да го придружа до болницата.Аз без много да мисля, незнам ПАК защо..се качих в линейката с него!През цялото време до болницата той държеше ръката ми!Влязохме в болницата ,прегледаха го лекарите и го настаниха в една стая на 7ми етаж, казаха че е с леки охлузвания , натъртвания и няколко рани на главата.В следващите 2 дни трябвало да остане при тях в болницата...
След като го оставиха в стаята,и си тръгнаха , аз останах насаме с него и реших да си тръгна...Тъкмо отворих вратата с думите: Чао.. и той каза: виж чакай...знам че направи добре като се обади на линейката за мене...но моля те обади се на майка ми и и кажи къде съм защото ми откраднаха моя телефон..Нямаше как да му откажа..Звъннах на майка му, тя дойде в болницата и аз си тръгнах...През цялото време до нас, и цяла вечер мислих за него...Незнам какво ме беше накарало да мисля така за него.. На следващия ден в училище, споделих случката с приятелка..тя ми каза:Иди пак при него!
Аз доста се замислих но си казах: е какво толкова,ще ида да го видя как е!
Купих плодове и отидох при него..Когато влезнах в стаята той беше сам..Спеше. Седнах до него,чувствах го много близък незнам защо , и се загледах в лицето му.Нямаше ги вече тези съсиреци кръв...поддутините бяха леко спаднали...
захласнах се и продължавах да го гледам как сладко спи..
По едно време той отвори очи и аз леко изплашена се одръпнах назад. Той каза с съвсем различен глас от предния ден:Не съм толкова страшен миличка..нали?
Само се усмихнах и не казах нищо.Оставих му плодовете и пак си тръгнах...беше ми кофти че не се познавахме а аз му ходих на свиждане!!Той стана бавно от леглото и тръгна да ме изпраща..Запознахме се и ме попита за какво съм дошла...Аз се направих че не съм чула и си мълчах...Точно преди да се кача в асансьора,той ми каза:Може ли да ми дадеш телефона си?Запиши ми го на този лист моля те!-и ми подаде лист с химикал.Аз учудена отвърнах:Но защо ти е?А той:Ами благодарен съм ти за всичко което правиш,ще се радвам да излезнем на кафе или ресторант някой ден.
Записах номера си и се качих в асансьора...
На следващия ден телефона ми звънна..Беше той..Уговорихме се да излезнем на ресторант...Нямаше проблеми за мене,майка ми с баща ми също бяха на вечеря и аз реших и аз да излезна... Срещнахме се...Дори се прегърнахме като се видяхме...Влезнахме в един ресторант..поръчахме си..и се втренчихме еди в друг...Не усетих даже кога устните ни се допират в нежна целувка.....Беше страхотно...Вече се бях влюбила..Харесвах го...
След ресторанта решихме да отидеме в един парк в центъра на града ни който е много голям и много добре поддържан...Седнахме на една пейка там и се загледахме в звездите...Беше ми хубаво...обзе ме някакво странно чувство даже незнам как да го нарека..Обърнах се към него и започнах да го целувам бавно и нежно...Той правеше същото...Беше ми така хубаво... не след дълго усетих че съм мокра...исках го!(Тука е момента да отбележа,че бях девствена)! Имала съм много моменти но до секс не се е стигало..все се чувствах неподготвена...
Целувахме се ние..и по едно време седнах варху него...Бях готова за него!Знаех че ще бъде той!Той ме погледна и каза:Миличка сигурна ли си че го искаш?Да не съжаляваш после за нещо?Помисли си моля те.Аз отвърнах: Да ..искам те..тук.. Бях с мини поличка , той галеше бедрата ми бавно...адски ме подлудяваше...Разкопчах дънките му и напипах през боксерките му, неговия член...Той ме целуваше по шията,разкопча ризката ми и започна да ми целува гърдите...Направо летях от удоволствие...Прокара си ръката по бедрото ми а аз му я взех и я сложих между краката си...Той леко ми дръпна прашките настрани..и свали боксерките си по надоло...Каза ми да се навдигна лекичко ...Направих го да...И той допря члена си в мене...Тук беше момента да му кажа че съм девствена...Казах му..А той отвърна: Само искам да съм сигурен че го искаш...Аз се усмихнах и му казах да продължи...Напътстваше ме..Каза ми да седна леко варху него и ако ме заболи да спра...Гледала съм по филми,по списания съм чела, че първия път имало болка и имало кървене доста...
Не,,,с мене не беше така...Бяха адски възбудена и болката беше минимална...Той проникна в мене,аз леко стенех...правехме го много нежно...имах чувството че той е моят мъж, и не искам да го пускам никога!Вечерта завърши прекрасно...Изпрати си ме до в къщи, целуна ме и ми каза: Обичам те! Прибрах се в нас и бях на 7мото небе...Провървя ми в училище...не се карах вече с родителите си...
Връзката ни беше доста добра,емоционална,продължа ваше 2 години, ..до преди 1 месец,когато се случи нещо фатално...
Бяхме в нас, пиехме кафе и гледахме филми,когато реших да го попитам дали е имал сериозни връзки до сега и дали е обичал някога преди?(все пак беше на 26)..
Той леко наведе глава и каза:Ще ти кажа нещо лошо..Наистина лошо...Знаех че ще ме съсипе,виждах го в погледа му и в тона на гласа му..
Той започна:Надявам се да не е много късно но не мога да го крия повече..Имам връзка с друга жена от 6 години...!!!!!Обишам те наистина,свикнах с тебе,искам си те само за мене.....Аз го прекъснах:СПРИ! Разплаках се не исках да слушам повече, казах: Как не те е срам да ми го казваш след 2 години?На глупачка ме правиш ли?Мислиш си че съм малка не разбирам нищо...Знаеш ли колко те обичам и какво значи това за мене?Знаеш ли че съм имала безброй възможности да бъда с други мъже,но съм отказвала защото исках тебе?Ти ми беше първата истинска любов!Исках те!Искам те и сега!Но явно лъжите са били доста..Незнам как съм била такава глупачка и не съм усетила..Как си прикривал всичко??МАХАЙ СЕ!Не искам да те виждам!Не искам нищо свързано с тебе!Плаках плаках силно и виках...Той също се разплака и посегна да ме целуне по челото...Аз го блъснах и казах пак: МАХАЙ СЕ!НЕ искам да те виждам повече!Наведох се и залаках още по силно...само чух как вратата се затваря...Цял ден и цяла вечер плаках...Смених си картата на телефона,смених си даже телефона,не исках нищо да ме свързва с него...! Преди 2 седмици ми звъни непознат номер...
Беше той..Говореше ми как съм му липсвала..как се е разделил с другата и как ме иска пак при него...Наведох се и с сълзи на очите натиснах червената слушалка на телефона си...Интересно беше едно...Това стана точно когато бях на същия светофар в който преди го бях видяла целият в кръв,и от където беше тръгнало всичко...Сега 1 месец след раздялата ни се чудя..."Дали не беше по добре да го оставя сам с лекарите и да си живея скапания безразличен живот с грозните мъжки подмятания за секс и прочие?"
Някой от вас ще ме критикуват за постъпката ми..но чесно да ви кажа...Не съжалявам...Имах нужда просто да споделя...Прекарах си страхотно тези 2 години въпреки че сега ми е кофти... но така е..това е жъвотът...Времето лекува....да се надявам че наистина лекува. Кристиана,София

Frozen_Flame
11-25-2008, 17:32
Направила си това, което ти казва сърцето...то няма как да е грешно. Постъпката ти е достойна, много малко хора биха сторили това, което ти си сторила. Връзката ви е била едва ли не идеална, но пък прошката е хубава добродетел ;) И все пак си послушала сърцето си не бива да съжеляваш за това, както и за всяка своя постъпка описана от теб в тази история. Както каза ти самата...Това е животът.

Поклон!

SunSmile
11-25-2008, 17:34
:cry: много красива и много тъжна история.... Разплаках се... нямам сили д ате упреквам за първия път... личен избор... :-# а замисляла ли си, че може да е съдба... и.. да му дадеш възможност да е отново с теб, сле дкато е прекъснал 6-годишната си връзка... Все пак ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ Е ЕДНА В ЖИВОТА... :cry: може да опитате пак... но ти избираш какво да правиш и как да продължиш живота си...

Kristiana5
11-25-2008, 17:46
Mного съм объркана милички..сериозно.. :(

d0m1nuS
11-25-2008, 17:56
Направила си много добре като си викнала линейка .. Не бива да съжеляваш за това :) .. Но не се притеснявай ще ти мине колкото и да ти е гадну .. :-k " Никога не се предавай " !

Frozen_Flame
11-25-2008, 17:57
Ами ако искаш съвет от мен аз бих ти казал да продължиш напред, но наистина една 6 годишна връзка не се прекратява току така, така че ти си направи извода какви чувства има той към теб и колко са истински и колко са силни. Ако искаш по-подробно мнение ми пиши на лично.

SuperBadSuperFresh
11-25-2008, 18:20
незнам как не си усетила,съчуствам ти но все пак тези две години ти е било хубаво с него,запомни го.....или поднови всичко твой избор,но аз също съм влюбена,така че ако бях аз би си го върнала

zaraaa
11-25-2008, 18:24
Решила си добре - давай напред, колкото и да ти е трудно, запомни и се сещай за хубавите моменти, живота продължава, а с него и ти! :grin: :-)

Kristiana5
11-25-2008, 18:38
да, така е... ще преосмисля нещата и ще реша... благодаря на всички за съветите,надявам се да има и още :smt051

kuklabessarce
11-25-2008, 18:52
!sTor!qTa t! 3 Un!kaLnA.. 3d!nStf3n!qt sAv3t k0!t0 m0gA dA t! dAm 3 dA sLuShaSh Sarc3t0 s! .. kAkt0 s! pRav3La d0 s3gA...zAsht0t0 qVn0 t0 n3 t3 Laj3... :)

vanessa69
11-25-2008, 20:03
ei mila istoriqta ti e naprao cql film... ami to e qsno 4e o6te si go obi4a6 ... za6to ne poslu6a6 sarceto si ,koeto sam sigurna 4e iska da mu prosti6... za tova sme hora da si pro6tavame ... puk i toi kakto opisva6.. li4i si 4e te obi4a ,naistina gadno e postapil,predstavqm si kak si se po4ystvala, no mila spored men vseki ima pravo na 2-ri 6ans v jivota :)) nzm ti si pomisli nai dobre... moje puk toi da ti e lubovta i zanapred.. uspex :)

Frozen_Flame
11-25-2008, 20:48
!sTor!qTa t! 3 Un!kaLnA.. 3d!nStf3n!qt sAv3t k0!t0 m0gA dA t! dAm 3 dA sLuShaSh Sarc3t0 s! .. kAkt0 s! pRav3La d0 s3gA...zAsht0t0 qVn0 t0 n3 t3 Laj3... :)

Пиши като хората бе...!

vanessa69
11-25-2008, 21:04
!sTor!qTa t! 3 Un!kaLnA.. 3d!nStf3n!qt sAv3t k0!t0 m0gA dA t! dAm 3 dA sLuShaSh Sarc3t0 s! .. kAkt0 s! pRav3La d0 s3gA...zAsht0t0 qVn0 t0 n3 t3 Laj3... :)

Пиши като хората бе...! da naistina ne mislq 4e tuka e mqstoto da pi6e6 taka :)

Schneeflocke
11-25-2008, 21:15
Не виждам нищо красиво в историята. Или трябваше да се впечатля от секса на пейката и описанието като от еротичен разказ? Вроденият ми скептицизъм и придобитата ми мизантропия ме карат да се съмнявам в достоверността на историята ти.

И как точно очакваш някой напълно непознат да ти каже формулата за личното ти щастие? Това си е твоето решение. Или отиваш при него, или си строиш мост и продължаваш напред.

Kristiana5
11-26-2008, 05:24
Никъде не съм казала че ми трябва формула за щастие, просто исках някакво мнение защото съм объркана в момента.
А по въпроса с достоверността, всеки си има мнение, живеем в Свободна страна :)

Frozen_Flame
11-26-2008, 07:09
Не виждам нищо красиво в историята. Или трябваше да се впечатля от секса на пейката и описанието като от еротичен разказ? Вроденият ми скептицизъм и придобитата ми мизантропия ме карат да се съмнявам в достоверността на историята ти.

И как точно очакваш някой напълно непознат да ти каже формулата за личното ти щастие? Това си е твоето решение. Или отиваш при него, или си строиш мост и продължаваш напред.

Понякога човек има нужда от помощ и съвет...невероятно нали?

slun4ice_90
11-26-2008, 07:20
Наистина няма за какво да съжаляваш...Направила си това,което си искала и чувствала...Красива двегодишна любов,жалкото е,че те е излъгал... :( Ако той наистина се е разделил с онази жена,защо не се опитате,ако и двамата го искате силно да сте заедно?Може и да греша с този съвет..Ако,пък не стане така просто бъди щастлива и си спомняй хубавите ви моменти...Успех! :-) Страшно много ми хареса историята ви.

Lysit0
11-26-2008, 07:26
Ако наистина се е разделил с предишната жена,защо не му дадеш втори шанс?Още повече,че го обичаш :)

MoHuTo
11-26-2008, 08:13
Ако наистина се е разделил с предишната жена,защо не му дадеш втори шанс?Още повече,че го обичаш :)
И аз съм на същото мнение, ти го обичаш, вижда се че и при него е така, защо не му дадеш втори шанс? Всеки греши - хора сме все пак..

SunShinePearl
11-26-2008, 18:05
щом е прекратил 6 годишна връзка значи иска да е с теб дай му шанс...но виж от др страна може пак да те лъже все пак те е лъгал 2 години :shock:

.. DeViL mAy CrY ..
11-26-2008, 18:33
историята ти е невероятна.Възхищавам ти се за това което си направила за човека.много гадное постъпил като не ти е казал 2 години за връзката си,сега сигърно си съсипана.Мила направи това което ти казва сърцето-ако го искаш върни се при него.Успех :) ако има продължение пиши че ми стана интересно :-D

jghgh
11-26-2008, 18:41
!sTor!qTa t! 3 Un!kaLnA.. 3d!nStf3n!qt sAv3t k0!t0 m0gA dA t! dAm 3 dA sLuShaSh Sarc3t0 s! .. kAkt0 s! pRav3La d0 s3gA...zAsht0t0 qVn0 t0 n3 t3 Laj3... :)
ТИ СИ ДЕБИЛ ВЕ, МОМИЧЕ!!!

Към авторката:
Грешките са няколко.
1во - не е трябвало да му идваш на свиждане.
2ро - да му вярваш на прибързаното "Обичам те"
3то - нито да му пускаш



На колко години бяхте ти и той като тръгнахте?


Бтв и аз не намирам историята за красива, а за ужасно наивна. Но станалото-станало.
И струва ми се, ти си имала някакви предположения че не ти е верен, но не на време си реагирала и си карала да върви. Малко ми прилича на "играя си на щастие, а знам много добре какво става" и после "драматизация". Прости, ако греша. Права ли съм?

LadySunshine
11-26-2008, 18:45
тва съм го чела в izpoved.com
беше отдавна.. :?

beb4yy
11-26-2008, 19:31
гати тъжното и не ми звучи като разказ а кат приказка с мн нещастен край СЪЖАЛЯВАМ ПРАВИЛНО СИ ПОСТЪПИЛА А И Е СЪДБА НЕМОЖЕШ ДА Я ПРЕСКОЧИШ :( НЗ ИЗОБЩО КЪВ СЪВЕТ ДА ТИ ДАМ ОСВЕН ДА СЕ СЪБЕРЕТЕ ПРИКАЗКАТА ТРАА ДА ИМА ХУБАВ КраЙ :) доста гадно обаче че те е лъгал 2 години :( направо нз объркана съм

Kristiana5
11-26-2008, 19:52
!sTor!qTa t! 3 Un!kaLnA.. 3d!nStf3n!qt sAv3t k0!t0 m0gA dA t! dAm 3 dA sLuShaSh Sarc3t0 s! .. kAkt0 s! pRav3La d0 s3gA...zAsht0t0 qVn0 t0 n3 t3 Laj3... :)
ТИ СИ ДЕБИЛ ВЕ, МОМИЧЕ!!!

Към авторката:
Грешките са няколко.
1во - не е трябвало да му идваш на свиждане.
2ро - да му вярваш на прибързаното "Обичам те"
3то - нито да му пускаш



На колко години бяхте ти и той като тръгнахте?


Бтв и аз не намирам историята за красива, а за ужасно наивна. Но станалото-станало.
И струва ми се, ти си имала някакви предположения че не ти е верен, но не на време си реагирала и си карала да върви. Малко ми прилича на "играя си на щастие, а знам много добре какво става" и после "драматизация". Прости, ако греша. Права ли съм?


Напълно права си и си си в правото да ме критикуваш:)
Аз бях на 16,той на 25 навършени...
Незнам какво е станало,и защо така реагирах точно в онзи момент..но не съжалявам честно казано. Благодаря на всички за съветите.

aka6a_vamp
11-26-2008, 19:54
Мммм тва от кой филм е?

jghgh
11-26-2008, 20:02
Трябвало е още първия път като си изпитала подозрение че си му любовница да прекратиш това. Иначе нямаше да става това мазало.
Знаела си че нищо не е наред (и че не е нормално), но си решила да го премълчиш и да "градиш" щастие без почва (основа).Знаела си че нищо (нещо?) не е наред тука, но си продължила връзката. И едва ли не си се самонавивала че се обичате и че всичк е много емоционално. Хм, познато.
Вкопчване в идея.

Но всичко това е нормално (имам предвид, нормално е да се прецакат нещата). МЪЖ на 25г. си е поиграл с ДЕТЕ на 16г. Не е имало обич според мен. Този човек е жалък и недостоен. И няма как да има любов с такава разлика, освен от твоя страна (и то малко криворазбрана любов, струва ми се).
Годините имат значение. Разберете го.


Успехи занапред.

hooliganka89
11-27-2008, 07:18
Да речем,че историята реална.
Единиственото което ми харесва в цялата история е това,че авторката казва,че го е чуствала близак,а не са се познавали.
Тай като аз много вярвам в задгробния живот в преражданията и т.н.мисля,че с него имате някаква кармична връзка,което е много хубаво,това ми харесва в историята ти.

Но момичето което казва по-нагоре,че е чела темата в друг сайт е много подозрително,защото примерно аз ако бях преживяла това нямаше да мога да го напиша по този начин,а това,че съм емоционална щеше да направи така,че мислите ми да са много разхварляни и така.

Desir3
11-27-2008, 07:48
Историята е много хубава, но и тъжна. Не знам до колко е реална, но ако е така...
Как две години няма да разбереш, че си втората?
Как е прекратил 6 годишна връзка и как би те излъгал отново, като знае колко болка би ти причинил..?
Как няма да му простиш?! :shock: :smt007

Alderis
11-27-2008, 08:12
За малко да повярвам на тая история, че и подробно описана...почти ми стана... 8) .

depressedgirl
11-27-2008, 08:53
много красива история
беше така романтично въпреки че си го познавала от няколко дни ти си му се отдала
чудя се как 2 години е успял да прикрие другата връзка
колко подло е постъпил,просто незнам
радвам се че си го зарязала въпреки че си го обичала
не мисля че те заслужава щом е е лъгал толкова време

Whyniser
11-27-2008, 09:38
Скептицизмът отново ми се обажда и казва,че това е малко трудно да е истина.Това със секса и куп други неща.Просто като че ли е го копнала от някъде и сега уж го изживяла.Вземи се стегни и си опичаи малко акъла.По тези думи,дето си "написала" мисля,че си търсиш приятел,но не можеш да го намериш.Така няма да стане.Излез запознай се с някой хора.Живейте си на аванта,докато живота не ви потърси за Касовата Бележка :wink:

curka87
11-27-2008, 11:49
Историята ти наистина е много красива и тъжна.Макар, че......на мен също ми звучи малко нереално. Но както и да е.Да приемем, че е истина.
Според мен сърцето ти вече е взело своето решение отдавна.Колкото и да те боли, ти го обичаш.Щом той е зарязал приятелката си от 6 години заради теб, значи той също е решил. Според мен , ако смяташ, че би могла да му простиш- давай. Върни го до себе си и опитай да си щастлива.

danakis
11-27-2008, 12:03
egati tazi iztoriq e mn mn tajna:( imala si 2g strahotna vrazka izpalnena s laji xm stranno........

sweet4esf
11-27-2008, 14:23
Ако наистина се е разделил с предишната жена,защо не му дадеш втори шанс?Още повече,че го обичаш :)
И аз съм на същото мнение, ти го обичаш, вижда се че и при него е така, защо не му дадеш втори шанс? Всеки греши - хора сме все пак..

suglasna :)

p.p. mnogo hubava istoriq :cry: :-k :smt056

Kristiana5
11-27-2008, 15:16
Първо, благодаря на всички за съветите.
ВТОРО , Историята наистина е в друг сайт,признавам си, аз съм я писала с единствената цел да чуя хорски мнения.
ТРЕТО , не ме интересува дали ми вярвате или не, и не съм някоя която е зарибена интернет манячка и не излиза от вкъщи
Четвърто, мислете си каквото искате, адски много ПАК благодаря на хората които ми дадоха съвети.
Лека вечер на всички :)

П.С - Защо който мисли че не е наистина реална историята , просто не пише глупости?
:)

Alderis
11-27-2008, 15:27
Хахаха де да беше само един...я гледай ся к'во е индексирал чичко Гугъл:
http://www.izpoved.com/lust/lust12409.asp
http://lichno.net/showthread_31060.html

Ти к'во обикаляш няк'ви сайтове и се фалиш как си се наебала девствена на няк'ва пейка? Аз да не излизам от гората случайно? Айде не на мене тия...за толкоз години и толкоз опит в тоя скапан живот, винаги ще разпозная фалша от истината, а "твоята" измислена история смърди от километри.

ThePowerOfLove
11-27-2008, 18:29
И аз се съмнявам малко... Ако това наистина се е случило няма за какво да съжаляваш - както ти каза било ти е хубаво през тези години :) А и добре си направила, че си помогнала на човека.. А сега по-добре продължи напред :)

PepiDesigns
11-27-2008, 19:12
Ее ... просто ти казвам , докато четох всичко това , настръхнах ..

Няма такава вероятност ,няма такива шансове ..

Просто .. ех.

Честно ти казвам , не знам какво да кажа , но това което прочетох .. стигна ми до сърцето , и го докосна ..

Не знам ..

Taneva
11-27-2008, 19:24
Хареса ми.Въпреки че е измислица е написано Прекрасно, и като идея и без правописни грешки. :shock:

juSTkiddy
11-27-2008, 19:32
Не виждам нищо красиво в историята. Или трябваше да се впечатля от секса на пейката и описанието като от еротичен разказ? Вроденият ми скептицизъм и придобитата ми мизантропия ме карат да се съмнявам в достоверността на историята ти.

И как точно очакваш някой напълно непознат да ти каже формулата за личното ти щастие? Това си е твоето решение. Или отиваш при него, или си строиш мост и продължаваш напред.

с това съм съгласна.освен това как може за 2 години ти да не знаеш,че той има 6-годишна връзка?! за 2 години би трябвало да познаваш всичките му приятели близки,даже техните..а другата дето е от 6 години била с него какво да не би да е невидима? :-o

r3al_l0ff
11-27-2008, 20:25
Историята наистина е адската и те бива в писането :) :) Според мен една такава любов,каквато я описваш ти, определено заслужава 2-ри шанс ...но не забравяй ,че такава е за теб и не се знае за него със сигурност какво е било ,щом така е постъпил....наистина тази лъжа е прекалена ,нз как не си се усетила....лично аз съм човек който трудно би простил такова нещо ,да не кажа и че може би не бих... 100 % най-сигурния вариант е да се отдръпнеш от него ,но аз самата знам колко е безпомощен човек пред чуствата си ......така че 1-вото нещо което трябва да направиш е да разбереш дали наистина е скъсал с нея ии след това решавай ... :)

cold_kiss
11-27-2008, 20:56
абе за нереална не знам нереална ли е, но определено е доста изчерпателна...аз лично се впечатлих от нея за това и реших да ти пиша...
ако наистина думите ти са верни ,(което не изключвам като вариянт, тъй като въпреки, че звучи като сърцераздирателна драма всички живеем в своите филми и сме преживявали неща далеч по нереалистични от това) искам да ти кажа само едно.... НЕ, не си глупачка, че си постъпила така и ни най-малко мога да те упрекна за деянията ти ...както аз, така, и хората в този сайт...
1-во щом си го направила значи си го почувствала =>така е трябвало
2-ро щом 2 години сте се задържали знаедно значи връзката ви няма да е била никак лоша пък и кат гледам той е бил влюбчив, след като толкова скоро ти е казал "обичам те"(не ти се подигравам,просто отбелязвам...и на мен ми се е случвало споко)
3-то именно аз не съм човека, който трябва да те съди, тъй като и моят пръв път не бе от най-обмислените, а напротив..импулса си е импулс , човек чувства ли се готов то тогава къде е границата редно или нередно?
та идеята ми беше, че не бива да обвиняваш себе си за постъпкте си...каквото било -било ...от тук нататък имаш два избора:
да вдигнеш високо глава и да кажеш"да това съм аз -обичала съм,била съм обичана, но до тук...от сега обръщам нова страница"като рискуваш да загубиш първата си любов безвъзвратно
или др вариянт е да му простиш отново рискувайки, но този отново да бъдеш правена на глупачка и всъщност това, че е разделен с тази жена да не е факт и ... да продължиш да си любовницата, вярвам че си осъзнала, че това не е най-добрата роля в една връзка
та така ....изборът е твой. ти сама преценяваш кой е по-поносимият риск... аз лично те съветвам да почнеш от начало...може би заради тоталната ми апатия и феминизация през последните няколко месеца от живота ми ,не знам...а и нямам право да ти казвам какво да правиш...само мога да ти покажа лошият и хубавият изход на двете възможости.поне такива каквито ги виждам.
а ако историйката ти е скалъпена искрено те поздравявам, че ме върза да пиша толкова много....евала :)
айде мн слънчеви усмивки от мен и горе главата :)

amadeus
11-27-2008, 21:01
Това е съдба!!!Ако наистина е прекратил с другото момиче, дай му втори шанс.
Само не мога да разбера след като много те обича, зашо не е прекратил по-рано с другото момиче, а е чакал да ти каже и да те заболи... :neutral:

ivo_joyn7a_
11-27-2008, 22:59
Хахаха де да беше само един...я гледай ся к'во е индексирал чичко Гугъл:
http://www.izpoved.com/lust/lust12409.asp
http://lichno.net/showthread_31060.html

Ти к'во обикаляш няк'ви сайтове и се фалиш как си се наебала девствена на няк'ва пейка? Аз да не излизам от гората случайно? Айде не на мене тия...за толкоз години и толкоз опит в тоя скапан живот, винаги ще разпозная фалша от истината, а "твоята" измислена история смърди от километри.

и аз съм на това мнение :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Jumper
11-27-2008, 23:18
Наистина доста интересна история имаш важното е,че ти е било хубаво през цялото време лошото е,че те е лъгал толкова дълго.НО све пак се позамисли поне за миг .. ако вярваш в съдбата..не смяташ ли,че това той да ти звънне в същия момент когато си на светофара на които си го намерила не значи нещо,а не това че е трябвало да го оставяш там.

BaiToq
11-28-2008, 05:05
2 години не си разбрала,
че има друга :-o :-o :-o

Иначе еротичната сцена най-ми хареса :D

Krasencety
11-28-2008, 08:06
Направила си това, което ти казва сърцето...то няма как да е грешно. Постъпката ти е достойна, много малко хора биха сторили това, което ти си сторила. Връзката ви е била едва ли не идеална, но пък прошката е хубава добродетел ;) И все пак си послушала сърцето си не бива да съжеляваш за това, както и за всяка своя постъпка описана от теб в тази история. Както каза ти самата...Това е животът.

Поклон!


+1 :-) :-#

glamouros
11-28-2008, 08:19
Звучи точно като някаква приказка... поне на мен ми се стори много романтично. Направила си това което ти казва сърцето - това винаги е правилно! :) А това, че той е постъпил глупаво не бива да опорочава факта, че твоята любов е била истинска и чиста. Дано някой ден и аз изпитам нещо такова. :) :-) :-)

beti4ka28
06-29-2009, 19:19
добре си направила... :)

sladkalady
06-29-2009, 19:46
Мале толкова романтична история,каква любов..с какъв тъжен край...
Но аз мисля че трябва да му простиш,знам че е глупаво,но това е някаква съдба.Трябва да бъдете заедно :)

nicolepcd
06-30-2009, 13:52
Хубава история, да... ама и аз се чудя как за 2 години не си се усетила :-o Ако вярно го обичаш - пробвайте пак. Вярно, че ти е много обидно, но може пък да е за добро :)

totik
06-30-2009, 14:48
Любов като приказка!Красива,нежна и романтична.Глупав мъж -какво да кажа.Птиченцето му е кацнало на рамото, но той го е пропъдил.Криси-разказа историята си просто прекрасно.Сигурен съм че ще успееш да намериш нежна душа като теб рано или късно-човек който ще иска теб и само теб1Искрено ти го пожелавам!!!!

portokalka1994
06-30-2009, 19:13
Мале толкова романтична история,каква любов..с какъв тъжен край...
Но аз мисля че трябва да му простиш,знам че е глупаво,но това е някаква съдба.Трябва да бъдете заедно :)

+1

WhyNot
06-30-2009, 19:39
освен че е красива яка историийлка може и да е шибан фейк направи ми впечатление как си описала секса в парка..висок стил за средното ниво в форума :D :D съмняваме тая раота и заради самите обстоятелства..както и да е

sladkish_14
06-30-2009, 20:09
Нямам думи :(
Нека времето покаже :)