PDA

View Full Version : С приятеля тази вечер се скарахме и то доста сериозно...



I_hate_you_p
11-25-2008, 18:16
Ситуацията е следната....Значи с приятелят ми постоянно се караме за глупости...тази вечер се скарахме и то доста сериозна за възможно най-голямата глупост....той решаваше един тест....и понеже незнаеше последния отг,а аз го знаех и понеже го видях да се мъчи и му го казах...при което се ядоса и ми се скара....понеже и дваата сме инати и знам че той няма да ми се обади да ми се извини или нещо подобно....ще чака аз да го потърся...какво да правя....?! :cry: :cry: :cry:

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Frozen_Flame
11-25-2008, 18:19
Ми потърси го...

I_hate_you_p
11-25-2008, 18:24
неискам всеки път аз го търся...мисля че ако ме обича както твърди няма да се сърди за такива дреболии.... ;[[

nQkFa_nIkFa
11-25-2008, 18:28
Според мен изчакай да ти се обади той...ако не го стори значи не държи толкова мн на теб...

Frozen_Flame
11-25-2008, 18:29
Ми не го търси тогава... :D

Не бе сериозно. По принцип знам, че в една връзка от инатлъци няма смисъл и не излиза нищо хубаво. Най-добре седнете и поговорете за вашата връзка, замислете се как е било отначало и как е сега, дали чувствата са все така силни или са охладнели и т.н. Просто седнете и говорете. 90% от проблемите се решават с разговор, а не с "Няма да му се обадя щото съм инат". Дано см ти помогнал. ;)

I_hate_you_p
11-25-2008, 18:42
определено много ми помогна благодаря на всички..! :-)

evelinka1122
11-25-2008, 18:47
значи мн се нервя като някои мои приятелки се карат за глупости с гаджетата си...! какво да ти кажа трябва да има компромиси и от двете страни.... не може само ти да ги правиш....

HONDA
11-25-2008, 19:10
неискам всеки път аз го търся...мисля че ако ме обича както твърди няма да се сърди за такива дреболии.... ;[[
След като не искаш, не го търси.
Най-добре е да се видите и да се изясните веднъж за винаги, а не утре отново да се скарате за подобна щуротия. Обади му се но, не с цел да се сдобрите, а да се изясните.

Kostadin_682
11-25-2008, 19:55
Според мен изчакай да ти се обади той...ако не го стори значи не държи толкова мн на теб...
+1

MartyParty
11-25-2008, 20:09
Ми потърси го...
Да,да..Я го остави да помисли малко върху начина,по който се държи.Детска работа-защо ви е да се карате за такива глупости?Пък ти как изобщо му се връзваш?

vanessa69
11-25-2008, 20:13
.. Az s moq priqtel sa6to se karame za vsevazmojni gluposti i tapotii i pove4eto pati toi po4va .. i e strahoten inat kato tvoq i do sega vinagi az otstapvam,smisal zvana mu parva ... no min sed pak kato se skarahme i 4ak tela ne mi diga,az se qdosah mnogo i si misla,nqma samo az da mu zvana i 2 dena ne mu zvannah oba4e naprao se pobarkah ...samo kam tela gledam,proverqvam dali e zvanql.. vikam si ako me obi4a 6e zvanne,omraznalo mi be6e napravo.. i taka de zvanna i kazvam ti mn se izkefih,za6toto toq pat az se pravih pove4e hah :p.. taka 4e mili4ka spored men ne mu zvani 1-2-3 dena ako moje6 da izdarji6 tolkova de,za6toto znam kakvo e .. i ako ne zvanne, togava go potarsi ve4e .. i mu kaji- az ako ne ti bqh zvannala,ti nqma6e li da se seti6 .. nqkvi takiva i se draj malko po hladno takova da mu stane tapo .. 6toto kato gledam za kvo ste se skarali toi e po4nal.. i e naistina golqma glupost :) uspex i pi6i kvo stava...

I_hate_you_p
11-25-2008, 20:17
миии засега нищо не става.... ;( нито ме е търсил нито нищо....писал е на скайпа си никой да не ме безпокои..иии тва само...;(

vanessa69
11-25-2008, 20:19
.. ami nqma stra6no.. vse pak taq ve4er e stanalo .. moje do utre da mu e minalo .. a vie ot kolko vreme ste zaedno

hooliganka89
11-25-2008, 20:21
Голям праз,че сте се скарали.

darla
11-26-2008, 10:48
abe kvi sa tiq va6ite vruzki...igraete si na sustezanie koi e po-tejuk i koi pove4e "6te se pravi" li...onaq puk edvam izdurjala 2 dena i posle ne bila 6tastliva,za6toto toi q e potursil da i se izvini,a ZA6TOTO se pravila pove4e! UAU!!! Adski ste posredstveni,de4ica!

Swingswing
11-26-2008, 11:36
abe kvi sa tiq va6ite vruzki...igraete si na sustezanie koi e po-tejuk i koi pove4e "6te se pravi" li...onaq puk edvam izdurjala 2 dena i posle ne bila 6tastliva,za6toto toi q e potursil da i se izvini,a ZA6TOTO se pravila pove4e! UAU!!! Adski ste posredstveni,de4ica!

Евала! :)

zaraaa
11-26-2008, 14:56
Според мен изчакай да ти се обади той...ако не го стори значи не държи толкова мн на теб...

+1 Ако един човек обича истински, колкото и голям да му е ината, в тази ситуация ще се обади да се извини, пък и ти нямаш никаква вина при това положение, ти си искала да помогнеш, а той е отхвърлил помоща ти, негова си грешка!

Alabalaportokala
11-26-2008, 15:13
Според мен изчакай да ти се обади той...ако не го стори значи не държи толкова мн на теб...

+1 Ако един човек обича истински, колкото и голям да му е ината, в тази ситуация ще се обади да се извини, пък и ти нямаш никаква вина при това положение, ти си искала да помогнеш, а той е отхвърлил помоща ти, негова си грешка!

:D :D

Не знаеш какви хора има на този свят. Има такива диваци които и да обичат по скоро ще умрат от колкото да се извинят бъди сигурна в това. Това ината и гордоста мамата си е*ало ей...Шега с тях не бива :D

I_hate_you_p
11-26-2008, 15:17
Mисля че сте адски прави и вече съм адски объркана с чувствата си...незнам какво изпитвам което е най лошо..още по лошо е че бившото ми гадже е казъл на най добрия си френд че още ме обича.....! сега ми е адски трудно и нз вече какво да правя....тея момчета....!

sweet4esf
11-26-2008, 16:27
Ми не го търси тогава... :D

Не бе сериозно. По принцип знам, че в една връзка от инатлъци няма смисъл и не излиза нищо хубаво. Най-добре седнете и поговорете за вашата връзка, замислете се как е било отначало и как е сега, дали чувствата са все така силни или са охладнели и т.н. Просто седнете и говорете. 90% от проблемите се решават с разговор, а не с "Няма да му се обадя щото съм инат". Дано см ти помогнал. ;)

=D> =D>

BaiToq
11-26-2008, 16:34
Ситуацията е следната....Значи с приятелят ми постоянно се караме за глупости...тази вечер се скарахме и то доста сериозна за възможно най-голямата глупост....той решаваше един тест....и понеже незнаеше последния отг,а аз го знаех и понеже го видях да се мъчи и му го казах...при което се ядоса и ми се скара....понеже и дваата сме инати и знам че той няма да ми се обади да ми се извини или нещо подобно....ще чака аз да го потърся...какво да правя....?! :cry: :cry: :cry:

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!
Не му пречи да решава тестове :-o

Leopardess
11-26-2008, 17:56
Преодолей гордостта си и когато си готова му се обади - не е чак толкова голямо падение все пак.По-лошо е ако и двамата сте като магаре на мост ... тогава нищо не става.Знам го от личен опит. ;)
Та след като се сдобрите си поговорете за връзката ви и се опитвайте да се държите по-различно ...
И все пак като се скараш с гаджето за някоя дреболия, не е нужно целия форум да научи. ;)

scoobydors
11-26-2008, 18:02
Абе за всяка глупост ли пускате теми ? :D
Олелеее .... :-D

Lyubeto
11-26-2008, 18:06
Postypi kakto si precenish, pfuu ,mozyk nqmash li? :-x

.. DeViL mAy CrY ..
11-26-2008, 18:13
Няма смисъл да се карате за такава глупост,щом той ти се сърди за такива малки неща,представяям си ако закаснееш за среща с 1час или направиш нещо гадно.Поговорете си,не мисля че с инат много ще издържите.Вие да не сте на 11 години че да се инатите и да се сърдите за простотий.Постави го на твое място.Можеш да му се обадиш и просто да кажеш че не е прав,че с инат нищо не става,а не да му се извинаваш