PDA

View Full Version : Как да си изтрия профила?



i_hate_you_but_i_love_you
11-25-2008, 19:24
Просто тези "подобрения" в сайта не ми харесват и съм решила да си изтрия профила ама не знам как :(

shadow4e
11-25-2008, 19:27
Профили не се трият по собствено желание. Просто спираш да пишеш.

crazy_style
11-25-2008, 19:46
mislq 4e dosta hora 6te go napravqt tfa... ne se sumnqvam i az da sum sred tqh, no 6te vidim kak se razvivat ne6tata.. ;D

bulgarche
11-25-2008, 20:38
Профили не се трият по собствено желание. Просто спираш да пишеш.
Естествено че ще е така. Важно е да има регистрирани потребители. Няма значение че над 50% са с под 10 мнения :lol:

Имаме 71072 регистрирани потребители
Велики сме, как :razz:

hgfh
11-26-2008, 11:47
добре че не ми се е изтрила регистрацията :D

p.с може ли още да си сменя ника или вече е късно ?

kalpazanka
11-29-2008, 06:15
Просто тези "подобрения" в сайта не ми харесват и съм решила да си изтрия профила ама не знам как :(
И историята с попълването на рождена дата и име е върха на айсберга! Не можете да задължавате по такъв начин потребителите да предоставят лична информация!

Lucho
11-29-2008, 06:55
И историята с попълването на рождена дата и име е върха на айсберга! Не можете да задължавате по такъв начин потребителите да предоставят лична информация!

Да,вчера караха със специална композиция няколко вагона пострадали хора - дали си рожденните дати,и ги нападнали какви ли не техни съфорумци...изпращаха ги към близката психиатрия,за въстановяване. :?

Сега вече без майтап,ама наистина какво би ти коствало да си напишеш родженната дата ? Ами излъжи бе !

kalpazanka
11-29-2008, 10:15
Излъгала съм- не съм набор '69. :D Просто годината ми на раждане я няма като опция :D Затова се засегнах :D

shadow4e
11-29-2008, 11:56
Профили не се трият по собствено желание. Просто спираш да пишеш.
Естествено че ще е така. Важно е да има регистрирани потребители. Няма значение че над 50% са с под 10 мнения :lol:

Имаме 71072 регистрирани потребители
Велики сме, как :razz:

Не знам каква е причината.


И историята с попълването на рождена дата и име е върха на айсберга! Не можете да задължавате по такъв начин потребителите да предоставят лична информация!

Да , права си, това и в други теми го обсъждахме, това, което може да се напарви е ТийнИд-а да не езадължителен, чакаме да го направят, а дотогава си пиши лъжлива информация. С друго не мога да помогна. :)

kalpazanka
11-29-2008, 12:14
Благодаря :) Спокойна съм вече :)