PDA

View Full Version : Съсиреци



I_Know
11-25-2008, 19:49
Хора искам да питам нещо....... на една приятелка й беше дошло когато ми каза че като е ходила до тоалетна е видяла нещо както съсирена кръв.....не мога да ви обясня точно защото аз самата не знам какво е......та исках да попитам възможно ли е да се е отворила....кфо представлява точно химена....и възможно ли е да се е скъсал и въпросното нещо (тази кръв или каквото е било защото то е било нещо като как да ви обясня малко парченце черен дроб нещо такова :d) да е паднало когато е уринирала.............плс кажете на мен ми е интересно а й да й помогна :)

angellove
11-25-2008, 19:58
Силно ме съмнява да се е отворила. При някои момичетра се получават такива съсиреци от кръв. И кръвта и те си преминават през един отвор на химена, който има точно функцията да излезе неоплодената яйцеклетка и кръвта от матката. :)
Досега не съм чувала някое момиче да се е отворила при съсирек...

xpici
11-25-2008, 19:59
Менструалната кръв трудно се съсирва, което се дължи на вещества, появяващи се в предградивната маточна лигавица, които инективират, разрушават и неутрализират ферментите на съсирването. Ако кръвотечението обаче бъде особено обилно, може често да се видят и малки съсиреци в него. Не са проблемни - те се получават, когато кръвта се е събирала във влагалището или в матката, защото е по-обилно кръвотечението и е имало повече време за съсирване. ;))
Ако е прекалено много да отиде на гинеколог .. :)

I_Know
11-25-2008, 20:14
2 2 i polowina santimetra mn li e :D

angellove
11-25-2008, 20:21
Емии не е особено малко... Някакви други проблеми има ли с цикъла? Най-добре си е да иде на лекар. Защото може и нищо да не е, но човек никога не знае. При мен се е получавал такъв съсирек (само че си беше като кръвоизлив) и после известно време бях на ОК, за регулация на цикъла... Въпреки, че съсиреци могат да се получат и от кисти на яйчниците... Ако е бил единичен случай не мисля, че трябва да се притеснява, но ако се случва по-често и са големи съсиреци нека да иде на лекар за по-сигурно. :)

Carlos
11-25-2008, 20:36
Не разбирам много по темата, ама като видях това за парченцето черен дроб се смазах... :razz: :razz: :razz: :razz:

Schneeflocke
11-25-2008, 21:05
Не разбирам много по темата, ама като видях това за парченцето черен дроб се смазах... :razz: :razz: :razz: :razz:

Виждал ли си как изглеждат тези парчета? Доста момичета правят тази асоциация. И това едва ли са съсиреци, по-скоро са парчета от ендометриума. Съсиреци могат да се образуват само при обилно кръвотечение.

Carlos
11-25-2008, 21:15
Не разбирам много по темата, ама като видях това за парченцето черен дроб се смазах... :razz: :razz: :razz: :razz:

Виждал ли си как изглеждат тези парчета? Доста момичета правят тази асоциация. И това едва ли са съсиреци, по-скоро са парчета от ендометриума. Съсиреци могат да се образуват само при обилно кръвотечение.
Добре, съжелявам за спама... Наистина не съм виждал и нямам понятие :o

chokolate_girl
11-25-2008, 21:22
абе как като уринира ще и падне химена,в ред ли сте :lol:
това си е от цикъла.И на мен ми се е случвало особено в началото ми идваха такива съсиреци.Според мен и няма нищо ,не и е паднал химена :D БТВ той не пада ,а се къса при първият полов акт или от нещо друго,но не и при уриниране. :D :)

taNcheto93
11-25-2008, 21:35
Това е напълнно нормално и не не е химена :?

Kokzero
11-26-2008, 01:38
Ужас, а аз се чувствах неподготвен и само с месечните течения ... то тук черен дроб, далак, скоро и мозък ще закапе на парченца ... :-D Най сетне ще има обяснение за повечето леко русоляви госпожици от вицовете :D Колкото до химена, може да се скъса от проникване и с пенис, пръст и всякакъв предмет ... за ходене до тоалетна май е невъзможно .

bebok
11-26-2008, 06:40
a az kato vs boji put imam bolki i susiretsi kakvo da kaja .......

fewtcher
11-26-2008, 08:10
Вие па много сте виждали черен дроб, че правите такава асоциация :D
Ох, Божееее Божеее, какви глупости се приказват в днешно време :D

supersex
11-26-2008, 09:45
Че не знам правят ли се трансплантации на черен дроб.... :-o Или е от много пийни и и е паднал черния дроб наистина или може да е останало някво ако в дупето и да се е цопнало случайно :D

krem4et0
11-26-2008, 10:29
Когато съм на червено и пия аналгин(особено течен, ако се наложи), а и аналгитици въобще, често получавам такива съсиреци. Преди много години(на 14-15) да съм била бях с висока температура и неразположена. Резултатът беше съсиреци с разберите на 1 чиния черен дроб.......беше ужасно

Bubbly
11-26-2008, 11:52
Щом вече сте толкова големи, че да имате менструация, предполагам знаете, че кръвта е най-малката част от това, което изхвърля матката по време на менструацията, че хименът има малък отвор, през който изтича "течността" и като изкрючим това няма нищо общо с мензиса, и най-важното- Не можеш да си скъсаш девствената ципа, когато ходиш до тоалетната... :-o Според мен няма причина за притеснетие, но ако има и други оплаквания, може просто да отиде на лекар.
ПП През време на полово активния период от живота на жената маточната лигавица търпи циклични промени. Всеки цикъл е свързан с узряването на Граафов фоликул и развитието на жълтото тяло. Тези изменения се изразяват в хипертрофия (разрастване) на маточната лигавица, за да може тя да приеме оплодената яйцеклетка. Ако освободената при овулацията яйцеклетка не се оплоди, хипертрофиралият слой на лигавицата се отслоява и изхвърля навън заедно с известно количество кръв. Този процес се нарича месечно течение – менструация

I_Know
11-26-2008, 20:50
ms za informaciqta......i za tapite komentari mneniq na nqkoi .....

ga1998
11-11-2010, 16:56
Аз пък днес се измих сложих си чисто нова превръзка и отивам до тоалетната-по-късно и какво да видя някъв голям съсирек и то на вас може да ви звучи откачено обаче беше с формата на сперматазоид.Леле нали съм на 12 цикъл имам ама нищо не разбирам и кви ли не мисли ми минаха през главата.Ама да кажеш малък съсирек не е някъв голям и точно с такава форма каквато посочих по-горе.Питах майка си тя каза че няма нищо странно обаче четох в форумите на бгмама някви неща за тва след аборти било след раждане... а аз нито съм имала полов контакт с някой нито нищо и много се притеснявам.Моля ви обяснете ми какво значи това.

bababe
11-11-2010, 20:01
тази приятелка да не би да си ти ?

Korrnyy
11-11-2010, 21:05
И на мен ми се е случвало да ми изтичат такива сьсиречета.. Не знам на какво се дьлжи, много рядко ми се е случвало и са малки..

BoXxYbabee98
11-11-2010, 22:52
Хора искам да питам нещо....... на една приятелка
Спрях да чета до тук.Имайте малко смелост да си кажете че сте вие.