PDA

View Full Version : И на нас дойде края....:D



SunShinePearl
11-25-2008, 20:06
Който е чел предните ми теми знае за Денис- вече бивше гадже..
та как скъсахме..основния фактор РАЗСТОЯНИЕ!!!!!!!!

Хора разберете колкото и да ви е силна любовта,мн е трудно мн ужасно..както и аз така и той решихме че нямаме бъдеще!Ужасно трудно беше и за двамата беше мъчение,но по добре беше да свърши...
бяхме заедно 9 мес.и 6 дни...трудни и мъчителни месеци но изпълнени с любов :-) а и аз виждах края много преди него но той искаше да сме заедно само заради него не скъсах с него той си мислеше че с мен му е по-добре :shock: :lol: а през последния 1 месец аз му изневерявах редовно с едно момче...бях малко с него като бяхме скъсали за 1 седмица..та с въпросното момче тая 1 седмица и преспах (не го обичам!!! заедно сме само за секса :) ) и така хора от личен опит УЖАСНО е трудна връзка от разстояние..понякога любовта не стига ако нямате нерви не се захващайте!
П.П съжалявам за правописните грешки просто бързах моля да бъда извинена.

happy_cute
11-25-2008, 20:16
Колко време бяхте разделени?Зашо?ПЛС обясни за тия дето не са в крак с историята

hooliganka89
11-25-2008, 20:18
Абе не е точно така.Примерно моята връзка от разтояние се крепеше няколко месеца без почти никакви проблеми,просто си имахме доверие и никой на никой не изневеряваше или поне още никой не си е признал :razz:

SunShinePearl
11-25-2008, 20:19
за всички не в час http://teenproblem.bg/f/viewtopic.php?t=208138&highlight=

MartyParty
11-25-2008, 20:23
Да,особено ако изневеряваш на гаджето си и очакваш то да ти има доверие на километри разстояние,не вярваш в успеха на отношенията ви и твърдиш,че го обичаш,а рално смяташ връзката ви за ужасна..Тогава определено нещата са невъзможни,както и заменянето на думата "преспах" с "прИспах".
ПП:Респект . :smt038

bloodfrozen
11-26-2008, 11:35
Уау, какви любовни афери имат 14-годишните момичета. :shock:

Swingswing
11-26-2008, 11:44
Изчетох всичко и ето го мнението ми:

Ебати драмата олелел не ще умра :razz: :razz: :razz: хахахахаха кви хора имало паднах под масата от смях ау лелеле :D

sexa_na_kompleksa
11-26-2008, 11:47
Да,особено ако изневеряваш на гаджето си и очакваш то да ти има доверие на километри разстояние,не вярваш в успеха на отношенията ви и твърдиш,че го обичаш,а рално смяташ връзката ви за ужасна..Тогава определено нещата са невъзможни,както и заменянето на думата "преспах" с "прИспах".

Съгласна...

sasha_90
11-26-2008, 12:28
Щом си изневерила-не си го обичала!И да-няма връзка от разстояние.

Re5peC7
11-26-2008, 12:47
трябва да те поздравим ли? :?

zaraaa
11-26-2008, 14:54
Да,особено ако изневеряваш на гаджето си и очакваш то да ти има доверие на километри разстояние,не вярваш в успеха на отношенията ви и твърдиш,че го обичаш,а рално смяташ връзката ви за ужасна..Тогава определено нещата са невъзможни,както и заменянето на думата "преспах" с "прИспах".

Съгласна...

Аз също съм съгласна, при теб фактор не е бил разстоянието, а явно чувствата, не мисля, че ако обичаше силно и искренно вече бившия си приятел щеше да му изневериш

sweet4esf
11-26-2008, 16:18
zashto da nqma vruzka ot raztoqnie..i az sam v druga durjava na 2000 km ot moq ama kvo..obichame se i sme zaedno :)

da mn se karaxme mn kusaxme moje da vidish v nqkoi moi temi za kvo stava na vapros no kogato OBICHASH NAISTINA turpish vsichko i nqkvo si raztoqnie ako shte i 10000000000 km nqma da sprut lubovta ti ..

a ti si go obichala :-o :lol:

shtom si mu izneverila VIJDAM LUBOVTA TI :lol:

sorry ama makar da si mi naborka misli6 kato 6 god i si postupila kato pulna K***A :? :-x

SunShinePearl
11-26-2008, 17:04
zashto da nqma vruzka ot raztoqnie
хора явно изобщо не сте ме разбрали написала съм че съществува любов от разстояние ,но е мн трудно.....за някои разстоянието може да не е пречка но за други е...ест за такива които нямат търпение като мен
и аз наистина го обичах но явно любовта ми не е била достатъчно..а последния месец ква любов :lol: аз изобщо даже не се сещах за него!!!...така че теб те поздравявам че имаш такива нерви...надявам се да не завършите като нас..тоест охладняване на чувствата и води до изневяра(поне за мен)

sorry ama makar da si mi naborka misli6 kato 6 god i si postupila kato pulna K***A
защо да съм постъпила като курва???аз да не мислиш че исках да съм с него...но само защотоо той беше щастлив така затова не се разделихме...и се надявах да осъзнае че може би края идва и + това точно тогава той какво можеше да ми предложи само мили разговори(сега ще кажете че ако го обичам това би ми стигнало)но на мен това не ми стигаше..и се появи отново другото момче..а той ми дава всичко от което имам нужда + това сме си и приятели помага ми и т.н....точно в тези моменти осъзнах че с Денис всичко е приключило.

UFOs
11-26-2008, 17:18
О боже..Публикувай това във вестник "Лична драма" :D

scoobydors
11-26-2008, 17:58
трябва да те поздравим ли? :?

:? :? :?

soul1199
11-26-2008, 18:15
Да,особено ако изневеряваш на гаджето си и очакваш то да ти има доверие на километри разстояние,не вярваш в успеха на отношенията ви и твърдиш,че го обичаш,а рално смяташ връзката ви за ужасна..Тогава определено нещата са невъзможни,както и заменянето на думата "преспах" с "прИспах".
ПП:Респект . :smt038 taka si e,suglasna sum s teb :)

Bellatrix
11-26-2008, 18:32
zashto da nqma vruzka ot raztoqnie..i az sam v druga durjava na 2000 km ot moq ama kvo..obichame se i sme zaedno :)

da mn se karaxme mn kusaxme moje da vidish v nqkoi moi temi za kvo stava na vapros no kogato OBICHASH NAISTINA turpish vsichko i nqkvo si raztoqnie ako shte i 10000000000 km nqma da sprut lubovta ti ..

a ti si go obichala :-o :lol:

shtom si mu izneverila VIJDAM LUBOVTA TI :lol:

sorry ama makar da si mi naborka misli6 kato 6 god i si postupila kato pulna K***A :? :-x
+1. Любов и изневяра са несъвместими понятия.