PDA

View Full Version : Има ли шанс момичето да забременее така?



kr0seR
11-25-2008, 21:29
Значи един авер ми разправя вчера , че ебал някакви две момичета .......... и нали така си говорим ( не 3 ка ами ... ) и ония по едно време ми вика в даскалото в кенефа :shock: та следователно аз го питам - "беше си купил презерватив или тя имаше" и той ми вика не ние не сложихме презерватив ... когато му идвала спермата си изкарвал хуя и така ... та момичето пак може да забременее даже да не се точи в нея нали ? Защото той ми вика ,че никога не слага презерватив и са неска малко го образовам 8-) 8-) 8-) АЗ ! :D

И е голям шанса тя да е бременна даже да не свърши в нея нали ? :oops:

Profesional
11-25-2008, 21:35
OMG - Аве ти какво мислиш че като се изпразни в земята и айде тя е бременна :D Ама че тъп въпрос, а ако и се точи в устата незнам :D

Carlos
11-25-2008, 21:39
Не е голям шансът но го има! Опасно е! Просто си е риск. Но дори няма гаранция, че като свърши в нея тя ще забременее...
НО НЕ Е ПРАВИЛНИЯТ ВАРИАНТ!!!

kr0seR
11-25-2008, 21:41
Не е голям шансът но го има! Опасно е! Просто си е риск. Но дори няма гаранция, че като свърши в нея тя ще забременее...
НО НЕ Е ПРАВИЛНИЯТ ВАРИАНТ!!!

Ем са ве и аз му викам да слага гума ония ми вика ,че му разваляло кефа |-(

Carlos
11-25-2008, 23:04
Дано в бъдеще да НЕ се намаля от други неща...

chokolate_girl
11-25-2008, 23:07
като е твърдоглав и си мисли само за кефа,остави го да стане татенце,да види един хубав кеф.Опасност винаги има
в този случай е 10% но пак я има,аз не бих рискувала,нито бих се съгласила да правя секс на моите години,нито пък бих се съгласила да е без предпазни средства.Ебахти тъпите кучки са тея момичета.
това си е истината,а приятелят ти е твърдоглав глупак,който много ще тегли от живота.

kr0seR
11-26-2008, 08:01
като е твърдоглав и си мисли само за кефа,остави го да стане татенце,да види един хубав кеф.Опасност винаги има
в този случай е 10% но пак я има,аз не бих рискувала,нито бих се съгласила да правя секс на моите години,нито пък бих се съгласила да е без предпазни средства.Ебахти тъпите кучки са тея момичета.
това си е истината,а приятелят ти е твърдоглав глупак,който много ще тегли от живота.

Ти на колко си аз съм на 14 => той е от моя клас

fewtcher
11-26-2008, 08:05
Приятелят ти е девствен, повярвай ми :D
На 14 една няма да му пусне, че две :D
Фантасмагории колкото щеш :D
Всички се вкарват в едни филмиии :D
Я питай момичетата, които "уж" е ебал, дали ги е ебал наистина, утре ще го видиш с насинено око 8-) 8-) :lol:

kr0seR
11-26-2008, 08:40
Еми аз не ги познавам :? Ние от тая година сме в един клас ..... нали се кандидатсва след 7 ми клас :-o

darla
11-26-2008, 10:55
Ima takava veroqtnost estestveno.Neka tvoq fr pro4ete kolko jeni sa zabremeneli ne-umi6leno 4rez t.nar."prekusnat polov akt" i nqma da razsujdava tolkova idiotski

chokolate_girl
11-26-2008, 11:34
като е твърдоглав и си мисли само за кефа,остави го да стане татенце,да види един хубав кеф.Опасност винаги има
в този случай е 10% но пак я има,аз не бих рискувала,нито бих се съгласила да правя секс на моите години,нито пък бих се съгласила да е без предпазни средства.Ебахти тъпите кучки са тея момичета.
това си е истината,а приятелят ти е твърдоглав глупак,който много ще тегли от живота.

Ти на колко си аз съм на 14 => той е от моя клас

на 15 съм, и въпреки това казвам че нямам намерение да правя секс на моите години ,защото се считам за малка.Не ме грее кой ме мисли за задръстена или някоя глупости от сорта,защото това си е мое решение.
Нещо против?

bazzil
11-26-2008, 11:35
Аве вероятност има макар и малка има я, обаче нацелят ли овулацията на момичето ЧЕСТИТО 8-)

Bubbly
11-26-2008, 12:01
Приятелят ти е девствен, повярвай ми :D
На 14 една няма да му пусне, че две :D
Фантасмагории колкото щеш :D
Всички се вкарват в едни филмиии :D
Я питай момичетата, които "уж" е е***, дали ги е е*** наистина, утре ще го видиш с насинено око 8-) 8-) :lol:
До автора- Изчакай приятелят ти да ти каже, че се е чукал с извънземно и е създал потомство и тогава се сдухвай. :lol:
Иначе възможно е да се забременее и така, няма невъзможни неща...

Bellatrix
11-26-2008, 12:26
Оф, толко ли нямат пари за едни презервативи бе!! :x Ужас! Или като не му е кеф да купува от по-тънките, ако не друго-пак е гума и предпазва... :x

Dyckaa
11-26-2008, 12:36
Ебасии к`ви залупени хора има :lol: :lol:

hooliganka89
11-26-2008, 12:40
Рядко всизам в раздела за секс,но всеки път щом го направя първата тема която виждам е,нещо от сорта на"Така може ли да се забременее?" или "Дали съм бременна?".
Толкова са много темите по този въпрос или по-точно темите с глупавите въпроси свързани с забременяването,че вече даже не ги различавам.

supersex
11-26-2008, 14:25
Рядко всизам в раздела за секс,но всеки път щом го направя първата тема която виждам е,нещо от сорта на"Така може ли да се забременее?" или "Дали съм бременна?".
Толкова са много темите по този въпрос или по-точно темите с глупавите въпроси свързани с забременяването,че вече даже не ги различавам.
Ама то и други раздели ли имало в тоз форум 8-)
По темата: Не му вервай на тоя твой приятел. Нема шанс. Пък и две, ехеее :D

Rebirthing
11-26-2008, 14:32
Може :-o

Fabolouse
11-26-2008, 16:43
Дори по време на полово сношение се отделя семенна течност, която при 1 ви акт все още не е достатъчна за процеса на оплождане, но ако има повече от 1 акт, вече всичко е възможно :) :-o

Sapphire_Illusion
11-27-2008, 07:21
като е твърдоглав и си мисли само за кефа,остави го да стане татенце,да види един хубав кеф.Опасност винаги има
в този случай е 10% но пак я има,аз не бих рискувала,нито бих се съгласила да правя секс на моите години,нито пък бих се съгласила да е без предпазни средства.Ебахти тъпите кучки са тея момичета.
това си е истината,а приятелят ти е твърдоглав глупак,който много ще тегли от живота.


Принципно си права. Но опасността е 4%, не 10.


Fabolouse
Дори по време на полово сношение се отделя семенна течност, която при 1 ви акт все още не е достатъчна за процеса на оплождане, но ако има повече от 1 акт, вече всичко е възможно


Всъщност, опасността при втория акт е от остатъците от сперма в каналчето на пениса, които могат да бъдат изтласкани от предеякулациионната течност, която при единственото малко изследване не е показала наличието на сперма. "Семенна течност" ще рече, че вътре има всичко друго, но не и сперматозоиди.

xpici
11-27-2008, 07:29
ОФ кога ще спрете с тия " умни " въпроси бееееее..... Не разбрахте ли където и да се изпразни щом не е в НЕЯ НЕ МОЖЕ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕЕ БЕЕЕ ... Не се спряхте остава някой да пъта , ми аз свърших в другата стая, бременна ли е :-x ай научете се !!!!! :-x :-x

darla
11-27-2008, 08:44
a ti za6to si tolkova maloumen/maloumna.pro4eti malko po vuprosa.pro4eti kolko jeni sa zabremeneli s prekusnat polov akt?kakvo kato go vadi to4no predi da svur6i,po vreme na polovviq akt se otdelqt spermatozoidi v predeakulacionnata te4nost.NE GOVORI na izust.az naprimer zabremenqh To4No po tozi na4in...haide kaji mi ,4e nqma 6ans,a!AMAN ot zadrusteni kifli s tranzistori v glavite vmesto mozuk!

Claustrophobia
11-27-2008, 09:31
бее глупава работа!!

iosko33
11-28-2008, 10:49
хах леле абе човек кои те е изльгал така по принцип презерватива се слага кото не си сигорен в човека до тебе както твоят приятел е направил кажи му да иде да се прегледа некаде щото книгата с болестите е много голяма :) а до това като е без кондом и свьрше от вьн е невазможно една жена да забременее :) се едно да и се изпразниш с извинение в устата и после да си мислиш че е забременяло . Винаги използваи презерватив при полов акт когато не си сигорен в човека до себе зи мисля че всеки човек които е образован и има поне малко ъкъл в главата ше ти каже на тебе за да се предпазиш мо винаги имаи едно на ум има и хора които крият какви са :)

AngelGirl
11-29-2008, 09:41
Твоя приятел да е чувал за предеякуационна течност?! В нея има малък брой сперматозоиди. Та шанс да забременее момичето има.... Да не говорим,че без презерватив може да се хванат какви ли не болести.

pandelka
11-29-2008, 09:51
Винаги има шанс , колкото и минимален да бъде :)

darla
11-29-2008, 09:56
Твоя приятел да е чувал за предеякуационна течност?! В нея има малък брой сперматозоиди. Та шанс да забременее момичето има.... Да не говорим,че без презерватив може да се хванат какви ли не болести.

nemoga da povqrvam,4e imalo i normalni hora tuk!!! :-) :-)

kalpazanka
11-29-2008, 10:03
Нека не си слага шлифер :D Ще има да се черви след време пред кабинетите по кожни и венерически болести :D

Може да се забременее, така че го посъветвай да се замисля върху имена за момиче и момче /току виж му потрябвали/ :D