PDA

View Full Version : Най-очевидните пропуснати възможности...



Frozen_Flame
11-26-2008, 07:51
Една малко комична тема, съжелявам ако вече я е имало...

Айде сега кажете коя е най-очевидната покана от страна на момиче/момче която не сте схванали навреме и сте изпуснали...

Бях на купон, харесах си едно момиченце заговорихме се, пийнахме, много се забавлявахме и т.н., но нещо много шум вдигахме и съседите се обадили в полицията и трябваше да се разотиваме и излизаме на улицата пред блока с момичето и двамата пияни и тя ме поглежда със секси поглед бавно плъзга ръка по рамото ми и подшушва в ухото ми:
- Какво ще правим сега?
Аз: Ми аз ще спя за тебе не знам...

Повече не я видях...но пък се наспах добре :D

Зле а?

Айде вие сте. Някой има ли интересни случки?

П.П Моля без коментари от рода на "ама вие момчетата сте такива загубени и т.н." Тая тема е за да се забавляваме не да си показваме рогцата. :)

slun4ice_90
11-26-2008, 08:03
:D Забавно е,кефи ме...Аз пък бях с едно момче навън и после като се прибирахме той ми каза:"Ако искаш можеш тази нощ да останеш с мен"...Аз казах:"Не мога,приятелят ми ме чака" :-D ... Не мисля,че съм изпуснала нещо хах...

HONDA
11-26-2008, 08:43
Една вечер си лягаме с приятеля ми и той започна да ме целува, а аз бях много изморена. Той ме галеше, целуваше и явно искаше нещо повече. Аз обаче умирах за сън. Моето момче започна да ме масажира. А аз заспах.

woshata
11-26-2008, 08:48
и мен .. погледна ме със секси поглед ии ми кааза..айде на горе.. аз го погледнах ..изхилих се и викам а да бе мързи ме :lol:

Duncan
11-26-2008, 09:05
И аз имах нещо подобно ама в дискотека една идва и ми вика мн ме кефиш и аз и викам ами добре :D

chelsea
11-26-2008, 10:42
бях на един купон и там беше и едно момче, по което си бях паднала много лошо. и тоя купон го бях чакала цяла седмица, даже нова дрешка си бях купила :D и отивам нещо до оградата и си седя там и нещо си блея и си почивам и идва въпросното момче, сяда до мен, лафим си и изведнъж той се оказа доста близо до мене и ме гледаше в очите с явен намек какво да направя. ама аз нещо се притесних супер много и се изцепих 'кво ме зяпаш!?'
лелеееееее... още ме е яд като се сетя. ебати задръстената съм.........

IcemanChambers
11-26-2008, 17:21
Тцтц, като се сета само умирам от яд, ама...

Значи бяхме на екскурзия, и по стечение на обстоятелствата една кака реши да спа в нейната стая ( разбира се аз нямах ни67о против :D ).И ок там ше спа, обаче преди това с едни фр се подкарахме с водка, и пийнах си как требе качвам се в стаята ( преди тва бяхме с1брали 2 легла едно до друго) и си легнах до нея, тя почна да ме гали ала бала, и по едно време ми стана супер лошо, ама толко не ми се беше повдигало до сега, и казвам "Е сега идвам", след което изтичах до мойта стая пов1рнах в тоалетната, отидох и си заспах в МОЯТА стая на леглото... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

SunShinePearl
11-26-2008, 17:28
http://teenproblem.bg/f/viewtopic.php?t=186154&highlight= ето я...а как разбрах че е изпусната...случайно бил приятел на съседа ми веднъж като си говорихме той ми каза и бил адски свестен :lol: пък аз :-x мале защо не му дадох шанс...ама карай ще има и други :)

scoobydors
11-26-2008, 17:36
:D :D :D
Веднъж излизах с едно момче (но и на двамата ни беше ясно, че никога нищо сериозно няма да стане между нас) и той ме целуна, дръпна се и ме пита и сега какво и аз викам ми нищо... продължавай, пък ще му мислим... :D

sladur4etyYy
11-26-2008, 21:37
хах готина тема :D ох, аз сега като се замисля.. имам страшно много пропуснати възможности :booooomb: 8-) ама тая, за която най- много ме е яд, е следната: бях на един купон и имаше едно момче, което явно ме хареса и доста явно ми го показваше цяла вечер, ама аз, тъпата, се дърпах и накрая той си замина... и повече не го видях.... МАМКА МУУУ!!!! сега като се сетих пак се ядосах ... :booooomb: :booooomb:
също и едно друго момче веднъж на 1 дискотека ми каза ''искаш ли някой път да ходим на кафе'' и аз ''ми де да знам'' и след 1-2 минути реших, че трябва да си тръгвам и така и не се уговорихме :booooomb:

има и други случаи ама.....
лелее сега като се присещам за тия работи... ще си оскубя косата от яд!!! :D

Frozen_Flame
11-26-2008, 21:50
Имах предвид пропуснати възможности за секс ама като сте я подкарали така давайте да върви... :D

sladur4etyYy
11-26-2008, 21:52
Имах предвид пропуснати възможности за секс ама като сте я подкарали така давайте да върви... :D

ми да я беше пуснал в раздел ''Секс'', че да е по- ясно :D :D

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:00
Е ся...акъл море - глава шамандура....

Desir3
11-26-2008, 22:06
Седим си в усамотение с едно момченце на една беседка и си правим любовни словоизлияния...той се приближава и почва да ми шепти на ухото хваща ме за ръка и .....ЗъРрРр на телефона - майка ми :D При което (аз се бях спекла от по-рано) "Аз таковато...май трябва да се прибирам" :oops: Ех да се е*а ... :D Тъй и никога не стана с това момче :shock:

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:38
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: