PDA

View Full Version : Ботушки - проблем



Ice
11-26-2008, 08:53
Здравейте на всички. :)
Най-накрая си намерих хубави ботушки, пробвах ги в магазина разходих се с тях и всичко беше точно.На следващия ден ги обух и отидох с тях на училище (те са с токче обаче е дебело) и започнаха много да ме болят краката.Когато се събух вкъщи имах 2 огромни плюски на пръстите на краката.Сега страшно много ме боли, пробвах и с лепенки но всякаш ми стискат прекалено много.Сега не мога да ги обуя дори и маратонки не мога да нося, защото страшно много ме боли.Имате ли някаква идея, нещо което да направя за да не ми излизат гадните плюски.Знам, че трябва да ги понося за да се отпуснат, но просто толкова много ме боли, че не искам да обувам дори и маратонки. :o
Идеи ?

ger4e7y
11-26-2008, 09:13
първо искам да те попитам кво е тва пльоски :lol: :shock: .. второ ботушите ти сега са нови и не са се отпуснали още .. можеш да слагаш малко памук там където те убива ;) .. а за пльоските ддз кво е тва ама намажи ги с нещо и ще ти минат ;) дано съм ти помогнала :-)

ChOcOlaTEsTar
11-26-2008, 10:47
Емии....носи обувките,които са ти най-удобни за сега а можеш да си купиш нещо за плюските-има някфи лепенки които бяха за такива случаи-има ги в аптекителНе съм ползвала но може да ти помогнат а и май не са скъпи :)

Kras4eto_lp
11-26-2008, 17:31
И на мен така ми се случва...като ти минат раните или каквото е там почни да го носиш до тогава недей. Така няма да ти излизат повече :)

mimsiii
11-27-2008, 15:34
1во в магазина трябва да са ти дали Гаранция 1 Месец
2ро винаги в магазина и вкъщи като ги обуеш няма проблем ама навън краката ти стават ... на леща ... ама се свиква ... трябва да се отпуснат , още са нови

By : mimSi ... :-)

BlueCat
11-28-2008, 08:05
Като ти се оправят краката обуй ботушките пак, но за по-кратко разстояние - например до магазина. И така няколко дни и после вече ще можеш и за по-дълго време да ги обуваш.

Swinkenhoffer
11-28-2008, 11:20
еми, да.. нормално е :D на мен пък ми се беше подуло до петата от едни кецове. о.О
не ги носих една седмица, докато ми мине, и после си беше наред.

Ice
11-28-2008, 15:17
Дааа.Слагах лепенки и пак на училище с тях и стана още по-зле. :-x Но, ще ви послушам =) ще изчакам да ми минат раничките и ще ги обуя пак.Мерси на всички за коментарите. Дано по-бързо се отпуснат :) :-)

Axel_f
11-28-2008, 19:48
плиоски :D Нормално е нови обувки да убиват. На мен винаги ми се случва и си блъскам главата, че съм си ги купила, ама постепенно се свиква :) С изключение на едни гуменки, които ужасно ми дерат краката на кокалчетата и не мога да направя и 5 нормални крачки...ама им намерих цаката - малко памук в чорапа и сичко е перектно :grin:

Ice
11-28-2008, 20:03
Да много е гадно.Аз се чудя ако си сложа памук и аз ама то пък ще вземе да стане още по-гадно.Я да си кротувам за сега :D . Пък ще ги обуя пак само когато не трябва да ходя много много. 8-)

miShle
11-28-2008, 20:08
Това ми напомня за един мой случай. Миналата есен си бях купила едни бели маратонки на Devil едни с розови цветенца,нз ако се сещате. И в магазина и аз така като ги меря всичо 6. На другия ден ги обувам на даскало цял ден страшно неоудобни и стягащи. Вечерта и аз имаш огромни пришки.. Обаче понеже супер много си ги харесвах на другия ден пак бях с тях. Викам си какво толкова може да ми стане ... Вечерта направо имах раниии на краката си .. Не можех да си свия ходилото така назад и най-лошото не можех да обуя никаква друга обувка , освен чехли :lol: :lol: Беше ужасно и болеше ужасно . .. След два дена пътувах за Германия ии с автобуса пътувахме 2 денонощия и добре,че беше това пътуване през цялото време съм стояла по чорапки в автобуса,а през почивките за тоалетна и храна бях с чехли /то добре,че беше септември,още се носеха чехли :lol: / И така де след една седмица като ми се бяха оправили краката се осмелих пак да обуя въпросните маратонкии и от тогава вече нямах проблеми с тях,ама в началото беше кошмар :lol:
По темата ти .. Слагай лепенкии и обувай една седмица по широки по възможност и по - удобни обувки. А като си си у вас ги мажи с нещо и ходи повече боса да зарастват по-бързо. Оф,че се олях айде и успех ! :)

therichbitch
11-29-2008, 14:00
ako ne sa ot estestvena koga, ne se nadqvai mn mn da se otpusnat

Ice
11-29-2008, 15:02
:-o Няма ли да се отпуснат? От естествена кожа са уж... :o Мисля да ги занеса на обущар тогава... :(

therichbitch
11-29-2008, 22:34
:-o Няма ли да се отпуснат? От естествена кожа са уж... :o Мисля да ги занеса на обущар тогава... :(
ami 6tom sa ot estestvena trqbva da po4aka6 malko kakto dr kazaha i 6te ti stanat udobni s te4enie na vremeto

Hack4fuN
11-29-2008, 22:36
плиоски :D Нормално е нови обувки да убиват. На мен винаги ми се случва и си блъскам главата, че съм си ги купила, ама постепенно се свиква :) С изключение на едни гуменки, които ужасно ми дерат краката на кокалчетата и не мога да направя и 5 нормални крачки...ама им намерих цаката - малко памук в чорапа и сичко е перектно :grin: