PDA

View Full Version : Кога е удачно да започна да си търся рокля за бала?



maackata
11-26-2008, 10:09
zdraveite spored vas koga e vremeto za kupuvane na abiturenskata roklq ?Vie koga tragnahte da si tarsite po magazinite pitam za da se orentiram da ne e rano ili pak kasno...... :)

---
т.7
Блаб

ndle
11-26-2008, 10:15
когато пролет пукне..

chelsea
11-26-2008, 10:49
аз на пролет ще си търся. че ако сега си взема 100% до бала ще съм си харесала още 2-3 и ще ме е яд, че вече съм си купила.

UFOs
11-26-2008, 11:39
аз на пролет ще си търся. че ако сега си взема 100% до бала ще съм си харесала още 2-3 и ще ме е яд, че вече съм си купила.
Като си купиш рокля,най-добре е да не ходиш повече в такива магазини,за да не те е яд ;)

indecent
11-26-2008, 11:49
и аз се чудя кога да си взема ролкя но ще е сигурно февруари...март...април вече е късно

Glezanka
11-26-2008, 15:02
Аз мисля да започна с търсенето през февруари :)

Jamalska
11-26-2008, 15:20
Ако искаш някфа барби рокля,януари-февруари.Ако искаш нормална рокля-април-май.Аз си я взех април края и до бяха бях съжалила 10тина пъти.

krem4et0
11-27-2008, 10:47
Аз ходих априлската ваканция.....не съжалих изобщо после за избора си. Изчакай поне март, защото напролет ще пуснат новите неща.

Syringe
11-27-2008, 10:51
Абсолютно, рано е още.Недей и да я шиеш още, ако си решила нещо подобно (( може да напълнееш или да смъкнеш някое килце, така стана с една приятелка и мн неприятно )) Април си е най-оферта :)

krem4et0
11-27-2008, 12:29
То не е гаранция. за 1 седмица от психически тормоз около бала свалих....6-7 кила. добре, че имах 1 седмица да се поосвиня, че роклята ми висеше като на закачалка. Въпреки това майка ми трябваше в последния момент да преправя презрамките, аз си я набрах с 1 брошка, за да не изглежда като окачена на тел......Бях 47-8 кг на бала. към момента на покупката-5-6 килца повече!

insanity_666
11-27-2008, 16:34
оф това с килограмите и мен много ме плаши :( толкова лесно качвам и свалям че когато и да я купя, пак в последния момент ще трябва да правя фокуси за да ми стане ;(
иначе мисля да обиколя след нова година - няма да чакам новите колекции, предпочитам да си я взема от рано и да не треперя дали няма да я забавят прекалено много или нещо подобно.

Jaffs
11-27-2008, 18:49
За моя бал роклята си я взех февруари и не ми беше омръзнала. Не обикалях и много. Исках нещо семпло, намерих го. Чак се изумих, по принцип за едни обикновени дънки обикалям с часове. За роклята - 2 часа и вече си бях взела и чанта даже :-D
Както казаха и момичетата преди това, ако сваляш бързо или качваш бързо по-добре си вземи по-късно рокля.
Братовчедка ми така зимата се беше поугоила и си взе роклята януари (Коледа, Нова година - ядене) и като дойде време за бала роклята й беше широка.

AliceSw
11-27-2008, 19:19
аз моята я поръчах март...края на април беше готова...не мога да ви разбера с тия истерии за тоя бал...


бтв...и все пак и моята ми беше широка...

pezataa
11-27-2008, 19:54
zdraveite spored vas koga e vremeto za kupuvane na abiturenskata roklq ?Vie koga tragnahte da si tarsite po magazinite pitam za da se orentiram da ne e rano ili pak kasno...... :)

---
т.7
Блаб

Еми малко след като ти мине бала :? мн си зле бе, к'во значение има дори и да я купиш много рано тя няма да се развали.. а и по добре по рано

sexy_sladuranka___
11-28-2008, 15:38
Аз мисля да започна с търсенето през февруари :)
И аз . Тогава е най-добре . Няма много хора , има огромно разнообразие . :grin:

UFOs
11-28-2008, 16:02
Нови стари рокли..все тая повечето от вас сигурно ще си вземат традиционната рокля,влачеща се по земята.Братовчедка ми миналата година беше с много къса пачка (щот е балерина :D ) и смея да твърдя,че тя беше най-различната.Честно да ви кажа,най-добре си вземете рокля,която да не скрива краката ви.Тези влачещите не са интересни.

insanity_666
11-28-2008, 18:16
Тези влачещите не са интересни.
... но са много по-добрия вариант, ако не си от гадните късметлийки, които имат перфектните крака :-D

p1nk_girl4e
11-28-2008, 18:19
Аз пък през 2014 април месец ще почна да си търся :razz:
А на теб ти предлагам - не оставяй за последния момент ,започвай вече да оглеждаш и да мислиш каква искаш, но не позволявай това от сега да ти е на първо място в главата ,защото има много неща да се случват и може да размислиш до бала си :) .

My6mYLka
11-28-2008, 22:30
макар да не завършвам ще пиша в тази тема...та така миналата година братовчедка ми горе долу тръгна да си търси рокля в тези месеци които вие сте писали...резултат. не намерена по изискаване рокля, поради прекалените поръчки от фирми (нали всеки трябва да е себе си) просто беше ужас а нейната приятелка започна от средата на февруари да си мисли модели да раглежда магазини обикалеше секи ден града и накрая какво..най оригиналната рокля беше нейната. Не заплашвам никой с дългото си съчинение но споменавам че както има време така и няма... :) приятно търсене

Schneeflocke
11-29-2008, 00:00
Нови стари рокли..все тая повечето от вас сигурно ще си вземат традиционната рокля,влачеща се по земята.Братовчедка ми миналата година беше с много къса пачка (щот е балерина :D ) и смея да твърдя,че тя беше най-различната.Честно да ви кажа,най-добре си вземете рокля,която да не скрива краката ви.Тези влачещите не са интересни.

Всъщност тези рокли са доста подходящи. Особено, ако момичето е високо. Защото не може да си 1.50 и да облечеш дълга рокля. А и могат да се носят и после. Моята, например, става и за официална вечеря и дори за опера.

Аз изчаках до изложението. Обиколих го, не си харесах нищо и отидох при една дизайнерка. Роклята и всичките й приставки бяха готови за около месец. Кога тръгваш да си търсиш рокля, зависи от опциите ти. Ако знаеш, че има кой да ти я ушие за 2 седмици, можеш да изчакаш и да обикаляш до последно. Ако нямаш - почни от сега. Поне ще знаеш какво искаш.

kalpazanka
11-29-2008, 05:45
Ами доста раничко си се замислила по този въпрос, според мен. Моята рокля си я купих в края на февруари, ей така както си обикалях из Плевен. Влязох в един магазин, после втори, и в третия беше ТЯ/Роклята/ 8) Не те съветвам да си вземаш префърцунен кринолин или един тон дантели, а нещо, което да те отличава от масата. Роклята ми беше сребриста, права, с дооооооооста голяма цепка отпред на десния крак, и съответно се откроявах на фона на двете крайности- ултракъсите рокли и кринолините.

mynichka
11-29-2008, 08:19
аз моята ще си я шия към февруари- март .. :) избрала съм си моделче всичко ..само цвят още не съм решила :( а ако сваля някое килце ще ми я свият малко (без изобщо да си личи) ..а за надебеляване не се притеснявам :)

justt
01-13-2009, 13:50
Ми аз до колкото знам се взимат януари-февруари, защото после (смисъл края на март и април) цените ставаат...... доста по-високи... !! ддз.. може и аз да се бъркам :neutral:

thegirl90
01-13-2009, 14:05
Да, но ако я вземеш февруари после ще те е яд, че ще бъдат излезли и други модели. Аз по принцип ще си тарся от края на февруари и ако не си хресам ще ми шият

Loshotia
01-13-2009, 15:50
С дългите рокли момичетата приличат на лелки.

И аз края на февруари ще започвам да търся.