PDA

View Full Version : Как да я предразположа?



noobari
11-26-2008, 12:05
Zdraveite imam obrazno kazano "maluk" problem eto go i nego : Sega6noto mi gaje e destveno i q e strah ot 1-viq put predi 2 sedmici na 1 kupon si bqh dosta popiinal i vruhletqh i taka se polu4iha ne6tata,4e bqhme se sublekli i vsi4ko vuve6e kato po voda do 1 moment kogato tq po4na da mi vika citiram "Ne ne ne ne neiskam " i az sega nqma da q nasilvam i se oblqkohme i slqzohme na kupona i az i togava i predi tova sum i govoril za 1-viq i put i t.n no maika i , i neini priqtelki si i govorili pulni izmi6liotini i gadorii osobeno mn maika i i spored men tova e umi6leno,za da e spla6ena tq e na 16 gd po4ti 17 sled 2 meseca az sum na 18 i nz kak to4no da q predrazpologa i t.n,za da razbere 4e ne e 4ak tolkova lo6o ne6to i gadno kato tova,4e : "6tqla da pi6ti ot bolka 6tqlo da ima mn kruv 6tqlo da q boli sled tova mn mn vreme " tova sa bili dumite na maika i...i taka teenari sega vi molq za pomo6t pomognete mi po nqkakav na4in daite mi suvet :) :) :)

т.7
krem4et0

princesa_viki
11-26-2008, 12:12
Толкова ли е важен секса за тебе ,че да ти помогнем с какво да я разубедиш?Щом ти е казала,че не иска,значи не е готова, а майка й и приятелките й допълнително са я убедили,че не е готова.
Ако беше готова,нямаше да слуша нито приятелките си,нито майка си,а щеше да действа и да не й пука за болката и кръвта.
Общо взето всяко момиче го е страх,но не е болка за умиране .
Може да се съмнява в любовта ти и за това не иска .Докажи й,че това не е най-важното за теб(в което се надявам,иначе би била много подла постъпка от твоя страна) и тя сама ще се реши

chokolate_girl
11-26-2008, 12:25
Толкова ли е важен секса за тебе ,че да ти помогнем с какво да я разубедиш?Щом ти е казала,че не иска,значи не е готова, а майка й и приятелките й допълнително са я убедили,че не е готова.
Ако беше готова,нямаше да слуша нито приятелките си,нито майка си,а щеше да действа и да не й пука за болката и кръвта.
Общо взето всяко момиче го е страх,но не е болка за умиране .
Може да се съмнява в любовта ти и за това не иска .Докажи й,че това не е най-важното за теб(в което се надявам,иначе би била много подла постъпка от твоя страна) и тя сама ще се реши
+ абсолютно подкрепям

noobari
11-26-2008, 12:30
Tuk ima nqkolko ne6ta koito ne sum spomenal vuv problema mi za6toto sa mn li4ni za men ! Puk i nqma kakvo da i dokazvam,4e q Obi4am s neq sum ot 4 meseca + i ni6to 1 put ne sme se skarali za kakvoto i da bilo ne sme si vikali nito 1 put az q Obi4am istinski,no nqkoi ne6ta nemoga da gi kaga tuk :) za men sa si prekaleno li4ni :) ne mi e za seXa prosto ot mesec nasam po4vam da q iskam se pove4e i pove4e i ot vreme na vreme gelanieto me nadviva :S i taka da se kage sum i razgonen :oops: :oops:

Bellatrix
11-26-2008, 12:33
Накарай я да поговори с други момичета, които вече са правили секс. Не е чак толкова болезнено. Ако момичето е предразположено, даже хич не боли... И на мен лично кръв не ми тече нито първия път, нито втория.

bazzil
11-26-2008, 12:37
В случая тя не решава сама а слуша майка си. Ами мой явно аверката ти е с мн децки акъл. Апак не я карай на сила всичко ще дойде с времето си..

hooliganka89
11-26-2008, 12:43
Проблем,а?Явно не можеш да й обясниш,че първият път е много далеч от кланница :razz:

Carlos
11-26-2008, 14:15
Толкова ли е важен секса за тебе ,че да ти помогнем с какво да я разубедиш?Щом ти е казала,че не иска,значи не е готова, а майка й и приятелките й допълнително са я убедили,че не е готова.
Ако беше готова,нямаше да слуша нито приятелките си,нито майка си,а щеше да действа и да не й пука за болката и кръвта.
Общо взето всяко момиче го е страх,но не е болка за умиране .
Може да се съмнява в любовта ти и за това не иска .Докажи й,че това не е най-важното за теб(в което се надявам,иначе би била много подла постъпка от твоя страна) и тя сама ще се реши
Taка си е! По-гадно е на зъбар, така че...

Rebirthing
11-26-2008, 14:18
Толкова ли е важен секса за тебе ,че да ти помогнем с какво да я разубедиш?Щом ти е казала,че не иска,значи не е готова, а майка й и приятелките й допълнително са я убедили,че не е готова.
Ако беше готова,нямаше да слуша нито приятелките си,нито майка си,а щеше да действа и да не й пука за болката и кръвта.
Общо взето всяко момиче го е страх,но не е болка за умиране .
Може да се съмнява в любовта ти и за това не иска .Докажи й,че това не е най-важното за теб(в което се надявам,иначе би била много подла постъпка от твоя страна) и тя сама ще се реши
+ абсолютно подкрепям

+1