PDA

View Full Version : Най-романтичното...



princesa_viki
11-26-2008, 12:17
Как да кажа на приятеля си "Обичам те"? Ако има романтични хора тук ,чакам съвети.Искам да е нещо по-специално и незабравимо. :)
Иии Кой е най-романтичния начин ,по който са ви казвали "Обичам те"?

hooliganka89
11-26-2008, 12:19
Ми то самото "Обичам те"носи романтика в себе си,според мен де.

Re5peC7
11-26-2008, 12:35
ами..не го познавам за да ти кажа..ти трябва да си решиш нали го познаваш, то си зависи от много неща..от това какво обича да прави..на какво би се зарадвал..и т.н.

otchaqnata
11-26-2008, 13:06
ne be6e koi znae kakvo no be6e ot 4ovek koito ne sym go o4akvala.vyv vyzduha se nose6e romantika i okolo nas vsqky6 letqha peperudi. makar da ne bqhme sami vijdahme samo drugiq i toi prosto mi kaza :"Chao lubov moq" jalko 4e na6ata lubov e nevyzmojna. ne e nujno i tvoeto obi4am te da e mng romanti4no prosto neka da e ot vytre i to s mng 4uvstvo tova go pravi mng specialno

sweet4esf
11-26-2008, 13:15
Ми то самото "Обичам те"носи романтика в себе си,според мен де.

:)

tedit0__
11-26-2008, 13:52
Ми то самото "Обичам те"носи романтика в себе си,според мен де.

+1

Whyniser
11-26-2008, 13:56
Какво по специално от това ТИ да го почувстваш и кажеш на любимия си човек.Просто става отвътре това.Ще го усетиш :wink:

dimitar_ak
11-26-2008, 14:03
На мен в събота ми го казаха по невероятен начин, а беше съвсем непринудено. С приятелката ми сме разделени, дори според нея сме скъсали. Видяхме се за да се поразходим с нейната кола по снежна Витоша. Тя беше гладна и си купи доста неща. Искарахме страхотно, но като стана време да се разделим пак каза че няма да се получи. Не иска да опитваме повече. Аз се разочаровах и понечих да си ходя. Тогава тя настоя да взема останалата храна. Нищо не исках, но настоя поне да зема една кутия с бисвити. Метнах я в колата си и отпраших. Сетих се за нея след няколко часа и като я погледнах щях да падна. Бисквитите се казваха Je Taime (жо тем на френски е обичам те).

ndle
11-26-2008, 14:25
Достатъчно е да го направиш спонтанно и искрено... то сърцето само ше си каже кога и как да го кажеш : )

ivsan4eto
11-26-2008, 14:44
На мен в събота ми го казаха по невероятен начин, а беше съвсем непринудено. С приятелката ми сме разделени, дори според нея сме скъсали. Видяхме се за да се поразходим с нейната кола по снежна Витоша. Тя беше гладна и си купи доста неща. Искарахме страхотно, но като стана време да се разделим пак каза че няма да се получи. Не иска да опитваме повече. Аз се разочаровах и понечих да си ходя. Тогава тя настоя да взема останалата храна. Нищо не исках, но настоя поне да зема една кутия с бисвити. Метнах я в колата си и отпраших. Сетих се за нея след няколко часа и като я погледнах щях да падна. Бисквитите се казваха Je Taime (жо тем на френски е обичам те).

А има ли шанс тя да не е забелязала, че се казват така?! Или пък да незнае превода? :-D

princesa_viki
11-26-2008, 14:57
На мен в събота ми го казаха по невероятен начин, а беше съвсем непринудено. С приятелката ми сме разделени, дори според нея сме скъсали. Видяхме се за да се поразходим с нейната кола по снежна Витоша. Тя беше гладна и си купи доста неща. Искарахме страхотно, но като стана време да се разделим пак каза че няма да се получи. Не иска да опитваме повече. Аз се разочаровах и понечих да си ходя. Тогава тя настоя да взема останалата храна. Нищо не исках, но настоя поне да зема една кутия с бисвити. Метнах я в колата си и отпраших. Сетих се за нея след няколко часа и като я погледнах щях да падна. Бисквитите се казваха Je Taime (жо тем на френски е обичам те).

А има ли шанс тя да не е забелязала, че се казват така?! Или пък да незнае превода? :-D
Според мен много добре е знаела какво пише :).Съжалявам,че нещата между вас не са потръгнали.. :(