PDA

View Full Version : искам го...



strahotna_777
11-26-2008, 13:58
Здравейте :) Ходих с едно невероятно момче 6 месеца.Всичко беше чудесно,той ми беше и приятел,можех да му споделя всичко,нямам думи за него - най-стойностния човек който съм срещала.Неговата най - голяма мечта беше да пътува.Как мислите че се почувстах когато ми обяви че заминава за Англия за 1-2 месеца, защото си бил уредил работа.Не исках да го спирам- знам че там той ще се реализира и ще бъди щастлив.И така-от 1 месец той е там , като ми каза че ще се върне,че иска да е с мен завинаги....Нека не ви обяснявам колко плаках на летището и дълго след това.....Както и да е, ние редовно се чуваме.В последния ни разговор той каза че ще се наложи да остане по-дълго.Не ми каза нищо повече,колкото и да настоявах.Не сме се чували от 3 дена,незнам какво става с него, може би е срещнал друга....
ОБИЧАМ ГО!!! Бих го чакала колкото е небходимо, но незнам вече заслужава ли си.Знам че и той ме обича, просто съм сигурна.Но откакто той замина вече нищо не е същото. Моля ви за съвет...Има ли бъдеще връзката ни...Благодаря ви!

sexa_na_kompleksa
11-26-2008, 14:01
Само времето ще покаже... Единственото, което можеш да направиш, е да чакаш...

sweet4esf
11-26-2008, 14:18
Само времето ще покаже... Единственото, което можеш да направиш, е да чакаш...

:)

UFOs
11-26-2008, 14:24
Защо да чака?После ще и стане по-гадно,като го е чакала напразно.Ако толкова се обичате,направи така че да сте заедно в Англия.Не знам на колко години си,но ако си по-малка,ще чакаш,макар и да знаеш,че може да е напразно.

zaraaa
11-26-2008, 14:27
Не си прави прибързани заключения от сорта:"Той сиг вече обича друга или пък сиг вече мен не ме обича!" Не можеш да знаеш дали е така :) Колкото и да боли ще ти го кажа - може би иска време, за да преосмисли тази връзка, да разбере дали да я продължи или вече разстоянието го натоварва, не може повече така да се мъчи, като знае, че ти си тук, а той там и не може да сте заедно, когато единия има нужда от другия и обратното, а понякога момчетата са по-слаби от момичетата и просто се предават :( Дай му време, не му пиши, за да видим кога той ще те потърси, може би просто е зает и не му остава време :)

MartiSSima
11-26-2008, 14:34
Кофти въпрос ама не мога да мина без него...на колко години си ти и той.Правя си извода че той е над 18 а и ти там някъде.Ми моето скромно мнениице е да си караш живота напред без да се обръщаш назад, просто няма смисъл да чакаш някой и нещо при положение че той не иска да ти каже кво става...Малко от малко нали една връзка се крепи на доверие и взаймни компромиси?!Тогава къде му е честността и отговорността към теб.Пак казвам това е моето мнение и ти трябва самичка да си решиш кое е най добре за теб.Защото живота продължава.Как би се почувствал той ако беше той тук а ти там?Дали щеше да те чака...Ако си отговориш на тея въпроси ще стигнеш и до твоя отговор.Успех!

strahotna_777
11-26-2008, 14:53
януари ставам на 18, тои февруари става на 21.. :) благодаря на всички които отделят от времето си да ми дадат съвет!

MartiSSima
11-26-2008, 14:55
януари ставам на 18, тои февруари става на 21.. :) благодаря на всички които отделят от времето си да ми дадат съвет!

Значи горе долу съм била права за годините ви.Ами мацко кво да ти кажа по кофти от тва да чакаш няма...изборът е твой...Тук можем само съвети да даваме но решението е твое...