PDA

View Full Version : Snowboard



tonie__
11-26-2008, 14:14
Споделете какво мислите за Snowboard-а , карате ли , мн ли е трудно.. ? :) :)

UFOs
11-26-2008, 14:24
Да,много е трудно.

Blab
11-26-2008, 14:26
За трудно - от човека си зависи, но е тъпичко;

term0t0
11-27-2008, 11:52
За тррудното не е..но е доста тъпо..предтави си следната картина..Курорта Пампорово..Един от двата 4 седелакови лифта и на двата е Юрушш..чи така и ти си със сноуборд..трябва да правиш подскоци,за да се предивижваш заедно със опащката..доста тъпо пък и винаги удряш някой..а пък ските това им е хубавото хоп-едното краче..хоп-другото..затова избери ските..

TellMeYourName
11-27-2008, 16:06
За тррудното не е..но е доста тъпо..предтави си следната картина..Курорта Пампорово..Един от двата 4 седелакови лифта и на двата е Юрушш..чи така и ти си със сноуборд..трябва да правиш подскоци,за да се предивижваш заедно със опащката..доста тъпо пък и винаги удряш някой..а пък ските това им е хубавото хоп-едното краче..хоп-другото..затова избери ските..по голяма простотия не бях чувал...аз проблем с навалиците на намирам, минавам си откъдето искам...даже и през някой скиори... :oops:

tonie__
11-27-2008, 16:37
да се надяваме , че тази година баща ми ще намери време да ме заведе ;/ :) :) :)

adoudi
12-01-2008, 11:51
като малка(5год) съм се качвала,даже го прокарах.
но ските са ми слабост и зарязах борд-а.
От 2-3 години насам много искам пак да се кача и този път да прокарам,но майка ми е против това и не ми дава,защото има много ''майстори'' по пистите и е опасно. Но тази година ще се кача :grin:

term0t0
12-01-2008, 15:17
Мм..не е така примерно Пампорово или банско има много писти за начинаещи където няма шумахери като мене и брат ми..е освен ако майка ни се пуска..щото тя иска да кара по лесните писти а ние да сме с нея..