PDA

View Full Version : На Горещия Стол е babity!



stefity
11-26-2008, 14:23
:)

PiruBloodz
11-26-2008, 14:29
дано не се бъркам, нали беше онази запалената по кучета 8-)

ква порода ти е кучето?

Blab
11-26-2008, 14:52
Прати ли писмо вече?
Какво си пожела?
А дали си слушала достатъчно?
:)

PiruBloodz
11-26-2008, 14:56
^^а дали не си яко във филмаа :razz:

Riot
11-26-2008, 15:17
би ли осъществила полов акт (изчукала/наебала 8-) ) с куче
след като са ти мания ?

BulgariaZaBulgarite
11-26-2008, 15:54
би ли осъществила полов акт (изчукала/наебала 8-) ) с куче
след като са ти мания ?

Брутален ли си :D :D :D :D

LINKNOT
11-26-2008, 17:08
Харесва ми подписа ти. Какво ще направиш ти за решаването на проблема? Какво си правила? Какво ще кажеш на нас.

От сем. Кучета само кучетата ли са ти любими? Харесваш ли вълците?
Какво мислиш за ветеринарните лекари в България? Как се спавят с длъжността си по твои наблюдения?
С какво искаш да се занимаваш като професия?

Lucho
11-26-2008, 17:35
Защо пишеш тука ? :)

SINDEL
11-26-2008, 17:54
Без да си мислиш 4е се заяждам (понеже наистина не се), защо ку4етата ти са породни, след като си много за идеята за осиновяване и прибиране на ули4ни животинки?

babity
11-26-2008, 19:08
дано не се бъркам, нали беше онази запалената по кучета 8-)

ква порода ти е кучето?

Моето (лично моето си) куче е смеска между японски хин и пекинез. Казвам го просто, защото такива белези виждам в нея, но не мога да бъда сигурна дали точно такива са били родителите и и дали по - назад в родословното и дърво няма други примеси.


Прати ли писмо вече?
Какво си пожела?
А дали си слушала достатъчно?
:)

Не, не съм пращала. Нямам и намерение да го правя. Точно в момента не ме блазни нищо материално. Колкото до слушането, мисля че съм слущала предостатъчно.


би ли осъществила полов акт (изчукала/наебала 8-) ) с куче
след като са ти мания ?

Не, защото може да си лепна бруцелоза. (това в кръга на мнооого тъпия хумор) Идеята за секс с каквото и да е животно ми е особено противна.


Харесва ми подписа ти. Какво ще направиш ти за решаването на проблема? Какво си правила? Какво ще кажеш на нас.

От сем. Кучета само кучетата ли са ти любими? Харесваш ли вълците?
Какво мислиш за ветеринарните лекари в България? Как се спавят с длъжността си по твои наблюдения?
С какво искаш да се занимаваш като професия?

Единственото, което мога да направя е да информирам повече и повече хора за случващото се, надявайки се, че те също ще разпространят информацията и в крайна сметка поне ще се намали броят на страдащите животинки. Точно по този въпрос не мога да се похваля, че съм направи нещо, защото тези, които могат да направят са хората, които са се "опарили". Иначе съм помагала за няколко осиновявания на кучета като запалих мои приятели и им помогнат в избора на куче. Какво да кажа по темата, цялата тази работа със селекцията и развъждането на кучетата все повече и повече се опорочава. В един момент се оказва, че агитираш хората да се обърнат към развъдници, а в същото време самите развъдчици мишкуват и не спазват изискванията за правилно развъждане. Самата тема е много обширна и аз тук мога романи да си изпиша само със скромните си познания. Предпочитам да отговарям на конкретни въпроси.

Кучетата са ми фаворите заради връзката, която се създава между животното и човека. Начина на общуване, начина по който се изгражда йерархията и се обучава едно куче, емоцията която ти носи - това са нещата, които ме запалиха.

За ветеринарите също нещата си имат две страни. Аз лично съм се сблъсквала и с двете. Има хора, които се хвалят със специализацията си в чужбина, кичат кабинетите си с дипломи и сертификати, а нямат елементарни познания, както има и скромни, малки кабинети с лекари, които вземат пациентите си присърце и до голяма степен работят за да са в наша помощ, отколкото заради заплащането. Радвам се, че открихме нашият ветеринар и не мисля, че някога ще мога да спра да го хваля този човек. Разбира си от работата, адски е човечен и винаги влиза в положение, просто е идеалният ветеринар според мен.

И аз искам някой ден да бъда ветеринар! :oops:


Защо пишеш тука ? :)

Запали ме един познат от друг форум и ми хареса. В началото се подвизавах само в раздел Любов, но вече ми писна и обикалям навсякъде.
п.п. прозвуча злобно. :D


Без да си мислиш 4е се заяждам (понеже наистина не се), защо ку4етата ти са породни, след като си много за идеята за осиновяване и прибиране на ули4ни животинки?

Кучетата ми НЕ са породни. Това, че аз ги оприличавам с дадена порода, чиито белези носят за да дам по - голяма яснота когато ме попитат е друго. Дори и булдогът на брат ми (за който аз се грижа) е от родители булдоци, но аз пак съм напълно нясно, че това не го прави чистопороден, защото няма нужните документи (родословие/педигри).
Сега да се отпусна в дългия разказ... Когато се запалих по кучетата (преди около година) много исках да имам свое и то на всяка цена. Мен лично не ме интересуваше дали има порода или не. Баща ми беше този, който го постави като условие. Това пък от своя страна още повече затрудни намирането на куче и нещата се проточиха. В интерес на истината по едно време дори бях решила да взема безпородно куче и да лъжа баща ми, че е някаква измислена от мен порода. Това, че аз се възхищавам на породните кучета не значи, че не обичам безпородните такива. Дори ако можех да си позволя да ги поддържам финансово и живеех сама сигурно щях да имам голяма глутница от безпородни кучета, които да живеят с мен. Обстоятелствата ми наложиха да се ориентирам към куче, което прилича на еди-коя-си порода и аз след това доста скъпо си платих за това, че съм постъпила адски безотговорно като взема кучето преди да знам каква отговорност е.

Pooky
11-26-2008, 19:09
Колко кучета имаш ?
Брехх на сички въпросите са ни свързани с кучета :D Защо ли :-o

AFT
11-26-2008, 19:14
Абе, ти учеше във Вапцаров, нали? Виждала съм те из даскалото май. =О

babity
11-26-2008, 19:14
Колко кучета имаш ?
Брехх на сички въпросите са ни свързани с кучета :D Защо ли :-o

Лично мое си имам едно. Гледам и това на брат ми, както на двора имаме още едно, а на ресторанта има още две. Иначе и на мен ми е странно, че само за кучета питате. На мен ми е приятно да говоря за тях, но се чувствам адски скучна в момента.

babity
11-26-2008, 19:14
Абе, ти учеше във Вапцаров, нали? Виждала съм те из даскалото май. =О

Да, там учех. Вече не. Сега съм в Яворов. 8)

Riot
11-26-2008, 19:15
има ли нос забавления ?

AFT
11-26-2008, 19:20
Абе, ти учеше във Вапцаров, нали? Виждала съм те из даскалото май. =О

Да, там учех. Вече не. Сега съм в Яворов. 8)


Е, то и аз не уча там вече, просто се сетих, че беше от класа на сестрата на една моя приятелка. ;дд
Стига с тея кучета бе, хора. о.О
Въпрос - как върви даскалото? Какъв ти е успехът? 8-)

babity
11-26-2008, 19:22
Даскалото е добре. Там са ми всичките приятели и много го обичам. Даже като се сетя, че съм 11 клас и ми става мъчно. Успеха е... много добър. Въртя се аз от няколко години около 5.50. Силно се надявам таз' година най - накрая да го стигна.

jghgh
11-26-2008, 19:44
Гледала ли си филма Земляни?
Какво мислиш за него? Всички части ли си гледала?
Отде тая любов към кучетата?
Мислиш ли, че са по-верни от хората?

След малко ще се заема да ти чета темата от-до (столовете винаги са ми били много интересни), затова съжалявам ако въпроса се повтаря - колко кучета имаш, какви породи, дай снимчици.

Снимка на теб, ако може?

Години, ръст, име? (е, тия се повтарят, ама нейсе, ще потретиш, нали?)

Какво те накара да се регнеш в този форум?

Гадже имаш ли си?

Преодоля ли обърканите си мисли, апатията, нежеланието за връзка, ала бала?

Красива ли е самотата?

Любима група, изпълнител? Стил музика?

Кой потребител ти е извънредно (не)приятен? И защо?

Влюбена ли си?

Кво мислиш за любовта? Вярваш ли в нея?

Модерна ли си?

Какви езици учиш?


Стига толкова.

babity
11-26-2008, 20:15
Гледала ли си филма Земляни? Не съм го гледала, чела съм отзиви. Не мисля, че мога да го изгледам
Какво мислиш за него? Всички части ли си гледала?
Отде тая любов към кучетата? От малка си ги харесвам. Помня, че баща ми все се караше, че прегръщам и целувам дворните. Иначе миналата година нещо ми прищрака и реших, че искам куче. Оттогава съм манячка
Мислиш ли, че са по-верни от хората? Убедена съм в това

След малко ще се заема да ти чета темата от-до (столовете винаги са ми били много интересни), затова съжалявам ако въпроса се повтаря - колко кучета имаш, какви породи, дай снимчици.
Едното е смеска между пекинез и хин, а другото е на брат ми и е френски булдог (нечистопороден).

Цъкни! (http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239276) Подред са Тимон (живее на двора), Мишел (моята кучка) и Пумба (който вече е охрана на ресторанта).

Цък! (http://prikachi.com/files/470866t.jpg) Това е Спайк като бебе. Вече е на почти четири месеца, но нямам съвестни снимки.

Снимка на теб, ако може?

Ето. (http://prikachi.com/files/470871o.jpg) Извинявам се, че снимката е такава. Просто е стара, а по - нова нямам, защото не обичам да се снимам.

Години, ръст, име? (е, тия се повтарят, ама нейсе, ще потретиш, нали?)
16г (скоро ще станат 17), метър и седемдесет, Надя.
Какво те накара да се регнеш в този форум? Един познат от друг форум ми го предложи и идеята ми допадна

Гадже имаш ли си? Пхах, не.

Преодоля ли обърканите си мисли, апатията, нежеланието за връзка, ала бала? Не особено. Обаче вече свикнах и не му обръщам толкова внимание.

Красива ли е самотата? Зависи от гледната точка. От една страна се радвам, че съм независимо, пък било то и само емоционално, а от друга ми става гадно, че няма рамо, на което да поплача. Объркана работа.

Любима група, изпълнител? Стил музика? Знам, че напоследък всеки казва, че слуша всичко, ама и аз съм точно такава. Даже напоследък нямам време и за музика. Принципно си падам по лигава, ревлива музика от всякакви стилове.

Кой потребител ти е извънредно (не)приятен? И защо? Нямам такива предпочитания. Може би известно време изпитвах симпатия към Дразнител, защото си разцъквахме лаф от време на време, а сега нямам предпочитания.

Влюбена ли си? Не.

Кво мислиш за любовта? Вярваш ли в нея? Да, вярвам, ама се стремя да се отдалеча от онази сладникаво - филмова представа за нея, която съм поддържала винаги в себе си. Преди смятах, че е жизненоважна и, че не може без нея. Сега пренасочих енергията си в друга посока и съм доволна

Модерна ли си? Не. Нито се нося по последна мода (имам в предвид за дрехите), нито следя какво изобщо е модерно сред наборите ми.

Какви езици учиш? Английски и Руски.


Стига толкова. Утре пак! ;)

jghgh
11-28-2008, 09:32
http://prikachi.com/files/470866t.jpg

Страшен сладур : O


Btw и аз уча руски. Съкс! 8-)

babity
11-28-2008, 15:26
Много е сладък, ама белите, които прави ми излизат доста соленичко. Аааа, как ще е лош руския? Върха е! Особено ако ти се паднат учебници, които от 10 години не ги печат. Направо е "връя"! :D :P

RiseGirl
11-28-2008, 15:47
1. Коя е най-голямата ти мечта?
2. Реалистка или авантюристка си?
3. Ако можеше да се родиш отново, като каква би се родила? Би ли променила нещо?
4. Какво не би простила никога ?
5. Има ли тип хора, които не понасяш?
6.С коя твоя постъпка се гордееш най-много и от коя те е срам?
7.Ако до края на света остават 10 дни, как би ги изживяла? :)

PiruBloodz
11-28-2008, 16:26
Не знам дали е питано ама.>

гръдна обиколка? :lol:

babity
11-28-2008, 19:33
1. Коя е най-голямата ти мечта? Мечтая един ден да си уредя живота, да си имам едно хубаво семейство, на което нищо да не му липсва.
2. Реалистка или авантюристка си? Реалистка, мисля.
3. Ако можеше да се родиш отново, като каква би се родила? Би ли променила нещо? Бих променила само някои дребни детайли от живота си, нищо повече.
4. Какво не би простила никога ? Каквото и да кажа сега не мога да съм напълно сигурна как ще постъпя в дадената ситуация. Обикновено търся вината за всяко едно нещо в себе си и с правилен подход от другата страна бих простила почти всичко.
5. Има ли тип хора, които не понасяш? Не харесвам хора, които упорито се смятат за повече от останалите. Мисля, че дори и да е истина това не бива да се навира в носовете на околните.
6.С коя твоя постъпка се гордееш най-много и от коя те е срам? Не ми идва наум нищо, с което да се гордея толкова много. Може би това, че съм си извоювала доверието на родителите си като съм поемала и продължавам да поемам отговорност за много неща. Срам ме е, че ми се е случвало да се подведа по акъла на другите и после съм страдала от това.
7.Ако до края на света остават 10 дни, как би ги изживяла?Изпитвам силен, панически страх от смъртта. Предполагам, че ще умра преждевременно заради голямата паника.

babity
11-28-2008, 19:36
Не знам дали е питано ама.>

гръдна обиколка? :lol:

Не мога да кажа точна цифра. Принципно е голяма, но не е защото имам голям бюст.

5StaR
11-28-2008, 19:37
koga 6e si smeni6 avatara?

babity
11-28-2008, 19:39
Не по - рано от преди аз да реша и да си харесвам друг. ;)

vivteen
11-29-2008, 05:52
Има ли според теб истинско приятелство?
А любов?
Кой е раздела,който ти харесва най-много?
Любима песен?
Какво най-много мразиш да правиш??
Хоби?
Суеверна ли си?
Странност за теб?


П.П адски сладко куче имаш :)

babity
11-29-2008, 13:38
Има ли според теб истинско приятелство? Да!
А любов? Да.
Кой е раздела,който ти харесва най-много? Този.
Любима песен? Мнооого любими песни имам, напоследък ми се е налюбимила една песен, която при мен фигурира така: Sniper - Sans
Какво най-много мразиш да правиш?? Да пускам прахосмукачката. :D
Хоби? В момента хоби ми е възпитаването на Спайк.
Суеверна ли си? Не.
Странност за теб? Аз цялата съм странна. Не обичам да пазарувам, примерно. Не обичам да споделям с приятелите си, също.


П.П адски сладко куче имаш :) Мерси :

vivteen
11-30-2008, 09:48
Изникнаха ми още въпроси в съзнанието :D

1.Егоист ли си?
2.Би ли променила нещо в себе си?
3.Ако имаше магическа пръчица какво би направила :-D
4.Най-голямата ти мечта?
5.Имаш ли страх от нещо и ако да от какво?
6.Защо избра точно тази порода куче да имаш :)

Може да съм нахална с тези въпроси обаче и аз обожавам кучета и немага да се стърпя да не пиша на човек със сходни интереси

ПП за съжаление нямам куче :o

Lucho
11-30-2008, 09:57
Правила ли си секс ? :lol:

babity
11-30-2008, 16:52
Изникнаха ми още въпроси в съзнанието :D

1.Егоист ли си? През повечето време не. Само в някои специални случаи
2.Би ли променила нещо в себе си? Да. Ще ми се да съм по - голям непукист. Всичко останало е свързано с визията ми и в момента се "работи".
3.Ако имаше магическа пръчица какво би направила Явно всичко щеше да става както искам... :-D
4.Най-голямата ти мечта? Както казах и преди искам да завърша специалността, която съм си харесала, да си уредя живота, да си съзадам хубаво семейство и това е.
5.Имаш ли страх от нещо и ако да от какво? Изпитвам панически страх от смъртта.
6.Защо избра точно тази порода куче да имаш :) Моето куче няма порода и го избрах, защото отговаряше на изискванията, които ми бяха поставени. Булдога (кучето на брат ми) беше избрано само и единствено заради външния му вид. Брат ми пожела такова куче и аз само помагам с каквото мога за да отгледаме едно здраво и красиво куче с добър темперамент.

Може да съм нахална с тези въпроси обаче и аз обожавам кучета и немага да се стърпя да не пиша на човек със сходни интереси
Лошо няма. И на мен ми е много приятно да говоря на тази тема, но предпочитам да е на ЛС, защото много взеха да ме плюят, че за нищо друго не говоря. ;)

ПП за съжаление нямам куче :o



Правила ли си секс ? :lol:
Не разбрах кое беше смешното и въпреки това не съм.

jghgh
11-30-2008, 16:55
Как сииииииииии? *джоуи*


Кой ще ръгаш на стола?

babity
11-30-2008, 16:58
Умирам от жега и ми се ходи до едното място... :D :D :D Много ми се щеше да си ти, ама съм обещала вече. :-k Време ми е вече да се махам, нали? :-o

vivteen
11-30-2008, 17:05
не в сряда трябва да сложиш някой др.Впрочем кой ще е :)

babity
11-30-2008, 17:11
не в сряда трябва да сложиш някой др.Впрочем кой ще е :)

Е, тайна! :P

vivteen
11-30-2008, 18:58
аххх,че си лоша 8-)

MartyParty
11-30-2008, 19:44
Някога яла ли си сняг?
Хейтиш ли коледните лампички като другите съфорумници?
Би ли живяла в кашон?
Има ли причина да те е страх толкова от смъртта?
Правила ли си добро на някого без причина?
Ако ти кажат,че утре сутринта заминаваш за Канада например и трябва да вземеш само едно нещо със себе си какво ще е то?
Да не си фен на No Angels? :?
Не се сещам повече. :-)

babity
11-30-2008, 20:05
Някога яла ли си сняг? Да, но напълно неумишлено :D
Хейтиш ли коледните лампички като другите съфорумници?Не, даже миналогодишните ми стоят в кутията си на бюрото и си чакам музата за да ги окача. Причината да ги харесвам е, че ми е страшничко вечер като е тъмно като в гъз и ми е приятно да си ми блещука нещо.
Би ли живяла в кашон? Не и ако не ми се налага.
Има ли причина да те е страх толкова от смъртта? Не е точно причина. Просто ми се вижда страшничко следното: днес дишам, мисля, сърби ме ухото, пърдя и въобще изпитвам разни неща, а тогава? Какво ще бъде? Страх ме е от това, че не знам.
Правила ли си добро на някого без причина? Най - вероятно да, не се сещам за нещо конкретно
Ако ти кажат,че утре сутринта заминаваш за Канада например и трябва да вземеш само едно нещо със себе си какво ще е то? Семейството ми. А ако става дума за предмет не мисля, че ще мога да отговоря. На този етап не чувствам никоя вещ толкова ценна, че да не може да бъде заменена.
Да не си фен на No Angels? :? Харесвам ги, но чак пък някой голям запален фен не съм.
Не се сещам повече. :-) Като се сетиш - пак. ;)

partychild
11-30-2008, 20:42
утре ще ми дадеш ли целувка 8-)

babity
11-30-2008, 21:47
утре ще ми дадеш ли целувка 8-)

Ако ми напомниш... :D

partychild
11-30-2008, 22:15
утре ще ми дадеш ли целувка 8-)

Ако ми напомниш... :D :smt079 :smt112

Seducti0n
12-01-2008, 19:34
Заключвам по желание на "подсъдимата" :-D