PDA

View Full Version : Имам ли бъдеще????



slladkata
11-26-2008, 17:22
Излизам вече 1 месец и половина с едно момче по голямо е от мен,много си го харесвам,но той си има приятелка вече от 9 години.Знам че и той иска да е с мен и сега се чуда какво да права защото почвам де се привързвам към него,а незнам какво ще стане по натам!

zaraaa
11-26-2008, 17:32
Щом си има приятелка, мисля че трябва да спреш да комуникирш с него и д се виждате, отдръпни се от него, ако той иска да е с теб, то ще го направи, пък и все пак си има приятелка не им се меси в отношенията, подло е! :)

PeopleAlwaysLeave
11-26-2008, 17:41
Дам, наистина е адски подло и гадно да се месиш в техните отношения, все пак не са заедно от ден-два. Старай се да не комуникираш с него, за да не се привържеш още повече пък ако ви е писано да сте заедно . ще стане ;)

scoobydors
11-26-2008, 17:44
Драги млади хора,
Моля, не се унижавайте по този начин. Все повече такива теми намирам и наистина ми става много тъжно.... :?
Колкото и да боли, колкото и да обичате дадения човек, моля ви се от сърце, просто не се занимавайте с него... той не го заслужава !!!

Lyubeto
11-26-2008, 17:55
Ne mislq za pravilno da se namesvash v chujdi vryzki i to devet godishni .Ako tolkova iska da e s teb neka pyrvo skysa s neq .

BaiToq
11-26-2008, 18:18
Излизам вече 1 месец и половина с едно момче по голямо е от мен,много си го харесвам,но той си има приятелка вече от 9 години.Знам че и той иска да е с мен и сега се чуда какво да права защото почвам де се привързвам към него,а незнам какво ще стане по натам!
Пусни му.

anSsito
11-26-2008, 18:23
Забрави го! Ако той наистина е искал да е с теб е щял да направи нещо по въпроса,а той продължава да е с приятелката си..прави си сама изводите.. А и мислиш ли,че е редно да се бъркаш в една дългогодишна връзка? А ако искаш да играеш ролята на втора цигулка - давай продължавай,но не се самонаказвай..
Просто си намери друг,който ще ти даде нужното внимание..

Hagu4ka
11-26-2008, 18:46
на мен ми звучи по следния начин.. вероятно обича приятелката си , но е нормално в даден момент ( да не говорим че това са 9 години уау) да му омръзне еднообразието и да се нуждае от временна промяна. И според мен ти влизаш в тази роля.. дръпни се. Най-добре е за теб пък и за неговата връзка :wink:

Crazytu
11-26-2008, 19:19
Има си сериозна приятелка от 9 години ... не очаквай да я зареже заради теб ... Както казаха и другите отдръпни се от него,защото привържеш ли се към него прекалено много,става лошо и така само ще нараниш себе си ...