PDA

View Full Version : Дали ще се разбере, че съм пушила?



fruitshine
11-26-2008, 17:24
taka .. molq vi za pomosht :? ta .. az ne pusha redovno .. no v posledno vreme se otpusnah .. kato malka imah astma .. ta misalta mi e posledno pushih v sabota a dnes sme srqda .. ne spiram da kashlqm ot 1 sedmica na antibiotici sam , no ne deistwat i ako utre otida na rengen dali shte se razbere che sam pushila.MOLQ VI POMOGNETE MI PO SKORO stava vapros za utre ;(;(

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

batkodoki
11-26-2008, 17:42
taka .. molq vi za pomosht :? ta .. az ne pusha redovno .. no v posledno vreme se otpusnah .. kato malka imah astma .. ta misalta mi e posledno pushih v sabota a dnes sme srqda .. ne spiram da kashlqm ot 1 sedmica na antibiotici sam , no ne deistwat i ako utre otida na rengen dali shte se razbere che sam pushila.MOLQ VI POMOGNETE MI PO SKORO stava vapros za utre ;(;(

няма да се разбере, споко :)

ако имаш инхалатор и се налага - ползвай го!

не пуши повече, димът ще ти създаде страхотни проблеми в бъдеще!

fruitshine
11-26-2008, 17:48
ami priqtelqt mi e pushach .. mnogo li losho shte mi se otrazi towa :o

lcl
11-26-2008, 17:49
ami priqtelqt mi e pushach .. mnogo li losho shte mi se otrazi towa :o

Ми не пушете бе...

UFOs
11-26-2008, 18:00
Искам да попитам нещо.Пуша от 1-2 години и съм на 16 години.От няколко месеца непрекъснато ме кара да кашлям по скоро да подкашлям (немога да го обясня точно)
Като ви дразни гърлото правите така
Искам да попитам има ли за какво да се притеснявам?Това от цигарите ли е?Или трябва да отида на лекар?

batkodoki
11-26-2008, 18:04
Искам да попитам нещо.Пуша от 1-2 години и съм на 16 години.От няколко месеца непрекъснато ме кара да кашлям по скоро да подкашлям (немога да го обясня точно)
Като ви дразни гърлото правите така
Искам да попитам има ли за какво да се притеснявам?Това от цигарите ли е?Или трябва да отида на лекар?

и какво печелиш от това пушене?

махай ги окончателно докато още си малък!

fruitshine
11-26-2008, 18:17
Искам да попитам нещо.Пуша от 1-2 години и съм на 16 години.От няколко месеца непрекъснато ме кара да кашлям по скоро да подкашлям (немога да го обясня точно)
Като ви дразни гърлото правите така
Искам да попитам има ли за какво да се притеснявам?Това от цигарите ли е?Или трябва да отида на лекар?

smeni cigarite .. ako nemojesh da gi spresh :booooomb:

UFOs
11-26-2008, 20:18
Ами имам силна воля.Цигарите не ме влекът.Правя го за удоволствие.Когато ми писне ще ги спра.Не съм зависим от тях.Просто ми е странно това подкашляне дали цигарите го предизвикват..