PDA

View Full Version : Защо?



nqkafsi_tam
11-26-2008, 17:34
В един момент от живота си, всеки човек рабира, че най-важното нещо в живота му е любимия човек и че любовта и щастието, което носи осмислят целия ни живот. Преди доста време аз се влюбих в едно момиче и все още много я харесвам , преди около 5-6 месеца и го казах, тя не беше особено щастлива като и го казах, аз си знаех, че няма нищо да стане, но просто от вътре ме изгаряше и трябваше да пробвам... След като нищо не стана, този момент не ми излиза от главата и постоянно мисля за нея и просто немога без нея, но не искам да бъда някаф гаден досадник, дето не разбира от дума и за това въобще не и се натрапвам даже вече рядко разговаряме... Знам, че съм гаден егоист и я искам за мен, но щом немога да я накарам да е щастлива с мен, аз няма да и преча да намери своето щастие, защото тя е едно невероятно момиче с много добър характер и е супер готина и много я обичам и искам само тя да е щастлива...
Просто немога и не искам да спра да мисля за нея. Обичам я с цялото си сърцеи душа, бих направил всичко за нея :) , но такъв е живота
всеки ден е все по-гаден, а мечтите стават все по-невъзможни..., а не трябва да бъде така....... ЗАЩО!

PeopleAlwaysLeave
11-26-2008, 17:39
Еми щото живота си е такъв. Ама в случая ти сам си го правиш да ти е кофти щото не искаш да спреш да я обичаш - защо не пробваш с друго момиче ?

scoobydors
11-26-2008, 17:40
Ако всичко, което искахме се сбъдваше, на какво щеше да го прилича света? На едно много скучно място определено... :?

Живота е гаден понякога, истината е, че трябва просто да се усмихнеш и да продължиш напред. ;)


[

nqkafsi_tam
11-26-2008, 17:47
Незнам... Понякога има неща, които са по-силни от нас самите.
Това, че човек сам си определя живота, е на половина вярно, но зависи и от хората около теб...
Искам тя да е щастлива, знам че немога да й откажа нищо, защото тя ми даде толкова много, колкото никой друг, а дори не направи нищо :)
Просто беше себе си.
Завинаги в сърцето ще е там.
До тогава повече усмивки? ;Р
Това е трудно, когато ти се плаче ;)
Но ще опитам :)

Lyubeto
11-26-2008, 18:11
Ponqkoga si vtylpqvame i se samonavivame, che dori obichame nqkogo , imenno zashtoto ne mojem da go imame poradi edna ili druga prichina . I zapochvame oshte poveche da se samonavivame , da mislim oshte poveche za nego i syotvetno da stradame poveche .Neznam za tvoq sluchai moje i da gresha , no v povecheto sluchai e taka :)

BaiToq
11-26-2008, 18:18
В един момент от живота си, всеки човек рабира, че най-важното нещо в живота му е любимия човек и че любовта и щастието, което носи осмислят целия ни живот. Преди доста време аз се влюбих в едно момиче и все още много я харесвам , преди около 5-6 месеца и го казах, тя не беше особено щастлива като и го казах, аз си знаех, че няма нищо да стане, но просто от вътре ме изгаряше и трябваше да пробвам... След като нищо не стана, този момент не ми излиза от главата и постоянно мисля за нея и просто немога без нея, но не искам да бъда някаф гаден досадник, дето не разбира от дума и за това въобще не и се натрапвам даже вече рядко разговаряме... Знам, че съм гаден егоист и я искам за мен, но щом немога да я накарам да е щастлива с мен, аз няма да и преча да намери своето щастие, защото тя е едно невероятно момиче с много добър характер и е супер готина и много я обичам и искам само тя да е щастлива...
Просто немога и не искам да спра да мисля за нея. Обичам я с цялото си сърцеи душа, бих направил всичко за нея :) , но такъв е живота
всеки ден е все по-гаден, а мечтите стават все по-невъзможни..., а не трябва да бъде така....... ЗАЩО!
:lol: :razz: :grin:
Така свършва 1465743-ти епизод
на "Пътища на любовта" ....

Стегни се уе,аман от лигочи!
Коя жена ще те хареса такъв???
Малоумен,с вързан език ревльо...
Вместо да се оплакваш излез насам-натам,
запозная се с някое девойче и дерзай.
Тая пуста "любов" на 13 години ееех

nqkafsi_tam
11-26-2008, 18:59
be bratle ne e v godinite ne sam na 13 na 17 sam ...
Prosto qko sym se vliubil, syrceto ne pita v koq da se vliubq ;D
Prosto se slu4va...
I kogato ima ne uspeh ti e sad, po princip zaradi liubov do sega ne mi e bilo tolkova gadno ot mnogo vreme, slu4va se......
A ako trqa i da sym iskren s vas ne sym sre6tal momi4e, koeto da e po gotino ot neq ... Imashe edna s koqto mojeh da trygna ama ne mi be6e qko s neq ;], kakto s tazi drugata...
btw tva mai naistina e toq epizod tuka e kato moq li4en serial na myka ;D
Edinstveno tuk si pozvolqvam da pi6a takiva gluposti ;] Pred horata deto poznavam me e sram :P

MaMkaMy
11-26-2008, 19:19
няа са стриптисняваш! продължавай напреде и живот и здраве скоро ще намериш друга... няма незаменими хора :)

BaiToq
11-26-2008, 19:37
Edinstveno tuk si pozvolqvam da pi6a takiva gluposti ;] Pred horata deto poznavam me e sram :P
Еми да де!Държиш
се като женски полов орган!!!
Какъвто си тук,такъв трябва да
си и в живота,няма тук така,там онака.
Като си на 17 кво?
И на 20 може да се държиш като 13 годишен.
Дръж се по-мъжката и се забавлявай
с момичетата,не си ги слагай на сърце.
Обичай ги,но не бъди слаб.
Иначе ще те манипулират.

zaraaa
11-27-2008, 11:19
Не всичко понякога ни се поднася на тепсия и не винаги получаваме това, което искаме, но според мен и това понякога е от полза, така се учиш на търпение и воля, характерът ти става все по-силен, пък и защо ПАДАМЕ, за да се научим да СТАВАМЕ! :)

hooliganka89
11-27-2008, 11:47
Просто така е устроен света,няма какво да се направи.
Понякога е много трудно да се преодоляват тези неща,но пък и не е невъзможно.

curka87
11-27-2008, 13:09
Ти сам си поставяш преграда да я забравиш, а така само се измъчваш още повече. Както ти казаха и по-нагоре - НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА. Накой ден ще се появи момиче, което ще е по-добро , по- хубаво...абе във всичко "по-..." от сегашното.Просто не се отчайвай и не спирай да излизаш да търсиш нещо ново.
В крайна сметка-това е живота и никой не може да промени това.

soul1199
11-27-2008, 13:11
trqbva da q zabravi6 i da si nameri6 dryga

nqkafsi_tam
11-27-2008, 14:02
Trqbva da q zabravq, no i ne iskam ... no i nemoga ......
Kak da zabravi6 4ovek, koito vijda6 vseki den?
Moje bi ne trqbva ni6to da zabravqm a da go preodoleq, da go preglytna, 4e tova e po-silno ot men i 4e nemoga da napravq ni6to i 4e kolkoto i da me boli sega sled vreme 5-150 godini 6te mi mine

zaraaa
11-27-2008, 15:29
Trqbva da q zabravq, no i ne iskam ... no i nemoga ......

Тук ти е проблема, когато искаш да забравиш някого, няма Не Иска, Няма Не Мога! Иска се воля!

nqkafsi_tam
11-27-2008, 15:30
Такова нещо не се забравя, такова нещо се случва 1 път в живота ...
Как да го забравя? Как да го оставя? Кажете ми сега, къде греша?

nqkafsi_tam
11-27-2008, 20:11
Май бяхте прави, че просто трябва да забравя....
:(
:o but I can't stop love her but I fight with me to close my heart and open my mind

MP
11-28-2008, 06:19
Учи се от грешките си.

slun4ice_90
11-28-2008, 06:58
Ще я преживееш все пак тя не е единствената..Разочаровани я винаги ще има,по-важното е да можем да не се задълбочаваме толкова в тях. :)

nqkafsi_tam
11-28-2008, 13:06
Има една разлика между мен и вас...
За вас тя не е единствената, но за мен тя е :)
Просто е невероятна и винаги е такава.
Супер красива и неустоима ;Р
пак и супер добро момиче много пе4ена и готина.......
И теййййййййййй........
Опитвам се да променя нещата, но немога :) Ще чакам завинаги докато умра сигурно... :) Но най-важното е че не ми пука колко ще чакам или няма да дочакам защото си заслужава :)

sasha_90
11-28-2008, 13:13
Защото такъв е живота.Не винаги получаваме желаното от нас.

nqkafsi_tam
11-28-2008, 14:35
ne trqbva da e taka :) 6te promenq ne6tata, a s tqh i sebe si ...

nqkafsi_tam
11-28-2008, 18:48
S.O.S. :) I need your help ;]

MakeMeFeel
11-28-2008, 18:50
За да ни е гадно 8-)