PDA

View Full Version : Само аз ли съм така



.. DeViL mAy CrY ..
11-26-2008, 18:54
Здравейте на всички
Искам тук да споделя и да изкажа мнението си за някой неща.Тук аз ли съм единственя карък?
Приятелите?Изобщо има ли такава дума или всеки те търси само когато си им нужен,имат нужда от помощ.Само на един човек мога да разчитам,през което и да е време мога да и се обадя и да и кажа мой проблем и да ми помогне.Това е най-добрата ми приятелка.Друга приятелка която ми се пише най-добра е при мен само,за да ми каже колко съм тъпа да се сдобря с някой,да остана приятелка с бившето ми гадже като 1 година и половина сме били заедно.Постоянно се изтъква и се прави на много велика.Всеки гледа да те прецака,да те използва.Днес се скарах с една съученичка,която я мислех за приятелка,но след това днес я възриемам от част от компанията в училище.Защо толкова трудно може да се намери ИСтински приятел,невъзмойно ли е или просто аз не мога да си намеря.Писнало ми е да искам да помогна да давам висичко от себе си,а когато аз имам нужда от помощ всички да изчезнат и да отсане само 1 :-# Писна ми всички да ме предават и да ме тъпчат по някакъв начин.

BlackaTBW
11-26-2008, 19:27
Защото не всеки може да бъде най-добрия ти приятел!

По твоите думи - имаш една най-добра приятелка. Какво повече искаш? Не са ти нужни купища от най-добри приятели. И един човек, с който можеш да споделиш, когато е нужно е предостатъчен.
Скарали сте се - вече не сте си близки, явно. Имаш компания - какво повече, отново.
Просто не си виждала явно, какво е когато наистина няма такива хора покрай теб.
Относно онази, която те обижда - е, очевидно не държи кой знае колко на теб. Скарай се и с нея и я възприемай по-същия начин като другото момиче.
И да, аз съм оптимистичен човек и ще ти кажа, че живота е гаден. Всеки ще те тъпче ако им се оставяш.

Slave4You
11-26-2008, 20:08
Ами знаеш ли, че има хора, която нямат и тази една най-добра приятелка, която ти имаш, на която мога да се обадят когато и да е? Бъди благорадна и я пази като приятелка, само това мога да ти кажа. :)

TheCookie
11-26-2008, 20:24
Явно си много доверчива.Щом приятелка, която мислиш че ти е най-добра, те ругае по този начин-изобщо може ли да се нарече приятелка.Явно се доверяваш лесно.Всеки бива прецакан, спокойно.Имаш една приятелка, на която можеш да се довериш..какво повече искаш.Ще намериш и още много други хора, които са добри сигурна съм :) Бъди позитивно настроена въпреки болката, която те измъчва. :) :) :)

taNcheto93
11-26-2008, 22:20
Ами знаеш ли, че има хора, която нямат и тази една най-добра приятелка, която ти имаш, на която мога да се обадят когато и да е? Бъди благорадна и я пази като приятелка, само това мога да ти кажа. :)
Съгласна съм :)

bobo_kaulitz
11-27-2008, 10:37
неможе всеки да ти е най-добър приятел/ка аз също имам малко добри прителя на които мога винаги да разчитам :)

Bubbly
11-27-2008, 12:04
Хората са егоисти по природа. Обаче това само по себе си не е нищо лошо. Представи си, че ти и най-добрата ти приятелка сте в планината, изкачвате някой връх, тя пада и си чупи крака. Единственото нещо, заради което е още жива, е въжетор което я свързва с теб. Имаш два избора - да скъсаш въжето и тя да умре или да се опиташ да я носиш по някакъв начин и в крайна сметка и двете да умрете. Повечето хора напълно естествено биха избрали първото. Нарича се инстинкт за самосъхранение. Разбира се, не ни се налага всеки ден да умираме, :lol: но мисълта ми беше, че е напълно естествено човек да следва първо своите интереси. Наистина хората са далеч повече от биологичен вид на въглеродна основа, чиято единствена цел е да оцелее, обаче човешките взаимоотношения са толкова сложни и многообразни, че наистина е наивно да наричаме нещата просто добри и лоши. Освен това всеки прави грешки и се чувства объркан на моменти. Какво те кара да мислиш, че си единствената Дева Мария, на която всички правят номера ?
ПП Изразът няма истински приятели е почти толкова глупав и безсмислен, колкото твърдението, че сивото само бяло или само черно. 8)

kashmir
11-27-2008, 18:15
По е гадно ти да искаш да се сприятелиш с някого, а той да те отхвърли. Изпитвала съм го много пъти, и много пъти са ме ранявали. И лошото е, че вече просто много трудно допускам хора до себе си и аз, от страх. От страх да не ме отхвърлят, просто спрях да искам да съм приятелка с някого, ако той предприеме нещо, откликвам, но...
Абе нали си имам аз две истински, повече не ми трябват. Другите са просто познати и добри познати. Е нямаше да е зле да имам повече добри познати, ама...
Колкото до теб, радвай се на тази която имаш и не бъди от онези, които са те преебавали.

.. DeViL mAy CrY ..
11-27-2008, 19:19
[/quote]
Какво те кара да мислиш, че си единствената Дева Мария, на която всички правят номера ?
ПП Изразът няма истински приятели е почти толкова глупав и безсмислен, колкото твърдението, че сивото само бяло или само черно. 8)[/quote]

Не съм казвала че не съм прецаквала,но се е случвало много по-рядко отколкото с мен.Това ми беше мисълта

LiLGrizzly
11-27-2008, 20:45
Здравейте на всички
Искам тук да споделя и да изкажа мнението си за някой неща.Тук аз ли съм единственя карък?
Приятелите?Изобщо има ли такава дума или всеки те търси само когато си им нужен,имат нужда от помощ.Само на един човек мога да разчитам,през което и да е време мога да и се обадя и да и кажа мой проблем и да ми помогне.Това е най-добрата ми приятелка.Друга приятелка която ми се пише най-добра е при мен само,за да ми каже колко съм тъпа да се сдобря с някой,да остана приятелка с бившето ми гадже като 1 година и половина сме били заедно.Постоянно се изтъква и се прави на много велика.Всеки гледа да те прецака,да те използва.Днес се скарах с една съученичка,която я мислех за приятелка,но след това днес я възриемам от част от компанията в училище.Защо толкова трудно може да се намери ИСтински приятел,невъзмойно ли е или просто аз не мога да си намеря.Писнало ми е да искам да помогна да давам висичко от себе си,а когато аз имам нужда от помощ всички да изчезнат и да отсане само 1 :-# Писна ми всички да ме предават и да ме тъпчат по някакъв начин.
Apsolutno sa6toto e pri men !

MP
11-28-2008, 06:42
неможе всеки да ти е най-добър приятел/ка аз също имам малко добри прителя на които мога винаги да разчитам :)

Като педалчетата Каулитз ли? :-D