PDA

View Full Version : Аз и една от най-добрите ми приятелки харесваме едно и същo



a_beautiful_lie
11-26-2008, 20:05
Ами аз имам един проблем. Аз и една от най - добрите ми приятелки харесваме едно и също момче. Проблемът е че и двете супер много го харесваме, а той има противоречиви реакции. Дори незнам дали не ни възприема само като приятелки. И незнам какво да направя и ми е много кофти :(. Моля ви, помогнете :(


Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

MakeMeFeel
11-26-2008, 20:09
Откажете се и двете ;) Никога, никога, НИКОГА не се карай с най-добрата си приятелка за момче . Ще ходиш примерно ти , със него 1-2-3-4 месеца, години .. и после кво ?! Докато някои приятелства остават за цял живот :)

ELiTyYy
11-26-2008, 20:09
щом има приятелска нагласа към вас...
кво толкова му мислиш... ;]
да не е единственото момче...

scoobydors
11-26-2008, 20:10
Най-добре и двете се откажете от него. Струва ли си да си разваляте приятелството за един мъж (при положение, че има още 4 билиона мъже по света) ?! :D ;)

F_CK_all_I_need_is_U
11-26-2008, 20:27
Миналото лято аз и най-добрата ми приятелка харевахме едно и също момче .. направо го обичахме. :smt007 Обещахме си,че няма да се караме за него и в никакъф случай няма да си разваляме приятелството зарди някфо момче (а той беше невероятен..) Малко по-късно аз разбрах,че той харесва мен :grin: ,но аз не казах това на приятелката си,за да не я нараня.След няколко дни тя ми каза,че се отказва от него и ми каза да му призная какво чувствам и да бъда щастлива с него. :smt026 Е аз не го направих,защото наистина много държа на нея и не исках тя да ме вижда всеки ден как съм с него,че се обичаме и т.н [-X .....Май малко се поувлякох,но както и да е. 8-) 8-) 8-) Сега това момче е в Гърция и не съм го виждала много време и едва ли ще го видя някога отново ..
:-k
Мисълта ми беше,че ако сте истински приятелки,ще оставите момчето.
:smt003 Все пак с момчета до време,а с приятели - до гроб! :wink:

BaiToq
11-27-2008, 06:33
Откажете се и двете ;) Никога, никога, НИКОГА не се карай с най-добрата си приятелка за момче . Ще ходиш примерно ти , със него 1-2-3-4 месеца, години .. и после кво ?! Докато някои приятелства остават за цял живот :)
А защо не тройка? :P

anjeliz
11-27-2008, 13:47
nikoga ne se karai s nai-dobrata si priqtelka za mom4e,za6toto s mom4eto moje i da skasa6 sled vreme no s priqtelkata si nqma :)

mi6andrela
11-27-2008, 14:01
az v momenta sam skarana to4no zaradi sa6toto ne6ti i naistina nqma smisal da se karate za tva seriozno

suantito
11-27-2008, 14:23
Най добрия вариант е да го разиграете на табла който спечели го зема....

curka87
11-27-2008, 16:15
Откажете се и двете ;) Никога, никога, НИКОГА не се карай с най-добрата си приятелка за момче . Ще ходиш примерно ти , със него 1-2-3-4 месеца, години .. и после кво ?! Докато някои приятелства остават за цял живот :)

+11
Това е възможно НАЙ-ТЪПАТА причина да се скараш с най-добрата си приятелка.

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 16:28
Абе прави сте за това, че е много глупаво да се развалят приятелства заради момче или момиче, но...не е толкова лесно :? Аз лично съм била в горе-долу подобна ситуция - скарах се с най-добрата ми приятелка заради едно момче, но при нас проблемът беше, че аз вече ходех с него, когато тя почна да прави цигански номера и да го сваля. Мълчах си, мълчах си до един момент, в който вече не ми издържаха нервите и се скарахме. Но в случая тя сама си беше виновна, защото не е удачно да крадеш гаджето на най-добрата си приятелка (е тя не успя да го открадне, но самият факт, че го сваляше...).
Не си мислете, че е толкова лесно. Не е хубаво да се карате заради момче, но замислете се - ако това, което изпитвате към въпросното момче е силно? Ако имате някакви чувства към него? Можете ли с лекота да кажете "абе не спирам да го обичам" ? :?
Ако нещата не са сериозни се откажете и двете от момчето, за да си запазите приятелството.

gPa3HuTeJl
11-27-2008, 17:39
Откажете се и двете ;) Ще ходиш примерно ти , със него 1-2-3-4 месеца, години .. и после кво ?!

ще се оженят и ще умр1т заедно... примерно... 8-)

slun4ice_90
11-28-2008, 06:45
Откажете се и двете ;) Никога, никога, НИКОГА не се карай с най-добрата си приятелка за момче . Ще ходиш примерно ти , със него 1-2-3-4 месеца, години .. и после кво ?! Докато някои приятелства остават за цял живот :) Много точно! :-P