PDA

View Full Version : Писмо до Дядо Коледа ..



PepiDesigns
11-26-2008, 20:55
Не е точно писмо ..

Един човек се е регистрирал под името на Дядо Коледа , и .. знам ли , точно все едно си пиша с бот , но пък .. успях да си пожелая нещо което .. искам за Коледа ... дори не за Коледа , и по-късно да е .. искам да се сбъдне ..

Ето какво написах ..


[23:50] (емотикон Pepi Designs иска "животно"..): Дядо Коледа .. не знам до колко нещо от нещата които пиша ще се сбъднат , но ..
има едно момиче , което страшно харесвам , и .. напоследък нещата изобщо не вървят .. честно ти казвам , аз съм над глупостите които принципно вървят като девиз на мъжа , защото ... това момиче не е обикновено .. нещо повече .. човек .. или животно , знам ли .. знам ,че страшно я харесвам , не САМО заради физическата й красота , ами и заради това което притежава .. характера й , поведението й .. просто е момичето което сякаш цял живот съм търсил , и .. то ме намери .. което е интересното.

За 1 месец .. нещата и гледните точки се променят , за 1 седмица се променя всичко в тотално различна посока .. нищо общо с това което съм си представял ..

Не знам до колко това писмо може да промени нещо ..

Ако не - намери начин да мога да изпратя 500 Смс-а , за да докажа нещо поне на себе си - че не оставям каквото гоня , а каквото гоня - определено не ми е безразлично ..


Просто ... това чувство любовта , което погва най-голямото животно - Човека .. виждате ли какво е способно да ни накара да мислим ..

Коментари каквито искате ..

samoubiika
11-26-2008, 21:12
Искаш,не искаш...мечтите не се сбъдват от самосебе си и не стават нещата туко-така!
Или ще се бориш за нея,или ще и покажеш къф си пич и колко мн печели,ако избере да е с теб,или се предаваш и си казваш "има време...в морето-риби много" 8-)

My6mYLka
11-26-2008, 21:17
и аз зн така и "колкото силно да искаш, сори няма да го има6" така ма успокои ха мене :x :-o

BaiToq
11-27-2008, 06:30
:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o

Whyniser
11-27-2008, 09:45
:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o
Опитва се да излезат от боклука ама не става. :-o

TupacShakur
11-27-2008, 09:48
:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o
Опитва се да излезат от боклука ама не става. :-o


+1

dilqnkata
11-27-2008, 09:55
:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o
Опитва се да излезат от боклука ама не става. :-o

Toчну

anjeliz
11-27-2008, 13:44
[quote=BaiToq]:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o
Опитва се да излезат от боклука ама не става. :-o
dam

suantito
11-27-2008, 14:07
Не е точно писмо ..

Един човек се е регистрирал под името на Дядо Коледа , и .. знам ли , точно все едно си пиша с бот , но пък .. успях да си пожелая нещо което .. искам за Коледа ... дори не за Коледа , и по-късно да е .. искам да се сбъдне ..

Ето какво написах ..


[23:50] (емотикон Pepi Designs иска "животно"..): Дядо Коледа .. не знам до колко нещо от нещата които пиша ще се сбъднат , но ..
има едно момиче , което страшно харесвам , и .. напоследък нещата изобщо не вървят .. честно ти казвам , аз съм над глупостите които принципно вървят като девиз на мъжа , защото ... това момиче не е обикновено .. нещо повече .. човек .. или животно , знам ли .. знам ,че страшно я харесвам , не САМО заради физическата й красота , ами и заради това което притежава .. характера й , поведението й .. просто е момичето което сякаш цял живот съм търсил , и .. то ме намери .. което е интересното.

За 1 месец .. нещата и гледните точки се променят , за 1 седмица се променя всичко в тотално различна посока .. нищо общо с това което съм си представял ..

Не знам до колко това писмо може да промени нещо ..

Ако не - намери начин да мога да изпратя 500 Смс-а , за да докажа нещо поне на себе си - че не оставям каквото гоня , а каквото гоня - определено не ми е безразлично ..


Просто ... това чувство любовта , което погва най-голямото животно - Човека .. виждате ли какво е способно да ни накара да мислим ..

Коментари каквито искате ..
Дядо коледа доставя всичко което го има в ebay.com за любов пиши на купидон....

PepiDesigns
11-27-2008, 18:52
На основата на любовта е .. но за мен би било по-ценно присъствието й .. това нейно име , тази личност да фигурира в приятелите ми ..

Момиче със страшен характер .. просто не знам как се е случило да ме намери .. от хиляди , хиляди хора във форума , точно на моя скайп ще попадне и .. ще ме добави ..

И точно .. на мен ще ми се случи .. знам ли , да се влюбя в напълно непозната още онзи момент , а когато се видяхме .. просто .. какво се казва - очакванията бяха .. Задминати :)

Бях приятно изненадан .. не .. приятно е слабо може би .. няма дума за толкова приятно изненадан човек , цяла вечер се усмихвах , след това цяла нощ ..

Мда , имам малко проблеми с изразяването и се получават .. кофти ситуации .. иии точно там е проблема ..

Надявам се на 500 sms-а които съм започнал да пиша от снощи , някъде в тези SMS-и да има нещо , което да я накара ,че ... абе , кой нормален човек , който "не го интересува" ще седне да пише 500 SMS-а по дяволите ?

През моите очи .. всичко е на основата на някакви чувства , взаимни или не , не е от значение .. просто съм способен да изградя накаква преграда , само и само този човек .. да ми е приятел , да поддържаме контакти .. това е момиче .. едно на милион (сега , това е през моите очи ;) )

Все едно ...

MissBianka
11-28-2008, 13:06
нещо се обърках.... :-o

е явно сериозно си се влюбил.това с 500 смс-а е яка идея.просто не се отказвай да се бориш за нея... пък и тя също може вече да е хлътнала по теб ...

а какъв дядо коледа? май не се сетих :D

PepiDesigns
11-28-2008, 17:08
нещо се обърках.... :-o

е явно сериозно си се влюбил.това с 500 смс-а е яка идея.просто не се отказвай да се бориш за нея... пък и тя също може вече да е хлътнала по теб ...

а какъв дядо коледа? май не се сетих :D

Няма значение.
И до 500 SMS-а не стигнах ..


(23:30:13) Дядо Коледа: Дядо Коледа мисли,че и с 1000 смс-а да изпратиш пак няма да направиш това, което желаеш . . . начина е да се пребориш както ти можеш. И все пак и да не се получи, ТИ СИ ОПИТАЛ!

PepiDesigns
11-28-2008, 17:13
Глупак съм ..
На толкова много се надявах , толкова много се радвах ...
Иии сам си провалих всичко ..

Сам самичък , никой не ми бутна чашата , сам си я бутнах , даже я счупих ..

И край ..

Тресе ме целия .. от глава до петите ..

Слушам

Rammstein - Ohne Dich ..

По-зле от това на къде ?

Плачевно .. направо ми се реве .. честно Ви казвам , надявах се .. на някакво разбиране , че се случват грешки .. мисъндестендингс ..

Уви .. не ..

Какво толкова исках .. ?
Прекалено ли беше , че я исках поне за приятелка .. просто защото това е човек .. личност която се отличава от всички други .. момиче което се помни .. и не се забравя.

Дълго време ще ме е яд .. и то на мене си.

MissBianka
11-29-2008, 08:46
какво е станало...? :(

PepiDesigns
11-29-2008, 10:50
Еми .. след толкова много думи , и опити да й обясня , че това което е получила като SMS е грешка , тя явно все още продължаваше да си мисли ,че не ми пука ...

Интересно ми е .. ако на някой не му пукаше , щеше ли изобщо да се занимава да обяснява ?

Един път направих грешка .. втори път няма да има.

Не знам .. тва е положението.

Вече просто не се познаваме.

glamouros
11-29-2008, 11:04
Как ви ги вършиш ве брат ? :-o

pandelka
11-29-2008, 11:34
:-o :-o :-o
На къде отива младото поколение :o
Опитва се да излезат от боклука ама не става. :-o

:-D

MissBianka
11-29-2008, 11:39
Еми .. след толкова много думи , и опити да й обясня , че това което е получила като SMS е грешка , тя явно все още продължаваше да си мисли ,че не ми пука ...

Интересно ми е .. ако на някой не му пукаше , щеше ли изобщо да се занимава да обяснява ?

Един път направих грешка .. втори път няма да има.

Не знам .. тва е положението.

Вече просто не се познаваме.


изпратил си и смс по погрешка? ами можеш да и споделиш за идеята ти за 500 - те и ако все още ти се прави на сърдита.. явно не заслужава вниманието ти ...

Понякога представите ни за хората се оказват напълно погрешни(за жалост)... Но именно идеализирането на някоя личност прави раздялата с нея толкова трудна...

PepiDesigns
11-29-2008, 15:52
Еми .. след толкова много думи , и опити да й обясня , че това което е получила като SMS е грешка , тя явно все още продължаваше да си мисли ,че не ми пука ...

Интересно ми е .. ако на някой не му пукаше , щеше ли изобщо да се занимава да обяснява ?

Един път направих грешка .. втори път няма да има.

Не знам .. тва е положението.

Вече просто не се познаваме.


изпратил си и смс по погрешка? ами можеш да и споделиш за идеята ти за 500 - те и ако все още ти се прави на сърдита.. явно не заслужава вниманието ти ...

Понякога представите ни за хората се оказват напълно погрешни(за жалост)... Но именно идеализирането на някоя личност прави раздялата с нея толкова трудна...

Абе , и тук се изразих грешно.
Изпратих SMS който тя разбра грешно ...

Благодаря за мнението :)
Има нещо вярно във втората част от него.

PepiDesigns
11-29-2008, 15:59
любовта е тежко чувство понякога :-o


и аз искам само един подарак за коледа (нея разбира се) ама ще видим.... ВЕРВАЙТЕ БРАТЯ В ЛЮБОВТА

еи размекнал сам се нещо :-o :?

И аз съм се размекнал ..

SunFl0w3r
11-29-2008, 16:06
Уффф на ти куклите,дай ми парцалите.Бахти тъпотиите нищо не схванах,а ти се държиш на като мъж а като глезено лапе от детската градина/Щом искаш да разбере че я обичаш го кажи директно,не я оставяй да гадае и да се чуди какво искаш да й кажеш с тея есемеси.

П.С Кой е тоя дядо коледа,кви есемеси кви 5 лева.Нищо не разбрах.

PepiDesigns
11-29-2008, 16:06
аз по лошо... започнах да ходя по гъза на жена... плейбоя в мене умря и сега съм ебати влюбеното мекотело... чак се мразя ... но пък те разбирам... да сме живи и здрави и да постигнем целта си на Коледа , тогава ше сме истински щастливи... ех мечти #-o


и още нещо , един въпрос които изниква в мен сега...


защо подминаваме мадамите които ни харесват а се стремим към невъзможните ? #-o

Чисто човешката черта "Не може някой да има нещо по-добро от мойто"

и по-добре да гоним по-доброто :D

Моята мечта до Коледа .. няма да се сбъдне.

PepiDesigns
11-29-2008, 16:25
Моята мечта до Коледа .. няма да се сбъдне.



ееее колко познато ... та чак боли като знаеш че не можеш да имаш нещо нали изобщо..... ние си знаеме

... тази вечер за малко се усмихнах .. лъч надежда ..
И просто .. точка , тва е ..

Сякаш е нарочно .. някаква гавра с мен .. знам ли ..
пф .. тежко е.

MissBianka
11-29-2008, 16:29
И все пак само да отбележа...
На Коледа НАИСТИНА стават чудеса!!! :wink:

PepiDesigns
11-29-2008, 16:36
И все пак само да отбележа...
На Коледа НАИСТИНА стават чудеса!!! :wink:

Не знам ..

Много време има до Коледа. .
А аз не спирам да мисля за нея .. опитвам се ... но , не ...

Много хора ще ме разберат какво ми е в момента .. :)

Просто ... не знам и Аз какво ми е :)

Di
11-29-2008, 16:38
Ако може и аз да кажа нещо по въпроса.. Обичам едно момиче.. Вече съм на 100% сигурен че тя ще е момичето за мен,, тя просто е идеалната.. Тя също мисли така за мен.. Това което пречи да сме заедно е разстоянието.. Тя е от София аз от Плевен.. Обещах и на тази коледа че ще ида при нея на всяка цена.. И ще го направя.. Нищо или никой няма да ме отдели от нея.. Получил съм над 700 смс от нея.. ако има значение.. И нямате си и на идея колко много боли да искаш някой а тои да не е до теб.. ЮНевероятна болка е казвам ви.. Дано някой да се е постарал да го прочете..

PepiDesigns
11-29-2008, 16:41
Благодаря за мнението :)

М/у другото , с нея нямаме общо - става въпрос , за места където е възможно да се видим - Аз съм от Елин Пелин , тя от София ..

Пътувам по един маршрут всеки ден , и не се отклонявам ..
От това което знам за нея .. не знам много де .. но знам ,че няма работа по този мой маршрут , по който минавам аз , по времето което минавам ..

MakeMeFeel
11-29-2008, 16:42
И все пак само да отбележа...
На Коледа НАИСТИНА стават чудеса!!! :wink:

Не знам ..

Много време има до Коледа. .
А аз не спирам да мисля за нея .. опитвам се ... но , не ...

Много хора ще ме разберат какво ми е в момента .. :)

Просто ... не знам и Аз какво ми е :)

На Коледа наистина стават чудеса . Стига само да повярваш в това . Въпреки всичко не знам какво трябва да направиш . Аз ако имах такова момче като теб до себе си никога не бих го пуснала да си тръгне и не бих допуснала да му е гадно . Не те познавам , но по нещата които пишеш разбирам , че наистина държиш на това момиче . Все по-малко момчета показват чувствата си по някакъв начин. Не виждам какво още трябва да направиш .. Като за начало наистина опитай се да не мислиш за нея . Знам , че си се опитвал и се опитваш , но понякога се изискват малко повече усилия . Особенно ако се опитваш да не мислиш за човек, за когото наистина те е грижа... А пък и до Коледа не остава чак толкова много време .. ;)

Di
11-29-2008, 16:42
на колко си ?

PepiDesigns
11-29-2008, 16:46
на колко си ?

Аз ли ? Ако е за мен - на 17 години , на 22.02.2009 правя 18 :grin:

Иначе

@MakeMeFeel

Приемам го като комплимент!
Мерси за изказаното мнение ..

Не знам .. различни хора - различни идеали!

MakeMeFeel
11-29-2008, 16:48
на колко си ?

Аз ли ? Ако е за мен - на 17 години , на 22.02.2009 правя 18 :grin:

Иначе

@MakeMeFeel

Приемам го като комплимент!
Мерси за изказаното мнение ..

Не знам .. различни хора - различни идеали!

Е за това си прав вярно е .. После къде били свестните момчета .. А пък като се появят не го оценяват :?

Di
11-29-2008, 16:57
Слушай кво.. Ти си един от нас "рядко срещаните добри момчета".. Слагам се в тая група защото не един човек ми го е казвал.. А нали знеш приказката -- "За всеки влак - Пътници".. Ще имаш това което си искал .. бъди сигурен..

PepiDesigns
11-29-2008, 16:59
Слушай кво.. Ти си един от нас "рядко срещаните добри момчета".. Слагам се в тая група защото не един човек ми го е казвал.. А нали знеш приказката -- "За всеки влак - Пътници".. Ще имаш това което си искал .. бъди сигурен..

Някога :) Не сега явно.

Благодаря ти :)

Di
11-29-2008, 17:02
Moже би..

PepiDesigns
11-30-2008, 11:42
Някак си .. не знам.
Сякаш не се оценява това което си искал да направиш ?

Обясняваш се 1 час , пишеш каквото се сетиш , само и само да й покажеш , че грешно е разбрала , че всичко е по друг начин ...

Уви .. сякаш НАРОЧНО го прави ..

Няма да седна да се занимавам , с човек за който не ми пука , да обяснявам .. и то хиляди неща , само и само да разбере , че държа на него ..

MakeMeFeel
11-30-2008, 11:52
Щом не разбира остави я .. и си намери момиче, което ще те оцени ;)

PepiDesigns
11-30-2008, 16:01
Щом не разбира остави я .. и си намери момиче, което ще те оцени ;)

Както каза сама по-горе ..

Малко са свестните момчета .. нали ?

По същия начин , малко са и момичетата които ще ме оценят .. но не за парите в джоба ми , а за самия мен ..

Тя е момичето , което ме хареса заради мен .. характера ми.
Тя сама го каза .. това ми хареса ..

Уви .. знам ли , явно не съм това което е очаквала.

MakeMeFeel
11-30-2008, 16:10
Щом не разбира остави я .. и си намери момиче, което ще те оцени ;)

Както каза сама по-горе ..

Малко са свестните момчета .. нали ?

По същия начин , малко са и момичетата които ще ме оценят .. но не за парите в джоба ми , а за самия мен ..

Тя е момичето , което ме хареса заради мен .. характера ми.
Тя сама го каза .. това ми хареса ..

Уви .. знам ли , явно не съм това което е очаквала.

Абе .. те всички така казват в началото 8-)

PepiDesigns
11-30-2008, 16:10
В началото .. в края ..

В края на краищата , ето го края ...

MakeMeFeel
11-30-2008, 16:13
Забрави я ;) Някъде там ... те чака твоето момиче ... Сам го каза в предната тема .. и ти ще си намериш човека ;)

П.С започни от тук 8-)

PepiDesigns
11-30-2008, 16:16
Забрави я ;) Някъде там ... те чака твоето момиче ... Сам го каза в предната тема .. и ти ще си намериш човека ;)

П.С започни от тук 8-)

Защо не :P

Само да попитам - не си ли много активна ..
Регистрирала си се преди няколко дни .. и си натрупала сума постове :D

На това му викам спам :D

soul1199
11-30-2008, 16:18
q se stegni malko,bori se za neq,vs v taq tema,kazaha,4e na Koleda stavat 4ydesa,moje i da e taka,no prosto i az se ot4aih ve4e,tva raztoqnie me poburkva,no trqbva da se borim za tova,koeto iskame,kusmet

MakeMeFeel
11-30-2008, 16:18
Забрави я ;) Някъде там ... те чака твоето момиче ... Сам го каза в предната тема .. и ти ще си намериш човека ;)

П.С започни от тук 8-)

Защо не :P

Само да попитам - не си ли много активна ..
Регистрирала си се преди няколко дни .. и си натрупала сума постове :D

На това му викам спам :D

Ами ... :oops: една седмица като не излизаш от вкъщи нямаш друг избор 8-) И продължавам със спама обаче :D

PepiDesigns
11-30-2008, 16:19
Ами ... :oops: една седмица като не излизаш от вкъщи нямаш друг избор 8-) И продължавам със спама обаче :D

А , винаги има алтернатива - намираш скайп и пишеш ;]
Така затормозяваш живота на много форумци пред самоубийство :D :D


q se stegni malko,bori se za neq,vs v taq tema,kazaha,4e na Koleda stavat 4ydesa,moje i da e taka,no prosto i az se ot4aih ve4e,tva raztoqnie me poburkva,no trqbva da se borim za tova,koeto iskame,kusmet

Добре пишеш , браво!

Ако беше на кирилица си злато :)

Уви - за сребро минаваш ;)

MakeMeFeel
11-30-2008, 16:21
Ама защо :cry: Аз съм толкова милУ и добро същество 8-) Ще се поправя обещавам .. Никакъв спам повече !! Зъбите ми на кокалчета да станат :D 8-)

soul1199
11-30-2008, 16:38
[b]

[quote=soul1199]q se stegni malko,bori se za neq,vs v taq tema,kazaha,4e na Koleda stavat 4ydesa,moje i da e taka,no prosto i az se ot4aih ve4e,tva raztoqnie me poburkva,no trqbva da se borim za tova,koeto iskame,kusmet

Добре пишеш , браво!

Ако беше на кирилица си злато :)

Уви - за сребро минаваш ;) :D мерси :D :) :)

PepiDesigns
11-30-2008, 18:16
Пак заповядай.

PepiDesigns
12-02-2008, 19:52
Мисля .. че много рано започнах да свиквам с нагласата за .. край.

Знам ли ..

Снощи пратих един SMS .. по никое време .. някъде около 00:00 може би .. не помня ..
Не можех да заспя , въртях се .. чудех се какво ми е ....


Грабнах телефона и започнах да пиша .. каквото усещах ..
.. и го изпратих.

Целия ми ден беше .. някак различен .. чудех се , дали го е прочела .. дали поне го е получила ..


Преди около 40 минутки .. получих SMS.

Обяснявах на един приятел за момичето ..
Щракнах просто телефона да не звъни , докато не си довърша мисълта ..

След това изтръпнах .. без да гледам кой е .. зачудих се ..
"Кой би ми писал по това време и за какво .. ?"

Щракнах на

Read

И .. там беше текста ..
Текста който ме накара да се разплача .. вътрешно да крещя от радост и да плача с такава сила .. външно да потърквам очи и да се чудя как да се сдържа ..

В момента .. съм много щастлив.
Просто .. думите ми .. които са толкова много , не могат да напишат по никакъв начин , и с хиляди редове да е .. какво чувствам .. какво става в мен.

Всичко в мен се радва.

soul1199 - Мисля , че .. си прав.
Не мислех , да се боря .. но всичко вътре в мен го е искало .. и с този SMS просто продължих това което мислех за прекратено.

...

:grin: :grin: :grin:

soul1199
12-03-2008, 07:06
Мисля .. че много рано започнах да свиквам с нагласата за .. край.

Знам ли ..

Снощи пратих един SMS .. по никое време .. някъде около 00:00 може би .. не помня ..
Не можех да заспя , въртях се .. чудех се какво ми е ....


Грабнах телефона и започнах да пиша .. каквото усещах ..
.. и го изпратих.

Целия ми ден беше .. някак различен .. чудех се , дали го е прочела .. дали поне го е получила ..


Преди около 40 минутки .. получих SMS.

Обяснявах на един приятел за момичето ..
Щракнах просто телефона да не звъни , докато не си довърша мисълта ..

След това изтръпнах .. без да гледам кой е .. зачудих се ..
"Кой би ми писал по това време и за какво .. ?"

Щракнах на

Read

И .. там беше текста ..
Текста който ме накара да се разплача .. вътрешно да крещя от радост и да плача с такава сила .. външно да потърквам очи и да се чудя как да се сдържа ..

В момента .. съм много щастлив.
Просто .. думите ми .. които са толкова много , не могат да напишат по никакъв начин , и с хиляди редове да е .. какво чувствам .. какво става в мен.

Всичко в мен се радва.

soul1199 - Мисля , че .. си прав.
Не мислех , да се боря .. но всичко вътре в мен го е искало .. и с този SMS просто продължих това което мислех за прекратено.

...

:grin: :grin: :grin:radvam se mn,4e ti pomognah,a i jensko sum :-D

PepiDesigns
12-03-2008, 19:18
Всеки греши :D
Извинявам се ..

Ама съм щастлив ..

:D :D

Идея си нямате какво ми е ..
И .. не ме свърта ..

:)

Радвам се .. :)