PDA

View Full Version : какво избирате???гаджето или приятелите



kofata
11-26-2008, 21:40
ако си оби4ате стра6но много гаджето и ако даржите на приятели те си кое бихте избрали

при положение 4е гаджето ви прави всичко за вас и ви обича и вие го обичате но от време на време искате да видите приятелите си които са пълни олигофрени интересува ги само пиенето,пушенето,простотии те и безмислените неща,и ви кара да му изневерявате и са несериозни а вашето гадже има против да излизате с приятелите си поради тези причини какво бихте сторили бихте ли останали с гаджето си и да ги заебете или какво дайте си мненията плс

kypo
11-26-2008, 21:43
гаджетата се сменят, освен ако не се ожените и сте си един за друг, но приятелите остават за цял живот

аз веднъж замалко д анаправя такава грешка, но се усетих!

kofata
11-26-2008, 21:46
добре тогава да кажем че чувствата не са просто чувства а 1 година любов и планове и кво ли не да речем 4е работата не е просто такава 4е да се каже че сме гаджета а нещо по силно и с друго мислене за не6тата

bloody_tower
11-26-2008, 21:50
Ако приятелите ми са несериозни и мислят само за пушене,пиене,алкохол и като съм с тях да се потиквам към изневяра естествено, че ще избера гаджето.Но ако въпреки недостатаците те държат на мен и искам да ги видя ще избера тях.Едно гадже никога ама НИКОГА не може да ми наложи с кой да излизам, с кой да разговарям и с кой да съм приятелка.

Frozen_Flame
11-26-2008, 21:57
Приятлите много ясно. Олигофрени или не няма значение - те са приятели и най-важното, че са твои. Независимо колко сериозна е една връзка приятелите са нещо много важно, защото едно момиче ще мине и ще замине, но един приятел може да ти остане за цял живот. Според мен след като тя не оценява приятелите ти и не ги уважава тя не уважава и самия теб и избора ти. Каквито и да са те, те са ти приятели и ти си си ти не давай на едно момиче да ти влезе по кожата и да ти казва какво да правиш, защото накрая може да останеш без нея и без приятелите ти, което е най-лошия вариант.

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:04
ами моето мнение е до някаде така за приятелите не знам...но се пак щом казва 4е е пове4е от обикновена вразка според мен трябва пове4е вниамние на полоинката се пак ако се саберат да живеят заедно тогава тя ще живее с него и той с нея няма да живеат приятелите им с тях...ако са истински приятели няма да се сърдят колкото и да им е гадно бихда ти простили и пак 6те са ти приятели приятелите не са само за да си на масата с тях или ако няма с кои да излезеш да ги викне6 да са с теб...много сядат на масата а 4уят ли за работа бягат от теб на дале4
аз не знам кво бих нарпавил зависи на кво дередже е вразката ми... в момента аз съм добре с моита половинка и съм заебал сичко приятелите са ми приятели и не ми са сардят а ме подкрепят въпреки че е по разли4но от преди...

Sladyranna
11-26-2008, 23:04
Тези приятели за които ти си описал/а въобще приятели ли наричаш?
Радвам се, че приятелите ми струват много повече от пушачи, наркомани и т.н.

Аз не мога да ги нарека приятели. Те чисто и просто са моят живот.

Със сигурност бих избрала тях.

А за приятеля..

Зависи за кои приятели трябва да го заменям..Ако е за най-добрите ми не. Ако е за другите ми "приятели", да бих ги заменила!

sweet4esf
11-26-2008, 23:09
Ако приятелите ми са несериозни и мислят само за пушене,пиене,алкохол и като съм с тях да се потиквам към изневяра естествено, че ще избера гаджето.Но ако въпреки недостатаците те държат на мен и искам да ги видя ще избера тях.Едно гадже никога ама НИКОГА не може да ми наложи с кой да излизам, с кой да разговарям и с кой да съм приятелка.

:)

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-27-2008, 00:14
защо трябва да избираш? имаи си време и за приятелите и за гаджето..

HONDA
11-27-2008, 01:44
Аз лично гледам да са на кантар нещата. С моята компания съм от доста време. Те бяха хората, които ми помогнаха да се изправя, когато нямаше кой друг да ми подаде ръка. Те ми помогнаха да се изградя като човека, който съм сега. Те са били до мен в хубавите и в лошите моменти. С тях съм преживяла толкова много, че не мога в един момент да ги поставя на заден план. Старая се и приятеля ми да не се чувства изолиран. Запознах го с тях (предимно момчета е компанията) и много си допаднаха. Сприятелиха се, понеже и приятеля ми, и компянията ми са мотористи и имат доста общи теми, а и обща страст.

Ou7taControL
11-27-2008, 05:42
ПРИЯТЕЛИТЕ


По принцип дано не ми се налага да избирам, НО гаджета идват и си отиват, никога неможе да знаеш колко време ще продължи дадена връзка... И ако тя/той те остави се обръщаме към приятелите да ни успокояват, да ни помагат... А ако той/тя е точния човек при всички случаи ще намерите баланс...

:)

varnen4e
11-27-2008, 05:50
гаджетата се сменят, освен ако не се ожените и сте си един за друг, но приятелите остават за цял живот

аз веднъж замалко д анаправя такава грешка, но се усетих!

Не е точно така. ;)

dimitar_ak
11-27-2008, 05:55
Гаджето ти трябва да бъде и твой приятел. Най-близкия ти човек. Иначе връзката губи смисъла си. За какво си с нея/него? Да се начукате и после бег при приятелите ли?

BaiToq
11-27-2008, 06:25
Зависи какво разбираш под приятели.
Човек в живота има приятели
колкото пръстите на едната ръка.
Останалото са познати и компания.

mumiikataa
11-27-2008, 06:31
Ако наистина това са приятели,а не познати, бих му обяснила, че искам да ги видя и бих отишла при тях.Но ако са някакви повърхностни хора,които не ги чувствам наистина както чувствам истинските си приятели-не бих.

S1lv3r
11-27-2008, 07:01
Зависи какво разбираш под приятели.
Човек в живота има приятели
колкото пръстите на едната ръка.
Останалото са познати и компания.

Точно така.Тези който се борят на пръстите на ръката НИКОГА не бих ги заменил.Приятелството е една душа в две тела.Би ли дал част от душата си за някое момиче което не се знае утре дали ще е до теб?

sweet_sorcerer
11-27-2008, 08:55
Винаги приятелите! Гаджетата са до време,приятелите - до живот!

TupacShakur
11-27-2008, 09:05
аз избирам гаджето,тя ми и най-добър приятел :)
винаги ме разбира и така...
рядко отделям време на некой фр вече
но не се оплаквам :)

huligankata
11-27-2008, 09:09
Няма как да избирам - има среда така че да мога да съм и с приятелите ми и с гаджето ми. Човекът който ме накара да избирам между двете неща значи не ми е истински приятел или не ме обича достатъчно в зависимост от това дали е приятел или гадже ..

lonely_girl92
11-27-2008, 09:11
Ако приятелите ми са несериозни и мислят само за пушене,пиене,алкохол и като съм с тях да се потиквам към изневяра естествено, че ще избера гаджето.Но ако въпреки недостатаците те държат на мен и искам да ги видя ще избера тях.Едно гадже никога ама НИКОГА не може да ми наложи с кой да излизам, с кой да разговарям и с кой да съм приятелка.


Съгласна съм с теб ,приятелите ми са на първо място и не бих ги изоставила...А гаджето ми ако ме обича ще ме разбере и няма да ме кара да ги зарежа...

mickelangelo
11-27-2008, 09:15
1 во не бих си намерил такива приятели ( и нямам )
приятелите ми винаги биха ме разбрали .. и никога не биха ми поставили ултиматум, а гаджето също ... ;)