PDA

View Full Version : Моля за съвет/мнение :)



bloodz94
11-26-2008, 23:26
Историята ми е такава: Казвам се Георги,на 14 години съм и живея в град Варна.Тази година ми предстояха испити и кандидатстване за гимназия...както и да е,взех си ги,влязох си в гимназията и така всичко започна.Запознах се с едно момиче от новия ми клас,което харесас сигурно на момента в който я видях...по-нататък тя ме потърси в скайп.Писахме си,говорех ми си,така де да се опознаем,все пак не я познавах добре...Но се оказа наистина добро,мило и кротко момиче,заразлика от приятелките `и,но както и да е.Започнах да испитвам силни чувства към нея.Обичах я(и все още я обичам)Сигурно не бях испитвал това усещане до сега...Бях готов всичко да направя за нея(и все още съм).Но на скоро разбрах,че тя харесва друго момче,не от нашия клас,ами там от друг,няма значение и много се отчаях.Постояно мисля за нея,немога да спа,ето дори сега часът е 2:17 след полунощт...а съм първа смяна...вечер когато си седя пред компа и слушам музика и се сетя за нея,даже започвам да плача.Просто не знам какво да правя.А все немога да намеря момент да и кажа какво испитвам към нея,може би защото като я погледна и замръзвам или защото се опасявам да не се получи някой гаф и просто да не иска да говорим повече или нещо подобно.Не знам какво да правя,а не искам да се измъчвам,но съм полудял по нея а и сякаш просто я оставям да си замине.Бих искъл някакво мнение по темата или съвет от човек със повече ''опит'' така да го кажа,защото видях в други теми че тука има потребители на по 16 години минимум...Благодаря за отделеното време :)

HONDA
11-26-2008, 23:37
Брат, не те знам как си си взел изпитите... Като ти гледам правописа...
След като знаеш, че не те харесва няма смисъл да й казваш какво изпитваш към нея. Наистина има голяма вероятност да се дръпне прекалено много. По-добре не се занимавай с нея. Има и други свестни момичета, вярно е, че са малко, но ги има. Само се огледай и ще ги забележиш ;)

BaiToq
11-27-2008, 06:29
Брат, не те знам как си си взел изпитите... Като ти гледам правописа...

За жалост е така...

По темата-поредният лигоч си ти
май май!
Стига сте хленчили,ами се стегнете!
Къде отиваш ти,може би?
Ще се жениш ли за нея,какво?
Като ти е вързан езика естествено,че
ще хареса друг.
И на мен не ми трябва момиче,
което да играе фикуса на терасата.

woshata
11-27-2008, 06:30
бай тоя .. готин подпис 8) 8-)

BaiToq
11-27-2008, 06:31
бай тоя .. готин подпис 8) 8-)
:) :) :)

woshata
11-27-2008, 06:34
бай тоя .. готин подпис 8) 8-)
:) :) :) :D

hooliganka89
11-27-2008, 06:55
Хахаха

Момче само на 14 си,ще има още много момичета още много разочарования.Ако харесва друг няма какво да направиш,сорри.

Mi6inka
11-27-2008, 07:16
лелее.... не се притеснявай ще имаш още мноого и по-сериозни разочаеования.... това е може би 1вото ти такова голямо влечение за това се чувстваш така гадно... и при мен беше така и аз бях на 14... е малко по различно де... но както и да е 1вата любов си е 1ва... ще ти мине.. няма страшно... гледай да си мислиш кофти неща за нея,колкото и да е трудно (все пак като си влюбен само хубави неща вижда6 :D )

Тъй де... гледай си даскалото,приятелите... забавлявай се повече за да не мислиш много много..иии бъди спокоен един ден ще си кажеш "Как е можело да съм изпитвал такива неща.. "
Това е животаа :grin:

bloodz94
11-27-2008, 07:53
Благодаря на всички за мненията :) а колкото до правописа...заеби го ся гледах да го напиша по-бързо

curka87
11-27-2008, 09:57
Брат, не те знам как си си взел изпитите... Като ти гледам правописа...

За жалост е така...

По темата-поредният лигоч си ти
май май!
Стига сте хленчили,ами се стегнете!
Къде отиваш ти,може би?
Ще се жениш ли за нея,какво?
Като ти е вързан езика естествено,че
ще хареса друг.
И на мен не ми трябва момиче,
което да играе фикуса на терасата.
:-D :-D :-D

HONDA
11-27-2008, 10:07
а колкото до правописа...заеби го ся гледах да го напиша по-бързо
Я не се оправдавай.

Frozen_Flame
11-27-2008, 10:29
Историята ми е такава: Казвам се Георги,на 14 години съм и живея в град Варна.Тази година ми предстояха испити и кандидатстване за гимназия...както и да е,взех си ги,влязох си в гимназията и така всичко започна.Запознах се с едно момиче от новия ми клас,което харесас сигурно на момента в който я видях...по-нататък тя ме потърси в скайп.Писахме си,говорех ми си,така де да се опознаем,все пак не я познавах добре...Но се оказа наистина добро,мило и кротко момиче,заразлика от приятелките `и,но както и да е.Започнах да испитвам силни чувства към нея.Обичах я(и все още я обичам)Сигурно не бях испитвал това усещане до сега...Бях готов всичко да направя за нея(и все още съм).Но на скоро разбрах,че тя харесва друго момче,не от нашия клас,ами там от друг,няма значение и много се отчаях.Постояно мисля за нея,немога да спа,ето дори сега часът е 2:17 след полунощт...а съм първа смяна...вечер когато си седя пред компа и слушам музика и се сетя за нея,даже започвам да плача.Просто не знам какво да правя.А все немога да намеря момент да и кажа какво испитвам към нея,може би защото като я погледна и замръзвам или защото се опасявам да не се получи някой гаф и просто да не иска да говорим повече или нещо подобно.Не знам какво да правя,а не искам да се измъчвам,но съм полудял по нея а и сякаш просто я оставям да си замине.Бих искъл някакво мнение по темата или съвет от човек със повече ''опит'' така да го кажа,защото видях в други теми че тука има потребители на по 16 години минимум...Благодаря за отделеното време :)


Тъй, сега събери смелост отиди при нея дръпни я настрани и кажи всиииииичкото ей това на нея и вече ще стане каквото е писано. Успех. Аз поне така бих направил. Нмяа нищо страмно да разкриеш чувствата си.

Frozen_Flame
11-27-2008, 10:31
Историята ми е такава: Казвам се Георги,на 14 години съм и живея в град Варна.Тази година ми предстояха испити и кандидатстване за гимназия...както и да е,взех си ги,влязох си в гимназията и така всичко започна.Запознах се с едно момиче от новия ми клас,което харесас сигурно на момента в който я видях...по-нататък тя ме потърси в скайп.Писахме си,говорех ми си,така де да се опознаем,все пак не я познавах добре...Но се оказа наистина добро,мило и кротко момиче,заразлика от приятелките `и,но както и да е.Започнах да испитвам силни чувства към нея.Обичах я(и все още я обичам)Сигурно не бях испитвал това усещане до сега...Бях готов всичко да направя за нея(и все още съм).Но на скоро разбрах,че тя харесва друго момче,не от нашия клас,ами там от друг,няма значение и много се отчаях.Постояно мисля за нея,немога да спа,ето дори сега часът е 2:17 след полунощт...а съм първа смяна...вечер когато си седя пред компа и слушам музика и се сетя за нея,даже започвам да плача.Просто не знам какво да правя.А все немога да намеря момент да и кажа какво испитвам към нея,може би защото като я погледна и замръзвам или защото се опасявам да не се получи някой гаф и просто да не иска да говорим повече или нещо подобно.Не знам какво да правя,а не искам да се измъчвам,но съм полудял по нея а и сякаш просто я оставям да си замине.Бих искъл някакво мнение по темата или съвет от човек със повече ''опит'' така да го кажа,защото видях в други теми че тука има потребители на по 16 години минимум...Благодаря за отделеното време :)


Тъй, сега събери смелост отиди при нея дръпни я настрани и кажи всиииииичкото ей това на нея и вече ще стане каквото е писано. Успех. Аз поне така бих направил. Нмяа нищо страмно да разкриеш чувствата си.

evelinka1122
11-27-2008, 10:44
спокойно! по-добре поговори с нея... докато не е тръгнала с другия.... може да се получат нещата...

evelinka1122
11-27-2008, 10:44
спокойно! по-добре поговори с нея... докато не е тръгнала с другия.... може да се получат нещата...

Re5peC7
11-27-2008, 10:53
иЗпит, иЗпитвам, полуноЩ...не е лошо да ги вземеш в предвид иначе..още си малък..ще има още много крави за които да се тръшкаш..понякога има момичета пред които ти се връзва езика сякаш, но с времето ще се оправиш...а това че харесва друг...за сега ти обива шансовете, като ги знам как се вманиачават...

soul1199
11-27-2008, 12:51
nqma smisal da i kazva6,4e q har.,prosto 6om tq har dryg,ostvai q,6e si nameri6 dryga :)

Pliok0019
11-27-2008, 12:54
Кажи й го, дори да избере другия.

Напиши й го в скайп, ако те е срам лично.

mi6andrela
11-27-2008, 13:51
naistina e trudno kato se vlubi6 v nqkoi da se otdrapne6 ot nego no ako si siguren 4e haresva drugo mom4e q ostavi vse pak si na 14.No ako ne si siguren 4e haresva drugo mom4e ako ne si go razbral ot doveren isto4nik otidi i pogovori s neq.az li4no ni6to 4e sam momi4e haresvah edno mom4e(vse o6te go haresvam )i neznaeh dali me haresva ili ne i otidoh i pogovorih s nego i se okaza 4e i toi me haresva a az si misleh 4e ne e taka taka 4e........................

Chrissie
11-27-2008, 14:15
Според мен,ще е по-добре ако рискуваш.Казала ти е,че харесва друго момче,но ти все още изпитваш някакви чувства към нея,при това силни.Отиди при нея,дръпни я някъде на някое спокойно място и на един дъх й обясни какво чувстваш.Когато се изкажеш,поеми дълбоко дъх и чакай.В крайна сметка,няма какво да губиш.Или ще я върнеш при себе си или нещата ще си останат така.А и съдбата обича смелите играчи.Все пак,вие сте разделени,какво по-лошо може да стане?!Ако използваш правилните думи и изиграеш картите си в правилния ред,най-много да я върнеш при себе си.
Успех! :)

zaraaa
11-27-2008, 15:24
Така първо без да се обиждаш, обаче иЗпити, иЗпитвам, полуноЩ, за други грешки в момента не се сещам, но обърни внимание на правописа си, защото ти куца :) 2-ро - поговори с момичето и и сподели чувствата си, докато не е станало нещо м/у нея и другото момче :)

bloodz94
11-27-2008, 18:19
Е стига де не съм свикнал на кирилица просто не съм толкоз тъп...престанете са заяждате почвам да се нервя :-D а колкото до другото...просто ще и кажа като се замисля...няма какво да губя :)