PDA

View Full Version : Тема За Триене!



kpm_opasen
11-27-2008, 05:24
Fuck Off Педали ;] Темата е за триене тъй като няма компетентни отговори! И ЕМО педала и оня другия човека без работа който сиг е на 14-15 годинки де :lol: :lol: :lol:

LittlePrincess
11-27-2008, 05:42
Според мен идеята ти със снимките и сърцето е много сладка и аз лично бих се израдвала супер много на такъв подарък : ))

sh3_1s_7h3_0n3
11-27-2008, 06:05
Идеята ти не е лоша, но да гравираш на сърцето "Обичам те" ми се струва доста сладникаво и изтъркано. ;)
И ако ще вземаш каквато и да било висулка, не забравяй да е със синджирче, а не да й го подариш просто така. :)

woshata
11-27-2008, 07:29
Ба на мен пък ми е интересно това нова мода ли е .. всяка нова дума с главна буква..и не ми излизай с номера,че така ти е по-красиво..пхахахах.

partychild
11-27-2008, 07:36
Според мен идеята ти със снимките и сърцето е много сладка и аз лично бих се израдвала супер много на такъв подарък : ))

molika
11-27-2008, 08:06
Скъпи каламутник, толкова ли познаваш своето гадже, че не знаеш на какво би се зарадваяла? :smt026
Най-якия подаръй за гадженцето е една незабравима вечер с теб и следователно БЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

bulgarche
11-27-2008, 09:44
Спрете се с тези изтъркани и глупави подаръци. Омръзна ми всеки път да знам от кой какво ще получа. Защо въобще трябва да й подаряваш нещо?

iPurple
11-27-2008, 10:08
Според мен идеята ти със снимките и сърцето е много сладка и аз лично бих се израдвала супер много на такъв подарък : ))

cherinka
11-27-2008, 10:30
Спрете се с тези изтъркани и глупави подаръци. Омръзна ми всеки път да знам от кой какво ще получа. Защо въобще трябва да й подаряваш нещо?jesta e vajen;) :D

kpm_opasen
11-27-2008, 15:21
ебаси гея лигав...


Подари и комплект гаечни ключове, но с гравиран надпис: "Минке, сакам та!"

ти си гей и не мисля че някога си имал приятелка :D ако незнаеш с момичетата тряа да си лигав говнар шибан майка ти деба селска

kpm_opasen
11-27-2008, 15:22
Ба на мен пък ми е интересно това нова мода ли е .. всяка нова дума с главна буква..и не ми излизай с номера,че така ти е по-красиво..пхахахах. Еми да така ми е интересно а да те питам нова мода ли е да пишеш нещо което няма нищо свързано с темата? :razz:

kpm_opasen
11-27-2008, 15:23
Скъпи каламутник, толкова ли познаваш своето гадже, че не знаеш на какво би се зарадваяла? :smt026
Най-якия подаръй за гадженцето е една незабравима вечер с теб и следователно БЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

Скъпи глупак,толкова ли незнаеш че една жена никога не може да знаеш какво иска!

OtherDimension
11-27-2008, 15:25
Скъпи каламутник, толкова ли познаваш своето гадже, че не знаеш на какво би се зарадваяла? :smt026
Най-якия подаръй за гадженцето е една незабравима вечер с теб и следователно БЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)

Скъпи глупак,толкова ли незнаеш че една жена никога не може да знаеш какво иска!
ти като си такъв специалист, защо задаваш въпроси?

kpm_opasen
11-27-2008, 15:27
аз съм имал само приятели като теб... :-)

лигавки като теб... :lol:

Не се и съмняам че си имал само приятели :razz: ти си некъв боклук бе... значи може ли да слушаш хем чалга хем педалите токио хотел :lol: :razz: :lol: и сигурно си емо..... :lol:

OtherDimension
11-27-2008, 15:28
аз съм имал само приятели като теб... :-)

лигавки като теб... :lol:

Не се и съмняам че си имал само приятели :razz: ти си некъв боклук бе... значи може ли да слушаш хем чалга хем педалите токио хотел :lol: :razz: :lol: и сигурно си емо..... :lol:
хммм, свършиха ти 3-те лафчета и обиди. ами сега? :smt087

kpm_opasen
11-27-2008, 15:34
сега чакам ново лично как ще ми счупи главата...

яко страх и карамелизирани пуканки...

хах няа се занимаам с некъв тъпак без работа дет само се заяжда или некъв емо педал :lol: :lol: ae fuck off ;] и ако имате нещо да ми кажете на пощата - kpm_nikolov@abv.bg ;) може и срещичка да си уредиме ;] тъкмо си зех нов пистолет :lol:

RiseGirl
11-27-2008, 15:47
Хайде стига толкова :)

т.11 и т.13