PDA

View Full Version : Най-очевидните пропуснати възможности...



Frozen_Flame
11-27-2008, 09:52
И тук ще я сложа...

Една малко комична тема, съжелявам ако вече я е имало...

Айде сега кажете коя е най-очевидната покана от страна на момиче/момче която не сте схванали навреме и сте изпуснали...

Бях на купон, харесах си едно момиченце заговорихме се, пийнахме, много се забавлявахме и т.н., но нещо много шум вдигахме и съседите се обадили в полицията и трябваше да се разотиваме и излизаме на улицата пред блока с момичето и двамата пияни и тя ме поглежда със секси поглед бавно плъзга ръка по рамото ми и подшушва в ухото ми:
- Какво ще правим сега?
Аз: Ми аз ще спя за тебе не знам...

Повече не я видях...но пък се наспах добре :D

Зле а?

Айде вие сте. Някой има ли интересни случки?

П.П Моля без коментари от рода на "ама вие момчетата сте такива загубени и т.н." Тая тема е за да се забавляваме не да си показваме рогцата. :)

Claustrophobia
11-27-2008, 10:18
Отказвала съм доста предложения,но ест навреме се усещам за какво ми се говори 8-)

MakeMeLaugh
11-27-2008, 11:55
И аз съм отказвал.

Такъв е живота ;д

SMoKe_BoY
11-27-2008, 12:00
Ми и аз сам отказвал ... примерно момичето ми казва :) Самичка съм в нас и ми е скучно .. и си спомням че валеше и не ми се мардаше никаде.. и казах мен пък си ми е гот тука .. и така сварши разговора :)

thefreak
11-27-2008, 12:22
Аз и едно момиче на морето. Вечерта на плажа с нея, ама якия студ. Викам дай да вземе по едно одеало да се завиеми да легнем пак там. И върнахме се до бунгалото зехме одеала кърпи постлахме ги, лягам аз. Тя вика на мене ми е още студено не мога да се сгрея. Викам ай да земем алкохол ще се сгреем, айде прибирай одеалата, бам до денонощния, една полвинка савой, и пак отидахме с одеалата. Лягаме пак, преполовихме я, аз де то тя май нищо не пи. И пак вика още ми е студено, ела по-наблизко. Викам добре. Ся един до друг ама с отделни одеала аз изобщо не мога да зацепа накъде бие плямпам там някви глупости. Изтърсва по едно време:" тва одеало много голямо трябва още 1 човек за да се напълни добреа хахахах" Аз седа гледам кат пън, след 5-6 секунди някаде великата реплика:
"подпъхни си го под тебе и няма да е толкова голямо" И идиота му с идиот заспах. Чак на другия ден кат премислих кво се е случило осъзнах глупоста си...

pavlinkamalinka
11-27-2008, 12:45
az se 4ydq dali da otkaja ne6tpo mn valniva6to
i se 4ydq tyka ot edna sedm i polovina

slim__shadygirl
11-27-2008, 15:01
Аз и едно момиче на морето. Вечерта на плажа с нея, ама якия студ. Викам дай да вземе по едно одеало да се завиеми да легнем пак там. И върнахме се до бунгалото зехме одеала кърпи постлахме ги, лягам аз. Тя вика на мене ми е още студено не мога да се сгрея. Викам ай да земем алкохол ще се сгреем, айде прибирай одеалата, бам до денонощния, една полвинка савой, и пак отидахме с одеалата. Лягаме пак, преполовихме я, аз де то тя май нищо не пи. И пак вика още ми е студено, ела по-наблизко. Викам добре. Ся един до друг ама с отделни одеала аз изобщо не мога да зацепа накъде бие плямпам там някви глупости. Изтърсва по едно време:" тва одеало много голямо трябва още 1 човек за да се напълни добреа хахахах" Аз седа гледам кат пън, след 5-6 секунди някаде великата реплика:
"подпъхни си го под тебе и няма да е толкова голямо" И идиота му с идиот заспах. Чак на другия ден кат премислих кво се е случило осъзнах глупоста си...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

shell
11-27-2008, 18:21
Аз и едно момиче на морето. Вечерта на плажа с нея, ама якия студ. Викам дай да вземе по едно одеало да се завиеми да легнем пак там. И върнахме се до бунгалото зехме одеала кърпи постлахме ги, лягам аз. Тя вика на мене ми е още студено не мога да се сгрея. Викам ай да земем алкохол ще се сгреем, айде прибирай одеалата, бам до денонощния, една полвинка савой, и пак отидахме с одеалата. Лягаме пак, преполовихме я, аз де то тя май нищо не пи. И пак вика още ми е студено, ела по-наблизко. Викам добре. Ся един до друг ама с отделни одеала аз изобщо не мога да зацепа накъде бие плямпам там някви глупости. Изтърсва по едно време:" тва одеало много голямо трябва още 1 човек за да се напълни добреа хахахах" Аз седа гледам кат пън, след 5-6 секунди някаде великата реплика:
"подпъхни си го под тебе и няма да е толкова голямо" И идиота му с идиот заспах. Чак на другия ден кат премислих кво се е случило осъзнах глупоста си...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: малее

bebok
11-27-2008, 19:57
i az imam takiva no ne se se6tam konkretna sityatsiq
:D

naQkataRaota
11-27-2008, 20:57
подпъхни си го под тебе и няма да е толкова голямо
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
цепиш мрака +1

Youth_boy
11-27-2008, 21:15
Бях на 14 и в училището ми едно момиче от моя клас ми предложи да я обладая , тогава не обичах особено много да се занимавам с момичета и я бутнах на земята а тя се разплака :oops: :x
Срам ме е от тази история но и до ден днешен сме приятели с въпросната девойка и винаги когато се срещнем между нас има една особена тръпка - точно тази носталгичната която ви обхваща след като се загубили възможността да сте същите "както преди" абе трудно ми е да го обясня :)