PDA

View Full Version : Сънища



chuppiz
11-27-2008, 10:04
Случвало ли ви се е да сънувате нещо и то да се е сбъднало? Например аз сънувах че приятелят ми ме е лъгал и изневерявал и сега ми е много гадно от самия сън. Та сбъдват ли ви се сънищата или някои от тях?

Duncan
11-27-2008, 10:08
Щом сънуваш нещо лошо в реалния живот ще ти се случи нещо хубаво,а по принцип съня е това което най-много е въздействало върху съзнанието ти,това за което най-много си мислиш през деня или през минали дни ! ;) Няма страшно :)

chuppiz
11-27-2008, 10:16
Щом сънуваш нещо лошо в реалния живот ще ти се случи нещо хубаво,а по принцип съня е това което най-много е въздействало върху съзнанието ти,това за което най-много си мислиш през деня или през минали дни ! ;) Няма страшно :)

Ех, дано :)

hooliganka89
11-27-2008, 10:16
Напоследък аз много често сънувам това което съм преживяла през деня и се събуждам много натоварена от всичко това.

Frozen_Flame
11-27-2008, 10:23
Случвало ми се е да, но то май се дължи повече на емоцията, като знам че наистина ще се случи и от вълнение го сънувам.

darla
11-27-2008, 10:23
i az sum sanuvala takuv sun i naistina 4uvstvoto kato se sabudi6 e otvratitelno-ima6 4uvstvoto,4e naistina si go izjivql.

chuppiz
11-27-2008, 10:25
i az sum sanuvala takuv sun i naistina 4uvstvoto kato se sabudi6 e otvratitelno-ima6 4uvstvoto,4e naistina si go izjivql.

Е и случи ли ти се в дейвствителност?

evelinka1122
11-27-2008, 10:38
да... сънувах, че ще имам 6 по математика и имах :-P

LovelyGirl
11-27-2008, 11:29
ООо аз много пъти съм сънувала такива сънища :D
Но Слава Богу точно те не са се случили.

Доста от сънищата наистина ми се сбъдват,даже ми се случва доста често.
В началото се плашех,но вече свикнах :-D

darla
11-27-2008, 11:45
i az sum sanuvala takuv sun i naistina 4uvstvoto kato se sabudi6 e otvratitelno-ima6 4uvstvoto,4e naistina si go izjivql.

Е и случи ли ти се в дейвствителност?

ti na suni6tata li raz4ita6???

xpici
11-27-2008, 12:01
Ами май не, ама преди 1 седмица май толкоз се бях вкарала в едни филми а у, че сънувах точно това което се опасявах да не стане... Добре че и не стана (whew) :(

soul1199
11-27-2008, 13:09
ne,naposleduk sanyvam tova,koeto iskam da stane,iskam vsi4ko da se podredi :(

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 13:24
Ми аз поприницп сънувам доста объркани и несвързани неща... Има някои сънища (от малкото свързани), които са се сбъдвали, но са много малко. Суеверна съм попринцип, но специално в тия неща не вярвам много-много.

time2rock
11-27-2008, 13:59
Ох тъкмо тази сутрин сънувах как един съученик когото не харесвам ме целува,а аз избягах.Щях да правя тема,а то вече имало.А дали ще се сбъдне...нЗ,ще пиша ако стане :) :D :-D

suantito
11-27-2008, 14:01
Сънувах как праскам даскалката си по математика това незнам към кошмарите ли да го броя....

taffy
11-27-2008, 14:24
Щом сънуваш нещо лошо в реалния живот ще ти се случи нещо хубаво,а по принцип съня е това което най-много е въздействало върху съзнанието ти,това за което най-много си мислиш през деня или през минали дни ! ;) Няма страшно :)

+1 =]

depressedgirl
11-27-2008, 18:57
хм мисля че за сега не ми се е сбъдвал сън,може би само малка част да е ставала реалност

Nefarian
11-27-2008, 19:20
Онзи ден сънувах, че съм крава, дано не се сбъдват :? :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-28-2008, 05:15
Случвало се е, ама го сложи, че е било предчувствие, не нещо друго. ;) Не е казано обаче задължително да се сбъдне - все още не съм се научила да летя и не съм ходила на концерти на Guns'N'Roses. :-D

dimitar_ak
11-28-2008, 05:56
Обикновено това което сънуваме е резултат от силни чувства и преживявания на яве.

InnchetO
11-28-2008, 07:48
О .. ето я моята темичка .. :)

Попринцип на всеки от нас /би трябвало?/ да ни се е случвало да се сбъдне сън . Помните ли някога да сте видяли дадена картина или даден момент и да си мислите , че това същото сте го виждали и преди ? Сън му е майката ;) И не е задължително нали ако сънуваш нещо лошо , после да ти се случи нещо хубаво .. попринцип сънищата само разтоварват , но понякога и НАтоварват .. иначе сънищата са велико преживяване .. и когато сънуваш нещо което искаш да се случи тогава ти контролираш сънищата .. аз съм го правила един път и .. о.О заслужава си .. говорих с дядо ми .. той почина преди 5 години .. беше .. w0w .. така , че ако си контролираш сънищата може и да нямаш нужда от реалноста ;) Зависи много .. и от много неща .. и все пак всеки сън си има своето тълкуване :)

Ох .. увлякох се малко .. мъъъъъъъъничко :-D

WomanInBlack
11-28-2008, 13:51
когато бях 5-6 годишна сънувах един сън,който никога няма да забравя.Беше кошмар и в него имаше 3 монахини и ми казваха да бягам.Преди около 1 година видях една от тези жени и на другия ден ме приеха в болница по спещност със перфорация на апандисит.

hiphopthebest
11-28-2008, 16:15
при мене са се сбъдвали около 2-3 съня :grin:

xpici
11-28-2008, 16:30
О .. ето я моята темичка .. :)

Попринцип на всеки от нас /би трябвало?/ да ни се е случвало да се сбъдне сън . Помните ли някога да сте видяли дадена картина или даден момент и да си мислите , че това същото сте го виждали и преди ? Сън му е майката ;) И не е задължително нали ако сънуваш нещо лошо , после да ти се случи нещо хубаво .. попринцип сънищата само разтоварват , но понякога и НАтоварват .. иначе сънищата са велико преживяване .. и когато сънуваш нещо което искаш да се случи тогава ти контролираш сънищата .. аз съм го правила един път и .. о.О заслужава си .. говорих с дядо ми .. той почина преди 5 години .. беше .. w0w .. така , че ако си контролираш сънищата може и да нямаш нужда от реалноста ;) Зависи много .. и от много неща .. и все пак всеки сън си има своето тълкуване :)

Ох .. увлякох се малко .. мъъъъъъъъничко :-D

На това по принцип му се вика Дежа вю :D :P :-)

ANTIHUMAN
11-28-2008, 19:33
сънувам я всяка нощ , как съм с нея , как я целувам , как я галя , как я обичам и тя мен ама уви съня си е сън ако се сбъдне добре дошъл е , до сега не ми се е случвало 8)

+1 Аз сънувах пък най-добрия си приятел (харесвах го едно време) и съм му много благодарен където ме подкрепи във всички трудни моменти до сега. Аз сънувах същото като твоя сън със него, но вече всичко е минало и не това ме притеснява.

:cry: :cry: :cry: 23.11.2008 година научих, че е починало едно мое приятелче (Бог Да Го Прости) :cry: :cry: :cry: и вечерта си лягам и сънувах следното нещо: ,, Знаете онази картина ,,Обесването на Васил Левски'' аз сънувах нея, но . . . без Левски , турци, коне и т.н. само бесилото и къщите наоколо, ако имаше къщи в картината!''


Какво значи това? Моля Ви кажете! :cry:

Sensuality
11-28-2008, 19:38
Всяка вечер сънувам някви фантасмагории,но понякога сънувам и по нормални неща :D Таа случвало се е да сънувам нещо и то да се салучи :)

gLoRiOuS_aNGeL
11-29-2008, 10:46
ми сега сутринта сънувах,че една фр ми се сърди и не ми говори...и като станах тя ми звънна да се видиме! 8-)

Erica1
11-29-2008, 12:07
Понякога.

NaDiiToOo
11-29-2008, 13:13
Не помня сън да ми се е сбъдвал,не защото със сигурност не е,просто е помня такъв случей.Иначе много често ми се случва да преживявам нещо,което сякаш и преди съм правила,но не съм го сънувала нито пък наистина някога ми се е случвало.Случвало ми се е да знам какво ще каже непознат сякаш го познавам или,когато видя някого да ми изглежда толкова познат,сякаш някога съм го познавала ... :)