PDA

View Full Version : Само за момичета: Не ми идва



girl_91
11-27-2008, 10:45
Имам един въпрос преди 2 седмици правихме секс за първи път с моя приятел ,той не сварши в мен и го правихме с презерватив,но проблемът ми е че трябваше да ми дойде преди 10 дена а още не ми е дошло какъв може да е проблема или просто този месец няма да ми дойде



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

svetoslova
11-27-2008, 11:04
Ако и друг път си имала такъв проблем не се притеснявай. Вземи си един тест за бременност, за да бъдеш по-сигурна, но за да ти закъснява може да се дължи и на други фактори ;] :-)

DulceGatito
11-27-2008, 11:15
Ако и друг път си имала такъв проблем не се притеснявай. Вземи си един тест за бременност, за да бъдеш по-сигурна, но за да ти закъснява може да се дължи и на други фактори ;] :-)

+1 8) на повечето им закъснява след първия път : )

sssladuranka
11-27-2008, 13:40
споко,може да е от всичко,дори и от тези рязки температурни промени 8)

InSoMniA_F
12-02-2008, 22:48
еми щом не е свършвал в теб и е бил с презерватив не се притеснявай :)

Ou7taControL
12-07-2008, 07:21
еми щом не е свършвал в теб и е бил с презерватив не се притеснявай :) da... no pak nemoje da si sigurna taka 4e vzemi test za bremennost za da si napulno spokoina

UFOs
12-07-2008, 07:26
Дори и малко количество сперма да е попаднала в теб,е почти невъзможно да забременееш тъй,като повечето от сперматезоидите не оцеляват в киселата среда на вагината.

fiama
12-07-2008, 16:53
На колко години си, от колко време имаш цикъл и редовен ли е той по принцип? Бременна не си, от много неща може да ти закъснява. Но ако случайно имаш редовен цикъл не е нормално той да пропусне.

reni7o0o
12-08-2008, 10:20
Имам един въпрос преди 2 седмици правихме секс за първи път с моя приятел ,той не сварши в мен и го правихме с презерватив,но проблемът ми е че трябваше да ми дойде преди 10 дена а още не ми е дошло какъв може да е проблема или просто този месец няма да ми дойде



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Спокойно почти на всички им закъснява след първия път

Schneeflocke
12-08-2008, 21:13
Дори и малко количество сперма да е попаднала в теб,е почти невъзможно да забременееш тъй,като повечето от сперматезоидите не оцеляват в киселата среда на вагината.

Глупости. Оцеляват си много добре гадинките.

ПП: Тест за бременност - 3 лева от аптеката. Като видиш, че е отрицателен, ще се успокоиш.

Lady_AMG
12-08-2008, 21:23
Няма нищо не си бременна. Не мога да разбера защо ъолкова много хора мислят, че се забременява от въздуха...

shell
12-09-2008, 09:29
споко,може да е от всичко,дори и от тези рязки температурни промени 8)
+1
може да се дължи на притеснението на всяко момиче когато започне да води полов живот дали не е бременно.След време като добиеш повече опит няма да се притесняваш толкова :)
а най-сигурно е да си купиш тест за бременност от аптеката.

UFOs
12-09-2008, 12:48
Дори и малко количество сперма да е попаднала в теб,е почти невъзможно да забременееш тъй,като повечето от сперматезоидите не оцеляват в киселата среда на вагината.

Глупости. Оцеляват си много добре гадинките.

ПП: Тест за бременност - 3 лева от аптеката. Като видиш, че е отрицателен, ще се успокоиш.
Чела ли си в нета колко сперматезоиди влизат в вагината и колко оцеляват.Да речем 10 влизат остават 3 ;)
Малка е вероятноста.Прочети малко по биология за вашите гениталии може и да се подсетиш,че толкова лесно все пак не се забременява.Щот ако беше така,нямаше да произвеждаме толкова сперматезоиди ;)

alkobalko
12-09-2008, 14:25
На някои момичета им закъснява след първия път, не се притеснявай. Може да се дължи на напрежение, питеснение, настинка, промяната на времето и др. Ако си сигурна, че презервативът не се е скъсал, не трябва да се притесняваш. За твое успокоение си направи тест.