PDA

View Full Version : А той дали помни?!



otchaqnata
11-27-2008, 11:18
макар да сме в тълпа от хора аз виждам само него.Очите ми невиждат друг.Виждат единствено него.С мъка си спомням за всички мигове с прекарани заедно.Когато ме прегръщаше,когато ме разсмиваше,когато ме разплакваше.Спомням си как ме очароваше и как разочароваше!Колко сигурна се чувствах с него ... когато беше там.Помня пеперудите които пърхаха около нас когато ми казваше "Чао любов моя"!Когато ме ревнуваше от тези които ми казваха "Пиле",когато ми прощаваше грешките.Помня как ме държеше за ръка изпращайки ме до колата и колко надуваше музиката когато бяхме щастливи.Помня всеки допир и начин по който докосваше кожата ми!Помня всяка усмивка и всяка сълза.Помня всеки миг с него!А ТОЙ ДАЛИ ПОМНИ?

darla
11-27-2008, 11:22
potursi go i razbero tova ot nego!

zaraaa
11-27-2008, 11:26
potursi go i razbero tova ot nego!

Точно така!

Chrissie
11-27-2008, 11:28
Дали помни?О,да,помни!Помни всичко,всяка една малка подробност,която помниш и ти.Но трябва да разбереш,че вече е свършило и го няма вече миналото.Вдигни високо глава,погледни напред и продължи нататък.Но,ако продължаваш да мислиш само и единствено за миналото и пренебрегваш бъдещето и настоящето си,рано или късно ще съжаляваш за това.Най-доброто,което можеш да направиш за себе си е да станаш,да се изтупаш от прахта и да продължиш напред. :wink:

hooliganka89
11-27-2008, 11:40
Трябва да попиташ него,ние няма от къде да знаем.
Но все пак предполагам,че помни.

danakis
11-27-2008, 11:58
Qvno si mn vlubena vse o6te v tova mom4e? no za6to ste se razdelili?

otchaqnata
11-27-2008, 12:02
Qvno si mn vlubena vse o6te v tova mom4e? no za6to ste se razdelili? toi ima priqtelka i az sym dosta po-malka ot nego svetovete ni sa razli4ni no tova ne ni popre4i da izjiveem qdski mnogo zapomnq6ti se momenti

xpici
11-27-2008, 12:03
И аз това се питам?! Дали си спомня всички моменти .. :S :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

biberinka
11-27-2008, 12:19
еми сигурно помни :)

Ivalinka
11-27-2008, 12:40
той може и да помни,но да го е преживял...

dimitar_ak
11-27-2008, 12:46
Помни всяка една малка подробност. Намекни му за спомените си ако той все още е сам. Може въгленчето в сърцето му още да тлее.

Тъжни са тези истории. Аз също пазя една и още се колебая дали да я разкажа тук.

soul1199
11-27-2008, 12:56
sig pomni,potursi go :)

TheNewReligion
11-27-2008, 14:33
Как искаш да ти кажа? :-o

curka87
11-27-2008, 16:27
Със сигурност и той си спомня всички тези неща.Друг е въпроса дали и за него имат такава сила, каквато за теб.Това може да ти каже само и единствено той. Ние тук не можем да гадаем.
Така, че намери го, поговори с него. Само това е начина да разбереш отговорите на всичките си въпроси!!!!!!!

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 16:33
Ами какво да ти кажа мила - предполагам помни. Ако е имал нещо истинско към теб няма начин да не си спомня, но щом казваш, че си има приятелка - може би е сметнал така за добре и е продължил напед. Може би и ти трябва да направиш същото. Поговори си с него, попитай го директно всички тези нещо дали ги помни и... успех !!! :)

Neftochimic
11-27-2008, 17:03
ще си останете само със спомените.... шанс ;)
живота продължава, неска той, утре друг и т.н. :P :)

imaginaryyy
11-27-2008, 18:31
И аз бях таака в началото, когато се разделихме, ноо сега си спомням с усмивка колко ни беше хубаво заедно .. но беше в миналото .. и сега това няма значение, защото аз отновооо се влюбих :grin: :grin: и този път май наистина :P :oops:

ПО темата: Мисля, че ако наистина е дръжал на теб, всеки нормален човек би си спомнял :> , но може би за него е вече просто един спомен .. щом не е направил нещо .. А и така е след всяка една връзка .. ще ти мине.. ще се влюбиш отново и ще има друг за когото да плачеш :) .. кръговрата на живота ;)

anSsito
11-27-2008, 18:49
Най вероятно помни,но е преживял всичките тези спомени. Направи и ти така, и когато си спомняш за всичко това,нека да ти става приятно от това,което си преживяла,а не да тъжиш.
Другото,което е,няма смисъл да тъгуваш по миналото,защото така само ще изгубиш..
Има и други момчета,не е единствения той..