PDA

View Full Version : Родителите и мастурбирането



nymphadora
11-27-2008, 11:21
по-специално за родителите на момчетата 8-)

Frozen_Flame
11-27-2008, 11:24
Хм...аз мисля, че като си на зор е по-добре да маструбираш да се самозадоволиш отколкото да го направиш с някой неподходящ само и само да си задоволен/а и после да съжеляваш за това.

Rofl4e
11-27-2008, 11:40
И според мен е норомално човек да мастурбира...а за гледната точка на родителите ми незнам! :-D

MakeMeLaugh
11-27-2008, 11:47
Е, че ваще знаят пряко, че си бараш котето ли бе?

LovelyGirl
11-27-2008, 11:53
Е, че ваще знаят пряко, че си бараш котето ли бе?

И аз това се чудих :neutral:

Е разбирам да си говорите за секс,ама че и мастурбираш..аз определно не бих говорила на тая тема с наще :?

hahavteen
11-27-2008, 12:03
Нито един от двамата ми родители не е против мастурбацията.

sapa91
11-27-2008, 12:05
и да са против и да не са не ми пука сякаш ще ме спрат да го прая хаха 8-)

nymphadora
11-27-2008, 12:14
лелеее :lol:

ivo_joyn7a_
11-27-2008, 12:15
Е, че ваще знаят пряко, че си бараш котето ли бе?

И аз това се чудих :neutral:

Е разбирам да си говорите за секс,ама че и мастурбираш..аз определно не бих говорила на тая тема с наще :?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ако знаят направо не знам абе да зема да кажа на майка ми "МАМО,МАМЧЕ ОТИВАМ ДА СА ИЗЛЪСКАМ" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

ludoto_f
11-27-2008, 15:48
Nqma kakvo da im kazvam, zashtoto to si e qsno :lol:

kr0seR
11-27-2008, 16:24
ОМФГ

ХАахахАХахаХХА

Че той секи си мастурбира ... :oops: аз още от 8 сега съм на 14 :-o

И те 100 % знаят ,но не са ме хващали де :lol:

seduction1mplex
11-27-2008, 17:49
Аз мастурбирам и мисля,че това си е нещо съвсем нормално(то си е нормално),но наште(по-скоро майка ми)са твърдо против.Явно разбиранията им са доста стари :D,но според мен и другите родители са така
Напълно нормално е родителите да са против всякакви сексуални действия..на никой родител не му е лесно да приеме детенцето си за сексуален обект...както на теб би ти станало гадно да видиш родителите си да го правят(без значение дали правят секс или мастурбират)просто е нормално (: гледай да няма никой във вас като го правиш,за да няма неудобни ситуации :-)

Kokzero
11-27-2008, 17:52
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.

Сутрин рано Онанизъм, здрав и бодър организъм.

Escarina
11-27-2008, 22:07
Омг.. родителите не са овчари по дяволите. Всеки мастурбира, просто когато настъпи момента в който детето вече не е чак такова дете, плаши родителското тяло.

rubi
11-27-2008, 23:58
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.

Сутрин рано Онанизъм, здрав и бодър организъм.
ТОВА,което каза,определено много ми хареса и е много вярно!!!Подкрепям! :)

fewtcher
11-28-2008, 06:29
Абе да мастурбираш е все едно да ходиш до тоалетна по голяма нужда - и двете са нормални, но и в двата случая ако те види мама или тати :shock: :D :D :D

glamouros
11-28-2008, 08:06
Ами мастурбацията е нещо нормално. Не би трябвало да притеснява когото и да било. Истина е, че родителите гледат на децата си по различен начин, но това не променя факта че всеки човек си има нужди. :) :)

Kid
11-28-2008, 11:03
Стига бееее майка ми да знае че.... ияк! Хич и не искам да и знам мнението ...

Iv4eTy
11-28-2008, 11:09
Е ти к'во обясняваш в подробности на ваще всеки път, когато го правиш?! Не разбирам защо трябва изобщо да разбират, че го правиш.... Ти сигурно ги и викаш да гледат... :lol:

nymphadora
11-28-2008, 11:40
:?

Hanibal_lektar
11-28-2008, 11:55
Маструбирането е напълно нормално когато си няма човек партньор, то нали трябва да икара тази енергия по някакъв начин. Ако не мастубира и не прави секс еди човек то тогава той просто в един прекрасен момент ще свърши на сън. А иначе баба ми казваше че ако си го пипам ще остана тъп което е смешно , но такива са им били разбиранията. :D

miShle
11-28-2008, 16:12
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.


Съгласна съм .. :) Аз не знам отношението на наще по тоя въпрос,но чесно казано не ме и интересува. Нито ми трябва разрешението им ,нито пък мнението им. Ама тея кофти приети неща от народа са ми супер просташки неща. Преди два дена попаднах на статия,където пишеше че едно време родителите ,за да спрат мастурбацията на децата им предприемали какви ли не неща.. девствени пояси и т.н. А пък на момичетата от бебета им се правили хирургически операции за отстраняване на клитора.... :-o :-o :-o :-o Аз останах като обезумяла .. Да не говорим,че например като говорих с баба се преди време тя ми заяви,че тея неща били "срамни" .. Аз се чудя кой им ги е насаждал тея табута в главите на хората,че продължават и толкова много хора в днешно време да живеят с тях :-o :-o :-o

DevilWish
11-28-2008, 17:22
Че трябва да има даваш обеснения ли!?Те няма да те следят какво правиш в стаята си я ;)

rubi
11-28-2008, 20:23
Чували ли сте за обрязването? Разбира се, че сте чували. Когато чуете обрязване, най-вероятно се сещате за операцията по премахване на препуциума - кожичката, покриваща главичката на пениса. Съществува и друг вид обрязване - женското обрязване или FGC (female genital cutting).

Що е то женско обрязване?

Женското обрязване е операция за частично или пълно премахване на клитора и малките срамни устни (Labia minora). Обикновено се извършва в не стерилни помещения от жени (често майката на момичето) с помощта на бръснарско ножче или друг остър инстумент. Операцията се извършва без упойка. След обрязването, краката на момичето (обикновено около 6 годишно) се пристягат за да може раната да се срасне, Оставя се само малка дупка за уриниране. Практически след тази операция, момичето изпитва силни болки при уриниране и по време на менструационния цикъл. Жената не може да изпитва сексуално удоволствие, а раждането става невъзможно.

FGC се практикува предимно в мюсюлманските части на Африка и части от Азия. Тук не говорим за племенен обичай, а за широкоразпространено явление, разпростиращо се навсякъде по света. Всяка година 2 милиона девойки биват подложени на обрязване. В страни като Египет и Мали, процента на обрязаните жени надхвърля 90%. Има данни за обрязване на момичета дори и на територията на ЕС, въпреки строгите наказания, които предвижда европейското законодателство.На картата по-долу е показано разпространението на обичая в Африка.
http://img361.imageshack.us/img361/2565/fssadeh4.jpg

Видове обрязване

I вид: "модифицирана суна" (суна - традиция (от арабски) ). Представлява частично или пълно изрязване на клитора.Това е най-леката форма на обрязване и причинява психически и понякога нервни увреждания върху жената (момичето).

II вид: Изрязване на клитора и малките срамни устни. Последиците са подобни на тези при I тип.

III вид: Пълно изрязване на малките и големите срамни устни (labia minora, labia majora) и понякога клитора. Големите срамни устни се срастват и покриват вагината и уретрата (пикочния канал). Оставя се малка дупка в долната част на раната за изтичане на урината и менструацията. Краката на момичето се пристягат за период от 2 до 6 седмици, при което тя не бива да мърда. При първия полов акт, мъжа трябва да разшири дупката, а при раждане, докторите трябва да направят операция с разрязване на срасналите се големи срамни устни. Голяма част от жените искат отново да бъдат зашити, защото в противен случай, те няма да бъдат искани от мъжете си. Около 10% от обрязаните жени са претърпели този вид FGC

IV вид: Други видове обрязване. Към този тип спадат всички останали методи за манипулиране на женските положи органи - изгаряне на клитора с нагорещени игли, изгаряне, чрез горещи въглени, и други подобни методи, при които е проявено "творчество". Напомням, че всичко се прави без каквато и да е било упойка.
http://img360.imageshack.us/img360/1871/fgpescg0.jpg
Защо се прави това?

Посочват се множество причини - запазване на невинността на момичето, предпазване от спонтанен аборт и т.н. Основната причина е, че жената спира да изпитва удоволствие от секса (а само болка), което означава, че няма да изневерява на мъжа си и няма да загуби девствеността си преди брака.

Обрязване на европейки?

В Швеция, Англия, Австрия е приет закон, които забранява обрязването на жени. Наказанието е затвор. Преследват се и лекарите, и родителите. Въпреки това има случаи на обрязване. 16 годишна швейцарска гражданска на име Сара била изпратена от майка си за лятната ваканция в Сомалия, където била обрязана от своята баба. Майката била осъдена на 2 години затвор и глоба от 450 000 крони.

Всяка година се обрязват около 2 000 000 жени. Голяма част от тях умират от инфекции.Все пак има лъч надежда - Световната здравна организация е успяла да намали женското обрязване с 12% в Сенегал.




ето ви малко инфо за женското обрязване!

Sapphire_Illusion
11-28-2008, 20:25
Аз мастурбирам и мисля,че това си е нещо съвсем нормално(то си е нормално),но наште(по-скоро майка ми)са твърдо против.Явно разбиранията им са доста стари :D,но според мен и другите родители са така
Напълно нормално е родителите да са против всякакви сексуални действия..на никой родител не му е лесно да приеме детенцето си за сексуален обект...както на теб би ти станало гадно да видиш родителите си да го правят(без значение дали правят секс или мастурбират)просто е нормално (: гледай да няма никой във вас като го правиш,за да няма неудобни ситуации :-)

Аре бе, първо, кво толкова сексуално има в мастурбирането? И второ, кви са тия изостанали идеи, родителите им било трудно. Да мастурбираш и да си сексуален обект са две тотално различни неща.

Наще никога не са ме хващали, макар да са ме бъзикали доскоро.

FFV
11-28-2008, 21:30
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.

Сутрин рано Онанизъм, здрав и бодър организъм.

+1

FFV
11-28-2008, 21:38
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.

Сутрин рано Онанизъм, здрав и бодър организъм.

+1

FFV
11-28-2008, 21:38
Комунизма, Другари, е виновен за наш'то пложение. Ако не бяха тези псевдо-морални промивки на мозъците на родителите и прародителите ни в продължение на десетки години, може би днес най-малко щяха да не наричат маструбацията грешна. Никой не казва че трябва да обсъждаш техники и методики със собствените си родители, но да казват "аз съм против" на нещо, над което нямат нито власт, нито право да претендират, ето това е аморален егоизъм.

Сутрин рано Онанизъм, здрав и бодър организъм.

+1

miShle
11-28-2008, 21:59
rubi това направо ме заби ... Това е отвратително ... Аз нз нямам думи . Иде ми тея хора до отида и да ги нотроша. Щот тфа нещо момичето/жената/ га мат за кукла. Ще си правя с нея каквото ми харесва .. Отвратително е .. направо ми иде да си изповръщам червата :-x :-x :-x :-x :-x

Schneeflocke
11-28-2008, 23:14
Защо пък намесихте комунизма? Бащата на майка ми си вярва в тази идея. Бащата на баща ми е бил сред най-изявените в района членове на партията. И въпреки това родителите ми, които също са израснали в това общество, са си съвсем нормални. Майка ми знае, че имам вибратор (е, спестих й секс-шкафа - все пак не искам да получи инфаркт, ако види съдържанието му). Баща ми ми е намирал хентая. И никой от тях никога не се е опитвал да ограничи сексуалния ми живот - бил той с някой друг или самостоятелен. Така че оставете я сържавата на мира.

Щом родителите ти не го одобряват, не им казвай. И почни да си заключваш стаята.

rubi
11-29-2008, 03:59
Защо пък намесихте комунизма? Бащата на майка ми си вярва в тази идея. Бащата на баща ми е бил сред най-изявените в района членове на партията. И въпреки това родителите ми, които също са израснали в това общество, са си съвсем нормални. Майка ми знае, че имам вибратор (е, спестих й секс-шкафа - все пак не искам да получи инфаркт, ако види съдържанието му). Баща ми ми е намирал хентая. И никой от тях никога не се е опитвал да ограничи сексуалния ми живот - бил той с някой друг или самостоятелен. Така че оставете я сържавата на мира.

Щом родителите ти не го одобряват, не им казвай. И почни да си заключваш стаята.

сега искаш да си докараме спор по партийни теми ли? :? тук не му е мястото, но повярвай ми не се захващай по такива спорове,защото има хора които могат да те оборят! :?

rubi
11-29-2008, 04:03
rubi това направо ме заби ... Това е отвратително ... Аз нз нямам думи . Иде ми тея хора до отида и да ги нотроша. Щот тфа нещо момичето/жената/ га мат за кукла. Ще си правя с нея каквото ми харесва .. Отвратително е .. направо ми иде да си изповръщам червата :-x :-x :-x :-x :-x
аз се чувствам по същия начин преди много време срещнах тази статия в някакво списание,и интервю с една жена която го е преживяла,родила е 2 пъти и честно споделяше,че няма по-големи мъки от това....да се надяваме че някой ден на някой луд законоуправник не му хрумне да въведе това,за да прекрати практиките 10-13 годишни момичета да правят секс...че тогава вече ще я закъсаме......

Schneeflocke
11-29-2008, 06:19
сега искаш да си докараме спор по партийни теми ли? :? тук не му е мястото, но повярвай ми не се захващай по такива спорове,защото има хора които могат да те оборят! :?
И какво точно ще обориш? Ще ми докажеш, че комунизмът е навредил на всички в морално отношение, освен на родителите ми ли? Интересно ми е да ти видя оборването в този случай. Аз не твърдя, че това най-страхотната система за управление, но не е и причината за всички проблеми на всеки българин. Повечето в този форум дори не познават комунизма, но в много теми го винят за какво ли не. Да прехвърляш проблемите си на държавата е жалко...поведение на слаб човек. Предизвиквам те да ме обориш. Ако искаш - и на ЛС. Да видим кой как спори и какво доказва!

11-29-2008, 09:28
Какво предпочитат да се събуждам оплескан за даскало ли...

11-29-2008, 09:29
Какво предпочитат да се събуждам оплескан за даскало ли...