PDA

View Full Version : Кои са новите тийн звезди и на вас кои са ви любими?



MissInd3p3nd3nt
11-27-2008, 13:31
Такааа..Значи да ви попитам кои според вас са новите тийн звезди(и актьори/актриси и певци/певици).Защото според мен вече например Lindsay Lohan и Hilary Duff им мина модата така да се изразя-вече станаха по-големи и не участват в тийн филми,а в по-сериозни филми.
Според мен те(новите звезди) са Demi Lovato,Selena Gomez,Miley Cyrus(ако някой не знае-участват съответно в Camp rock,Another Cindarella story и Hannah Montana) 8)
P.S:Търсих такава тема и не намерих,тъй че ако има sorry :-P
И незнам дали темата е интересна ама ми се пишеше някаква тема и само тва се сетих :wink: :D

TheNewReligion
11-27-2008, 15:26
Според НАС кои са новите тийн звезди? :-o Нови или не, не зависи от нас (за жалост), така че въпроса ти е неправилен. А относно тези "звезди"...Пхаха, сладникавите лиглички от "партията" на Монтана са ми толкова противни, че не мога да ги гледам. Тийн списанията бъкат от информации за личния им живот, а за професионалния пише най-много в кой филм са участвали. Извинете, ама това ако са звезди...Ако, не си поредния аматьор в този бранш, няма да си известен със сесксуалния си живот както повечето, а с професията си. 8)

Byyyy
11-27-2008, 17:45
звездите са на небето :)

SuperBadSuperFresh
11-27-2008, 18:17
определено мацката от Another Cindarella story май набира скорост,макар че докато достигне славата на Хилари бая хляб тряя да изяде 8-) Но както казаха 'звезда' е силна дума,тези хорица просто са известни (някои от тях както се казваше 'известни щото са известни :lol: )

Abbie_Broken
11-27-2008, 18:32
Според НАС кои са новите тийн звезди? :-o Нови или не, не зависи от нас (за жалост), така че въпроса ти е неправилен. А относно тези "звезди"...Пхаха, сладникавите лиглички от "партията" на Монтана са ми толкова противни, че не мога да ги гледам. Тийн списанията бъкат от информации за личния им живот, а за професионалния пише най-много в кой филм са участвали. Извинете, ама това ако са звезди...Ако, не си поредния аматьор в този бранш, няма да си известен със сесксуалния си живот както повечето, а с професията си. 8)

+1 Само че аз не мога да ги нарека звезди.

Abbie_Broken
11-27-2008, 18:35
Според НАС кои са новите тийн звезди? :-o Нови или не, не зависи от нас (за жалост), така че въпроса ти е неправилен. А относно тези "звезди"...Пхаха, сладникавите лиглички от "партията" на Монтана са ми толкова противни, че не мога да ги гледам. Тийн списанията бъкат от информации за личния им живот, а за професионалния пише най-много в кой филм са участвали. Извинете, ама това ако са звезди...Ако, не си поредния аматьор в този бранш, няма да си известен със сесксуалния си живот както повечето, а с професията си. 8)

+1 Само че аз не мога да ги нарека звезди.

MissInd3p3nd3nt
11-27-2008, 18:38
добре,знам че не могат да се нарекат "звезди",но не знаех за тях какво точно определение да дам.Тъй че може да спрете с забележките за използваното от мен "звезди"-разбрах че съм го използвала неуместно. Според списанията дори са давани като "идоли",а това е прекалено силна дума ..и да и звезди не са.

MissInd3p3nd3nt
11-27-2008, 18:42
Забравих да добавя,че тези ако не ви е станало ясно съм ги дала само за пример.Въпроса ми е кои според вас са..?Темата за думата "звезди" мисля че беше ясна,тъй че не е нужно да продължавате с това че не е трябвало да пиша това

adrenalinkataaa
11-28-2008, 12:17
Lindsay Lohan :grin:

Byyyy
11-28-2008, 18:53
Lindsay Lohan :grin:

на "баба" Lindsay отдавна и мина модата
Има едни Jonas Brothers, май така се пише :D забелязах, че тийнейджърките са се запалили по тях :)

buffalo88
11-28-2008, 18:55
Всичките са сопол