PDA

View Full Version : За или против...



des1t000
11-27-2008, 15:16
Ей здравейте... понеже много нашумяха плетените туники с дълга яка....ботите и дългите палта сред теен-четата.. искам да питам сички ли от тука ги носите :D :-D ... една овца трънгала и по нея всички :)

Celence
11-27-2008, 15:40
Че как иначе?! Да изостанем от модата ли? :shock: :?

psychopath
11-27-2008, 15:43
кво е тва :D

Reed
11-27-2008, 15:51
И аз супер много се дразня на тия палта и боти..
да има 10-15 момичета от даскало дето да нямат нито едно от двете.
вече не мога да ги различавам :D

Loshotia
11-27-2008, 16:00
Аз се плаша. В училище изглеждам по- малка от 9,10 клас.(аз съм 12ти) Всички момичета с едни палта дълги, с едни блестящи чанти, с едни боти на токове :shock:

RAWRRR
11-27-2008, 16:07
айде всички през зимата на якенцата до пъпа и памучните блузки,за да няма сърдити и възмущаващи се

Loshotia
11-27-2008, 16:13
^ нямах предвид това. Ще ме прощаваш, ама на детски физиономии такъв стил на обличане е смешен.

OtherDimension
11-27-2008, 16:20
^ нямах предвид това. Ще ме прощаваш, ама на детски физиономии такъв стил на обличане е смешен.
ще ме прощаваш, ама си тъпа

Decu
11-27-2008, 16:26
^ Така е. И на мен ми харесват де, ама.. :?

Loshotia
11-27-2008, 16:38
Ще ме прощавате, ама пикли на 15 години облечени като жени на 45 е смешно и ААААААААААААААААААААДСКИ тъпо...

Именно.

Decu
11-27-2008, 16:39
Хахаххах :lol:

hardball
11-27-2008, 16:44
Какво сте се възмутили, всяка година става същото. Всички се носят по някакъв определен начин.
По- добре ли беше като беше популярен цветът "пепел от рози"?
Всяко нещо е тъпо и дразнещо, когато се носи от всички, всички им е много болно, че не са уникални.
А иначе всеки сам си преценява как иска да изглежда и дали не изглежда като смешник в крайна сметка.

Dumb
11-27-2008, 17:19
Ех, тея палта. :D 9-ти клас съм 2/3 от момичетата в нашия клас ги носят , като две от тях имат еднакви. Косите топирани тип ''чадър'' .
А и момчетата не са по назад. И те са много ''големи'' и имат голям сексуален опит и са ''най-големите'' гъзарища.
Много се отколних, съжалявам
ПП: А днес ми казаха, че не ме разбират и сякаш живея в някъв различен свят. Сигурно е така

Loshotia
11-27-2008, 17:22
Аз вече се чудя кое е нормалното.

cherinka
11-27-2008, 17:38
eee, аз имам такоа палтьенце :D
ама мойто не е палто, ми е от кожа такова 8-)
абе деда знам, копчетата ми са в крак с модата. :D

а относно плетените блузки... аз от малка си харесвам всичко плетено, попринцип много ме възбуждат плетени неща, не знам защио 8-)

а бтв за кви боти говорите, щото аз нещо не се сещам?!?!



Ааа, П.П. Забравихте да вмъкнете и лаченото. Сега е модерничко и лачени обувки, чанти, гривни, блузи, сутиени, бикини, дънки, хем лачени , хем блестящи.
Аз съм лъскава, нека ви на-на-на!

jghgh
11-27-2008, 17:41
Начетох се на помия.
Стига сте се правили на умни.

Мога да ви кажа че модата тая година е в пъти по-добра от миналогодишната и тия палтенца са особено женствени и красивички. Чак ми стана тъпо от шубата с която ходя на у-ще - не ми се видят хубавите форми.. ама както и да е.

Темата е тъпа.



едит: о, чери, и аз обожавам плетени неща.. даже мисля и аз да си взема плетена туника, не ме ебе че е модерно ^^ красиви са и са мекички.. И големите копчета са наистина найс :)

Dumb
11-27-2008, 17:51
Те не са грозни! Хубави са много. Просто според мен едно 15 годишно момиче ,което изглежда на 20 не е нормално!

Loshotia
11-27-2008, 17:53
jghgh, не казвам, че дрехите са грозни или нещо от сорта, ама на лапе да му сложих катова нещо- не му отива.

jghgh
11-27-2008, 18:04
Знаеш ли, аз съм на 15 в момента и майка ми от бая време ми казва че ще вземе да ми купи едно палтенце, да съм била женствена малко, не можело да ходя само с "грозни якета", вече съм пораствала.
Не знам как стоят нещата с 4ти клас, но на 9ти клас (15 години) на момичетата им отиват палтенцата и ботичките (които са модерни да са с нисък ток, ако съдя по класа ми) и изглеждат добре. Моето чувство за естетика явно не съвпада с твоето => няма смисъл да спорим. Просто аз не мисля че пубертетките изглеждат зле или смешно в палтенцата. Изумих се как тая зима повечето витрини ми харесват, отколкото да ги мисля за кич. ;-)
А съм бая далечко от визията на модерното момиче като цяло..

Dumb
11-27-2008, 18:09
До някаква степен си права. Не мисля обаче, че трябва да се преувеличава с всичката тая женственост (това имах предвид) Все пак трябва да приличаме на подрастващи, а не на зрели жени :) Поне моето мнение е такова

Seducti0n
11-27-2008, 18:18
Имам си едно черно палтенце със средна дължина.Удобно е, елегантно и се чувствам добре в него.Ботите не ми харесват-може да са модерни, но ми се струват някакси незавършени , поради тази причина-нямам.
Преди известно време си взех едни много красиви и мекички кожени лилави ботушки.
Няма да изпадам в още подробнности, че като ви знам представите за фешън кифлите, нищо чудно да се озова в отбора. :-D

5StaR
11-27-2008, 18:21
pletenite jiletki samo za horata nad 65g!!!