PDA

View Full Version : Мода есен-зима 2008-2009 (Сивото)



adrenalinkataaa
11-27-2008, 15:22
Настъпва новия сезон – есен-зима 2008-2009, и заедно с промените на настроението и ритъма на живот се променят и модните тенденции върху подиумите на европейските столици.
През есента и зимата на 2009 няма да сбъркате, ако изберете вариации на всички оттенъци на черния си сивия цвят. Ако ги разредите с цветовете на златната есен, ще бъдете на върха на модерната вълна.
Необходимо е да се отдели голямо внимание на платовете и тъканите – най-богато изглеждат кадифето, сатена, велура, вълнените изделия. Тези платове не само ще ви стоплят през зимата, но и ще създадат богат образ на гламурна строга лейди.

Поли - модерни са строгите прави поли, дългите поли и полите «лале»
Панталони – модерни са и тесните панталони, и скъсените панталони, и тези, който се разширяват надолу, и широките панталони, и гащеризоните

Чанти - модерни са и радикалните, и големите, и квадратните, и чантите “пликове”, и меките чанти от животинска козина.


При избора на някоя дреха в магазина, се замислете в каква комбинация тя ще изглежда най-добре, създайте си ансабмли от няколко части, като ги подбирате така, че да са универсални или да подхождат на различни комплекти.

Ориентирайте се по това, което ви подхожда – по цвят, модел и стил – и тогава ще сте най-модерна!

mirelS
11-27-2008, 16:46
уееее зна4и не съм сбъркала с новите сиви велурени ботушки и якето на каре .. има по него зелено и малко сиво абе вписва се в модата .. все пак не е важно да си модерен .. а да се 4устваш добре в дрехите в който се харесваш :))

cherinka
11-27-2008, 16:52
:shock:

zvezdichkaaa
11-27-2008, 18:00
Ооо аз обичам сивото и имам някой такива дрехи и се радвам,че и лилавото ще е на мода,понеже една трета от дрехите ми са в този цвят :D .

dilqnkata
11-27-2008, 19:35
Aмм и мен ма радва сивото и седи мноу яко ама нещу не ми харесвата моделите на дрехите :shock: :?

UFOs
11-28-2008, 13:15
Мисля че тази мода ми най-харесва.Сивото е хубав цвят,но трябва да е съчетан добре с други,иначе се губи смисъла..

girl91
11-28-2008, 13:23
Нямам нищо против черното и сивото, но в момента навсякъде по магазините почти всички дрехи в сиво и черно + лилаво. Човек ако търсия дреха, която да не е в такъв цвят, много трудно ще намери.

мичка
11-29-2008, 08:26
уееее зна4и не съм сбъркала с новите сиви велурени ботушки и якето на каре .. има по него зелено и малко сиво абе вписва се в модата .. все пак не е важно да си модерен .. а да се 4устваш добре в дрехите в който се харесваш :))

може ли да постнеш снимка,много ще се радвам :)