PDA

View Full Version : Незавършеният откъс



BlackaTBW
11-27-2008, 15:32
Така, нещо неангажиращо от мен, реших да го пусна на всеослушание. ;]

"За пореден път започвам да пиша, надявайки се, че този ще е успешен и ще успея да изразя това, което искам.
Проблема всъщност идва от това, че мислите ми се преплитат постоянно и се заплитат на малки здрави възелчета, които дори и да могат да се разплетат ще е нужно много време и доста усилия.
Ето пак не мога да изтръгна от себе си идеята за цялото писане. Може би просто не трябва да бъде казвана, и по-точно – показвана на някой. Нещо малко, свято, скрито, някъде там, надявам се, че е там.
И така възелче по възелче, минава ден след ден и аз чакам да се случи някакво чудо. Надявам се възлите да се отплетат, но са се затегнали толкова много, че нищожните нишки вече изнемогват и искат да се скъсат.
Странно, въпреки всички тези низове от възли в живота, които те спъват и оплитат... толкова съм щастлива. Щастлива без причина, като онези малки същества с широко отворени очи изпълнени с любопитство и жажда да усетят всичко, което им се доставя от живота, всяка малка капка емоция.
Това ще е поредното незавършено откъсче без начало и край. Може би всичко, което се опитвам да кажа е, че да си щастлив не е невъзможно."

Усмихвайте се по-често.